Uitslag race (Circuit: Bremgarten | Seizoen: 70 | Race: 8 | Groep: Master - 4)

Seizoen:  Race:

Kies een andere groep:

Pl Winst Banden Nat Naam manager Tijd Rondes Pitstops Snelste ronde Gemiddelde snelheid Snelste pit
01. +4 +4 Contimental   Maciek Paruch 1h13:11.370 42 1 1:40.831 250.69km/h 23.186s
02. -1 -1 Michelini   Farcy Génel + 8.777 42 2 1:40.875 250.19km/h 17.526s
03. -1 -1 Contimental   James Hitchen + 22.659 42 2 1:41.389 249.40km/h 18.532s
04. -1 -1 Yokomama   Gabriel Arbona + 34.449 42 2 1:42.099 248.74km/h 17.537s
05. +9 +9 Dunnolop   Elmo Vogel + 55.671 42 1 1:43.397 247.55km/h 20.916s
06. +2 +2 Michelini   Leonardo Franco + 55.779 42 1 1:43.212 247.55km/h 20.851s
07. -1 -1 Michelini   Thomas Bertolino + 56.326 42 1 1:43.232 247.52km/h 19.071s
08. -4 -4 Contimental   Sean Hillier + 57.415 42 2 1:42.640 247.46km/h 18.976s
09. -2 -2 Dunnolop   Stefan Stillhart + 1:06.271 42 2 1:42.774 246.96km/h 15.389s
10. +10 +10 Contimental   Tibor Szuromi + 1:09.433 42 1 1:41.901 246.79km/h 21.479s
11. +14 +14 Yokomama   Vitaliy Repetsky + 1:25.657 42 1 1:43.216 245.90km/h 16.751s
12. -1 -1 Dunnolop   Mike Baston + 1:28.675 42 1 1:44.085 245.73km/h 14.718s
13. -1 -1 Dunnolop   Apostolis Goutzos + 1:33.467 42 2 1:42.739 245.47km/h 15.726s
14. +10 +10 Yokomama   Tony Cullen + 1:34.722 42 1 1:44.180 245.40km/h 21.166s
15. +1 +1 Contimental   Ivan Lukovkin + 1:37.245 42 1 1:43.989 245.26km/h 21.379s
16. +11 +11 Contimental   Nagyházi Sándor + 1:37.374 42 1 1:43.618 245.25km/h 18.592s
17. +1 +1 Dunnolop   Andrew Green + 1:41.844 41 1 1:44.519 245.01km/h 19.290s
18. -3 -3 Michelini   Stavros Oikonomidis + 1:58.892 41 1 1:44.534 244.08km/h 27.871s
19. +3 +3 Yokomama   Oliver Radna + 2:07.402 41 1 1:45.030 243.62km/h 19.111s
20. +9 +9 Dunnolop   Adriano Barbosa + 2:20.135 41 1 1:45.153 242.94km/h 19.281s
21. -4 -4 Yokomama   Szymon Kut + 2:29.416 41 2 1:43.602 242.44km/h 16.724s
22. +6 +6 Dunnolop   Gianluca Calzetta + 2:37.017 41 1 1:45.630 242.04km/h 18.588s
23. +10 +10 Contimental   Gino Falco + 2:37.401 41 1 1:45.152 242.02km/h 21.077s
24. -11 -11 Yokomama   Bane Skakavac + 2:37.477 41 2 1:45.099 242.01km/h 20.212s
25. +5 +5 Badyear   Francesco Polleggioni + 2:49.332 41 1 1:45.779 241.38km/h 26.211s
26. +11 +11 Yokomama   Roberto Schumacher + 2:51.365 41 1 1:45.801 241.28km/h 16.445s
27. -17 -17 Badyear   Paul Dove + 2:53.139 41 2 1:45.451 241.18km/h 18.851s
28. +4 +4 Dunnolop   György Csillag + 3:12.953 41 1 1:46.146 240.14km/h 21.543s
29. +5 +5 Dunnolop   Martin Tajcnár + 3:42.083 40 1 1:47.193 238.62km/h 16.305s
30. +6 +6 Yokomama   Didier Cave + 3:52.812 40 1 1:47.553 238.07km/h 19.836s
31. Geen verandering ±0 Dunnolop   Michal Bocon + 4:17.065 40 2 1:47.432 236.83km/h 18.199s
32. -11 -11 Yokomama   Albert Viljanen + 4:20.746 40 2 1:47.545 236.64km/h 17.280s
33. +2 +2 Yokomama   Luca Percannella + 4:34.838 40 1 1:48.146 235.93km/h 24.386s
34. +4 +4 Pipirelli   Alek Smiatacz + 5:16.466 39 2 1:48.715 233.84km/h 20.324s
35. -12 -12 Michelini   Deni Saja + 7:01.032 38 4 1:48.085 228.76km/h 20.677s
Niet geklassificeerd
36. -17 -17 Badyear   Ivaylo Tanev Technische problemen 24 1 1:48.121    18.495s
37. -28 -28 Yokomama   Claudio Szynkier Startcrash 0 0 -    -
38. -12 -12 Dunnolop   Rick Queary Startcrash 0 0 -    -