Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Statistieken van de mijlpalen
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Rangschikking als het seizoen één lange race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 104 105 106 » Ga naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 7:58:07.888s
2. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:03:26.907s
3. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:05:27.143s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:08:35.067s
5. Hancock George Slater Elite + 0:09:01.357s
6. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:09:18.172s
7. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:09:35.516s
8. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:10:08.071s
9. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:11:23.734s
10. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:11:32.629s
11. Badyear Lee Harding Elite + 0:11:37.343s
12. Contimental Róbert László2 Elite + 0:12:01.425s
13. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:12:22.049s
14. Michelini Alan Horsley Elite + 0:12:25.407s
15. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:12:50.158s
16. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:13:19.723s
17. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:13:22.850s
18. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:13:57.668s
19. Badyear Robin Goodey Elite + 0:14:17.037s
20. Badyear Ross Proud Elite + 0:14:36.955s
21. Contimental Ilya Vedenikov Elite + 0:14:53.067s
22. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:15:24.994s
23. Badyear Alix Martin Elite + 0:15:47.460s
24. Badyear Tan S Lake Elite + 0:15:59.111s
25. Badyear Peter Both Elite + 0:16:18.433s
26. Badyear Niels Wolters Elite + 0:16:30.958s
27. Badyear Alexander Kunze Elite + 0:16:31.390s
28. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 0:16:43.256s
29. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:17:00.449s
30. Badyear Martino Colombo Master - 4 + 0:17:53.474s
31. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:18:05.930s
32. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:18:17.580s
33. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:18:21.382s
34. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:18:24.909s
35. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:18:32.423s
36. Badyear Sergei Gordov Elite + 0:18:35.573s
37. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:18:54.420s
38. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:19:12.230s
39. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:19:20.343s
40. Badyear James Berriman Master - 5 + 0:19:33.755s
41. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:19:54.726s
42. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:19:57.638s
43. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:19:59.736s
44. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:20:02.894s
45. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:20:04.868s
46. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:20:28.344s
47. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:20:32.301s
48. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 0:20:36.254s
49. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 0:20:39.721s
50. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:20:46.093s
51. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 0:20:48.449s
52. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:21:04.360s
53. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 0:21:28.732s
54. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:21:38.842s
55. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:21:47.354s
56. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:21:47.714s
57. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 0:21:55.222s
58. Contimental Melando Tasoso Elite + 0:22:05.755s
59. Badyear Andrew King Master - 1 + 0:22:14.176s
60. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:22:16.885s
61. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:22:37.775s
62. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 0:22:39.285s
63. Contimental Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:22:44.479s
64. Badyear Kevin Mcferrin Pro - 24 + 0:22:53.330s
65. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:23:04.222s
66. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:23:13.097s
67. Contimental Fabien Massard Elite + 0:23:13.263s
68. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:23:14.681s
69. Badyear Mauricio Angelucci Master - 1 + 0:23:29.244s
70. Yokomama Edwin Silva Master - 3 + 0:23:29.619s
71. Badyear Mauro Schumacher Master - 3 + 0:23:30.042s
72. Avonn Roger Bergman Master - 2 + 0:23:33.024s
73. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 0:23:33.110s
74. Contimental Attila Gollovitzer Master - 5 + 0:23:33.494s
75. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:23:39.053s
76. Badyear Sebastian Cucciardi Master - 3 + 0:23:42.214s
77. Dunnolop Severi Seppä Pro - 2 + 0:23:51.883s
78. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 0:23:53.953s
79. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 0:23:56.903s
80. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 0:24:02.545s
81. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:24:08.266s
82. Contimental Stefan Leinsinger Master - 1 + 0:24:13.144s
83. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 0:24:14.997s
84. Yokomama Jean-Philippe Teilliet Master - 2 + 0:24:18.211s
85. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:24:20.405s
86. Badyear Aleksej Sutkin Master - 4 + 0:24:27.800s
87. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 0:24:30.439s
88. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 0:24:33.042s
89. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 0:24:36.336s
90. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 0:24:43.212s
91. Yokomama Michael Monaco Master - 2 + 0:24:44.727s
92. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 0:24:44.969s
93. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 0:24:47.593s
94. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:24:51.467s
95. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 0:24:54.109s
96. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 0:24:55.775s
97. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:24:57.578s
98. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 0:24:58.042s
99. Dunnolop Mario Gomez Pro - 6 + 0:24:59.952s
100. Yokomama Fernando López Master - 2 + 0:25:02.008s
Pagina [12 3 ... 104 105 106 » Ga naar pagina: