Uitslag race (Circuit: Silverstone | Seizoen: 36 | Race: 17 | Groep: Master - 3)

Seizoen:  Race:

Kies een andere groep:

Pl Winst Banden Nat Naam manager Tijd Rondes Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pit
01. +1 +1 Dunnolop   Teo Xanthopoulos 1h26:51.391 60 2 1:24.472 212.97km/h 20.061s
02. +4 +4 Yokomama   Jonathan MacLean + 22.996 60 2 1:24.602 212.04km/h 16.730s
03. +17 +17 Dunnolop   Jimmy De Roy + 24.244 60 2 1:24.399 211.99km/h 19.711s
04. Geen verandering ±0 Bridgerock   Denis Titov + 29.885 60 2 1:24.978 211.76km/h 18.128s
05. +14 +14 Dunnolop   Erik Šindikov + 34.167 60 2 1:24.629 211.58km/h 17.284s
06. +5 +5 Yokomama   Evaldas Ruseckas + 42.843 60 3 1:24.468 211.24km/h 17.208s
07. -4 -4 Yokomama   Mihail Golovanov + 52.501 60 3 1:24.769 210.85km/h 16.251s
08. +10 +10 Dunnolop   Krzysztof Kasinski + 55.964 60 2 1:24.944 210.71km/h 17.810s
09. +24 +24 Yokomama   Dávid Kiss + 58.775 60 1 1:25.732 210.60km/h 19.918s
10. +22 +22 Dunnolop   Daniel Veleshko + 1:13.731 60 2 1:25.207 210.00km/h 23.828s
11. +6 +6 Dunnolop   Marek Hajnrych + 1:16.148 60 2 1:25.438 209.90km/h 19.893s
12. +19 +19 Yokomama   Rogério Araken + 1:22.146 60 1 1:25.980 209.67km/h 26.879s
13. -3 -3 Yokomama   Edwin Carlier + 1:35.917 59 3 1:24.992 209.12km/h 18.528s
14. -2 -2 Yokomama   Bartek Wójcicki + 1:36.902 59 3 1:25.116 209.08km/h 18.900s
15. -6 -6 Yokomama   Paul Lynch + 1:43.387 59 2 1:25.782 208.83km/h 20.358s
16. +10 +10 Yokomama   Geoff Atkin + 1:44.749 59 2 1:25.967 208.78km/h 21.958s
17. -16 -16 Yokomama   Paulo Pinto + 1:44.872 59 3 1:25.580 208.77km/h 16.253s
18. +5 +5 Yokomama   Stephen Brooks + 1:55.456 59 2 1:25.439 208.36km/h 22.157s
19. +8 +8 Yokomama   Andrius Stankaitis + 2:06.682 59 3 1:25.390 207.92km/h 14.759s
20. +4 +4 Yokomama   José Abi Jaudi + 2:09.410 59 3 1:25.523 207.81km/h 20.959s
21. -5 -5 Dunnolop   Sergey Osmolovskiy + 2:18.618 59 3 1:25.881 207.45km/h 16.024s
22. -14 -14 Dunnolop   Duong Cuong + 2:41.894 59 3 1:26.124 206.56km/h 19.755s
23. +6 +6 Yokomama   Ricardo David + 3:20.138 58 2 1:26.737 205.10km/h 21.910s
24. -19 -19 Dunnolop   Casper Romkes + 3:32.731 58 3 1:24.887 204.62km/h 17.206s
25. Geen verandering ±0 Yokomama   Marek Marchewka + 3:40.420 58 2 1:28.110 204.33km/h 17.562s
26. -11 -11 Yokomama   Theo Poufinas + 3:40.502 58 2 1:27.694 204.33km/h 19.179s
27. +3 +3 Yokomama   Brendan Considine + 4:09.063 58 3 1:27.073 203.26km/h 21.293s
28. -21 -21 Dunnolop   Mattias Svensson + 4:46.218 57 2 1:27.761 201.88km/h 16.552s
29. +6 +6 Pipirelli   Marco Cerchi + 5:20.511 57 2 1:28.554 200.63km/h 20.461s
30. -17 -17 Dunnolop   Michael Keeney + 5:37.521 57 2 1:25.492 200.02km/h 17.741s
31. +5 +5 Pipirelli   Rokas Bilevicius + 5:57.824 56 2 1:30.214 199.29km/h 21.069s
32. -11 -11 Badyear   Tomas Cervinskij + 6:00.581 56 2 1:26.609 199.19km/h 23.066s
33. -19 -19 Dunnolop   Jose Silva + 6:57.244 56 2 1:29.067 197.18km/h 21.551s
34. -12 -12 Dunnolop   Hakan Tatar + 7:42.368 55 3 1:26.386 195.62km/h 22.396s
35. -7 -7 Yokomama   Filip Cristian + 8:03.820 55 2 1:30.218 194.88km/h 20.106s
36. +1 +1 Pipirelli   Alex Herban + 8:25.679 55 2 1:30.403 194.13km/h 22.040s
Niet geklassificeerd
37. -3 -3 Dunnolop   Konrad Świderski Technische problemen 51 2 1:25.236    20.296s