Klasifikimi (Grupi: Master - 5)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Trego rezultatin e gares:              
  # Goma Nat Menagjeri 1234567891011121314151617Pikë
Retained 01. Badyear Belgium  Dominiek Van West - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 02. Dunnolop England  Chris Adnams - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. Yokomama Italy  Martino Colombo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 04. Dunnolop Italy  Gino Zernani - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Avonn Poland  Ewelina Popis - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 06. Dunnolop Denmark  Jens Frostrup - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 07. Avonn Hungary  Krisztián Veinperl - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 08. Dunnolop England  Geoff Atkin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Badyear Portugal  Ricky Silva - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. Dunnolop Brazil  Pedro Moura - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 11. Pipirelli Hungary  Róbert László2 - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 12. Yokomama Scotland  Christoph Schöning - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 13. Yokomama Poland  Konrad Świderski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 14. Contimental Turkey  Abdullah Kasapoglu - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 15. Yokomama Poland  Rafal Celejewski - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 16. Yokomama Mexico  Eduardo Sanchez Carenzo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 17. Hancock Hungary  Alon Malul - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Badyear Lithuania  Evaldas Ruseckas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 19. Dunnolop Turkey  Turan Metin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 20. Avonn England  John Ibbotson - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. Yokomama England  Tim Villars - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Dunnolop Germany  Timo Meyer - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 23. Badyear Bulgaria  Lychezar Stoyanov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 24. Dunnolop Russian Federation  Michail Ivanov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 25. Yokomama Estonia  Andreas Ramann - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 26. Badyear Indonesia  Bachtiar Mahardhika - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 27. Pipirelli France  Dominique Jean - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 28. Brazil  Darthson Bonassoli - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 29. Badyear Italy  Andrea Cussigh - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Yokomama Poland  Mariusz Malczuk - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 31. Badyear Netherlands  Mikael Brostrom - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Dunnolop Russian Federation  Roman Maksimenkov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Badyear Poland  Arkadiusz Nicewicz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Yokomama Portugal  Jorge Bento - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 35. Avonn Brazil  Matheus Senna Ramos - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Dunnolop Russian Federation  Denis Titov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 37. Yokomama France  Jérôme Duluard - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 38. Yokomama France  Jean-françois Charbinat - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 39. Badyear Serbia  Predrag Marmut - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 40. Dunnolop Turkey  Ahmet Sonverdi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0