Renditja Kualifikuese 1&2 (Grupi: Elite | Sezoni: 13 | Gara: 5)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezoni:  Gara:
Kualifikimi 1
Poz Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol  Edijs Putniņš   1:10.424s  + 0.000s
2  Heidi Aareskoski   1:10.485s  + 0.061s
3  Leandro Sereno1   1:10.511s  + 0.087s
4  Jari Aareskoski1   1:10.556s  + 0.132s
5  Gatis Laugalis1   1:10.594s  + 0.170s
6  Edvinas Pranculevicius   1:10.683s  + 0.259s
7  Jos Roestenberg   1:10.816s  + 0.392s
8  Vladimir Islentiev2   1:10.859s  + 0.435s
9  Martynas Molneris   1:11.153s  + 0.729s
10  Maarten Verhulst   1:11.187s  + 0.763s
11  Maksim Krasnov   1:11.844s  + 1.420s
12  Ivan Mishinev   1:11.981s  + 1.557s
13  Tomasz Wypych   1:12.015s  + 1.591s
14  Toygun Senler   1:12.017s  + 1.593s
15  Rozen Kutew   1:12.036s  + 1.612s
16  Vladimir Petrov   1:12.095s  + 1.671s
17  Rimantas Sagatas   1:12.130s  + 1.706s
18  Harri Pakosta   1:12.246s  + 1.822s
19  Jarno Markku   1:12.280s  + 1.856s
20  Justinas Smyšliajevas   1:12.314s  + 1.890s
21  Tomas Celiesius   1:12.346s  + 1.922s
22  Evaldas Ruseckas   1:12.378s  + 1.954s
23  Luc Segers   1:12.465s  + 2.041s
24  Valerio Franzè   1:12.566s  + 2.142s
25  Martin Tajcnár   1:12.593s  + 2.169s
26  Christer Andersson   1:12.679s  + 2.255s
27  Joan Centellas   1:12.780s  + 2.356s
28  Toni Metsänkylä   1:12.792s  + 2.368s
29  Mindaugas Zaremba   1:12.838s  + 2.414s
30  Junior Almeida   1:12.901s  + 2.477s
31  Gordon Ashford   1:13.075s  + 2.651s
32  Jose Antonio   1:13.081s  + 2.657s
33  Gediminas Slapaitis   1:13.273s  + 2.849s
34  Aleksander Bracko   1:13.469s  + 3.045s
35  Koen De Heldt   1:13.532s  + 3.108s
36  Ricardo Barbedo   1:13.793s  + 3.369s
37  Sara Taylor   1:13.842s  + 3.418s
38  Linas Čepulis   1:13.847s  + 3.423s
39  Nuno Vicente   1:18.616s  + 8.192s
40  Ermin Covic   1:20.212s  + 9.788s
Kualifikimi 2
Poz Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol  Jari Aareskoski1   1:11.042s  + 0.000s
2  Gatis Laugalis1   1:11.221s  + 0.179s
3  Edvinas Pranculevicius   1:11.410s  + 0.368s
4  Edijs Putniņš   1:11.434s  + 0.392s
5  Leandro Sereno1   1:11.464s  + 0.422s
6  Jos Roestenberg   1:11.568s  + 0.526s
7  Vladimir Islentiev2   1:11.609s  + 0.567s
8  Heidi Aareskoski   1:11.620s  + 0.578s
9  Rimantas Sagatas   1:12.139s  + 1.097s
10  Maarten Verhulst   1:12.141s  + 1.099s
11  Martynas Molneris   1:12.294s  + 1.252s
12  Tomas Celiesius   1:12.482s  + 1.440s
13  Maksim Krasnov   1:12.603s  + 1.561s
14  Junior Almeida   1:12.692s  + 1.650s
15  Vladimir Petrov   1:12.737s  + 1.695s
16  Rozen Kutew   1:12.819s  + 1.777s
17  Evaldas Ruseckas   1:13.034s  + 1.992s
18  Toygun Senler   1:13.136s  + 2.094s
19  Ivan Mishinev   1:13.266s  + 2.224s
20  Tomasz Wypych   1:13.274s  + 2.232s
21  Luc Segers   1:13.341s  + 2.299s
22  Harri Pakosta   1:13.406s  + 2.364s
23  Joan Centellas   1:13.473s  + 2.431s
24  Jarno Markku   1:13.584s  + 2.542s
25  Martin Tajcnár   1:13.729s  + 2.687s
26  Christer Andersson   1:13.812s  + 2.770s
27  Justinas Smyšliajevas   1:13.883s  + 2.841s
28  Mindaugas Zaremba   1:13.980s  + 2.938s
29  Aleksander Bracko   1:14.012s  + 2.970s
30  Valerio Franzè   1:14.018s  + 2.976s
31  Jose Antonio   1:14.051s  + 3.009s
32  Gediminas Slapaitis   1:14.119s  + 3.077s
33  Gordon Ashford   1:14.162s  + 3.120s
34  Toni Metsänkylä   1:14.564s  + 3.522s
35  Sara Taylor   1:14.568s  + 3.526s
36  Ricardo Barbedo   1:14.637s  + 3.595s
37  Koen De Heldt   1:14.977s  + 3.935s
38  Linas Čepulis   1:15.650s  + 4.608s
39  Nuno Vicente   1:22.537s  + 11.495s
40  Ermin Covic   1:23.011s  + 11.969s