Stand Kwalificatie 1 & 2 (Groep: Rookie - 2) « »
Kwalificatie 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pl | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Marcos Loro | 1:43.792s | + 0.000s | ||
2 | Daniel Novotny | 1:43.979s | + 0.187s | ||
3 | Nathan Cornes | 1:44.224s | + 0.432s | ||
4 | Dmitrij Manske | 1:45.163s | + 1.371s | ||
5 | Unknown Name | 1:47.134s | + 3.342s | ||
6 | Jose Contreras | 1:48.555s | + 4.763s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Edwin Santos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Scott Sharp | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arnaldo Vergara | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ayhan Kaan Kurt | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Márton Bircher | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Uwe Spang | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Krisztián Baranyák | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luciano Lucero | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eriberto Lini | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Chance Lane | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Carlos Silva | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mateus Duffek | -:--.---s | + -.---s | ||
- | John Price | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christophe F | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ian Fitzgerald | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Silent Ultrax | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Antonio Bear | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thara Sib | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Albert Anthony Tapay | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Milagros Juarez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Puraton Purik | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wolf Leroi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lorenzo Cappucci | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Oscar Taylor | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lewis Catton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Adam Ladia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Roberto Ciccotelli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Franco Alarcon | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alex Brown | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Javier Pérez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Grzegorz Łasak | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aba Abe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Khaled Alhajeri | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Batista | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jan Vid Gorenjak | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bintang Aryansyah | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Farel Nawaz | -:--.---s | + -.---s |
Kwalificatie 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Pl | Banden | Naam manager | Nat | Rondetijd | Verschil |
Pole | Marcos Loro | 1:46.076s | + 0.000s | ||
2 | Daniel Novotny | 1:46.960s | + 0.884s | ||
3 | Dmitrij Manske | 1:48.328s | + 2.252s | ||
4 | Nathan Cornes | 1:48.433s | + 2.357s | ||
5 | Unknown Name | 1:50.500s | + 4.424s | ||
6 | Jose Contreras | 1:53.560s | + 7.484s | ||
Nog niet gekwalificeerd | |||||
- | Edwin Santos | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Scott Sharp | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Arnaldo Vergara | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ayhan Kaan Kurt | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Márton Bircher | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Uwe Spang | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Krisztián Baranyák | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Luciano Lucero | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eriberto Lini | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Chance Lane | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Carlos Silva | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mateus Duffek | -:--.---s | + -.---s | ||
- | John Price | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Christophe F | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Ian Fitzgerald | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Silent Ultrax | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Antonio Bear | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thara Sib | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Albert Anthony Tapay | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Milagros Juarez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Puraton Purik | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Wolf Leroi | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lorenzo Cappucci | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Oscar Taylor | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lewis Catton | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Adam Ladia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Roberto Ciccotelli | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Franco Alarcon | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Alex Brown | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Javier Pérez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Grzegorz Łasak | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Aba Abe | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Khaled Alhajeri | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Eric Batista | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Jan Vid Gorenjak | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bintang Aryansyah | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Farel Nawaz | -:--.---s | + -.---s |