Faqe « 1 2 3 ... 164 [165166 ... 228 229 230 » Shpejt shkoni në faqen:
Autori Temë: Češi sem !!!! 6881 përgjigje
Vladimír Kůrka
(Grupi Amateur - 67)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4921 Postuar 5 Prill 2013, 21:51:24 Citim 
Radku máš pravdu moc toho ani říct nesmíš pořád jsou tu jisté míry ...


Jde hlavně o tu podporu prvních závodů aby se na to nováčci hned nevykašlali po prvním závodě co dojedou špatně :)
Vladimír Kůrka
(Grupi Amateur - 67)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4922 Postuar 6 Prill 2013, 16:03:38 Citim 
Všem co podpořili tento nápad patří velké DÍÍÍK a doufám, že se i další manageři přidají až vše bude hotové a připravené.


Ze strany slovenské to podpořil Andrej Borsuk což je podle mého názoru asi nejlepší manager mezi Slováky, takže dnes začíná práce na vytvoření MENTOR fóra pro CZ/SK komunitu!
Vladimír Kůrka
(Grupi Amateur - 67)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4923 Postuar 7 Prill 2013, 02:16:32 Citim 
Zdravím všechny kolegy a kolegyně,

česko sloveneské fórum bylo dokončeno v těchto nočních hodinách .... nebylo to lehké, ale práce byla na 90% dokončená, teď už to budou spíše jen takové vzhledové úpravy.

Link na naše mentor fórum je zde:
/cz/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21831#scroll

Věřím, že se do toho spousta z Vás zapojí a že jen díky spojením se dokážeme jednou natrhnout s prominutím prdel těm Polákům.

S pozdravem Vladimír Kůrka a hodně štěstí v dalším závodě.
František Sedláček
(Grupi Rookie - 319)


Postime: 3
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4924 Postuar 7 Prill 2013, 23:15:53 Citim 
Jak to bude dál. Každý mentor si vezme několik začátečníků, kteří se asi nějakým způsobem přidělí, nebo si mentora sami vyberou? Na co všechno se potom můžou toho mentora ptát, protože něco se asi nemůže předávat na veřejnost.

S pozdravem Fredy1957
Vladimír Kůrka
(Grupi Amateur - 67)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4925 Postuar 7 Prill 2013, 23:27:35 Citim 
No v tuhle chvíli to zatím je v začátcích, takže se zapíše začátečník a má možnost buď čekat jestli si ho někdo vybere a nebo přímo oslovit jednoho z těch co jsou na mentor seznamu. Pokud se s někým domluví pak je potřeba aby nejlépe mentor napsal do mentor fóra o tom, že bude učit toho hráče.

Jinak spíše MENTOR je ten co si vybírá.

Na co se ptát je těžká otázka. Ptát by se začátečníci měli na to co je hlavně zajímá a co trápí. Zkušení manageři samy ví co říct můžou a co ne.

Jde spíše o to neprozrazovat data na kterých pracují týmy X sezón. Jak je napsáno na mentor fóru jako "důležitá data".

Mentor by měl být zkušený manager, takže by sám měl vědět jak začít co poradit sám od sebe atd.


Doufám, že jsem ti tímhle příspěvkem pomohl a přeji hodně štěstí.
Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4926 Postuar 8 Prill 2013, 10:03:50 Citim 
Zajímavá aktivita... takže mentor v podstatě nahradí "kouzlo" počátku hry a připraví vás o radost z objevování :-)

Je mi do toho prd, ale právě ta počáteční nevědomost a postupné přicházení věcem na kloub, je pointou hry...

Každý jedinec s vrozeným IQ alespoň na úrovni houpacího koně zjistí během sběru dat o spotřebě a opotřebení vliv jednotlivých statů pilota... kdo tohoto není schopen měl by si raději najít jinou zábavu...
Radek Rejc
(Grupi Pro - 11)



Postime: 468
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4927 Postuar 8 Prill 2013, 10:09:52 Citim 
pár lidem jsem poradil přes PM, takže teď se tomu říká mentor fórum? :)))
Petr Skalny
(Grupi Pro - 10)


Postime: 224
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4928 Postuar 8 Prill 2013, 11:15:53 Citim 
Michale - nevím o tom mnoho, ale předpokládám, že prozrazovat vliv jednotlivých vlastností pilota se ani v mentor programu nesmí (aspoň doufám). To by úplně zničilo hru. Spíš předpokládám, že to je o tom vysvětlit nováčkům, že do deště potřebujou wet pneu a jak je nastavit, že musej šetřit prachy , že je možnost snížit zadarmo level součástek a podobné věci.
Viktor Tůša
(Grupi Rookie - 166)



Postime: 1
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4929 Postuar 8 Prill 2013, 11:41:09 Citim 
Hledám nějaký slušný tým co komunikuje. Ten náš nic moc. Má někdo někde volno ;-)
Petr Vagaši
(Grupi Rookie - 199)



Postime: 771
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4930 Postuar 9 Prill 2013, 18:28:22 Citim 
Ano taky mi prošlo cca 10manažerů rukama a jsem moc rád, že do teďka hrají)))
Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4931 Postuar 10 Prill 2013, 06:50:49 Citim 
Ja už nevím co tomu mýmu pilotovi nastavit, aby šmejd nejezdil na body...
Asi začnu dělat extra pity...
Petr Šimůnek
(Grupi Amateur - 43)



Postime: 42
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4932 Postuar 10 Prill 2013, 10:01:14 Citim 
Včera nečekaně první bedna v AMA a zároveň i moje záchrana na udržení...teď to 3krát odčoudím a další sezónu už to snad bude lepší!!!! ;-)
Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #4933 Postuar 16 Prill 2013, 19:04:31 Citim 
Tož mentoři, jsem zvědav na vaše koně...

Jinak děkuji za usnadnění života... na pmka odpovídám linkem na mentor fórum ;-)
František Sedláček
(Grupi Rookie - 319)


Postime: 3
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4934 Postuar 18 Prill 2013, 12:57:28 Citim 
Zdravím
Co mi kdo může říct k vyjednávání se sponzory. S kolika sponzory jednat a jak nastavit prioritu vyjednávání. Už jsem zjistil, že nějaký procentuální posun se provádí po odjeté GP, ale žádný zázrak.
Fredy1957
Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4935 Postuar 18 Prill 2013, 21:50:53 Citim 
Ideální je jednat s jedním sponzorem... prioritu dej very high, ale výsledný posun jednání záleží hlavně na tvých výsledcích...
Tony Ze
(Grupi Rookie - 93)



Postime: 8
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4936 Postuar 20 Prill 2013, 11:19:59 Citim 
jooo, postup !! ve třetí sezoně co sem se vrátil po x letech do hry postup !! všechny závody do TOP 9 ... sice asi zase hnedka spadnu, ale huráá, su šťasne :)))
Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #4937 Postuar 20 Prill 2013, 11:58:32 Citim 
Quote ( Tony Ze @ April 20th 2013,11:19:59 )

jooo, postup !! ve třetí sezoně co sem se vrátil po x letech do hry postup !! všechny závody do TOP 9 ... sice asi zase hnedka spadnu, ale huráá, su šťasne :)))


No, a přesně takhle se to nedělá... v rookie se máš na amatéry dostatečně připravit...
Pokud budou všichni jezdit takhle, tak v poháru národů bude pořád prd...
Tony Ze
(Grupi Rookie - 93)



Postime: 8
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (1)
Postim i vjeter #4938 Postuar 20 Prill 2013, 14:00:47 Citim 
Quote ( Michal Semrad @ April 20th 2013,11:58:32 )

Quote ( Tony Ze @ April 20th 2013,11:19:59 )

jooo, postup !! ve třetí sezoně co sem se vrátil po x letech do hry postup !! všechny závody do TOP 9 ... sice asi zase hnedka spadnu, ale huráá, su šťasne :)))

No, a přesně takhle se to nedělá... v rookie se máš na amatéry dostatečně připravit...
Pokud budou všichni jezdit takhle, tak v poháru národů bude pořád prd...


a mě je uplně šumák jak se co dělá a nedělá, já hraju za sebe ne žadnej pohár národů protože mě hra baví ne z povinnosti ;)
Petr Valíček
(Grupi Amateur - 54)



Postime: 320
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4939 Postuar 20 Prill 2013, 14:27:55 Citim 
Takže mi risk navyšel poslední zábod jsem si pro body nedojel,a tím pádem se ani nedostalty prachy,který jsem potřebovat.
Ale má to i dobrou stránku:dojel jsem si celkem pro 2 body v ama
Vladimír Kůrka
(Grupi Amateur - 67)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4940 Postuar 22 Prill 2013, 12:18:51 Citim 
Tak S35 za námi všem postupujícím gratulace ...

Rád bych připomněl novým managerům, že je tu pořád naše CZ/SK MENTOR fórum, takže mezi sezónami máte možnost se zapojit a také i zkušení manageři se stále mohou zapojovat.

LINK /cz/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21831&Page=1&E=1#scroll
Radek Rejc
(Grupi Pro - 11)



Postime: 468
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4941 Postuar 22 Prill 2013, 12:59:21 Citim 
Už jsem to psal jinde, MENTOR fórum mě přijde takové nějaké divné. Když už je požadavek, aby nováčkové měli více informací, proč nesepsat malinko rozšířené FAQ pro všechny? Mám přístup na překlady, mohl bych to tam vrazit :-). Nikde není řečeno, že to musí být doslovný překlad z EN :-).

Proč by někdo měl mít do začátku více informací než někdo jiný - navíc někteří radící nemají se hrou moc zkušeností (nepočítám Andreje, to je legenda).

Já jsem začínal hrát bez jakýchkoli rad jen s FAQ a pravidly a celkem rychle jsem se zorientoval. Základní oblasti jsou zcela logické a podobné jako v reálném životě.

Pak jsou vlastnosti hry, které jsou zcela nelogické - například motivace pilota, rychlost pitů, sponzoři, omezená taktika na závod, předjížení (resp. ve vyšších soutěžích nepředjíždění). Bohužel tvůrci hry s tím nic nedělají a hratelnost to snižuje. Je otázka jestli na to nemá každý přijít sám také... Taky si myslím, že je moc velký skok mezi Masters a Elite, není skoro možné se tam zachytit na delší dobu než dvě sezóny.

Ale na jednu stranu, proč nenapsat nováčkům, ať se smíří s tím, že minimálně do MASTERS výrazně lepší pity mít nebudou, někdo si to nemůže dovolit ani v Elite? Ať zbytečně ekonomicky nezatěžují svůj formulový rozpočet :-).

Ale řešil bych to formou obsáhlejšího FAQ.
Vladimír Kůrka
(Grupi Amateur - 67)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (3)
Postim i vjeter #4942 Postuar 22 Prill 2013, 13:18:03 Citim 
No Radku už si to psal tak proč to řešíš dál?? nikdo Tě nenutí se do toho zapojovat je to na každém.

Rozsáhlejší FAQ je blbost. Né každý chce rady nějaké další a proto mentor fórum neni povinnost může se zapojit jen kdo chce.

Jelikož nemám čas tak píšu v rychlosti a nebudu se tolik rozepisovat, ale co se týče toho jak ty píšeš, že není skoro možné se zachytit v ELITE více jak dvě sezóny tak to nesmíš brát podle tebe. Že to třeba ty nebo i jiný lidi nezvládají neznamená, že to možné není. Zdenek se tam držel dlouho a byl by tam pořád kdyby sám nechtěl jít dolu. Honza Pavlíček příští sezónu tam bude už 4 sezóny v kuse. A spousta dalších už tam má své místo ještě na pár sezón jistých myslím, že to takhle nejde brát je to jen o tom jak se k tomu kdo staví.
Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4943 Postuar 22 Prill 2013, 14:12:15 Citim 
No, stejně jako ty označuješ rozšíření FAQ za blbost, tak já označuju za blbost mentor fórum... legálně nemůžeš prozradit víc než je ve FAQ...
Já vím, dali ti bábovičky tak si hraješ... :-)
Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4944 Postuar 22 Prill 2013, 14:17:35 (Së fundi edituar 22 Prill 2013, 14:28:10 nga Michal Semrad) Citim 
Největší sranda je, že je mentorem někdo, kdo prolezl do PRO o jeden bod přes Additional promotions limit a dosáhl jen jediného pódia... prostě člověk, který tuší o čem hra je :-)
Možná bude i radit jak upouštět gumy na závod... :-P

PS: A to je vyjimečná sezóna kdy postupuje 6 z každé skupiny... jindy by měl smolíka....
Radek Rejc
(Grupi Pro - 11)



Postime: 468
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (2)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4945 Postuar 22 Prill 2013, 14:18:35 Citim 
Quote ( Vladimír Kůrka @ April 22nd 2013,13:18:03 )

o Radku už si to psal tak proč to řešíš dál?? nikdo Tě nenutí se do toho zapojovat je to na každém.


No původní příspěvek někdo smazal, chtěl jsem oživit rozsáhlejší FAQ pro všechny. Možná by to ale chtělo globálně pro všechny jazykové mutace.

Quote ( Vladimír Kůrka @ April 22nd 2013,13:18:03 )

Rozsáhlejší FAQ je blbost. Né každý chce rady nějaké další


Věc názoru, FAQ si každý nemusí číst, když nechce. Mně přijde jako blbost MENTOR fórum.

Quote ( Vladimír Kůrka @ April 22nd 2013,13:18:03 )

je to jen o tom jak se k tomu kdo staví


V tom případě jsem velmi zvědavý, jak se k tomu budeš stavět ty. :-)))

Jak se Hladík dostal do Elite víme všichni, co to hrajeme déle. Jak dopadli ti, kteří z Elite (a to v Elite sbírali pódia) po rookie resetu šli zpět víme taky. Většinou mají velké "R". Proto jsem velmi zvědav na Hladíka jestli se dostane zpět na své ztracené pozice.

Určitě jsem se s tebou nechtěl hádat, jen napsat názor a podmět ke zlepšení, to že to bereš jako osobní útok je jen tvůj problém. :-)
Vladimír Kůrka
(Grupi Pro - 23)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4946 Postuar 22 Prill 2013, 22:24:26 Citim 
Radku od tebe to jako osobní útok určitě neberu na Michala už jsem si po minulé konverzaci udělal obrázek a myslím si o něm své

Michale to, že jsem MENTOR ber s rezervou napsal jsem se tam jen kvůli tomu, že jsem to založil a měl jsem tam být. Rozhodně se nebudu prát o to abych někoho vedl a rád to přenechám zkušenějším jako je Andrej. To si myslím, že je ten pravý.

A co se mého postupu týče opravdu Tě to tak sere?? Tak jsem postoupil z 9. místa, ale postoupil holt né každý jako ty má EASY skupinu. Tak se příště navážej do někoho jiného a už jsem ti to psal jednou nekomentuj mé příspěvky tvůj názor na mentor fórum špatně neberu ... Chápu to někomu se to holt nelíbí tak si řekl svůj názor, ale neni potřeba to dál rozvádět zapojovat se nemusíš!!!

Michal Semrad
(Grupi Amateur - 59)



Postime: 621
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4947 Postuar 22 Prill 2013, 22:50:07 Citim 
Jednoduchou skupinu? Jak myslis... podle meho nazoru mam jen skupinu kde vyrazne procento vi co dela... 3 lidi se 17ti testy v sezone jsou dukazem...
jinak proti tobe nic nemam, jen mi proste unika smysl tveho pocinani. At uz s mentor forem, tak s postupem s odrenyma usima.. ale treba jojo nebudes...
Vladimír Kůrka
(Grupi Pro - 23)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4948 Postuar 22 Prill 2013, 23:19:17 Citim 
A co jako tak postupuju co to řešíš?? Ty si byl v MASTER a taky si tam žádný zázrak nedokázal a taky ti nikdo nic neříká první sezónu ses udržel přesně jak píšeš teď s odřenýma ušima a to bych řekl i díky tomu, že v té době co si v MASTER byl tak nebyla ještě taková konkurence.


Doufám, že se udržím už jen kvůli tomu abych ti dokázal, že né každý kdo postupuje s pár miliony a na dodatečný postup nemusí hned sestoupit!
Jiří Voráček
(Grupi Pro - 23)



Postime: 13
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4949 Postuar 23 Prill 2013, 00:02:02 Citim 
čus kluci. tak jsem poprvé postoupil do PRO. nyní si mám vybrat technického ředitele. Jaké atributy bych měl upřednostnova. Díkec
Vladimír Kůrka
(Grupi Pro - 23)



Postime: 512
  Shteti:
Republika Çeke 
Certifikuar: 
Pelqe kete postim (0)   Mospelqe kete postim (0)
Postim i vjeter #4950 Postuar 23 Prill 2013, 00:05:54 Citim 
Ahoj Jiří také jsem poprvé v PRO a koukám, že jsme spolu ve stejné skupině, takže přeji hodně štěstí ... ohledně TD ti bohužel neporadím mám sice nějaké informace o tom a data, ale právě tohle dle mého názoru je informace, která by se neměla nějak zveřejňovat. Stejně jako u pilotů.
Faqe « 1 2 3 ... 164 [165166 ... 228 229 230 » Shpejt shkoni në faqen:

Përgjigju në këtë temë