Renditja Kualifikuese 1&2 (Grupi: Elite | Sezoni: 31 | Gara: 2)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezoni:  Gara:
Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Badyear  Vsevolod Demydov   1:19.133s  + 0.000s
2 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:19.185s  + 0.052s
3 Badyear  Leandro Sereno3   1:19.327s  + 0.194s
4 Badyear  Atis Praudins   1:19.386s  + 0.253s
5 Badyear  Sergey Lyogky   1:19.642s  + 0.509s
6 Badyear  Toygun Senler3   1:19.843s  + 0.710s
7 Badyear  Aleksej Sutkin   1:19.896s  + 0.763s
8 Badyear  Rimantas Sagatas   1:20.051s  + 0.918s
9 Badyear  Martynas Atkočius   1:20.066s  + 0.933s
10 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:20.081s  + 0.948s
11 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:20.086s  + 0.953s
12 Badyear  Martin Rosina   1:20.167s  + 1.034s
13 Badyear  Vladimir Danilin   1:20.170s  + 1.037s
14 Badyear  Tomasz Petryk   1:20.255s  + 1.122s
15 Badyear  Aliaksei Papou   1:20.373s  + 1.240s
16 Badyear  Evaldas Okriemas   1:20.446s  + 1.313s
17 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:20.498s  + 1.365s
18 Badyear  Pedro Nazaré   1:20.544s  + 1.411s
19 Michelini  Daneks Britāls   1:20.612s  + 1.479s
20 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:20.679s  + 1.546s
21 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:20.725s  + 1.592s
22 Badyear  Mark Webster   1:20.732s  + 1.599s
23 Badyear  Marek Marchewka   1:20.778s  + 1.645s
24 Badyear  Araik Karapetyan   1:20.897s  + 1.764s
25 Badyear  Gani Babu   1:21.043s  + 1.910s
26 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:21.086s  + 1.953s
27 Bridgerock  Nuno Vicente   1:21.191s  + 2.058s
28 Yokomama  Luis Uranga   1:21.240s  + 2.107s
29 Badyear  Maja Soren   1:21.243s  + 2.110s
30 Badyear  Andreas Weilemann   1:21.439s  + 2.306s
31 Yokomama  Janne Väänänen   1:21.537s  + 2.404s
32 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:22.970s  + 3.837s
33 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:23.028s  + 3.895s
34 Pipirelli  Christos Bobolis   1:23.341s  + 4.208s
35 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:23.653s  + 4.520s
36 Pipirelli  Keri Lovell   1:23.986s  + 4.853s
37 Pipirelli  Mike Leone   1:24.410s  + 5.277s
38 Pipirelli  Farcy Génel   1:25.149s  + 6.016s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Badyear  Toygun Senler3   1:20.036s  + 0.000s
2 Badyear  Vsevolod Demydov   1:20.283s  + 0.247s
3 Badyear  Leandro Sereno3   1:20.495s  + 0.459s
4 Badyear  Vladimir Danilin   1:20.518s  + 0.482s
5 Badyear  Wojciech Uzikowski   1:20.700s  + 0.664s
6 Badyear  Sergey Tuzhilov   1:20.715s  + 0.679s
7 Badyear  Rimantas Sagatas   1:20.764s  + 0.728s
8 Badyear  Martynas Atkočius   1:20.794s  + 0.758s
9 Badyear  Araik Karapetyan   1:20.841s  + 0.805s
10 Badyear  Atis Praudins   1:20.884s  + 0.848s
11 Badyear  Sergey Lyogky   1:20.935s  + 0.899s
12 Badyear  Mindaugas Sarocka   1:21.044s  + 1.008s
13 Badyear  Aliaksei Papou   1:21.108s  + 1.072s
14 Badyear  Martin Rosina   1:21.159s  + 1.123s
15 Bridgerock  Justinas Smyšliajevas4   1:21.230s  + 1.194s
16 Badyear  Mark Webster   1:21.292s  + 1.256s
17 Bridgerock  Nuno Vicente   1:21.350s  + 1.314s
18 Badyear  Tomasz Petryk   1:21.497s  + 1.461s
19 Badyear  Aleksej Sutkin   1:21.510s  + 1.474s
20 Badyear  Maja Soren   1:21.591s  + 1.555s
21 Bridgerock  Tomasz Kaminski   1:21.655s  + 1.619s
22 Badyear  Evaldas Okriemas   1:21.746s  + 1.710s
23 Yokomama  Janne Väänänen   1:21.796s  + 1.760s
24 Badyear  Marek Marchewka   1:21.870s  + 1.834s
25 Michelini  Daneks Britāls   1:21.900s  + 1.864s
26 Badyear  Andreas Weilemann   1:22.093s  + 2.057s
27 Badyear  Gani Babu   1:22.097s  + 2.061s
28 Badyear  Pedro Nazaré   1:22.175s  + 2.139s
29 Yokomama  Luis Uranga   1:22.278s  + 2.242s
30 Yokomama  Piotr Pogodzik   1:22.340s  + 2.304s
31 Bridgerock  Bartosz Sutkowski   1:22.359s  + 2.323s
32 Pipirelli  Zoltan Csaba   1:24.122s  + 4.086s
33 Pipirelli  Alex Tkachenko   1:24.162s  + 4.126s
34 Pipirelli  Christos Bobolis   1:24.177s  + 4.141s
35 Pipirelli  Raimonds Urtāns   1:24.531s  + 4.495s
36 Pipirelli  Mike Leone   1:25.710s  + 5.674s
37 Pipirelli  Farcy Génel   1:26.877s  + 6.841s
38 Pipirelli  Keri Lovell   1:34.423s  + 14.387s