Renditja Kualifikuese 1&2 (Grupi: Elite | Sezoni: 50 | Gara: 16)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezoni:  Gara:
Kualifikimi 1
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Bridgerock  Roland Postle3   1:09.529s  + 0.000s
2 Bridgerock  Jan Pavlicek   1:09.634s  + 0.105s
3 Michelini  Ilya Medvedev   1:09.912s  + 0.383s
4 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:09.969s  + 0.440s
5 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:09.982s  + 0.453s
6 Michelini  Victor Chernyshev   1:10.036s  + 0.507s
7 Michelini  Justinas Smyšliajevas4   1:10.045s  + 0.516s
8 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:10.075s  + 0.546s
9 Bridgerock  Jukka Sireni   1:10.099s  + 0.570s
10 Bridgerock  Apostolis Goutzos   1:10.119s  + 0.590s
11 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:10.312s  + 0.783s
12 Dunnolop  Stanislav Frolov   1:10.353s  + 0.824s
13 Badyear  Choves Correa   1:10.414s  + 0.885s
14 Bridgerock  Dmitry Shevel   1:10.513s  + 0.984s
15 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:10.557s  + 1.028s
16 Dunnolop  Joaquín Quintana   1:10.593s  + 1.064s
17 Bridgerock  Paulo Pinto   1:10.656s  + 1.127s
18 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:10.679s  + 1.150s
19 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:10.843s  + 1.314s
20 Badyear  Andrian Naidenov   1:11.107s  + 1.578s
21 Dunnolop  Leandro Sereno7   1:11.134s  + 1.605s
22 Badyear  Aleksej Sutkin   1:11.170s  + 1.641s
23 Michelini  Maxim Egorov   1:11.286s  + 1.757s
24 Hancock  Ayrton Pasquini   1:11.306s  + 1.777s
25 Dunnolop  Rodrigo Velasco   1:11.639s  + 2.110s
26 Dunnolop  José Pesqueira   1:11.650s  + 2.121s
27 Badyear  Svetlio Nikolov   1:11.689s  + 2.160s
28 Bridgerock  Martynas Atkočius   1:11.728s  + 2.199s
29 Contimental  Mihail Morozov   1:11.750s  + 2.221s
30 Contimental  José Abi Jaudi   1:11.786s  + 2.257s
31 Yokomama  Frederico Neves1   1:12.009s  + 2.480s
32 Contimental  Oancea Florin-ilie   1:12.241s  + 2.712s
33 Michelini  Luca Molendi   1:12.599s  + 3.070s
34 Contimental  Mattias Svensson   1:12.928s  + 3.399s
35 Contimental  Krasimir Nanchev   1:13.077s  + 3.548s
36 Pipirelli  Vinicio Souza   1:13.213s  + 3.684s
37 Pipirelli  Joao Barbosa   1:13.452s  + 3.923s
38 Pipirelli  Simone Tartaglia   1:13.609s  + 4.080s
39 Bridgerock  Alexei Malkin   1:18.022s  + 8.493s
Kualifikimi 2
Poz Goma Menagjeri Shtet Koha turit Diference
Pol Dunnolop  Stanislav Frolov   1:09.481s  + 0.000s
2 Bridgerock  Roland Postle3   1:09.504s  + 0.023s
3 Bridgerock  Ioannis Dimitroglou   1:09.842s  + 0.361s
4 Bridgerock  Christos Bobolis2   1:10.114s  + 0.633s
5 Michelini  Ilya Medvedev   1:10.237s  + 0.756s
6 Michelini  Victor Chernyshev   1:10.249s  + 0.768s
7 Bridgerock  Jan Pavlicek   1:10.375s  + 0.894s
8 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:10.443s  + 0.962s
9 Michelini  Vsevolod Demydov2   1:10.573s  + 1.092s
10 Bridgerock  Paulo Pinto   1:10.649s  + 1.168s
11 Dunnolop  Joaquín Quintana   1:10.762s  + 1.281s
12 Bridgerock  Andrej Borsuk   1:10.795s  + 1.314s
13 Bridgerock  Dmitry Shevel   1:10.796s  + 1.315s
14 Bridgerock  Apostolis Goutzos   1:10.801s  + 1.320s
15 Dunnolop  Leandro Sereno7   1:10.896s  + 1.415s
16 Bridgerock  Jukka Sireni   1:11.017s  + 1.536s
17 Badyear  Choves Correa   1:11.063s  + 1.582s
18 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:11.096s  + 1.615s
19 Contimental  Mihail Morozov   1:11.162s  + 1.681s
20 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:11.255s  + 1.774s
21 Michelini  Justinas Smyšliajevas4   1:11.258s  + 1.777s
22 Contimental  José Abi Jaudi   1:11.300s  + 1.819s
23 Michelini  Maxim Egorov   1:11.435s  + 1.954s
24 Badyear  Aleksej Sutkin   1:11.467s  + 1.986s
25 Badyear  Svetlio Nikolov   1:11.614s  + 2.133s
26 Badyear  Andrian Naidenov   1:11.703s  + 2.222s
27 Dunnolop  Rodrigo Velasco   1:11.823s  + 2.342s
28 Hancock  Ayrton Pasquini   1:11.843s  + 2.362s
29 Dunnolop  José Pesqueira   1:12.241s  + 2.760s
30 Yokomama  Frederico Neves1   1:12.853s  + 3.372s
31 Contimental  Oancea Florin-ilie   1:12.964s  + 3.483s
32 Contimental  Mattias Svensson   1:13.044s  + 3.563s
33 Bridgerock  Martynas Atkočius   1:13.141s  + 3.660s
34 Pipirelli  Vinicio Souza   1:13.477s  + 3.996s
35 Michelini  Luca Molendi   1:13.612s  + 4.131s
36 Pipirelli  Simone Tartaglia   1:13.891s  + 4.410s
37 Contimental  Krasimir Nanchev   1:14.132s  + 4.651s
38 Pipirelli  Joao Barbosa   1:14.153s  + 4.672s
39 Bridgerock  Alexei Malkin   1:20.067s  + 10.586s