Statistika

Të gjitha statistikat e performancave të tërë kohërave
Statistikat e ekipit
Statistikat e aktivitetit ne loje
Statistikat e Forumit
Statistikat e kombeve
Statistika të tjera
Statistikat e arritjeve
Statistikat e stafit
Statistikat e GPRO Supporter

Rradhitja nëse sezoni do ishte një Garë e Madhe

Zgjidh Kategorine:

 
Faqe [12 3 ... 81 82 83 » Shpejt shkoni në faqen:
# Goma Menagjeri Nat Grupi Koha totale ne sezon
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock George Slater1 Elite 25:27:24.727s
2. Bridgerock Ania Piekarska Elite + 0:04:24.922s
3. Hancock Lee Harding Elite + 0:15:15.434s
4. Hancock Pablo Fernandez Elite + 0:19:05.471s
5. Hancock Twig Fahaji Elite + 0:21:54.524s
6. Badyear Miel Soeterbroek Elite + 0:23:34.571s
7. Badyear Rimantas Sagatas2 Elite + 0:25:23.334s
8. Badyear Harsh Sheth Elite + 0:27:38.141s
9. Badyear Daniele Bontempo Elite + 0:29:16.674s
10. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:29:31.086s
11. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:30:44.424s
12. Badyear Luca Molendi Elite + 0:30:59.331s
13. Badyear Paul Williams Master - 4 + 0:39:16.484s
14. Badyear Michaela Källström Elite + 0:40:04.796s
15. Michelini Matej Matrtaj Master - 4 + 0:40:21.863s
16. Hancock Jay De Snoo Elite + 0:40:28.490s
17. Dunnolop Pedro Moura Master - 5 + 0:41:44.503s
18. Yokomama Antonio Gattulli Elite + 0:44:44.543s
19. Contimental Giovanni Orecchioni Elite + 0:44:58.161s
20. Yokomama Andrea Squizzato1 Master - 3 + 0:44:59.149s
21. Dunnolop Chris Adnams Master - 5 + 0:46:08.700s
22. Yokomama Patryk Janczak Master - 4 + 0:46:30.710s
23. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:46:38.971s
24. Hancock Apostolis Goutzos Elite + 0:47:44.556s
25. Badyear Dmitry Shevel Master - 2 + 0:48:12.278s
26. Badyear Gábor Safranyik Elite + 0:48:14.493s
27. Badyear Kuba Szajbel Master - 4 + 0:48:34.732s
28. Badyear Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:50:18.554s
29. Dunnolop Jens Frostrup Master - 5 + 0:51:19.447s
30. Bridgerock Michał Wilczyński Elite + 0:52:11.363s
31. Badyear Raimonds Urtāns Master - 3 + 0:52:14.828s
32. Yokomama Kamal Naoui Master - 4 + 0:53:08.206s
33. Badyear Mery Lissarrague Master - 1 + 0:53:15.283s
34. Dunnolop Atis Praudins Master - 4 + 0:53:23.325s
35. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:53:24.175s
36. Dunnolop Andrej Rilke Master - 2 + 0:54:45.108s
37. Yokomama Andrea Amich Master - 4 + 0:54:48.194s
38. Badyear Jose Filipe Master - 2 + 0:56:36.172s
39. Badyear Michel Vandecatelle Master - 3 + 0:56:43.337s
40. Yokomama Sergio Fanelli Master - 4 + 0:58:04.833s
41. Badyear Dominiek Van West Master - 5 + 0:59:53.519s
42. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 1:00:08.862s
43. Dunnolop Stephen Cudmore Master - 1 + 1:00:16.737s
44. Hancock Edwin Silva Master - 2 + 1:00:59.102s
45. Badyear James Boylan Master - 1 + 1:01:26.234s
46. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 1:01:53.807s
47. Yokomama Rafal Celejewski Master - 5 + 1:02:19.183s
48. Yokomama Mato Nikic Master - 3 + 1:02:24.434s
49. Michelini Mauro Schumacher Master - 3 + 1:02:47.614s
50. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 1:03:16.504s
51. Badyear Alejandro Badino Master - 4 + 1:03:36.730s
52. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 17 + 1:03:38.818s
53. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 1:05:15.019s
54. Badyear Andy Goodall Master - 2 + 1:05:29.770s
55. Badyear Evaldas Ruseckas Master - 5 + 1:05:33.410s
56. Hancock Veres Tamás Elite + 1:06:32.843s
57. Dunnolop Asdrúbal Corral Pro - 15 + 1:06:38.783s
58. Badyear Pablo Ramirez Master - 4 + 1:06:44.041s
59. Yokomama David Michler Master - 4 + 1:06:51.782s
60. Dunnolop Olivier Portal Master - 1 + 1:06:58.488s
61. Yokomama Lorenzo Bongi Master - 1 + 1:07:02.417s
62. Badyear György Csillag Master - 1 + 1:07:02.603s
63. Badyear Jorge Luiz Filho Pro - 2 + 1:07:11.868s
64. Badyear Ioannis Kalogirou Master - 4 + 1:07:19.058s
65. Dunnolop Michail Ivanov Master - 5 + 1:07:24.666s
66. Yokomama Vadim Shapovalov Master - 3 + 1:07:30.120s
67. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 1:07:34.569s
68. Yokomama Marco Longo Master - 3 + 1:07:43.054s
69. Badyear Arkadiusz Nicewicz Master - 5 + 1:07:57.477s
70. Badyear Patrick Hertach Pro - 2 + 1:08:43.161s
71. Badyear Artur Terezan Pro - 7 + 1:09:17.191s
72. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 1:09:37.637s
73. Yokomama Andres Duffey Pro - 20 + 1:10:13.763s
74. Avonn Davide Lorenzini Elite + 1:10:14.759s
75. Dunnolop Damir Sen Master - 4 + 1:10:20.782s
76. Contimental Marcin Żak Elite + 1:10:34.641s
77. Yokomama Tony Cullen Master - 1 + 1:10:41.309s
78. Dunnolop Armenio Santos Master - 2 + 1:10:56.810s
79. Yokomama Joscha Büllesbach Pro - 9 + 1:11:17.330s
80. Badyear Joan Centellas Pro - 12 + 1:11:22.337s
81. Dunnolop Cédrick Flament Pro - 23 + 1:11:26.994s
82. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 1:11:27.304s
83. Badyear Felipe Aguiar Pro - 16 + 1:11:37.419s
84. Dunnolop Bogdan Hutanu Master - 3 + 1:11:41.206s
85. Badyear Toni Kazanjyan Master - 3 + 1:12:00.010s
86. Badyear András Bozóti Master - 2 + 1:12:04.989s
87. Avonn Benedetto Campobello Elite + 1:12:12.263s
88. Badyear Jody Parker Pro - 1 + 1:12:37.999s
89. Dunnolop Valter Andreiev Master - 1 + 1:12:40.977s
90. Yokomama Konrad Świderski Master - 5 + 1:12:55.297s
91. Dunnolop Luca Dal Sacco Pro - 3 + 1:12:58.247s
92. Yokomama Peter Both Pro - 18 + 1:13:02.178s
93. Dunnolop Sergio Porta Pro - 6 + 1:13:07.769s
94. Avonn Krisztián Veinperl Master - 5 + 1:13:10.515s
95. Dunnolop André Ahlberg Pro - 8 + 1:13:10.835s
96. Dunnolop Michał Sułek Pro - 22 + 1:13:20.781s
97. Badyear Ilya Vedenikov Master - 2 + 1:13:21.936s
98. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 1:13:46.549s
99. Yokomama Jussi Mäenpää Pro - 20 + 1:14:01.028s
100. Yokomama Jesús Pérez Pro - 23 + 1:14:11.910s
Faqe [12 3 ... 81 82 83 » Shpejt shkoni në faqen: