Renditja Kualifikuese 1&2 (Grupi: Elite | Sezoni: 41 | Gara: 7)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezoni:  Gara:
Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Hancock  Vsevolod Demydov2   1:08.094s  + 0.000s
2 Hancock  Leandro Sereno6   1:08.225s  + 0.131s
3 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:08.588s  + 0.494s
4 Hancock  Stas Prost   1:08.926s  + 0.832s
5 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:08.981s  + 0.887s
6 Hancock  Radek Sus   1:09.102s  + 1.008s
7 Hancock  Florencia Caro   1:09.221s  + 1.127s
8 Hancock  Pat Cote   1:09.715s  + 1.621s
9 Hancock  Sion Francis   1:09.728s  + 1.634s
10 Michelini  Toygun Senler5   1:09.852s  + 1.758s
11 Hancock  Gino Zernani   1:10.059s  + 1.965s
12 Hancock  João Monteiro1   1:10.108s  + 2.014s
13 Bridgerock  Christos Bobolis   1:10.372s  + 2.278s
14 Hancock  Denis Grahov   1:10.548s  + 2.454s
15 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:10.586s  + 2.492s
16 Bridgerock  Maria Maksimenkova   1:10.610s  + 2.516s
17 Dunnolop  Frederico Neves   1:10.682s  + 2.588s
18 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:10.732s  + 2.638s
19 Hancock  Michael Winkley   1:10.736s  + 2.642s
20 Bridgerock  Alexander Ilyin   1:11.057s  + 2.963s
21 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:11.080s  + 2.986s
22 Avonn  Szymon Trzebuniak   1:11.308s  + 3.214s
23 Michelini  José Abi Jaudi   1:11.314s  + 3.220s
24 Contimental  Ayman Daher   1:11.332s  + 3.238s
25 Bridgerock  Roland Postle   1:11.351s  + 3.257s
26 Yokomama  Janne Väänänen   1:11.552s  + 3.458s
27 Avonn  Aleksej Sutkin   1:11.637s  + 3.543s
28 Avonn  Apostolis Goutzos   1:11.674s  + 3.580s
29 Badyear  Viktor Dyankov   1:11.704s  + 3.610s
30 Avonn  Pedro Nazaré   1:11.716s  + 3.622s
31 Contimental  Ian Lynch   1:11.806s  + 3.712s
32 Avonn  Atis Praudins   1:12.165s  + 4.071s
33 Avonn  Hauke Johannsen   1:12.340s  + 4.246s
34 Badyear  Pavel Valentin   1:12.747s  + 4.653s
35 Avonn  Piotr Wechterowicz   1:13.040s  + 4.946s
36 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:13.081s  + 4.987s
37 Pipirelli  Teo Xanthopoulos   1:13.094s  + 5.000s
38 Avonn  Lee Harding   1:13.466s  + 5.372s
39 Avonn  Aris Tsipras   1:13.683s  + 5.589s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Hancock  Vsevolod Demydov2   1:08.585s  + 0.000s
2 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:08.768s  + 0.183s
3 Hancock  Leandro Sereno6   1:09.029s  + 0.444s
4 Hancock  Evaldas Ruseckas   1:09.083s  + 0.498s
5 Hancock  Florencia Caro   1:09.115s  + 0.530s
6 Hancock  Gino Zernani   1:09.440s  + 0.855s
7 Hancock  Stas Prost   1:09.516s  + 0.931s
8 Hancock  Sion Francis   1:09.571s  + 0.986s
9 Hancock  João Monteiro1   1:09.839s  + 1.254s
10 Hancock  Radek Sus   1:10.126s  + 1.541s
11 Hancock  Vladimir Islentiev2   1:10.160s  + 1.575s
12 Hancock  Denis Grahov   1:10.274s  + 1.689s
13 Hancock  Pat Cote   1:10.307s  + 1.722s
14 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:10.312s  + 1.727s
15 Bridgerock  Christos Bobolis   1:10.498s  + 1.913s
16 Michelini  Toygun Senler5   1:10.641s  + 2.056s
17 Bridgerock  Rimantas Sagatas2   1:10.770s  + 2.185s
18 Dunnolop  Frederico Neves   1:10.962s  + 2.377s
19 Michelini  José Abi Jaudi   1:11.103s  + 2.518s
20 Avonn  Apostolis Goutzos   1:11.271s  + 2.686s
21 Contimental  Ayman Daher   1:11.526s  + 2.941s
22 Bridgerock  Maria Maksimenkova   1:11.528s  + 2.943s
23 Hancock  Michael Winkley   1:11.950s  + 3.365s
24 Avonn  Aleksej Sutkin   1:11.997s  + 3.412s
25 Badyear  Viktor Dyankov   1:12.150s  + 3.565s
26 Avonn  Atis Praudins   1:12.158s  + 3.573s
27 Bridgerock  Roland Postle   1:12.221s  + 3.636s
28 Contimental  Ian Lynch   1:12.247s  + 3.662s
29 Avonn  Pedro Nazaré   1:12.273s  + 3.688s
30 Bridgerock  Alexander Ilyin   1:12.386s  + 3.801s
31 Yokomama  Janne Väänänen   1:12.521s  + 3.936s
32 Avonn  Szymon Trzebuniak   1:12.728s  + 4.143s
33 Badyear  Pavel Valentin   1:12.927s  + 4.342s
34 Avonn  Hauke Johannsen   1:13.043s  + 4.458s
35 Avonn  Piotr Wechterowicz   1:13.587s  + 5.002s
36 Pipirelli  Teo Xanthopoulos   1:13.763s  + 5.178s
37 Pipirelli  Marek Hajnrych   1:13.891s  + 5.306s
38 Avonn  Aris Tsipras   1:13.984s  + 5.399s
39 Avonn  Lee Harding   1:14.234s  + 5.649s