Klasifikimi (Grupi: Pro - 16)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:

Trego rezultatin e gares:              
  # Goma Nat Menagjeri 1234567891011121314151617Pikë
Retained 01. Russian Federation  Roman Ischenko - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 02. Dunnolop Mexico  Ramon Rocha - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 03. Hungary  István Farkas - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 04. Belarus  Sergei Mitrahovich - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 05. Portugal  Rafael Marques - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 06. Argentina  Matias Cruz - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 07. France  Arnaud Religieux - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 08. England  James Keeble - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 09. Oman  Abdullah Al Farsi - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 10. England  Lucas Holmes - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 11. Spain  Hermi Herma - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 12. Avonn Hungary  Roland Balog - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 13. Italy  Stefano Duo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 14. Scotland  Craig McLean - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 15. Belgium  Peter Floin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 16. Lithuania  Vilius Linge - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 17. Turkey  Gokhan Özkan - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 18. Czech Republic  Jiří Humpolák - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 19. Avonn Turkey  Burak Alaydın - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 20. Avonn Belgium  Robbie Geerts - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 21. Yokomama Brazil  Jônatas Paiva - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 22. Yokomama Hungary  Zoltán Zelei - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 23. Belarus  Victor Chernyshev - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 24. Poland  Piotrek Siekierka - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 25. Canada  Alain Routhier - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 26. Estonia  Kaur Sirel - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 27. Brazil  Caíke Kauling - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 28. Dunnolop Spain  Jose Luis Macho Pita - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 29. Contimental Italy  Raffaele Tanini - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 30. Russian Federation  Aleksey Skrypnev - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 31. Turkey  Turan Metin - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 32. Slovakia  Michal Presinsky - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 33. Yokomama France  Giovanni Bertolo - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 34. Avonn Russian Federation  Victor Kamennov - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 35. Belgium  Hyun Mottint - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 36. Russian Federation  Roman Lizogub - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 37. Yokomama Slovakia  Lukas Pilka - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Promoted 38. Yokomama Slovakia  Pavol Bencurik - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Relegated 39. Portugal  Alexandra Silva - - - - - - - - - - - - - - - - - 0
Retained 40. Yokomama France  Brice Meyer N - - - - - - - - - - - - - - - - - 0