Faqe « 1 2 3 ... 2025 [20262027 ... 2377 2378 2379 » Shpejt shkoni në faqen:
Autori Temë: Magyar Nyelvű Fórum 71342 përgjigje
Norbert Meszaros
(Grupi Amateur - 8)


Postime: 594
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60721 Postuar 29 Prill 2015, 07:49:24 Citim 
Quote ( Lajos Veres @ April 29th 2015,07:37:08 )

A futam után lesz hatása a motira az egyenlegednek és a futamon nyújtott teljesítménynek is. Azonban a futamon vélhetően pénzhez fogsz jutni, és ha csak kevéssel vagy -15 alatt, akkor fölé fog menni, és az az összeg lesz hatással a motidra. Ha jól tudom.


Jól tudod, a futam utáni összeg fog számítani. Épp ezért még most kéne további költségeket generálni, mert a futambevételek után biztosan nem marad -15M alatt a kassza.
Vagy nem szabad elindulni a futamon, de az a következő szezonban 5M bukta.
Attila Németh
(Grupi Amateur - 116)


Postime: 25
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60722 Postuar 29 Prill 2015, 08:00:39 Citim 
Ez eszembe se jutott, hogy ne induljak, de már nem tudom megtenni mert lefutottam időmérőket és plusz költséget se tudok csinálni se épületekkel se alkatrészekkel.
Más lehetőség van?
Most már 99%, hogy bukom a pilótámat:(

Kb 2 futamom van lecsökkenteni 70 motit.

De multkor csak 30at esett most meg 17-et.
Béla Ormos
(Grupi Amateur - 78)



Postime: 717
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60723 Postuar 29 Prill 2015, 08:42:02 Citim 
Pénzt herdálni úgy lehet, hogy ajánlatot teszel alacsony szintű pilótának, majd visszavonod. Ezzel el lehet költeni bármennyit.
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 104)


Postime: 11909
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60724 Postuar 29 Prill 2015, 08:58:47 Citim 
Quote ( Attila Németh @ April 29th 2015,07:33:04 )

Az a kérdésem, hogy ez a következő futam után fog realizálódni, azaz 0-ra esni?

A következő verseny után nem leszel -15 milla alatt. Most kellene lemenni még vagy 15 millát.
Patrik Balogh
(Grupi Master - 1)



Postime: 1196
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60725 Postuar 29 Prill 2015, 09:37:56 Citim 
Viszont negatív egyenleggel nem tudsz szerződést hosszabbítani.
Attila Dobánszky
(Grupi Rookie - 123)


Postime: 33
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60726 Postuar 29 Prill 2015, 09:38:34 Citim 
Quote ( Gábor Szendi @ April 28th 2015,22:20:30 )

Regisztráltál a játékba, játszottál két futamot, amiken sikertelen voltál. Ezért elkezdted szidni a játékot, ahelyett, hogy magadban kerested volna a hibát. Ez természetes emberi viselkedés fiatal korban, egy idő után aztán megtanulja az ember, hogy ez rossz hozzáállás. Aki nem tanulja meg, az valószínűleg megrekedt egy kognitív komplexitás egy alacsony szintjén.


Nekem is voltak rossz tapasztalataim eleinte,nekem sem ment úgy,ahogy szerettem volna.De most már kezd alakulni.Türelmes voltam és azt hiszem ez kezd meglátszani az eredményeimen.Előző szezonban szereztem 19 pontot,ami pontosan ennyivel több,mint az előzőekben.Most a 2. futamomon megvolt a 3.hely.Remélem hasonlóan jó vagy talán jobb lesz a következőkben.Hát csak ennyit akartam hozzáfűzni Baka András mondandójához.
Király Ádám
(Grupi Rookie - 299)



Postime: 151
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (4)
Postim i vjeter #60727 Postuar 29 Prill 2015, 17:30:02 (Së fundi edituar 29 Prill 2015, 17:33:17 nga Király Ádám) Citim 
Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...
Márton Sechna
(Grupi Rookie - 396)


Postime: 20
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60728 Postuar 29 Prill 2015, 17:33:13 Citim 
Hhhh... Hát ez 12. lett :-( Elszámoltam egy kicsit az üzemanyagot. Így az utolsó körben lett még egy plusz boxkiállás. 8. lettem volna. Sebaj, még mindig a feljutók között vagyok. Ezen a futamon figyelmesebb leszek! Egyébként kink hogy sikerült a verseny?
Márió Kolbert
(Grupi Rookie - 350)



Postime: 10
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60729 Postuar 29 Prill 2015, 17:41:55 Citim 
Quote ( Márton Sechna @ April 29th 2015,17:33:13 )

Hhhh... Hát ez 12. lett :-( Elszámoltam egy kicsit az üzemanyagot. Így az utolsó körben lett még egy plusz boxkiállás. 8. lettem volna. Sebaj, még mindig a feljutók között vagyok. Ezen a futamon figyelmesebb leszek! Egyébként kink hogy sikerült a verseny?

Szia!
Én a 3. helyről indultam és 4. lettem :)
Még mindig a feljutók között vagyok 2. helyen.
Nálam az üzemanyag pont jó volt viszont a beállításokat nagyon elnéztem.
Márton Sechna
(Grupi Rookie - 396)


Postime: 20
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60730 Postuar 29 Prill 2015, 17:45:52 Citim 
Quote ( Márió Kolbert @ April 29th 2015,17:41:55 )

Szia!
Én a 3. helyről indultam és 4. lettem :)
Még mindig a feljutók között vagyok 2. helyen.
Nálam az üzemanyag pont jó volt viszont a beállításokat nagyon elnéztem.


:-) Én az első futamon 5.-nek indultam és 2. lettem :-) Ebben a szezonban megpróbálok feljutni az Amateurba. Talán sikerül.
Márió Kolbert
(Grupi Rookie - 350)



Postime: 10
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60731 Postuar 29 Prill 2015, 17:47:45 Citim 
Quote ( Márton Sechna @ April 29th 2015,17:45:52 )

:-) Én az első futamon 5.-nek indultam és 2. lettem :-) Ebben a szezonban megpróbálok feljutni az Amateurba. Talán sikerül.

Nekem is az a tervem :D
(Mint szerintem mindenki másnak :)
Lajos Veres
(Grupi Pro - 14)


Postime: 668
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60732 Postuar 29 Prill 2015, 18:41:20 Citim 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Igen, másképp is lehetett volna reagálni, de az indító beírás is lehetett volna szofisztikáltabb.
Istvan Büki
(Grupi Rookie - 327)


Postime: 179
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60733 Postuar 29 Prill 2015, 18:45:02 (Së fundi edituar 29 Prill 2015, 18:47:08 nga Istvan Büki) Citim 
Quote ( Attila Németh @ April 29th 2015,08:00:39 )

Ez eszembe se jutott, hogy ne induljak, de már nem tudom megtenni mert lefutottam időmérőket és plusz költséget se tudok csinálni se épületekkel se alkatrészekkel.
Más lehetőség van?
Most már 99%, hogy bukom a pilótámat:(

Kb 2 futamom van lecsökkenteni 70 motit.

De multkor csak 30at esett most meg 17-et.


Így, hogy lementél -15M alá, a motivációd lemegy 0-ra már a kvali lezárása után vagyis ha majd megnézed a futam startja előtt másfél órán belül akkor a moti 0-át fog mutatni EZ TUTI BIZTOS. A versenyen elért helyezésed pedig a motidad 0-ról fogja befolyásolni (ez már nem tuti, csak szerintem).

Szerintem megoldható a dolog :)
Király Ádám
(Grupi Rookie - 299)



Postime: 151
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60734 Postuar 29 Prill 2015, 18:55:14 Citim 
Quote ( Lajos Veres @ April 29th 2015,18:41:20 )

Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...

Igen, másképp is lehetett volna reagálni, de az indító beírás is lehetett volna szofisztikáltabb.

Persze, ebben én is egyetértek. :)
Hováth Kázmér
(Grupi Amateur - 82)



Postime: 48
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (5)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60735 Postuar 29 Prill 2015, 19:16:52 Citim 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )


Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Szerintem a közösségünk csak nyert vele, hogy nem adtad fel, és nem hagytad itt a Gpro-t!
Emlékszem homályosan a témára, nem is néztem fel a fórumra utána kb. 4 hónapot...

A jelenlegi szitu egy picit más, emberünknek szerintem annyi köze van az autóversenyzéshez, mint a játékunkhoz, és az F1-hez is max annyi, mint drága Dávid Sanyibácsinak! Nem csak idegesítő, de egyenesen vérlázító más szórakozását ily módon minősíteni!

Türelem mindenképp kell, de mindkét oldalról!
Az én tapasztalatom az, hogy kezdőként jó helyen, jó emberhez kell fordulni, és természetesen megfelelő stílus sem árt!
Szerencsére nekem anno sikerült, így már igazán tudom élvezni a játékot!
Ez a fórum pedig optimális esetben meg tudja mutatni a helyes irányt...

A fórum kapcsán pedig grat. mindenkinek, mert az elmúlt időszak Ádám és sokan mások példájához képest lényegesen pozitívabb képet mutat!

Roland Láng
(Grupi Amateur - 92)



Postime: 1380
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (4)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60736 Postuar 29 Prill 2015, 19:29:46 Citim 
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...


Azóta szerencsére sok minden változott. Ha az elmúlt heteket nézed közel tucatnyi új játékos érdeklődött és kapott gyors és hasznos választ. Többen - voltak olyan kedvesek - meg is köszönték a reakciókat. Mi is úgy érezzük, hogy megéri segíteni a hozzánk fordulókhoz. Ha visszaolvasol Te magad is láthatod a pozitív változásokat!

De azt neked is be kell látnod, hogy egy lekezelő megjegyzéssel nem tudunk mit kezdeni. Ha normális kérdést tesznek fel, akkor normális választ kapnak. Láthatod, hogy a Te - mostani - üzeneted sem borította ki a bilit, hiszen egy korrekt véleményt fogalmaztál meg.

Biztos bennem van a hiba, de én nem éreztem úgy, hogy a reagálók közül bárki is elvetette volna a sulykot. Ha pedig ő újra hozzánk fordulna és értelmesen fogalmazná meg aggályait és kérdéseit (minősítés helyett), akkor - hidd el nekem - segítenénk. Ahogy neked is szívesen segítünk bármikor, amikor ilyen módon fogalmazod meg a véleményed.

Nem a véleménykülönbség a gond, hanem a stílus. A "tisztelettudó" magatartás pedig nem korfüggő... :)
Király Ádám
(Grupi Rookie - 299)



Postime: 151
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60737 Postuar 29 Prill 2015, 19:37:08 Citim 
Quote ( Roland Láng @ April 29th 2015,19:29:46 )

Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,17:30:02 )

Sziasztok! Ezt annyira bírom hogy egy magyar fórumon az megy hogy egy most kezdő játékossal ilyen lekezelően beszélnek a többiek.Jo, erre azt írnátok, hogy lekamuzta a játékot... Régen én is lekamuztam a játékot ezen a fórumon meg hogy tiszta csalás. Mi meglepő én is hasonló kommenteket kaptam mikor ossz vissz voltam akkor 11 éves. Ekkor apukám írt erre a fórumra. Pedig ha rajtam múlott volna akkor ráhagytam volna végleg a játékot, de apám mondta hogy ne vegye el a kedvemet a sok "szájhős". Szóval én nem akarok/akartam senkit se megbántani de egy kicsit elnézlőbben kéne írogatni az új játékosokkal, mert így elég könnyen elszegezzük a játékosok kedvét...

Azóta szerencsére sok minden változott. Ha az elmúlt heteket nézed közel tucatnyi új játékos érdeklődött és kapott gyors és hasznos választ. Többen - voltak olyan kedvesek - meg is köszönték a reakciókat. Mi is úgy érezzük, hogy megéri segíteni a hozzánk fordulókhoz. Ha visszaolvasol Te magad is láthatod a pozitív változásokat!

De azt neked is be kell látnod, hogy egy lekezelő megjegyzéssel nem tudunk mit kezdeni. Ha normális kérdést tesznek fel, akkor normális választ kapnak. Láthatod, hogy a Te - mostani - üzeneted sem borította ki a bilit, hiszen egy korrekt véleményt fogalmaztál meg.

Biztos bennem van a hiba, de én nem éreztem úgy, hogy a reagálók közül bárki is elvetette volna a sulykot. Ha pedig ő újra hozzánk fordulna és értelmesen fogalmazná meg aggályait és kérdéseit (minősítés helyett), akkor - hidd el nekem - segítenénk. Ahogy neked is szívesen segítünk bármikor, amikor ilyen módon fogalmazod meg a véleményed.

Nem a véleménykülönbség a gond, hanem a stílus. A "tisztelettudó" magatartás pedig nem korfüggő... :)

Igen, ez mind 100%-ig igaz meg én is látom hogy 2013-hoz képest rengeteget fejlődött a fórum témája és hangsúlya. Bár a régiek közül is vannak olyanok akik magasabb szinten játszanak és ha valaki ertelmes kérdést ír akkor is vagy cikizik a kérdezőt vagy szándékosan rosszat és hülyeséget mond. Nem szeretnék neveket leírni, de ezeknek a játékosok száma szerencsére egyre jobban csökken. :)
Roland Láng
(Grupi Amateur - 92)



Postime: 1380
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60738 Postuar 29 Prill 2015, 19:42:16 (Së fundi edituar 29 Prill 2015, 19:49:53 nga Roland Láng) Citim 
Értelek és megértelek! Biztatnálak, hogy nézz be gyakrabban és segíts Te is abban, hogy a fórum egy jobb és segítőkészebb hely legyen... :)

Edit:
Quote ( Király Ádám @ April 29th 2015,19:47:33 )

Megpróbálok mindent bár ezt sajnos nem egy rookies szintű játékosnak kéne elintézni :)


Mindenki megoszthatja észrevételeit képességeihez mérten, ráadásul egy újonc alapvető kérdéseire Te is hasznos válaszokat tudsz adni. :)
Király Ádám
(Grupi Rookie - 299)



Postime: 151
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60739 Postuar 29 Prill 2015, 19:47:33 Citim 
Quote ( Roland Láng @ April 29th 2015,19:42:16 )

Értelek és megértelek! Biztatnálak, hogy nézz be gyakrabban és segíts Te is abban, hogy a fórum egy jobb és segítőkészebb hely legyen... :)

Megpróbálok mindent bár ezt sajnos nem egy rookies szintű játékosnak kéne elintézni :)
Dániel Tóth
(Grupi Rookie - 312)


Postime: 2
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60740 Postuar 30 Prill 2015, 12:29:05 Citim 
Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)
Istvan Büki
(Grupi Rookie - 327)


Postime: 179
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60741 Postuar 30 Prill 2015, 13:40:28 (Së fundi edituar 30 Prill 2015, 13:47:24 nga Istvan Büki) Citim 
Quote ( Dániel Tóth @ April 30th 2015,12:29:05 )

Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)



Sok összetevő, pl. az autód, a pilótád, a pálya tulajdonságai (különböző pályákon eltérő a fogyasztás) határozzák meg az aktuális fogyasztásodat. Pontos számításra válaszokat valószínűleg nem fogsz kapni. Sok futott versenyből, illetve ezeken a futamokon gyűjtött adataidból kell majd következtetned a dolgokra. Az előző futamod versenyanalíziséből kis matekkal megtudhatod, hogy azon a pályán milyen körülmények illetve pályatulajdonságok mellett mi hogy fogyott (üzemanyag, gumi...). Az első lépések az adatgyűjtögetés, a számolgatás, a fórum illetve a játékkal kapcsolatos leírások tanulmányozása.

Szerintem a körönkénti fogyasztás helyett érdemes a KILOMÉTERENKÉNTI FOGYASZTÁST (illetve gumikopást) alapegységnek venned majd az egyes futamokon, mivel a különböző pályákon egy kör nyilván más és más.


Bence Czipó
(Grupi Rookie - 370)


Postime: 77
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60742 Postuar 30 Prill 2015, 15:38:08 Citim 
Quote ( Dániel Tóth @ April 30th 2015,12:29:05 )

Helló srácok valaki tudna nekem segíteni hogy hogyan számoljam ki hogy mennyi üzemanyagot fogyaszt az autóm egy körön?
előre is köszönöm :)


Hát ez nagyon sok mindentől függ, viszont ha abból indulsz ki hogy kilométerenként ugyanannyi lesz a fogyasztása mint az előző futamon (mindkét pálya közepes üzemanyag fogyasztással bír) akkor a múltkori verseny analíziséből kiszámolhatod (figyelj arra hogy nem aznos hosszúak a körök)

Hosszabb távon érdemes mindenről statisztikát vezetni. Én a GO-t (GPRO Organiser) használom, kezdetnek megteszi, és az elmúlt versenyek adataiból egész pontos becslést lehet adni a fogyasztásra.

Ha valami még így is zavaros, (meg szerintem amúgy is) akkor megéri jelentkezni a mentor fórumon, lelkes, és tapasztalt játékosok segítenek megtenni az első lépést.
Dániel Tóth
(Grupi Rookie - 312)


Postime: 2
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60743 Postuar 30 Prill 2015, 15:46:45 Citim 
köszönöm szépen a válaszokat srácok megpróbálok figyelni ezekre a dolgokra :)
Róbert László2
(Grupi Master - 3)



drejtor forumi
Postime: 1839
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60744 Postuar 30 Prill 2015, 16:40:30 Citim 
A Magyar Mentor Fórumot itt találod:

/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925&Page=1&E=1#scroll

Várunk a programba szeretettel!
Tóth Dominik
(Grupi Amateur - 87)


Postime: 1066
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60745 Postuar 30 Prill 2015, 19:19:02 Citim 
Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D
Lajos Veres
(Grupi Pro - 14)


Postime: 668
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60746 Postuar 30 Prill 2015, 20:08:36 Citim 
Quote ( Tóth Dominik @ April 30th 2015,19:19:02 )

Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D


Én inkább azon csodálkozom, hogy az előző szezonban nem a valós versenyhétvégével egy időben volt a sakhiri verseny.
Norbert Páldeák
(Grupi Pro - 5)



Postime: 511
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #60747 Postuar 30 Prill 2015, 22:05:47 Citim 
Quote ( Tóth Dominik @ April 30th 2015,19:19:02 )

Sziasztok!
Már lassan 5 évad óta nincs a versenynaptárban a Hungaroring-i verseny. :((
Megvárják amíg Július lesz és akkor majd berakják?? :D :D
Nekem egyáltalán nem hiányzik, legalább nem kopik a szárny.
Patrik Balogh
(Grupi Master - 1)



Postime: 1196
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60748 Postuar 1 Maj 2015, 08:25:59 Citim 
Nem csak a tiéd kopna el, hanem a külföldieké is. ;)
Király Ádám
(Grupi Rookie - 299)



Postime: 151
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60749 Postuar 1 Maj 2015, 08:30:58 Citim 
Sziasztok! A pilóta súlyát hogy kell csökkenteni? :(
Talán fogyókúráztatni kéne a pilótámat? :D
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 104)


Postime: 11909
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #60750 Postuar 1 Maj 2015, 08:49:01 Citim 
Quote ( Király Ádám @ May 1st 2015,08:30:58 )

A pilóta súlyát hogy kell csökkenteni?
Erőnléti edzés.
Faqe « 1 2 3 ... 2025 [20262027 ... 2377 2378 2379 » Shpejt shkoni në faqen:

Përgjigju në këtë temë