Statistika

Të gjitha statistikat e performancave të tërë kohërave
Statistikat e ekipit
Statistikat e aktivitetit ne loje
Statistikat e Forumit
Statistikat e kombeve
Statistika të tjera
Statistikat e arritjeve
Statistikat e stafit
Statistikat e GPRO Supporter

Rradhitja nëse sezoni do ishte një Garë e Madhe

Zgjidh Kategorine:

 
Faqe [12 3 ... 96 97 98 » Shpejt shkoni në faqen:
# Goma Menagjeri Nat Grupi Koha totale ne sezon
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 17:54:55.948s
2. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:08:57.915s
3. Hancock George Slater Elite + 0:18:14.045s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:20:35.949s
5. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:21:39.842s
6. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:25:09.746s
7. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:25:55.253s
8. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:27:28.080s
9. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:27:31.302s
10. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:27:56.223s
11. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:28:04.324s
12. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:29:05.269s
13. Contimental Róbert László2 Elite + 0:30:33.743s
14. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:30:57.334s
15. Badyear Robin Goodey Elite + 0:31:39.750s
16. Badyear Tan S Lake Elite + 0:35:24.856s
17. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:37:53.172s
18. Michelini Alan Horsley Elite + 0:38:21.284s
19. Badyear Alix Martin Elite + 0:39:34.313s
20. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:41:45.152s
21. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:42:02.074s
22. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:42:36.203s
23. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:44:34.070s
24. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:45:00.611s
25. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:46:04.118s
26. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:46:47.533s
27. Contimental Ilya Vedenikov Elite + 0:47:51.912s
28. Badyear Niels Wolters Elite + 0:48:00.217s
29. Badyear Ross Proud Elite + 0:48:26.113s
30. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:49:02.790s
31. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:49:22.193s
32. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:49:28.977s
33. Yokomama Yug Desai1 Elite + 0:50:09.878s
34. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:50:26.462s
35. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:50:36.381s
36. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:50:53.878s
37. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 0:50:55.823s
38. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:51:00.844s
39. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:51:01.016s
40. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:51:04.494s
41. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 0:51:47.233s
42. Badyear Sergei Gordov Elite + 0:51:52.582s
43. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:52:28.228s
44. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:52:46.552s
45. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:52:53.171s
46. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:53:07.018s
47. Contimental Melando Tasoso Elite + 0:53:56.932s
48. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:53:59.235s
49. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:54:17.664s
50. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 0:54:48.307s
51. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 0:54:49.364s
52. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:54:51.820s
53. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 0:57:03.609s
54. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 0:57:09.517s
55. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:57:24.739s
56. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 0:57:41.158s
57. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:57:53.153s
58. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 0:58:00.731s
59. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 0:58:07.179s
60. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 0:58:09.863s
61. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 0:58:12.697s
62. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 0:58:21.082s
63. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 0:59:02.312s
64. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:59:08.128s
65. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 0:59:34.016s
66. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 0:59:35.284s
67. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 0:59:44.201s
68. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:59:55.571s
69. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 1:00:03.589s
70. Contimental Jônatas Paiva Pro - 14 + 1:00:04.425s
71. Badyear Andrew Green Master - 3 + 1:00:24.903s
72. Contimental Maciej Młynek Master - 1 + 1:00:36.818s
73. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 1:00:36.912s
74. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 1:00:38.468s
75. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 1:00:39.159s
76. Yokomama Paul Williams Master - 5 + 1:00:43.672s
77. Badyear Joan Centellas Pro - 7 + 1:00:44.050s
78. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 1:00:45.254s
79. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 1:00:58.086s
80. Yokomama Thomas Uvyn Pro - 7 + 1:00:59.135s
81. Yokomama Stephane Verly Pro - 2 + 1:01:02.081s
82. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 1:01:16.104s
83. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 1:01:17.471s
84. Badyear Roland Jakobsson Master - 5 + 1:01:19.881s
85. Badyear Mark Van Daalen Pro - 23 + 1:01:20.020s
86. Contimental Mike Osintsev Master - 1 + 1:01:34.058s
87. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 1:01:35.416s
88. Yokomama Arnoldas Molis Master - 4 + 1:01:41.148s
89. Dunnolop Mélanie Delhaye Master - 4 + 1:01:47.554s
90. Badyear Jussi Mäenpää Master - 2 + 1:01:52.125s
91. Contimental Shersh Khandelwal Master - 3 + 1:01:54.583s
92. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 4 + 1:01:58.398s
93. Yokomama Jose Filipe Pro - 13 + 1:02:03.523s
94. Dunnolop Luis Ferreira Pro - 13 + 1:02:31.329s
95. Yokomama Harsh Sheth Master - 2 + 1:02:38.589s
96. Contimental Ronaldo Serafim Master - 5 + 1:02:47.967s
97. Dunnolop Michael Armbruster Pro - 19 + 1:03:05.837s
98. Badyear Stefano Mana Master - 1 + 1:03:12.400s
99. Dunnolop Andrzej Powalka Pro - 6 + 1:03:26.804s
100. Dunnolop Andrea Amich Pro - 16 + 1:03:33.672s
Faqe [12 3 ... 96 97 98 » Shpejt shkoni në faqen: