Rezultatet e testimeve (Grupi: Elite | Sezon: 40 | Gara: 1)

Zgjidh Nje Grup Tjeter:  Sezon:  Gara:

# Goma Menagjeri Shtet Koha më e mirë e xhiros Diference Xhiro gjithsejt
1 Badyear  Alexey Manukalov       1:18.903s  + 0.000s 100
2 Badyear  Ayman Daher       1:19.392s  + 0.489s 100
3 Bridgerock  Vsevolod Demydov1       1:19.710s  + 0.807s 100
4 Bridgerock  Vladimir Islentiev2       1:20.387s  + 1.484s 100
5 Hancock  Nikolay Borzenkov       1:20.554s  + 1.651s 100
6 Bridgerock  Mark Webster       1:20.730s  + 1.827s 100
7 Dunnolop  Christoph Seifriedsberger       1:21.237s  + 2.334s 100
8 Michelini  Aleksej Sutkin       1:21.302s  + 2.399s 100
9 Michelini  Ian Lynch       1:21.389s  + 2.486s 100
10 Bridgerock  Leandro Sereno6       1:21.416s  + 2.513s 100
11 Avonn  Jukka Sireni       1:21.559s  + 2.656s 100
12 Michelini  Daniel Comalada       1:21.899s  + 2.996s 100
13 Michelini  Hauke Johannsen       1:22.076s  + 3.173s 100
14 Avonn  Casper Romkes       1:22.328s  + 3.425s 100
15 Avonn  Alexander Ilyin       1:22.381s  + 3.478s 100
16 Avonn  Tomas Červinskis       1:22.446s  + 3.543s 100
17 Bridgerock  João Monteiro1       1:22.475s  + 3.572s 100
18 Pipirelli  Karl-Martin Müür       1:22.870s  + 3.967s 100
19 Badyear  Kwstas Theodorakis       1:26.298s  + 7.395s 100
20 Hancock  Mattias Svensson       1:27.931s  + 9.028s 100
21 Badyear  Marek Popławski       1:29.618s  + 10.715s 100
22 Badyear  Teo Xanthopoulos       1:29.816s  + 10.913s 100
23 Badyear  Marek Hajnrych       1:30.134s  + 11.231s 100
24 Hancock  Apostolis Goutzos       1:30.972s  + 12.069s 100
25 Avonn  Rafal Kowalski       1:31.090s  + 12.187s 100
26 Avonn  Pedro Nazaré       1:33.576s  + 14.673s 100
27 Dunnolop  Frederico Neves       1:35.730s  + 16.827s 100
28 Avonn  Mario Põldma       1:41.119s  + 22.216s 100
29 Avonn  Pauli Käkelä       1:46.451s  + 27.548s 100
30 Avonn  Paulo Pinto       2:21.314s  + 1:02.411s 100
31 Hancock  Lee Harding       2:22.692s  + 1:03.789s 100
32 Bridgerock  Rafael Mantovani       2:26.960s  + 1:08.057s 100
33 Michelini  Rimantas Sagatas2       2:27.453s  + 1:08.550s 100
34 Michelini  Sion Francis       2:30.456s  + 1:11.553s 100
35 Bridgerock  Christos Bobolis       2:32.378s  + 1:13.475s 100
36 Michelini  Florencia Caro       2:34.492s  + 1:15.589s 100
37 Bridgerock  Toygun Senler5       2:38.192s  + 1:19.289s 100
38 Dunnolop  Gino Zernani       2:39.985s  + 1:21.082s 100