Uitslag race (Circuit: Poznan | Seizoen: 73 | Race: 3 | Groepen: All)

Seizoen:  Race:

Kies groep:

# Pl Winst Banden Nat Naam manager (Groep) Tijd Rondes Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pit
01. 01. +1 +1 Bridgerock   Jan Velske1 (E) 1h25:55.208 75 2 1:06.069 213.83km/h 12.576s
02. 02. -1 -1 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 31.013 75 2 1:07.195 212.55km/h 13.428s
03. 03. Geen verandering ±0 Badyear   Ross Proud (E) + 1:22.855 74 2 1:07.024 210.44km/h 15.364s
04. 04. Geen verandering ±0 Badyear   Christos Bobolis4 (E) + 1:52.462 74 2 1:08.303 209.26km/h 14.457s
05. 05. +3 +3 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 2:09.417 74 2 1:08.112 208.59km/h 14.039s
06. 06. +8 +8 Bridgerock   Toni Söyrinki (E) + 2:28.116 73 3 1:08.002 207.85km/h 15.364s
07. 07. +5 +5 Badyear   Ahmet Sonverdi (E) + 2:33.700 73 2 1:08.458 207.64km/h 13.861s
08. 08. -2 -2 Badyear   Alan Horsley (E) + 2:39.040 73 2 1:08.550 207.43km/h 19.372s
09. 09. -4 -4 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 2:44.403 73 2 1:09.185 207.22km/h 14.236s
10. 10. +5 +5 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 2:47.067 73 2 1:08.033 207.11km/h 16.028s
11. 11. Geen verandering ±0 Badyear   Sam Norris (E) + 2:48.148 73 2 1:07.813 207.07km/h 17.887s
12. 12. -5 -5 Badyear   Theodosis Vogiatzis (E) + 2:55.622 73 2 1:08.924 206.78km/h 13.795s
13. 01. +2 +2 Yokomama   Paul Williams (M5) + 3:15.311 75 2 1:09.341 206.02km/h 17.161s
14. 13. +11 +11 Contimental   George Slater (E) + 3:21.412 73 2 1:09.191 205.79km/h 14.534s
15. 01. Geen verandering ±0 Badyear   Sergey Shinkevich (M4) + 3:23.366 75 3 1:08.818 205.71km/h 17.226s
16. 14. -4 -4 Michelini   Carlos Esparza (E) + 3:24.593 72 3 1:08.593 205.66km/h 17.727s
17. 15. -2 -2 Hancock   Božidar Topčić (E) + 3:31.598 72 2 1:08.654 205.40km/h 18.164s
18. 16. +1 +1 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 3:31.856 72 2 1:08.437 205.39km/h 15.036s
19. 17. -1 -1 Badyear   Jasper Coosemans (E) + 3:31.921 72 2 1:08.724 205.38km/h 15.390s
20. 18. Geen verandering ±0 Badyear   Lee Harding (E) + 3:34.244 72 3 1:08.155 205.29km/h 18.094s
21. 19. +2 +2 Badyear   Bernard Bontjer (E) + 3:36.306 72 2 1:08.818 205.22km/h 20.225s
22. 02. +3 +3 Badyear   Niels Wolters (M4) + 3:39.679 75 2 1:08.565 205.09km/h 17.812s
23. 20. +2 +2 Contimental   Roland Postle7 (E) + 3:41.537 72 2 1:09.142 205.02km/h 17.692s
24. 21. -2 -2 Badyear   Andrej Rilke (E) + 3:47.135 72 2 1:08.979 204.80km/h 17.642s
25. 01. Geen verandering ±0 Hancock   Sergei Gordov (M1) + 3:48.957 75 3 1:08.149 204.73km/h 20.014s
26. 01. +9 +9 Badyear   Felix Horch (M3) + 3:53.908 75 2 1:08.900 204.55km/h 16.328s
27. 02. -1 -1 Badyear   Bronek Obarewicz (M3) + 3:54.202 75 2 1:09.246 204.53km/h 16.241s
28. 03. +3 +3 Badyear   Nagyházi Sándor (M4) + 3:56.365 75 2 1:09.005 204.45km/h 19.131s
29. 04. -2 -2 Badyear   Kristijan Mihovic (M4) + 3:56.774 75 2 1:08.705 204.44km/h 19.586s
30. 02. -1 -1 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 3:59.046 75 2 1:09.418 204.35km/h 16.442s
31. 03. -1 -1 Badyear   Miel Soeterbroek (M3) + 3:59.784 75 2 1:09.802 204.32km/h 15.984s
32. 04. Geen verandering ±0 Yokomama   Alexander Kunze (M3) + 4:09.719 75 2 1:09.694 203.95km/h 15.759s
33. 02. Geen verandering ±0 Badyear   Sylvain Guillon (M1) + 4:09.871 75 2 1:10.304 203.94km/h 18.841s
34. 03. +3 +3 Yokomama   Yug Desai1 (M5) + 4:10.107 75 2 1:09.682 203.93km/h 16.861s
35. 04. Geen verandering ±0 Badyear   Nick Tsagarakis (M5) + 4:10.382 75 2 1:09.663 203.92km/h 17.105s
36. 01. Geen verandering ±0 Yokomama   Tan S Lake (M2) + 4:10.672 75 2 1:09.002 203.91km/h 17.965s
37. 22. +1 +1 Badyear   Łukasz Dudek1 (E) + 4:11.556 72 2 1:09.667 203.88km/h 20.603s
38. 05. Geen verandering ±0 Yokomama   Kamal Naoui (M3) + 4:14.914 75 2 1:09.064 203.75km/h 14.009s
39. 23. +2 +2 Badyear   Andreas Andreou (E) + 4:16.517 72 2 1:10.115 203.69km/h 14.158s
40. 06. +2 +2 Badyear   Gabor Csizmadia (M3) + 4:21.094 75 2 1:09.306 203.52km/h 20.612s
41. 05. +5 +5 Badyear   Krasimir Nanchev (M4) + 4:21.266 75 2 1:10.193 203.51km/h 17.430s
42. 07. Geen verandering ±0 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 4:23.142 75 2 1:10.347 203.44km/h 17.443s
43. 24. +4 +4 Contimental   Róbert László2 (E) + 4:23.378 72 2 1:09.975 203.43km/h 13.753s
44. 05. +7 +7 Dunnolop   Ivan Andjelic (M5) + 4:24.238 75 2 1:09.058 203.40km/h 18.485s
45. 25. +1 +1 Badyear   Alix Martin (E) + 4:24.328 72 2 1:09.516 203.40km/h 15.792s
46. 26. +5 +5 Contimental   Peter Both (E) + 4:24.658 72 2 1:09.789 203.39km/h 15.423s
47. 06. -4 -4 Yokomama   Joachim Rang (M5) + 4:24.735 75 2 1:09.983 203.38km/h 18.778s
48. 01. Geen verandering ±0 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 4:27.427 75 2 1:09.477 203.28km/h 19.780s
49. 08. -5 -5 Yokomama   Ivan Silva (M3) + 4:28.294 75 2 1:09.463 203.25km/h 16.648s
50. 02. Geen verandering ±0 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 4:29.313 75 2 1:09.424 203.21km/h 14.625s
51. 06. -2 -2 Badyear   Gino Falco (M4) + 4:29.624 75 2 1:10.033 203.20km/h 21.235s
52. 27. +3 +3 Badyear   Oliver Radna (E) + 4:29.795 72 2 1:09.599 203.19km/h 14.557s
53. 07. +2 +2 Badyear   Asdrúbal Corral (M4) + 4:29.945 75 2 1:09.792 203.19km/h 18.259s
54. 09. -3 -3 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 4:29.951 75 2 1:10.044 203.19km/h 17.600s
55. 03. +2 +2 Badyear   Yiánnis Gripáris (M2) + 4:29.998 75 2 1:09.777 203.18km/h 17.550s
56. 28. +1 +1 Contimental   Rogerio Mandler (E) + 4:30.727 71 2 1:09.625 203.16km/h 16.115s
57. 07. +4 +4 Badyear   James Berriman (M5) + 4:30.816 74 2 1:09.897 203.15km/h 20.285s
58. 10. -1 -1 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 4:31.770 75 3 1:09.541 203.12km/h 17.608s
59. 08. -1 -1 Badyear   Simone Pasqualoni (M5) + 4:32.141 74 2 1:09.578 203.10km/h 19.120s
60. 09. -1 -1 Badyear   Adam Szabo (M5) + 4:33.901 74 2 1:10.213 203.04km/h 17.690s
61. 03. +1 +1 Yokomama   Andreas Ramann (M1) + 4:35.732 75 2 1:10.145 202.97km/h 18.607s
62. 01. +1 +1 Badyear   Federico Mecacci (P23) + 4:36.669 75 2 1:09.561 202.94km/h 15.629s
63. 04. -1 -1 Badyear   Melando Tasoso (M1) + 4:37.545 75 2 1:09.305 202.90km/h 17.292s
64. 29. -9 -9 Contimental   Joel Viitikko (E) + 4:41.865 71 3 1:09.557 202.74km/h 15.328s
65. 10. +8 +8 Dunnolop   Luis Santos (M5) + 4:42.403 74 2 1:08.931 202.72km/h 18.141s
66. 02. +1 +1 Badyear   Nikos Tzivas (P23) + 4:43.502 75 2 1:10.054 202.68km/h 18.862s
67. 05. +1 +1 Yokomama   David Rolleston (M1) + 4:44.665 75 3 1:10.179 202.64km/h 17.601s
68. 11. -6 -6 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 4:46.123 74 2 1:10.080 202.58km/h 19.482s
69. 08. +3 +3 Badyear   Shaun Thornton (M4) + 4:49.269 74 2 1:09.558 202.47km/h 20.128s
70. 01. +1 +1 Yokomama   Paulo Pinto1 (P22) + 4:51.554 75 3 1:09.766 202.38km/h 17.478s
71. 01. +2 +2 Badyear   Thanos Tsial (P20) + 4:52.277 75 2 1:10.918 202.35km/h 18.581s
72. 01. Geen verandering ±0 Badyear   Jarosław Nowacki (P8) + 4:54.399 75 2 1:10.809 202.28km/h 25.417s
73. 12. +5 +5 Badyear   Michal Presinsky (M5) + 4:55.615 74 2 1:09.156 202.23km/h 18.085s
74. 01. +5 +5 Badyear   Danilo Alberghetti (P16) + 4:57.541 75 2 1:10.695 202.16km/h 18.024s
75. 02. -1 -1 Yokomama   Christopher Willis (P22) + 4:58.889 75 3 1:09.401 202.11km/h 21.973s
76. 04. Geen verandering ±0 Badyear   Daniel Comalada (M2) + 4:59.362 75 2 1:10.706 202.09km/h 15.243s
77. 06. +2 +2 Dunnolop   Konrad Lasak (M1) + 5:02.150 74 2 1:09.576 201.99km/h 15.976s
78. 09. -6 -6 Yokomama   Atis Praudins (M4) + 5:02.439 74 3 1:10.518 201.98km/h 16.837s
79. 07. -2 -2 Dunnolop   Rimantas Sagatas2 (M1) + 5:06.857 74 2 1:10.775 201.81km/h 16.541s
80. 10. -3 -3 Yokomama   Florencia Caro (M4) + 5:09.079 74 2 1:10.721 201.73km/h 20.696s
81. 01. Geen verandering ±0 Badyear   Martin Major (P18) + 5:09.349 75 2 1:09.958 201.72km/h 18.070s
82. 11. +3 +3 Badyear   Martino Colombo (M4) + 5:09.688 74 2 1:10.621 201.71km/h 18.696s
83. 01. +3 +3 Dunnolop   Leonardo Solazzi (P3) + 5:11.981 75 2 1:10.903 201.62km/h 20.555s
84. 05. +7 +7 Badyear   Michael Monaco (M2) + 5:12.622 75 2 1:10.594 201.60km/h 17.925s
85. 13. +10 +10 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 5:12.854 74 2 1:10.041 201.59km/h 15.953s
86. 12. +1 +1 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 5:13.242 74 2 1:10.386 201.58km/h 20.232s
87. 13. -1 -1 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 5:13.736 74 3 1:10.499 201.56km/h 16.943s
88. 02. +2 +2 Badyear   Jorge Luiz Filho (P16) + 5:13.870 75 2 1:10.758 201.55km/h 18.855s
89. 03. -2 -2 Dunnolop   Thiago Cristofolini (P23) + 5:14.366 75 2 1:10.698 201.54km/h 21.462s
90. 30. -3 -3 Contimental   Radek Czech2 (E) + 5:14.767 71 1 1:10.762 201.52km/h 23.210s
91. 14. +2 +2 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (M5) + 5:15.009 74 2 1:10.455 201.51km/h 17.549s
92. 31. +5 +5 Contimental   Fabien Massard (E) + 5:15.026 71 2 1:10.190 201.51km/h 15.754s
93. 08. +6 +6 Dunnolop   Jimmy De Roy (M1) + 5:15.621 74 2 1:10.809 201.49km/h 18.705s
94. 09. Geen verandering ±0 Badyear   Marcos Barizon (M1) + 5:15.779 74 2 1:10.192 201.48km/h 17.816s
95. 02. -1 -1 Yokomama   Klas Britse (P20) + 5:16.653 75 3 1:09.545 201.45km/h 17.654s
96. 15. -1 -1 Yokomama   Luca Molendi (M5) + 5:17.086 74 2 1:09.830 201.44km/h 15.819s
97. 02. +5 +5 Badyear   Joakim Birgersson (P18) + 5:17.157 75 2 1:10.944 201.43km/h 17.757s
98. 01. +7 +7 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 5:17.862 75 2 1:10.966 201.41km/h 19.145s
99. 02. Geen verandering ±0 Dunnolop   Shersh Khandelwal (P25) + 5:18.482 75 2 1:10.122 201.39km/h 19.573s
100. 06. +8 +8 Yokomama   Mark McTaggart (M2) + 5:18.922 75 2 1:10.583 201.37km/h 19.063s
101. 16. -6 -6 Badyear   Karl-Martin Müür (M5) + 5:25.213 74 2 1:10.369 201.14km/h 16.833s
102. 10. Geen verandering ±0 Badyear   Stefan Leinsinger (M1) + 5:25.990 74 2 1:10.233 201.11km/h 16.656s
103. 01. Geen verandering ±0 Dunnolop   Gary Mullins (P19) + 5:26.169 75 2 1:10.768 201.10km/h 19.616s
104. 07. +10 +10 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet (M2) + 5:26.987 74 2 1:10.858 201.07km/h 16.296s
105. 01. +4 +4 Badyear   Roland Jakobsson (P9) + 5:27.216 75 2 1:10.148 201.06km/h 21.229s
106. 11. -4 -4 Badyear   Zoltán Zelei (M1) + 5:28.050 74 2 1:10.307 201.03km/h 20.469s
107. 17. +15 +15 Contimental   Stefano Prato (M5) + 5:28.837 74 2 1:11.024 201.00km/h 18.114s
108. 12. Geen verandering ±0 Yokomama   David Michler (M1) + 5:30.117 74 2 1:11.073 200.96km/h 17.009s
109. 08. +5 +5 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (M2) + 5:30.848 74 2 1:10.960 200.93km/h 19.358s
110. 14. +6 +6 Yokomama   Stefan Stillhart (M4) + 5:31.255 74 2 1:10.037 200.92km/h 18.361s
111. 13. +9 +9 Dunnolop   Paweł Grabowski (M1) + 5:31.335 74 2 1:10.756 200.91km/h 18.566s
112. 15. +2 +2 Badyear   Stephen Brooks (M4) + 5:33.243 74 2 1:10.833 200.84km/h 18.213s
113. 03. +1 +1 Badyear   Mirko Vuković (P18) + 5:33.957 75 2 1:10.575 200.82km/h 18.206s
114. 01. +4 +4 Badyear   Stefano Mana (P13) + 5:34.369 75 2 1:10.117 200.80km/h 19.406s
115. 14. +2 +2 Badyear   Greg Tierney (M1) + 5:34.992 74 2 1:10.747 200.78km/h 17.245s
116. 01. +5 +5 Badyear   Mugur Sapoiu (P4) + 5:35.142 75 2 1:11.399 200.77km/h 19.564s
117. 16. +7 +7 Yokomama   James Hitchen (M4) + 5:35.426 74 2 1:10.884 200.76km/h 17.036s
118. 01. Geen verandering ±0 Badyear   Craig McLean (P5) + 5:35.942 75 1 1:10.621 200.74km/h 24.330s
119. 03. +2 +2 Badyear   Valentino Receputi (P16) + 5:36.510 75 2 1:10.342 200.72km/h 18.175s
120. 02. +5 +5 Yokomama   Juan Diego Milán (P4) + 5:36.602 75 2 1:11.261 200.72km/h 17.866s
121. 18. -9 -9 Yokomama   Alexei Malkin (M5) + 5:37.867 73 2 1:11.182 200.67km/h 17.157s
122. 02. Geen verandering ±0 Badyear   Massimo Baroni (P3) + 5:38.493 75 2 1:10.809 200.65km/h 18.919s
123. 09. +2 +2 Yokomama   Konstantin Sobolev (M2) + 5:38.732 74 2 1:10.448 200.64km/h 18.177s
124. 10. -4 -4 Badyear   Farcy Génel (M2) + 5:39.161 74 3 1:09.948 200.63km/h 17.221s
125. 01. +1 +1 Yokomama   Ethan Littlejohns (P10) + 5:39.270 75 2 1:11.170 200.62km/h 17.477s
126. 02. +1 +1 Avonn   Guillaume Delamarre (P10) + 5:39.773 75 2 1:11.196 200.60km/h 20.165s
127. 02. Geen verandering ±0 Yokomama   Richard Molyneaux (P5) + 5:40.763 75 2 1:11.190 200.57km/h 21.610s
128. 04. +4 +4 Yokomama   Mikko Suhonen (P23) + 5:40.851 75 2 1:11.540 200.57km/h 18.799s
129. 19. +7 +7 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 5:40.995 73 3 1:10.066 200.56km/h 15.730s
130. 15. -4 -4 Badyear   Mike Kreisz (M1) + 5:41.269 74 2 1:09.438 200.55km/h 21.351s
131. 11. -1 -1 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 5:42.384 74 2 1:11.046 200.51km/h 16.225s
132. 01. +1 +1 Badyear   Piotr Szafarkiewicz (P11) + 5:42.790 75 2 1:10.841 200.49km/h 18.559s
133. 01. Geen verandering ±0 Badyear   Jose Luis Monty (P7) + 5:43.737 75 2 1:11.174 200.46km/h 20.000s
134. 11. +3 +3 Yokomama   Mike Leone (M3) + 5:44.023 74 2 1:11.130 200.45km/h 17.574s
135. 12. +5 +5 Dunnolop   Flavio Mendiković (M3) + 5:45.072 74 2 1:10.593 200.41km/h 19.625s
136. 03. +1 +1 Yokomama   Melissa Martin (P22) + 5:45.085 75 2 1:10.832 200.41km/h 20.091s
137. 01. +4 +4 Badyear   Attila Kvanta (P12) + 5:45.476 75 2 1:10.188 200.40km/h 20.665s
138. 16. +2 +2 Yokomama   Mauricio Angelucci (M1) + 5:45.485 74 2 1:11.062 200.40km/h 19.111s
139. 05. +1 +1 Badyear   Norbert Ambrus (P23) + 5:45.553 75 2 1:10.712 200.39km/h 20.164s
140. 12. -3 -3 Yokomama   Mike Baston (M2) + 5:46.575 74 3 1:11.078 200.36km/h 14.806s
141. 17. Geen verandering ±0 Dunnolop   Damir Sen (M1) + 5:46.600 74 2 1:11.012 200.36km/h 20.468s
142. 04. -2 -2 Badyear   Ihor Rusnak (P16) + 5:47.621 75 2 1:10.000 200.32km/h 22.922s
143. 04. +2 +2 Dunnolop   Heversson Amorim (P22) + 5:47.796 75 2 1:10.694 200.31km/h 17.716s
144. 18. +5 +5 Badyear   Michele Miksche (M1) + 5:47.802 74 1 1:11.016 200.31km/h 19.837s
145. 13. +13 +13 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 5:48.161 74 2 1:10.949 200.30km/h 18.296s
146. 02. -1 -1 Yokomama   Raúl Dominguez (P15) + 5:48.261 75 2 1:10.560 200.30km/h 17.878s
147. 03. +6 +6 Badyear   Alex Fed (P20) + 5:48.973 75 2 1:10.574 200.27km/h 17.697s
148. 03. +6 +6 Badyear   Marcus Sandberg (P3) + 5:49.246 75 2 1:10.221 200.26km/h 17.582s
149. 17. -2 -2 Badyear   Bruno Scopelliti (M4) + 5:49.853 73 2 1:11.231 200.24km/h 18.888s
150. 19. +1 +1 Dunnolop   Pete Lohvansuu (M1) + 5:50.034 74 2 1:11.262 200.23km/h 17.674s
151. 02. +2 +2 Yokomama   Tomasz Trela (P13) + 5:50.251 75 2 1:10.635 200.22km/h 20.747s
152. 18. +4 +4 Yokomama   Pieterjan Staessen (M4) + 5:50.372 73 2 1:10.485 200.22km/h 17.589s
153. 01. +1 +1 Yokomama   Ruben Domingos (P6) + 5:50.546 75 2 1:10.687 200.21km/h 20.278s
154. 01. +6 +6 Badyear   Domantas Rasalskis (P14) + 5:50.605 75 2 1:09.994 200.21km/h 18.818s
155. 04. +3 +3 Contimental   Michal Szopinski (P20) + 5:51.518 75 2 1:10.400 200.18km/h 17.704s
156. 05. Geen verandering ±0 Yokomama   Marcin Czarkowski (P20) + 5:51.931 75 3 1:10.160 200.16km/h 21.588s
157. 03. -1 -1 Yokomama   Tom Frederickx (P4) + 5:52.216 75 2 1:10.723 200.15km/h 18.303s
158. 20. -1 -1 Yokomama   Andrew King (M1) + 5:52.222 74 2 1:10.894 200.15km/h 19.415s
159. 03. Geen verandering ±0 Yokomama   Rodrigo Velasco (P13) + 5:52.522 75 2 1:10.050 200.14km/h 16.461s
160. 02. +3 +3 Yokomama   Cecil Deckard (P8) + 5:52.889 75 2 1:10.997 200.13km/h 17.844s
161. 02. Geen verandering ±0 Yokomama   Richard Waugh (P14) + 5:53.334 75 2 1:10.771 200.11km/h 19.154s
162. 04. -3 -3 Yokomama   Pablo Borges (P4) + 5:53.867 75 2 1:11.337 200.09km/h 21.824s
163. 20. -5 -5 Dunnolop   Peter Willmore (M5) + 5:54.062 73 3 1:11.046 200.08km/h 17.808s
164. 14. +10 +10 Badyear   Marek Popławski (M3) + 5:54.208 74 2 1:10.146 200.08km/h 17.339s
165. 03. -2 -2 Yokomama   Nestor Vicente (P14) + 5:54.897 75 2 1:11.512 200.05km/h 19.205s
166. 19. +10 +10 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 5:55.498 73 2 1:11.000 200.03km/h 17.294s
167. 21. -6 -6 Dunnolop   Bora Janić (M1) + 5:55.613 74 2 1:11.162 200.03km/h 17.520s
168. 02. +3 +3 Badyear   Andris Ceruss (P19) + 5:55.955 75 2 1:10.258 200.02km/h 21.483s
169. 20. +4 +4 Badyear   Andrey Bolshakov (M4) + 5:56.050 73 2 1:11.000 200.01km/h 17.553s
170. 03. +1 +1 Dunnolop   Radim Zeleznik (P25) + 5:56.053 74 2 1:10.961 200.01km/h 18.423s
171. 01. +2 +2 Yokomama   Marcelo Bulacio Pérez (P2) + 5:56.929 75 3 1:10.615 199.98km/h 19.953s
172. 13. +9 +9 Badyear   Mihail Golovanov (M2) + 5:57.066 74 2 1:10.848 199.98km/h 16.427s
173. 03. +6 +6 Badyear   Toto Soave (P5) + 5:57.715 75 2 1:10.263 199.95km/h 21.147s
174. 02. +7 +7 Yokomama   Marco Rafuzzi (P6) + 5:58.503 75 2 1:10.528 199.92km/h 17.550s
175. 02. +34 +34 Contimental   Rolf Tobler (P12) + 5:58.530 75 2 1:11.185 199.92km/h 20.649s
176. 15. +5 +5 Yokomama   Tomasz Siwiec (M3) + 5:58.595 74 2 1:11.109 199.92km/h 15.997s
177. 03. -2 -2 Dunnolop   Tibor Nagy (P12) + 5:58.653 75 2 1:11.527 199.92km/h 18.255s
178. 04. -1 -1 Yokomama   Rafał Kowal (P12) + 5:58.824 75 2 1:10.638 199.91km/h 19.783s
179. 04. +4 +4 Dunnolop   Thomas Mckeown (P25) + 5:59.262 74 2 1:09.757 199.90km/h 20.753s
180. 03. +1 +1 Yokomama   Vitor Novo (P10) + 6:00.067 75 2 1:11.185 199.87km/h 16.616s
181. 16. +7 +7 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo (M3) + 6:00.112 74 2 1:10.317 199.87km/h 17.829s
182. 04. +7 +7 Yokomama   Andrew Green (P10) + 6:00.169 75 2 1:10.645 199.86km/h 19.149s
183. 05. -2 -2 Yokomama   Martin Urtubey (P25) + 6:00.862 74 2 1:11.365 199.84km/h 18.813s
184. 06. -2 -2 Yokomama   Thomas Müntzer (P23) + 6:01.563 74 3 1:10.690 199.81km/h 19.986s
185. 01. +3 +3 Yokomama   Gonzalo Garbin (P21) + 6:01.708 75 1 1:11.393 199.81km/h 21.560s
186. 17. +8 +8 Badyear   Sven Bojkowski (M3) + 6:02.287 74 2 1:11.318 199.79km/h 16.085s
187. 06. -4 -4 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 6:02.343 75 2 1:11.028 199.78km/h 19.378s
188. 05. Geen verandering ±0 Yokomama   Daniel Omaña (P10) + 6:02.621 75 2 1:11.139 199.77km/h 17.305s
189. 06. +1 +1 Dunnolop   Valerio Cirri (P10) + 6:02.829 75 3 1:10.424 199.77km/h 19.602s
190. 05. +2 +2 Dunnolop   Felix Österreicher (P16) + 6:02.968 75 2 1:10.399 199.76km/h 23.118s
191. 06. -1 -1 Badyear   László Kovácsi (P25) + 6:02.996 74 2 1:11.419 199.76km/h 21.107s
192. 05. -2 -2 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 6:03.064 75 2 1:11.485 199.76km/h 18.410s
193. 05. +4 +4 Yokomama   Erwann Gendreau (P22) + 6:03.110 74 2 1:11.612 199.76km/h 18.112s
194. 02. -1 -1 Yokomama   Vladimir Petrov (P21) + 6:03.196 75 2 1:11.396 199.75km/h 17.159s
195. 14. +6 +6 Dunnolop   Danilo Vettori (M2) + 6:04.043 74 2 1:11.077 199.72km/h 20.268s
196. 01. +3 +3 Yokomama   Olivier Proulx (P1) + 6:04.091 75 2 1:10.716 199.72km/h 18.254s
197. 04. +2 +2 Badyear   Juhani Tengen (P18) + 6:04.136 75 2 1:10.814 199.72km/h 21.022s
198. 03. +1 +1 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 6:04.676 75 2 1:11.663 199.70km/h 18.046s
199. 01. +4 +4 Yokomama   Alfredo Pérez (P24) + 6:04.856 75 2 1:11.657 199.69km/h 23.298s
200. 04. +1 +1 Yokomama   Mike Joshua (P14) + 6:05.078 75 2 1:11.525 199.69km/h 17.489s
201. 01. +2 +2 Yokomama   Marco Longo (P17) + 6:05.376 75 2 1:11.817 199.67km/h 20.110s
202. 02. -1 -1 Yokomama   Luis González (P17) + 6:05.966 75 2 1:10.789 199.65km/h 16.942s
203. 04. -1 -1 Yokomama   Péter Kertész (P8) + 6:06.487 75 2 1:11.643 199.63km/h 18.394s
204. 07. +6 +6 Avonn   Roni Moura (P10) + 6:07.900 75 2 1:10.822 199.58km/h 20.937s
205. 08. -7 -7 Yokomama   Keith Clark (P10) + 6:08.260 75 2 1:10.610 199.57km/h 21.540s
206. 07. -1 -1 Badyear   Károly Pintér (P20) + 6:08.966 74 2 1:10.863 199.54km/h 17.458s
207. 18. +1 +1 Yokomama   Maxim Egorov (M3) + 6:09.158 74 2 1:11.264 199.54km/h 18.656s
208. 09. +1 +1 Yokomama   Arvo Ambel (P10) + 6:09.447 75 2 1:11.076 199.53km/h 17.107s
209. 02. +6 +6 Badyear   Michel Vandecatelle (P2) + 6:09.633 75 1 1:11.942 199.52km/h 20.275s
210. 05. -3 -3 Yokomama   António Rocha (P18) + 6:10.165 75 3 1:10.353 199.50km/h 20.440s
211. 02. +7 +7 Yokomama   Aditya Wirasanjaya (P24) + 6:10.367 75 2 1:10.729 199.49km/h 18.992s
212. 15. Geen verandering ±0 Yokomama   Maxim Kotov2 (M2) + 6:10.441 74 2 1:11.767 199.49km/h 18.621s
213. 08. +3 +3 Dunnolop   Will Eel (P20) + 6:10.560 74 2 1:11.493 199.49km/h 18.588s
214. 07. +2 +2 Dunnolop   Mantas Sestokas (P25) + 6:10.564 74 2 1:10.973 199.49km/h 18.708s
215. 05. -2 -2 Yokomama   Pero Daničić (P14) + 6:10.658 75 2 1:10.920 199.48km/h 20.977s
216. 08. +16 +16 Yokomama   Giedrius Bindza (P25) + 6:10.756 74 1 1:11.109 199.48km/h 24.948s
217. 03. +3 +3 Yokomama   Barry Gregorick (P2) + 6:10.819 75 2 1:10.589 199.48km/h 24.323s
218. 02. +6 +6 Badyear   Robert Pezzi (P7) + 6:11.477 75 2 1:10.796 199.45km/h 20.863s
219. 03. -2 -2 Yokomama   Péter Suborits (P24) + 6:11.516 75 3 1:10.610 199.45km/h 17.201s
220. 03. +4 +4 Avonn   Fabricio Ramos (P19) + 6:11.517 75 2 1:11.647 199.45km/h 19.219s
221. 19. -1 -1 Yokomama   Simone Rossi (M3) + 6:12.154 74 2 1:11.512 199.43km/h 19.331s
222. 05. +2 +2 Yokomama   Darko Brčić (P8) + 6:12.320 74 2 1:11.682 199.42km/h 18.518s
223. 06. Geen verandering ±0 Yokomama   Paulo Maia (P14) + 6:12.592 75 2 1:11.223 199.41km/h 23.755s
224. 04. +1 +1 Yokomama   Stephen Bewers (P5) + 6:12.646 75 2 1:11.237 199.41km/h 18.174s
225. 21. -2 -2 Yokomama   Fabio Pereira (M5) + 6:12.932 73 2 1:10.785 199.40km/h 17.579s
226. 09. -1 -1 Yokomama   Brendon Avery (P20) + 6:13.533 74 2 1:11.240 199.38km/h 16.449s
227. 20. -8 -8 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 6:13.724 73 2 1:11.523 199.37km/h 18.028s
228. 10. -6 -6 Avonn   Ignazio Calabretta (P20) + 6:13.856 74 2 1:10.677 199.37km/h 21.933s
229. 21. +5 +5 Yokomama   Sinan Bahadir (M4) + 6:14.010 73 2 1:10.474 199.36km/h 20.400s
230. 16. Geen verandering ±0 Yokomama   Janne Väänänen (M2) + 6:14.473 74 2 1:11.502 199.35km/h 19.762s
231. 04. -3 -3 Yokomama   Alex Alonso (P3) + 6:14.606 75 2 1:11.657 199.34km/h 20.417s
232. 05. +2 +2 Yokomama   Frédéric Pierret (P12) + 6:14.708 75 2 1:10.935 199.34km/h 20.837s
233. 03. Geen verandering ±0 Yokomama   Gustavo Bellotto (P6) + 6:14.936 75 1 1:11.992 199.33km/h 19.904s
234. 06. -4 -4 Badyear   Grzegorz Ogarek (P12) + 6:15.320 75 2 1:10.974 199.32km/h 21.350s
235. 03. +8 +8 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 6:15.497 75 1 1:11.328 199.31km/h 19.490s
236. 06. -3 -3 Yokomama   Dominiek Van West (P22) + 6:16.766 74 2 1:11.835 199.26km/h 18.346s
237. 05. -2 -2 Yokomama   Paweł Marszutka (P3) + 6:16.994 75 2 1:11.878 199.26km/h 22.100s
238. 02. +2 +2 Yokomama   Diogo Abdalla (P11) + 6:17.021 75 2 1:10.647 199.25km/h 19.233s
239. 22. +9 +9 Yokomama   Piotr Wrona (M1) + 6:17.220 73 1 1:11.017 199.25km/h 18.990s
240. 07. +1 +1 Dunnolop   Aarron Castellanos (P22) + 6:17.228 74 2 1:11.680 199.25km/h 19.447s
241. 04. -2 -2 Yokomama   Giovanni Barzaghi (P19) + 6:17.509 75 3 1:10.889 199.24km/h 20.210s
242. 05. +20 +20 Dunnolop   José Pinat (P19) + 6:17.977 75 2 1:09.866 199.22km/h 17.796s
243. 05. +12 +12 Dunnolop   Domien Luts (P5) + 6:18.103 75 2 1:10.931 199.22km/h 18.005s
244. 07. +2 +2 Yokomama   Alex Slawson (P23) + 6:18.133 74 2 1:11.777 199.21km/h 18.673s
245. 03. -1 -1 Badyear   Peter Kandel (P17) + 6:18.358 75 3 1:11.460 199.21km/h 20.196s
246. 04. +7 +7 Yokomama   Severi Seppä (P2) + 6:19.106 75 2 1:11.097 199.18km/h 18.379s
247. 21. -10 -10 Yokomama   Witek Dzid (M3) + 6:19.156 73 2 1:11.204 199.18km/h 18.022s
248. 05. -4 -4 Yokomama   Michaela Källström (P2) + 6:19.357 75 3 1:10.581 199.17km/h 20.802s
249. 22. +8 +8 Contimental   István Farkas (M3) + 6:19.511 73 2 1:11.477 199.16km/h 20.573s
250. 06. -4 -4 Yokomama   Evaldas Ruseckas (P2) + 6:19.550 75 3 1:10.943 199.16km/h 18.911s
251. 06. -2 -2 Yokomama   Mika Pekkarinen (P4) + 6:19.640 75 2 1:11.148 199.16km/h 19.873s
252. 06. +6 +6 Badyear   Adriano Barbosa (P16) + 6:20.057 74 2 1:10.956 199.14km/h 19.450s
253. 03. +7 +7 Yokomama   Marian Nedelcu (P15) + 6:20.221 75 3 1:11.604 199.14km/h 21.474s
254. 03. Geen verandering ±0 Yokomama   Michael Franks (P7) + 6:20.283 75 3 1:11.381 199.14km/h 19.110s
255. 03. +6 +6 Dunnolop   Edgar Pinho (P11) + 6:20.474 75 2 1:11.191 199.13km/h 22.594s
256. 11. +4 +4 Dunnolop   Paulo Cesar Silva (P20) + 6:21.201 74 2 1:11.727 199.10km/h 20.924s
257. 07. +1 +1 Yokomama   Paulo Morgado (P14) + 6:21.734 75 2 1:11.532 199.08km/h 20.355s
258. 22. -4 -4 Yokomama   Sean Hillier (M4) + 6:22.082 73 2 1:10.627 199.07km/h 18.466s
259. 04. -3 -3 Badyear   Carlo Marchetti (P11) + 6:22.629 75 3 1:11.318 199.05km/h 21.384s
260. 32. +7 +7 Contimental   Paul Dove (E) + 6:22.926 70 2 1:11.033 199.04km/h 16.704s
261. 06. -2 -2 Yokomama   Akshay Dhole (P19) + 6:24.045 75 2 1:11.651 199.00km/h 20.413s
262. 22. +15 +15 Contimental   Michele Brambilla (M5) + 6:24.078 73 1 1:11.766 199.00km/h 17.988s
263. 06. +1 +1 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 6:24.187 75 2 1:11.880 199.00km/h 21.295s
264. 17. +6 +6 Badyear   Victor Baia (M2) + 6:24.322 74 1 1:11.834 198.99km/h 19.811s
265. 23. +7 +7 Yokomama   Damir Hictaler (M5) + 6:24.584 73 2 1:10.687 198.98km/h 19.257s
266. 07. +3 +3 Yokomama   Eduardo Casagrande (P4) + 6:24.605 75 1 1:11.311 198.98km/h 23.674s
267. 24. -4 -4 Yokomama   Julio Asencio (M5) + 6:24.827 73 2 1:11.571 198.97km/h 16.825s
268. 04. -3 -3 Badyear   Roberto Mariella (P6) + 6:24.864 75 2 1:10.866 198.97km/h 21.690s
269. 02. +3 +3 Avonn   Joel Trekane (P1) + 6:25.439 75 2 1:11.606 198.95km/h 17.278s
270. 03. +10 +10 Yokomama   Kacper Lis (P1) + 6:25.784 75 2 1:11.092 198.94km/h 20.987s
271. 06. +2 +2 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P3) + 6:25.789 74 2 1:11.863 198.94km/h 21.002s
272. 04. +13 +13 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P1) + 6:26.025 75 2 1:11.151 198.93km/h 19.428s
273. 08. -1 -1 Yokomama   Niels Van Heijster (P22) + 6:26.073 74 2 1:10.719 198.93km/h 20.264s
274. 04. -2 -2 Yokomama   Berbecaru Toma (P21) + 6:26.205 75 3 1:10.920 198.92km/h 17.941s
275. 07. +1 +1 Avonn   Umberto Bosatelli (P5) + 6:26.585 75 2 1:11.070 198.91km/h 19.972s
276. 07. +8 +8 Avonn   Rafał Saferna (P12) + 6:26.913 75 2 1:11.586 198.90km/h 22.935s
277. 08. +1 +1 Dunnolop   Márcio Portuga (P12) + 6:26.938 75 2 1:11.301 198.90km/h 20.556s
278. 08. +3 +3 Yokomama   Andreas Stangenberger (P23) + 6:27.736 74 2 1:11.180 198.87km/h 17.641s
279. 08. +8 +8 Dunnolop   Caíke Kauling (P14) + 6:27.768 75 2 1:10.524 198.87km/h 22.305s
280. 04. +4 +4 Yokomama   Márton Martin Safranyik (P13) + 6:27.831 75 2 1:11.599 198.87km/h 18.881s
281. 25. +6 +6 Badyear   Radek Sus (M5) + 6:27.930 73 2 1:11.262 198.86km/h 20.294s
282. 08. -4 -4 Yokomama   Béla Hoffmann (P5) + 6:27.989 75 2 1:11.566 198.86km/h 20.133s
283. 23. +2 +2 Dunnolop   Michail Ivanov (M4) + 6:28.027 73 2 1:10.729 198.86km/h 20.738s
284. 04. +7 +7 Badyear   Eduardo Hoepers (P17) + 6:28.278 75 2 1:11.741 198.85km/h 18.765s
285. 05. +5 +5 Yokomama   Jovan Milic (P11) + 6:28.395 75 2 1:10.995 198.85km/h 18.738s
286. 06. +9 +9 Dunnolop   Mike Spitzer (P11) + 6:28.549 75 2 1:10.881 198.84km/h 20.345s
287. 18. +20 +20 Contimental   Darren John (M2) + 6:28.612 74 1 1:10.811 198.84km/h 24.558s
288. 02. -1 -1 Yokomama   Tomasz Boryczka (P9) + 6:28.688 75 2 1:11.403 198.83km/h 26.621s
289. 19. +8 +8 Dunnolop   Troy Sheahen (M2) + 6:28.786 74 3 1:10.555 198.83km/h 17.388s
290. 05. +3 +3 Yokomama   Nate Lung (P17) + 6:29.249 75 1 1:12.254 198.81km/h 18.754s
291. 07. +7 +7 Yokomama   Robert Raczkiewicz (P3) + 6:29.478 74 2 1:10.485 198.81km/h 20.356s
292. 09. -3 -3 Yokomama   Billy Van Der Merwe (P12) + 6:30.106 75 2 1:10.995 198.78km/h 22.774s
293. 08. +12 +12 Dunnolop   Dean Francis (P4) + 6:31.022 75 2 1:10.712 198.75km/h 21.267s
294. 05. -4 -4 Yokomama   Wojtek Suliński (P1) + 6:31.085 75 2 1:11.540 198.75km/h 20.892s
295. 04. -1 -1 Dunnolop   Mauro Schumacher (P24) + 6:31.235 75 3 1:11.371 198.74km/h 19.049s
296. 09. -5 -5 Yokomama   Rohan Leo (P14) + 6:31.381 75 2 1:11.197 198.74km/h 15.978s
297. 23. +7 +7 Badyear   Daniel Couto (M1) + 6:31.448 73 2 1:11.519 198.74km/h 18.029s
298. 07. -3 -3 Yokomama   Davide Fella (P2) + 6:31.456 75 2 1:11.945 198.74km/h 20.407s
299. 06. +7 +7 Badyear   Marisa Simone (P17) + 6:31.511 75 2 1:10.830 198.73km/h 20.779s
300. 24. +5 +5 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 6:31.601 73 2 1:11.398 198.73km/h 19.128s
301. 09. +1 +1 Yokomama   Tinie Lourens (P22) + 6:31.650 74 2 1:11.408 198.73km/h 17.461s
302. 25. +13 +13 Contimental   Lazaros Spiliopoulos (M1) + 6:32.168 73 2 1:10.307 198.71km/h 17.724s
303. 23. -2 -2 Yokomama   Alberto Perez (M3) + 6:32.411 73 3 1:11.463 198.70km/h 16.563s
304. 26. +11 +11 Contimental   Damian Mikuszewski (M1) + 6:32.544 73 2 1:10.903 198.70km/h 18.156s
305. 10. -2 -2 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 6:32.554 75 2 1:11.628 198.70km/h 20.998s
306. 10. +1 +1 Dunnolop   Tony Oliver (P14) + 6:32.570 75 2 1:10.263 198.70km/h 19.191s
307. 05. -1 -1 Yokomama   Jussi Mäenpää (P6) + 6:33.043 75 2 1:11.802 198.68km/h 20.685s
308. 09. +1 +1 Yokomama   Dalibor Harásek (P23) + 6:33.124 74 2 1:11.236 198.68km/h 19.441s
309. 26. +1 +1 Yokomama   Jorge Bento (M5) + 6:33.232 73 2 1:11.523 198.67km/h 24.789s
310. 06. +8 +8 Yokomama   Andrea Frenna (P1) + 6:33.251 75 2 1:11.122 198.67km/h 20.757s
311. 10. +7 +7 Contimental   Alexander Kateliev (P23) + 6:33.333 74 2 1:10.818 198.67km/h 18.198s
312. 24. -8 -8 Yokomama   Twig Fahaji (M3) + 6:33.469 73 3 1:11.462 198.66km/h 20.180s
313. 07. +2 +2 Dunnolop   Chris Matso (P1) + 6:33.794 75 2 1:11.186 198.65km/h 21.487s
314. 05. +1 +1 Yokomama   Róbert Villásek (P24) + 6:34.124 75 2 1:11.617 198.64km/h 20.477s
315. 06. +6 +6 Michelini   Vencislav Stefanov (P8) + 6:34.231 74 2 1:10.609 198.64km/h 17.902s
316. 07. -3 -3 Yokomama   Lázsló Mizse (P17) + 6:34.315 75 2 1:11.821 198.63km/h 25.218s
317. 08. -2 -2 Dunnolop   Balázs Horváth (P17) + 6:34.670 75 2 1:11.278 198.62km/h 19.150s
318. 03. +10 +10 Yokomama   Peter Braun (P9) + 6:34.856 75 2 1:11.128 198.61km/h 20.619s
319. 07. +4 +4 Dunnolop   Andre Cherkasoff (P19) + 6:34.998 75 2 1:10.864 198.61km/h 21.225s
320. 09. +2 +2 Yokomama   Kaur Sirel (P5) + 6:35.167 75 2 1:11.799 198.60km/h 20.890s
321. 09. -4 -4 Yokomama   Andrzej Dąbrowski (P17) + 6:35.268 75 2 1:11.896 198.60km/h 19.368s
322. 24. +7 +7 Contimental   Arnoldas Molis (M4) + 6:35.684 73 1 1:11.981 198.58km/h 23.145s
323. 06. +1 +1 Yokomama   Raul Souza (P24) + 6:35.917 75 2 1:11.923 198.58km/h 19.576s
324. 07. +8 +8 Badyear   Brigitta Balázsi (P24) + 6:36.237 75 2 1:11.234 198.56km/h 22.524s
325. 20. +1 +1 Yokomama   Ricardo Vidal (M2) + 6:36.700 73 2 1:11.574 198.55km/h 17.456s
326. 21. +11 +11 Yokomama   Quentin Levasseur (M2) + 6:37.175 73 2 1:11.311 198.53km/h 17.907s
327. 06. -1 -1 Yokomama   Sami Hamada (P6) + 6:37.240 75 2 1:10.892 198.53km/h 21.837s
328. 25. -4 -4 Yokomama   Branislav Hrnjak (M4) + 6:37.474 73 2 1:12.048 198.52km/h 18.107s
329. 05. -2 -2 Yokomama   Rowie Halcon (P21) + 6:37.477 75 2 1:11.779 198.52km/h 18.229s
330. 04. +3 +3 Badyear   Volodymyr Onyshchuk (P15) + 6:37.660 74 2 1:11.115 198.51km/h 23.607s
331. 07. +29 +29 Badyear   Volodymyr Stanislavsky (P11) + 6:37.885 75 2 1:11.427 198.51km/h 19.426s
332. 06. +2 +2 Contimental   Daniel Douglas (P21) + 6:37.971 75 2 1:12.257 198.50km/h 17.990s
333. 26. +13 +13 Yokomama   Antonio Cerqueira (M4) + 6:38.239 73 2 1:10.825 198.49km/h 19.727s
334. 12. +4 +4 Badyear   Richard Narramore (P20) + 6:38.420 74 2 1:12.065 198.49km/h 21.362s
335. 08. -6 -6 Yokomama   Tolis Nasios (P24) + 6:39.308 75 3 1:11.540 198.45km/h 22.076s
336. 10. +2 +2 Contimental   Alessio Girasole (P22) + 6:39.560 74 2 1:11.983 198.45km/h 19.204s
337. 08. +11 +11 Dunnolop   Fernando Tronconi (P11) + 6:39.604 75 2 1:11.218 198.44km/h 17.441s
338. 10. -6 -6 Yokomama   Ronaldo Serafim (P12) + 6:39.633 75 2 1:11.816 198.44km/h 20.979s
339. 05. +20 +20 Contimental   Nicola Bazzani (P13) + 6:40.657 75 1 1:11.295 198.41km/h 22.699s
340. 22. +13 +13 Contimental   Vsevolod Demydov2 (M2) + 6:40.720 73 2 1:11.555 198.40km/h 16.597s
341. 09. -1 -1 Yokomama   Michell Coredeiro (P4) + 6:40.871 75 2 1:11.954 198.40km/h 17.408s
342. 08. +9 +9 Yokomama   Dmitry Smirnov (P2) + 6:40.984 75 2 1:11.034 198.39km/h 18.315s
343. 06. +5 +5 Yokomama   William Khoury (P18) + 6:40.987 74 2 1:11.000 198.39km/h 24.522s
344. 27. -6 -6 Yokomama   Doru Paraschiv (M1) + 6:41.060 73 2 1:11.901 198.39km/h 21.691s
345. 27. +9 +9 Contimental   Leo Leal (M5) + 6:41.153 73 2 1:11.308 198.39km/h 18.930s
346. 09. -2 -2 Yokomama   Max Scorinoff (P2) + 6:41.367 75 2 1:11.409 198.38km/h 24.757s
347. 10. +7 +7 Dunnolop   Martin Irla (P4) + 6:42.287 75 2 1:11.762 198.35km/h 19.646s
348. 11. -6 -6 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 6:42.365 74 2 1:12.069 198.35km/h 19.587s
349. 04. +2 +2 Yokomama   Tianhao Chen (P7) + 6:42.447 75 2 1:12.178 198.34km/h 19.819s
350. 11. -6 -6 Yokomama   Alexandre Marcelino (P4) + 6:42.657 75 2 1:11.395 198.34km/h 19.226s
351. 11. -1 -1 Yokomama   Kristaps Zariņš (P12) + 6:42.674 75 2 1:12.081 198.33km/h 18.808s
352. 07. +28 +28 Avonn   Robert Marek (P16) + 6:42.685 74 2 1:10.113 198.33km/h 20.865s
353. 07. +2 +2 Yokomama   Francisco Chango (P18) + 6:42.837 74 3 1:11.649 198.33km/h 19.059s
354. 12. +27 +27 Dunnolop   Mario Cavalari (P12) + 6:42.990 75 2 1:10.168 198.32km/h 21.020s
355. 05. -3 -3 Yokomama   Aleksey Titarenko (P7) + 6:43.019 75 3 1:11.130 198.32km/h 18.114s
356. 09. +8 +8 Yokomama   Arturo Oliveira (P11) + 6:43.102 75 2 1:11.589 198.32km/h 17.854s
357. 13. -3 -3 Yokomama   Lazar Petkovic (P20) + 6:43.134 74 2 1:10.927 198.32km/h 20.518s
358. 27. -8 -8 Yokomama   Jakab Zoltan (M4) + 6:43.149 73 2 1:11.665 198.32km/h 19.583s
359. 13. +1 +1 Dunnolop   Marco Domingos (P12) + 6:43.221 75 2 1:11.783 198.32km/h 21.217s
360. 09. +10 +10 Badyear   Vito Papangelo (P25) + 6:43.490 74 2 1:11.118 198.31km/h 19.937s
361. 14. +8 +8 Yokomama   Alexey Petrov (P20) + 6:43.608 74 2 1:11.085 198.30km/h 20.178s
362. 10. -7 -7 Yokomama   Miha Rataj (P11) + 6:43.665 75 2 1:12.053 198.30km/h 20.351s
363. 11. +7 +7 Yokomama   Krzysztof Kupczak (P11) + 6:43.958 75 2 1:10.866 198.29km/h 17.926s
364. 04. +4 +4 Dunnolop   Felipe Seolin (P9) + 6:44.005 74 2 1:11.285 198.29km/h 23.094s
365. 10. +3 +3 Yokomama   Ivan Quattrociocchi (P25) + 6:44.674 74 2 1:10.845 198.26km/h 20.616s
366. 11. +11 +11 Dunnolop   Jeffrey Decoopman (P10) + 6:44.819 75 1 1:11.857 198.26km/h 22.056s
367. 07. +11 +11 Yokomama   Levente Palvolgyi (P6) + 6:44.865 75 1 1:12.121 198.26km/h 22.728s
368. 07. -5 -5 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 6:45.156 74 2 1:11.873 198.25km/h 17.540s
369. 08. +2 +2 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 6:45.389 74 2 1:11.032 198.24km/h 20.324s
370. 08. -3 -3 Badyear   Vitaliy Коvtjukh (P18) + 6:45.716 74 2 1:11.118 198.23km/h 19.921s
371. 07. +8 +8 Yokomama   Mike Holm (P21) + 6:45.732 75 2 1:11.823 198.23km/h 19.032s
372. 08. +15 +15 Dunnolop   Julio Pereira (P1) + 6:45.909 75 2 1:10.655 198.22km/h 17.492s
373. 08. -1 -1 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 6:45.992 75 2 1:11.893 198.22km/h 16.331s
374. 11. +3 +3 Badyear   Borut Krejacic (P25) + 6:46.139 74 2 1:10.559 198.21km/h 21.358s
375. 09. +3 +3 Yokomama   Mery Lissarrague (P1) + 6:46.176 75 3 1:11.037 198.21km/h 21.268s
376. 06. +12 +12 Dunnolop   Matthias Scharrer (P13) + 6:46.192 74 2 1:11.814 198.21km/h 17.943s
377. 11. +5 +5 Yokomama   Andy Dowson (P23) + 6:46.589 74 2 1:11.819 198.19km/h 18.318s
378. 10. +15 +15 Badyear   Kerry Reid (P1) + 6:46.675 75 2 1:11.000 198.19km/h 17.503s
379. 28. +12 +12 Contimental   Mindaugas Bauža (M1) + 6:46.820 73 1 1:11.921 198.19km/h 18.038s
380. 06. +29 +29 Dunnolop   Joaquim Ribeiro (P7) + 6:46.884 75 2 1:11.301 198.18km/h 21.446s
381. 12. Geen verandering ±0 Yokomama   Andriy Dyadkovich (P23) + 6:46.954 74 2 1:10.914 198.18km/h 19.237s
382. 12. -3 -3 Yokomama   Diogo Schwinn (P10) + 6:47.113 75 2 1:11.126 198.18km/h 18.428s
383. 07. -1 -1 Yokomama   Yassine Ben Rajeb (P13) + 6:47.126 74 2 1:12.006 198.18km/h 17.734s
384. 08. -1 -1 Yokomama   Alfredo José (P13) + 6:47.185 74 3 1:10.167 198.17km/h 22.577s
385. 11. -2 -2 Yokomama   Alex Phil (P14) + 6:47.344 75 2 1:12.231 198.17km/h 21.358s
386. 05. +11 +11 Yokomama   Sergio Porta (P9) + 6:47.607 74 2 1:11.975 198.16km/h 18.962s
387. 09. +4 +4 Dunnolop   Kevin Mcferrin (P24) + 6:47.636 75 2 1:11.564 198.16km/h 18.595s
388. 12. -5 -5 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 6:47.641 73 2 1:11.219 198.16km/h 19.528s
389. 12. +1 +1 Yokomama   Anton Melnichenko (P22) + 6:47.705 74 2 1:12.211 198.16km/h 19.981s
390. 12. +1 +1 Yokomama   Alex Jabbour (P14) + 6:47.712 75 2 1:11.699 198.15km/h 21.400s
391. 23. +13 +13 Contimental   László Székelyhidi (M2) + 6:47.875 73 2 1:11.708 198.15km/h 17.307s
392. 08. -3 -3 Yokomama   Plamen Iliev (P3) + 6:48.065 74 2 1:11.668 198.14km/h 17.625s
393. 05. -1 -1 Yokomama   Svetlana Shapovalova (P15) + 6:48.199 74 2 1:11.197 198.14km/h 20.450s
394. 12. +2 +2 Yokomama   Armenio Santos (P4) + 6:48.358 74 2 1:11.846 198.13km/h 16.611s
395. 06. +8 +8 Yokomama   Panayiótis Papanikoláou (P9) + 6:48.505 74 2 1:11.794 198.13km/h 22.044s
396. 12. -6 -6 Yokomama   Antonio Fragoso (P11) + 6:48.863 75 2 1:11.980 198.11km/h 20.767s
397. 08. +1 +1 Yokomama   Dusan Sevarlic (P19) + 6:49.212 74 2 1:11.156 198.10km/h 19.528s
398. 29. -1 -1 Dunnolop   Maciej Młynek (M1) + 6:49.305 73 1 1:11.515 198.10km/h 20.264s
399. 30. -3 -3 Contimental   Ferenc Koncz (M1) + 6:49.320 73 2 1:11.584 198.10km/h 20.844s
400. 33. -1 -1 Pipirelli   Alex Ilushenko (E) + 6:49.385 69 2 1:11.846 198.10km/h 19.316s
401. 31. -5 -5 Yokomama   Pedro Da Silva (M1) + 6:49.393 73 2 1:11.203 198.10km/h 18.460s
402. 13. +1 +1 Yokomama   Antonio Bonaventura (P14) + 6:49.505 75 2 1:11.322 198.09km/h 23.287s
403. 09. +7 +7 Yokomama   Emma Chalkley (P19) + 6:49.559 74 2 1:11.216 198.09km/h 21.066s
404. 10. -1 -1 Dunnolop   Alex Kantsev (P17) + 6:50.289 75 2 1:11.853 198.06km/h 19.370s
405. 10. Geen verandering ±0 Yokomama   Fabio Lopez (P24) + 6:50.311 75 2 1:11.864 198.06km/h 16.711s
406. 24. +9 +9 Yokomama   Daniele Magnani (M2) + 6:50.430 73 2 1:11.639 198.06km/h 19.386s
407. 09. +5 +5 Avonn   Sumant Subramanya (P18) + 6:50.502 74 2 1:11.674 198.06km/h 18.911s
408. 13. +10 +10 Dunnolop   Eric Bolder (P10) + 6:50.519 74 1 1:12.260 198.05km/h 19.998s
409. 14. +5 +5 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 6:50.751 75 2 1:10.875 198.05km/h 23.490s
410. 13. +2 +2 Contimental   Tomasz Kaminski (P22) + 6:50.804 74 2 1:11.810 198.04km/h 18.755s
411. 10. Geen verandering ±0 Badyear   Fabrizio Seccia (P19) + 6:50.827 74 2 1:11.377 198.04km/h 24.138s
412. 10. Geen verandering ±0 Badyear   Ugo Venturi (P5) + 6:51.015 74 2 1:11.755 198.04km/h 18.824s
413. 14. -3 -3 Yokomama   José Mario Alonso Alonso (P22) + 6:51.260 74 2 1:11.516 198.03km/h 17.452s
414. 09. +1 +1 Contimental   Milan Barnet (P13) + 6:51.368 74 2 1:11.834 198.02km/h 24.067s
415. 10. +1 +1 Yokomama   Gabriel Naya (P13) + 6:51.513 74 2 1:11.404 198.02km/h 17.133s
416. 28. -6 -6 Badyear   Zoltán Zsifkó (M5) + 6:51.551 72 2 1:11.477 198.02km/h 19.229s
417. 08. +7 +7 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 6:51.800 75 2 1:12.235 198.01km/h 18.472s
418. 15. +6 +6 Badyear   Matias Figuera (P12) + 6:51.871 75 2 1:11.821 198.01km/h 19.710s
419. 34. +3 +3 Contimental   John Ibbotson (E) + 6:52.125 69 1 1:12.202 198.00km/h 18.215s
420. 09. +1 +1 Badyear   Iulian Brutaru (P6) + 6:52.385 75 2 1:11.325 197.99km/h 18.855s
421. 25. +13 +13 Contimental   Juan Pablo Romagnoni (M3) + 6:52.583 73 1 1:11.310 197.98km/h 20.326s
422. 26. +6 +6 Yokomama   Ken Neihart (M3) + 6:52.667 73 2 1:12.114 197.98km/h 19.141s
423. 10. -7 -7 Badyear   Andrea Iacoponi (P18) + 6:52.897 74 2 1:11.576 197.97km/h 18.791s
424. 06. +6 +6 Yokomama   Dimítris Athinaíos (P15) + 6:52.909 74 2 1:11.422 197.97km/h 22.395s
425. 15. +2 +2 Contimental   Diogo Barros (P22) + 6:53.635 74 2 1:11.925 197.94km/h 24.383s
426. 09. +10 +10 Yokomama   Leixandre Mera (P8) + 6:53.894 74 1 1:12.450 197.93km/h 21.071s
427. 11. -8 -8 Yokomama   Aleksej Sutkin (P5) + 6:54.088 74 2 1:11.387 197.93km/h 20.216s
428. 07. +4 +4 Yokomama   Daniel Iliev (P15) + 6:54.929 74 2 1:11.718 197.90km/h 21.500s
429. 10. +6 +6 Yokomama   Alex Tolmar (P8) + 6:55.076 74 1 1:11.520 197.89km/h 27.432s
430. 25. Geen verandering ±0 Yokomama   Hans Mörtsjö (M2) + 6:55.496 73 2 1:11.777 197.88km/h 18.306s
431. 08. +6 +6 Yokomama   Andrea Amich (P16) + 6:55.590 74 2 1:11.101 197.87km/h 19.771s
432. 29. -1 -1 Contimental   Attila Gollovitzer (M5) + 6:55.810 72 2 1:12.072 197.87km/h 17.994s
433. 30. -9 -9 Yokomama   Eoin Farrelly (M5) + 6:55.857 72 2 1:11.870 197.87km/h 20.064s
434. 11. +1 +1 Dunnolop   Jose Luis Macho Pita (P24) + 6:56.743 75 2 1:11.552 197.83km/h 20.635s
435. 07. -3 -3 Yokomama   Vít Kunc (P9) + 6:56.750 74 3 1:11.404 197.83km/h 23.900s
436. 13. +2 +2 Yokomama   Vito Ruggio (P25) + 6:56.887 73 2 1:12.204 197.83km/h 18.281s
437. 10. -1 -1 Yokomama   Adele Siracusa (P2) + 6:56.901 75 2 1:11.933 197.83km/h 20.010s
438. 09. +2 +2 Yokomama   Juan Carlos Alonso (P3) + 6:56.923 74 2 1:11.812 197.83km/h 22.191s
439. 09. +1 +1 Yokomama   Chris Englund (P21) + 6:57.205 75 2 1:12.156 197.82km/h 19.271s
440. 11. +5 +5 Yokomama   Stephane Verly (P2) + 6:57.489 75 1 1:12.143 197.81km/h 20.841s
441. 10. -5 -5 Yokomama   Szabó Márk (P21) + 6:57.725 75 2 1:11.771 197.80km/h 21.968s
442. 31. -2 -2 Yokomama   Luca Dotti (M5) + 6:58.202 72 2 1:11.857 197.78km/h 20.660s
443. 10. +3 +3 Contimental   Daniel Rosa (P3) + 6:58.274 74 1 1:12.200 197.78km/h 19.799s
444. 32. +2 +2 Contimental   Georgi Terziev (M5) + 6:58.367 72 3 1:10.808 197.78km/h 17.262s
445. 14. +2 +2 Dunnolop   Marcelo Quiroga (P25) + 6:58.536 73 2 1:11.757 197.77km/h 22.585s
446. 11. -4 -4 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 6:58.869 74 2 1:12.073 197.76km/h 20.855s
447. 13. +13 +13 Yokomama   Edmundas Urbonas (P4) + 6:58.935 74 2 1:11.324 197.76km/h 17.426s
448. 07. -2 -2 Yokomama   Marius Slavinskas (P7) + 6:58.971 74 2 1:11.718 197.75km/h 19.544s
449. 15. +2 +2 Yokomama   Alexandre Martins (P25) + 6:58.983 73 2 1:11.486 197.75km/h 20.339s
450. 12. +2 +2 Yokomama   Darek Kolodziejski (P5) + 6:59.002 74 2 1:10.988 197.75km/h 18.082s
451. 08. -1 -1 Yokomama   Sante Severini (P7) + 6:59.142 74 2 1:12.009 197.75km/h 19.049s
452. 26. +3 +3 Yokomama   Sergey Ved (M2) + 6:59.178 73 1 1:12.466 197.75km/h 20.403s
453. 16. -5 -5 Badyear   Mark De La Montagne (P25) + 6:59.494 73 2 1:12.129 197.74km/h 22.529s
454. 27. +7 +7 Yokomama   Pablo Navarrete (M2) + 6:59.505 73 2 1:11.648 197.74km/h 22.831s
455. 14. +13 +13 Dunnolop   Andreas Fohrmann (P14) + 7:00.212 75 2 1:11.183 197.71km/h 19.418s
456. 08. -6 -6 Yokomama   Leonardo Fiorotto (P15) + 7:00.740 74 2 1:11.108 197.69km/h 20.616s
457. 16. +4 +4 Yokomama   Radek Pytlak (P22) + 7:00.770 74 2 1:12.477 197.69km/h 21.857s
458. 11. -3 -3 Yokomama   Rem Jürgenson (P8) + 7:00.980 74 2 1:11.879 197.68km/h 19.473s
459. 28. -12 -12 Yokomama   David Smith (M4) + 7:01.017 72 2 1:10.707 197.68km/h 19.162s
460. 17. -5 -5 Dunnolop   Remigijus Staskonis (P25) + 7:01.073 73 2 1:10.699 197.68km/h 18.800s
461. 09. +1 +1 Badyear   Gavin Adam (P16) + 7:01.086 74 2 1:11.155 197.68km/h 17.852s
462. 15. +10 +10 Dunnolop   Stefan-Lucas Luscalov (P14) + 7:01.155 75 2 1:11.147 197.68km/h 19.444s
463. 17. +7 +7 Badyear   Tamás Fehér (P22) + 7:01.962 74 2 1:12.257 197.65km/h 24.005s
464. 11. +5 +5 Yokomama   Luis Ferreira (P13) + 7:02.027 74 2 1:11.726 197.65km/h 18.259s
465. 11. +3 +3 Yokomama   Roberto Schumacher (P21) + 7:02.990 75 2 1:12.133 197.61km/h 20.000s
466. 27. +1 +1 Yokomama   Markus Zrim (M3) + 7:03.090 73 2 1:12.183 197.61km/h 15.888s
467. 14. -2 -2 Yokomama   Andrea Platano (P10) + 7:03.100 74 2 1:12.129 197.61km/h 17.024s
468. 13. +15 +15 Dunnolop   Mart Tremble (P11) + 7:03.171 74 1 1:11.150 197.61km/h 21.625s
469. 12. +1 +1 Yokomama   Jose Filipe (P13) + 7:03.205 74 2 1:11.979 197.60km/h 19.546s
470. 12. -6 -6 Dunnolop   Rich Weaving (P3) + 7:03.648 74 3 1:10.382 197.59km/h 20.282s
471. 13. -4 -4 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 7:03.678 74 2 1:11.901 197.59km/h 18.504s
472. 10. +9 +9 Avonn   Damir Martinjak (P6) + 7:03.847 74 2 1:11.182 197.58km/h 19.158s
473. 12. -7 -7 Yokomama   Torsten Wilke (P2) + 7:03.909 75 2 1:12.054 197.58km/h 22.289s
474. 10. +9 +9 Contimental   Gyula Németh (P16) + 7:03.940 74 2 1:11.323 197.58km/h 22.399s
475. 13. +2 +2 Dunnolop   Sébastien Boulanger (P5) + 7:03.974 74 3 1:10.975 197.58km/h 17.392s
476. 29. +5 +5 Contimental   Elias Aranda (M4) + 7:04.463 72 1 1:12.577 197.56km/h 19.847s
477. 14. +5 +5 Yokomama   Gyula Linde (P5) + 7:04.537 74 2 1:10.966 197.56km/h 17.416s
478. 12. +7 +7 Yokomama   Vlad Nedobuga (P21) + 7:04.804 75 2 1:11.538 197.55km/h 18.627s
479. 18. +10 +10 Contimental   Angel Salas (P25) + 7:04.913 73 2 1:11.490 197.54km/h 17.906s
480. 08. +7 +7 Yokomama   Michał Faraś (P9) + 7:05.102 74 2 1:11.051 197.54km/h 18.513s
481. 15. +13 +13 Yokomama   Michael Keeney (P20) + 7:05.175 74 2 1:12.087 197.53km/h 16.730s
482. 16. +1 +1 Badyear   David Jundt (P20) + 7:05.511 74 2 1:12.016 197.52km/h 18.389s
483. 12. +5 +5 Badyear   Roland Balog (P24) + 7:05.957 75 2 1:10.912 197.51km/h 18.190s
484. 01. Geen verandering ±0 Pipirelli   Ivan Čić (A21) + 7:06.084 75 3 1:11.961 197.50km/h 24.357s
485. 16. +1 +1 Yokomama   Nikolay Borzenkov (P12) + 7:06.243 74 2 1:11.326 197.50km/h 16.679s
486. 11. +13 +13 Dunnolop   Christoph Aigner (P16) + 7:06.419 74 2 1:11.254 197.49km/h 21.104s
487. 15. -1 -1 Yokomama   Rüdiger Kaireit (P10) + 7:06.521 74 2 1:11.087 197.49km/h 22.419s
488. 12. -3 -3 Yokomama   Marek Paluch (P16) + 7:06.766 74 2 1:10.631 197.48km/h 20.549s
489. 32. -8 -8 Dunnolop   Tihamér Pál (M1) + 7:07.052 73 3 1:10.847 197.47km/h 21.518s
490. 17. -5 -5 Yokomama   Fernando Tumushi (P20) + 7:07.059 74 2 1:11.953 197.47km/h 22.030s
491. 33. +2 +2 Contimental   Gábor Tóth (M5) + 7:07.091 72 2 1:11.185 197.47km/h 22.693s
492. 28. -21 -21 Badyear   Emil Kwiatkowski (M2) + 7:07.241 73 1 1:11.890 197.46km/h 23.150s
493. 11. +14 +14 Yokomama   Martin Freeth (P17) + 7:07.281 75 2 1:11.130 197.46km/h 20.490s
494. 18. +6 +6 Dunnolop   Peter Floin (P20) + 7:07.461 74 2 1:11.892 197.45km/h 20.646s
495. 12. +11 +11 Yokomama   Carlos Dias (P8) + 7:07.557 74 1 1:12.575 197.45km/h 21.049s
496. 12. +3 +3 Yokomama   Marlon Feltrin Jeremias (P17) + 7:07.794 75 2 1:12.578 197.44km/h 18.858s
497. 19. -13 -13 Yokomama   Federico Lanzi (P25) + 7:07.873 73 2 1:12.148 197.44km/h 19.183s
498. 11. -5 -5 Yokomama   Maxim Bubon (P6) + 7:07.942 74 2 1:12.262 197.44km/h 21.210s
499. 13. +9 +9 Yokomama   Valter Andreiev (P17) + 7:08.072 75 2 1:12.326 197.43km/h 18.926s
500. 13. -4 -4 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 7:08.168 75 2 1:11.608 197.43km/h 18.911s