Faqe « 1 2 3 ... 2292 [22932294 ... 2377 2378 2379 » Shpejt shkoni në faqen:
Autori Temë: Magyar Nyelvű Fórum 71346 përgjigje
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 25)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #68729 Postuar 25 Prill 2018, 14:31:52 Citim 
Quote ( Dávid Guti @ April 25th 2018,14:18:00 )

Sziasztok!
Örülök, hogy "látlak"! :)
Tamás Tóth
(Grupi Master - 5)



Postime: 169
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68730 Postuar 25 Prill 2018, 15:05:31 Citim 
Hali Dé!

Na látod, pont ezt beszéltük tegnap!
Mondom én, hogy túl sok magyar volt Elitben és most a még talpon maradtakat is ki akarják szórni!Sajnos hasonló gumival megyek én is, de küzdök akkor is a végsőkig, mint gólyafos a levegőben.:)
Levente Palvolgyi
(Grupi Pro - 24)


Postime: 101
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #68731 Postuar 26 Prill 2018, 09:13:48 Citim 
Tavaly is így indult. Az előző szezonban is csak a 10. futam volt az első igazán Contis időjárás..... rá is ment a gatyám.
Gábor Safranyik
(Grupi Pro - 6)



Postime: 1684
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68732 Postuar 27 Prill 2018, 11:58:40 Citim 
Teny mi teny valoban most a szokottnal is egysikubb az idojaras....Szerencse hogy osszetudtam mar igy is szedni a bennmaradashoz elegendo pontot :)
Veres Tamás
(Grupi Rookie - 140)


Postime: 5060
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68733 Postuar 27 Prill 2018, 12:18:21 Citim 
Az a durva,hogy az elitben még így is a 2 Bridgés dominál,a hancookosok nem értem miért nem használják ki ezt a nagy előnyt.
Dávid Guti
(Grupi Pro - 4)



Postime: 1672
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68734 Postuar 27 Prill 2018, 15:41:11 Citim 
Többször úgy éreztem már, hogy az elites gumiválasztásokat azért nem látjuk az első futamig, mert a többség által preferált gumikra szabják az időjárást, vagy az átlag hőmérsékletet. Most lehet mondani, hogy ez nincs így, meg hülyeségeket gondolok. Lehet, hogy így is van. Viszont, ahogy Safi is mondta, egysíkú az időjárás. Ez pedig a PRO és ELITE között játszó 1,200 menedzser java részét most tönkre is teheti. Én is megcsináltam a bent maradást, tehát annyira nem kell idegeskednem, de vannak barátaim, akik miatt aggódom Én is, meg talán ti is.

Aztán mi történik majd? Jön egy 50 fokos verseny, de full esővel. :D Az átlagot emelni fogja, de semmit nem ér majd. Legalábbis a contisoknak. Ha ez egy játék, akkor nem kellene ennyire elfogultnak lenni a hideg idővel. Nem miattam, hanem mindenki miatt. És nyilván az sem tetszene, ha az első nyolc futam 40 fokos lenne. Bár közelebb van az igazsághoz, hiszen tudjátok - GLOBÁLIS FELMELEGEDÉS... :P :D :D
Dávid Guti
(Grupi Pro - 4)



Postime: 1672
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68735 Postuar 28 Prill 2018, 16:15:32 Citim 
Hát persze... :D

Kevés kis motivációval az összes hideg futamon kiváló rajt pozíciót értem el, illetve van tizenvalahány pontom is, ami a szezon átlag hőmérsékletét tekintve igencsak jónak mondható contival.

Na, most eljött a meleg idő. Mi több, forró idő. Ezzel együtt pedig - ahogy több emberrel már csak nevetünk a szánalomtól - a nevetséges kvali idő is. Félreértés ne essék, tisztában vagyok azzal, hogy a gumim bemelegedési távolsága piros zónában van, ahogyan azzal is, hogy nem eső gumi. Mindazonáltal nemrég volt egy hideg, esős kvali, a rajt rácson pedig előkelő helyet szereztem meg. Motiváció nélkül.

Valaki magyarázza meg nekem, miként lehetséges, hogy a számomra abszolút megfelelő körülmények érkeztével miért esik drasztikusan az esélyem a jó rajt pozícióval kapcsolatosan, a jó kvalis köridő miért marad el, stb...

Mondhatod, hogy ne hisztizzek már annyit... Mondd csak, illetve lehet diszlájkolni is. Nem érdekel. Ez nem reális. Sehogysem. Főleg, hogy a gumikeverékek között az első kvalin 0.1 másodperc volt. Kabaré.

Gyorsan hozzáteszem, hogy az első kvalin ismerem a gyakorlás idejét is. Nos, nem történt nagy hibázás, kb. akkora mértékben, ahogyan az első hét futamon. Nagyjából.
Veres Tamás
(Grupi Rookie - 140)


Postime: 5060
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68736 Postuar 28 Prill 2018, 16:32:17 Citim 
Ki akar dominálni az Elitben rövidesen?
Az jelentkezzen a csapatunkhoz!
(már nem tudok mit kitalálni motivációnak :D kihalt a fórum,alig vannak új magyarok)
Gábor Safranyik
(Grupi Pro - 6)



Postime: 1684
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68737 Postuar 29 Prill 2018, 13:35:45 Citim 
Quote ( Veres Tamás @ April 28th 2018,16:32:17 )

Ki akar dominálni az Elitben rövidesen?
Az jelentkezzen a csapatunkhoz!
(már nem tudok mit kitalálni motivációnak :D kihalt a fórum,alig vannak új magyarok)


Ezt nem hinném, hogy jó promóció főleg,hogy nem nálatok lett VB győztes manager ;)

Lassan inkább csapatfúziót kéne megfontolni bizonyos csapatoknál :)
Attila Linn
(Grupi Pro - 4)


Postime: 45
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68738 Postuar 29 Prill 2018, 13:52:09 Citim 
Quote ( Gábor Safranyik @ April 29th 2018,13:35:45 )

Quote ( Veres Tamás @ April 28th 2018,16:32:17 )

Ki akar dominálni az Elitben rövidesen?
Az jelentkezzen a csapatunkhoz!
(már nem tudok mit kitalálni motivációnak :D kihalt a fórum,alig vannak új magyarok)

Ezt nem hinném, hogy jó promóció főleg,hogy nem nálatok lett VB győztes manager ;)

Lassan inkább csapatfúziót kéne megfontolni bizonyos csapatoknál :)


Tényleg az lesz a megoldás, viszont ez azt is jelenti, hogy egyre kevesebben játszanak. A szezon végén én is befejezem egy időre; lehet, hogy végleg. Kevés pénzzel bent lavírozni hosszú szezonokon keresztül a Pro-ban nem egyszerű, ha erre még rájön egy random kiesés (pontszerző helyen végeztem volna), a következő futamon pedig egy plusz kiállás, ami végleg hazavágja a költségvetést, el tudja venni az ember kedvét a játéktól. Vissza kellene menni amába, de a francnak sincs kedve ezek után újrakezdeni az építkezést az elejétől.
Dániel Versics
(Grupi Rookie - 116)



Postime: 1
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68739 Postuar 1 Maj 2018, 13:11:42 Citim 
Sziasztok!
Milyen csapatot ajánlotok egy viszonylag kezdő, feltörekvő menedzsernek? 😅😅
A egy jó communitynek nagyon örülnék.
Veres Tamás
(Grupi Rookie - 140)


Postime: 5060
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68740 Postuar 1 Maj 2018, 13:14:54 Citim 
Quote ( Dániel Versics @ May 1st 2018,13:11:42 )

Sziasztok!
Milyen csapatot ajánlotok egy viszonylag kezdő, feltörekvő menedzsernek? 😅😅
A egy jó communitynek nagyon örülnék.


akkor a miénket.
Róbert László2
(Grupi Elite)



drejtor forumi
Postime: 1839
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (4)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68741 Postuar 1 Maj 2018, 21:40:10 Citim 
Gratu Végh Tominak - mostanában nélkülözzük a szép eredményeket Elitben, úgyhogy ideje volt!

Le a kalappal!
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 25)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #68742 Postuar 1 Maj 2018, 21:53:30 Citim 
Quote ( Róbert László @ May 1st 2018,21:40:10 )

Gratu Végh Tominak - mostanában nélkülözzük a szép eredményeket Elitben, úgyhogy ideje volt!

Le a kalappal!
+1. Nekem tetszett Jakab Zoli és a Te eredményed is. Több van hátra, mint előre. Nyomjátok!
Tamás Végh
(Grupi Elite)


Postime: 27
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68743 Postuar 1 Maj 2018, 22:55:22 Citim 
Köszönöm!
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 25)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #68744 Postuar 1 Maj 2018, 23:04:07 (Së fundi edituar 1 Maj 2018, 23:04:43 nga Tibor Szuromi) Citim 
Quote ( Tamás Végh @ May 1st 2018,22:55:22 )

Köszönöm!
Én azt gondolom, hogy nem szabad temetni az ELITben lévő 3 magyar menedzsert; sokkal inkább büszkének kell lenni arra - ezt idényeken átmenően nem sok nemzet mondhatja el magáról -, hogy ennyien ELITesek voltak.
Hajrá magyarok!
Attila Doszev
(Grupi Master - 1)



Postime: 758
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68745 Postuar 3 Maj 2018, 21:49:03 Citim 
Sziasztok!
Idén sem akar jönni egy full esős futam?
Pedig ha jönne nem lenne gond a bennmaradás.
Remélem nem az utolsó futamra érkezik meg a full esős időjárás.

Száraz időben is meglenne, csak azért még várok egy kicsit hátha jön eső. :)
Gábor Safranyik
(Grupi Pro - 6)



Postime: 1684
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68746 Postuar 4 Maj 2018, 21:47:28 Citim 
Kicsit több darabban de sikerült összekalapozni azt a 10 pontot , ami úgyvélem elég a bentmaradásra nekem :)

Pedig milyen érdekes volt a vége..... 24. ről indultam 8. helyen álltam mikor megkotlott alattam a vas, de a célban ordas nagy mákkal 7. lettem :D

Kinek hogy sikerult a mai futam? :)
Tamás Tóth
(Grupi Master - 5)



Postime: 169
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68747 Postuar 4 Maj 2018, 22:08:00 Citim 
Gratulálok Gábor!

Nekem 2 PH keresztbe tett a pontszerzési(4-5 pont) esélyeimnek és valószínűleg a Masterben maradásnak is.De ez van ezt kell szeretni, de azért el kell gondolkoznom a folytatáson.

Gratula Csábi Tibinek a 2.helyezéshez a csoportomban!
Gábor Safranyik
(Grupi Pro - 6)



Postime: 1684
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68748 Postuar 4 Maj 2018, 22:17:54 Citim 
Quote ( Tamás Tóth @ May 4th 2018,22:08:00 )

Gratulálok Gábor!

Nekem 2 PH keresztbe tett a pontszerzési(4-5 pont) esélyeimnek és valószínűleg a Masterben maradásnak is.De ez van ezt kell szeretni, de azért el kell gondolkoznom a folytatáson.

Gratula Csábi Tibinek a 2.helyezéshez a csoportomban!


Lesz itt meg boven eselyed javitani, ne add fel :)
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 25)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #68749 Postuar 5 Maj 2018, 12:27:07 Citim 
Quote ( Tamás Tóth @ May 4th 2018,22:08:00 )

el kell gondolkoznom a folytatáson.
Tomi! Nyomjad!
Béla Hoffmann
(Grupi Amateur - 84)



Postime: 159
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68750 Postuar 5 Maj 2018, 13:56:26 Citim 
Képtelen vagyok pénzt gyűjteni. Már 30 millám ráment hogy gatyába rázzam a személyzetet, most legalább nem 5-8 sec. plusszal boxolok. Ez is valami. Még bírom az eredménytelenséget, de nehezen. A pilótám százon felüli erőnléte ellenére egy negyvenes futam után kevesebb mint a felére esett vissza. 3 idénnyel ezelőtt teljesen hasonlóval fele ekkora csökkenés volt. Lehet hogy teljesen dilis vagyok hogy nem tudok vagyonosodni!!??
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 25)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (3)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #68751 Postuar 5 Maj 2018, 14:10:12 Citim 
Quote ( Béla Hoffmann @ May 5th 2018,13:56:26 )

Lehet hogy teljesen dilis vagyok hogy nem tudok vagyonosodni!!??
Nem gondolom.
Arra figyelj, hogy a GPRO szállítói silányabb AR-eket gyártanak - azonos áron. Módszeresen kinyírják a játékkedvet a rossz döntéseikkel; a játékosok száma csökken. Beakasztottak rendesen a hosszútávú tervezésnek. Át kell vészelni ezt az időszakot. Remélem, hogy a sorozatos hibáikra a staffék előbb-utóbb rájönnek. Egyáltalán akarják a GPRO-t üzemeltetni? Nem reflektálnak semmire sem. :(
Dávid Guti
(Grupi Pro - 4)



Postime: 1672
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68752 Postuar 5 Maj 2018, 15:16:17 Citim 
Elég sok dologgal van komoly probléma a játékban. Emellett úgy érzem, hogy a vezetés részéről senkit nem érdekelnek ezen dolgok. Pontosan abból kellene kiindulnia minden intézkedésnek, hogy ez egy játék!!! Viszont annak oka van, hogy egyre többen hagyják itt a kedvenc - kedvenc??? - játékunkat.
Tibor Csábi
(Grupi Master - 5)



Postime: 224
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68753 Postuar 5 Maj 2018, 20:57:37 (Së fundi edituar 5 Maj 2018, 20:57:48 nga Tibor Csábi) Citim 
Quote ( Tamás Tóth @ May 4th 2018,22:08:00 )

Gratulálok Gábor!

Nekem 2 PH keresztbe tett a pontszerzési(4-5 pont) esélyeimnek és valószínűleg a Masterben maradásnak is.De ez van ezt kell szeretni, de azért el kell gondolkoznom a folytatáson.

Gratula Csábi Tibinek a 2.helyezéshez a csoportomban!


Köszi! Simán megcsinálhatod, az én 11pontom sem életbiztosítás M5-ben, de kockáztatok. Inkább pilótára gyúrok, meg az egyenlegre mától, szóval én nem fogok pontot rabolni tőled! :)
Béla Hoffmann
(Grupi Amateur - 84)



Postime: 159
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68754 Postuar 7 Maj 2018, 15:16:04 Citim 
Quote ( Tibor Szuromi @ May 5th 2018,14:10:12 )

Quote ( Béla Hoffmann @ May 5th 2018,13:56:26 )

Lehet hogy teljesen dilis vagyok hogy nem tudok vagyonosodni!!?? Nem gondolom.
Arra figyelj, hogy a GPRO szállítói silányabb AR-eket gyártanak - azonos áron. Módszeresen kinyírják a játékkedvet a rossz döntéseikkel; a játékosok száma csökken. Beakasztottak rendesen a hosszútávú tervezésnek. Át kell vészelni ezt az időszakot. Remélem, hogy a sorozatos hibáikra a staffék előbb-utóbb rájönnek. Egyáltalán akarják a GPRO-t üzemeltetni? Nem reflektálnak semmire sem. :(
Béla Hoffmann
(Grupi Amateur - 84)



Postime: 159
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68755 Postuar 7 Maj 2018, 15:21:32 Citim 
Köszönöm a vigasztalást Tibor, de egy röhej hogy a motorom 51. 5 % után csak egy versenyt bír ki. Minden alkatrész nagyon drága, nem beszélve a pilóták fizetéséről ami kb. a duplája a 4 idénnyel ezelőttinek. Sajnos a rövid távú, 2-5 verseny, tervezés is nehéz. Állandóan 30 fok felett megyünk s ezért minden alkatrész sokat kopik, nem teszek mást csak vásárolok. na majd csak túléljük. Azon versenyzők közé tartozok akik nem sokat agyalnak, csak szeretnek játszani. Jó lenne néha egy kis sikerélmény is.
Gábor Safranyik
(Grupi Pro - 6)



Postime: 1684
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68756 Postuar 8 Maj 2018, 10:09:44 (Së fundi edituar 8 Maj 2018, 10:12:45 nga Gábor Safranyik) Citim 
Béla a legnagyobb gondot 2 dolog okozza nalad ugyvelem....
Az egyik a nagyon draga pilota..
A helyedben en bealdoznek 2 gyengebb szezont, es nevelnek ki egy tehetseges fiatal pilotat ami meg olcso is.

A masik a szemelyzet.... amatorben szerintem felesleges mindaddig mig anyagilag kuka a helyzet. En is csak azota epitem, miota stabilan 80 millio felett van az egyenlegem.

+1: Azert itt az a dolog , hogy jóóvanazugy azt elvagyunk nem hiszem hogy annyira sikeres megoldas lenne....Tobbek kozott ebben latom azt hogy kevesebben jatszanak, mert annyibol nehezebbe valt a jatek, hogy tudni kell elore gondolkodni es ugyesen gazdalkodni...most mar nincs az hogy kőműves szettel de baromi nagy riskkel futamokat lehet nyerni ama-pro vonalon.... ez mar rookieban is necces tema.

Egy kicsit probalj tudatosabban jatszani es meglesz az eredmenye. :)
Vass István
(Grupi Pro - 8)


Postime: 11
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #68757 Postuar 8 Maj 2018, 10:23:11 Citim 
Úgy vélem, ha valaki játszani akar, az nem akar sokkal többet gondolkozni annál, mint amennyi jól esik. Innentől fogva megértem Bélát teljesen. Valóban ezért hagyják abba sokan a játékot. Ne feledjük, hogy ez nem sport, nem biznisz. Csak játék. Tehát több sikerélmény kellene, főleg az újoncoknak. Annyi baromságot megéltünk már ebben a gpro-ban, hogy fáj visszagondolni. Béla, fel a fejjel!
Tibor Szuromi
(Grupi Amateur - 25)


Postime: 11911
  Shteti:
Hungari 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (1)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #68758 Postuar 8 Maj 2018, 11:13:09 Citim 
Quote ( Vass István @ May 8th 2018,10:23:11 )

Úgy vélem, ha valaki játszani akar, az nem akar sokkal többet gondolkozni annál, mint amennyi jól esik. Innentől fogva megértem Bélát teljesen. Valóban ezért hagyják abba sokan a játékot. Ne feledjük, hogy ez nem sport, nem biznisz. Csak játék. Tehát több sikerélmény kellene, főleg az újoncoknak. Annyi baromságot megéltünk már ebben a gpro-ban, hogy fáj visszagondolni. Béla, fel a fejjel!
Frappáns meglátás. Remekül megfogalmaztad a lényeget.
Faqe « 1 2 3 ... 2292 [22932294 ... 2377 2378 2379 » Shpejt shkoni në faqen:

Përgjigju në këtë temë