Statistieken

Prestatie statistieken aller tijden
Statistieken team
Statistieken spel activiteit
Forum statistieken
Statistieken land
Andere statistieken
Statistieken van de mijlpalen
Statistieken personeel
GPRO Supporter statistieken

Rangschikking als het seizoen één lange race zou zijn

Kies groep:

 
Pagina [12 3 ... 95 96 97 » Ga naar pagina:
# Banden Naam manager Nat Groep Seizoens totaaltijd
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite 5:52:34.199s
2. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 11.923s
3. Bridgerock Yug Desai2 Elite + 28.909s
4. Michelini George Slater Elite + 0:03:31.255s
5. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:03:51.710s
6. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:04:57.101s
7. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:05:05.584s
8. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:05:12.580s
9. Hancock Klas Britse Elite + 0:05:16.097s
10. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:06:01.639s
11. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:06:44.681s
12. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:08:23.133s
13. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:08:42.526s
14. Badyear Joachim Rang Elite + 0:08:46.491s
15. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:08:51.619s
16. Hancock Diogo Abdalla Elite + 0:09:18.882s
17. Yokomama Peter Both Elite + 0:09:26.167s
18. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:09:34.671s
19. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:09:36.387s
20. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:10:03.952s
21. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:10:45.350s
22. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:10:46.754s
23. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:11:05.841s
24. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:11:13.911s
25. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:11:42.305s
26. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:12:04.581s
27. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:12:06.980s
28. Contimental Ayman Daher Elite + 0:12:10.416s
29. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:12:10.871s
30. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:12:23.991s
31. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:12:45.044s
32. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:12:58.994s
33. Yokomama Etienne Kestelyn Master - 4 + 0:13:00.382s
34. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:13:06.747s
35. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:13:09.132s
36. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:13:12.517s
37. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:13:13.609s
38. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:13:20.144s
39. Dunnolop Paulo Neves Pro - 7 + 0:13:25.479s
40. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:13:27.951s
41. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 24 + 0:13:31.176s
42. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:13:32.600s
43. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:13:39.855s
44. Contimental Gyuri Székely Elite + 0:13:39.900s
45. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:13:42.389s
46. Contimental Ignacio Belatti Elite + 0:13:45.939s
47. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:13:52.892s
48. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:13:58.941s
49. Contimental Ville Pohjanen Elite + 0:13:59.323s
50. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:14:10.720s
51. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:14:13.088s
52. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:14:13.385s
53. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:14:20.277s
54. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:14:24.045s
55. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:14:26.678s
56. Contimental Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:14:37.455s
57. Dunnolop Peter Alan Pro - 12 + 0:14:41.211s
58. Dunnolop João António Pro - 16 + 0:14:44.782s
59. Yokomama Patryk Janczak Pro - 13 + 0:14:58.531s
60. Badyear Andreas Andreou Pro - 12 + 0:15:01.795s
61. Yokomama Mika Pekkarinen Master - 2 + 0:15:07.056s
62. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:15:08.003s
63. Dunnolop Christer Andersson Master - 2 + 0:15:11.684s
64. Dunnolop Pedro Correia Pro - 19 + 0:15:13.763s
65. Yokomama Sami Hamada Master - 5 + 0:15:17.143s
66. Dunnolop Hugo Reis Pro - 4 + 0:15:18.372s
67. Badyear Stefan Leitgeb Master - 1 + 0:15:18.842s
68. Badyear Francesco Scopelliti Master - 5 + 0:15:21.249s
69. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:15:26.787s
70. Dunnolop Piotr Wechterowicz Pro - 16 + 0:15:30.694s
71. Badyear Radim Zeleznik Master - 1 + 0:15:30.847s
72. Yokomama Filip Kvesić Pro - 20 + 0:15:32.458s
73. Dunnolop Mario Sendim Pro - 13 + 0:15:32.707s
74. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:15:33.980s
75. Yokomama Helmut Heiter Master - 4 + 0:15:37.573s
76. Avonn Marko Radakovic Master - 4 + 0:15:38.035s
77. Dunnolop David Michler Master - 4 + 0:15:40.314s
78. Dunnolop Jens Frostrup Master - 1 + 0:15:41.071s
79. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:15:42.350s
80. Dunnolop Mike Bennett Master - 3 + 0:15:44.542s
81. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:15:46.023s
82. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:15:46.816s
83. Yokomama Alfredo José Master - 5 + 0:15:47.714s
84. Dunnolop Patrick Urlings Master - 5 + 0:15:48.173s
85. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:15:48.176s
86. Badyear Benedetto Di Vico Master - 1 + 0:15:52.818s
87. Yokomama Montes Dimemola Master - 3 + 0:15:53.079s
88. Badyear Frank Maasdijk Elite + 0:15:54.226s
89. Badyear Ezequiel Palletti Master - 3 + 0:15:55.028s
90. Yokomama David Melis Master - 3 + 0:15:55.389s
91. Badyear Maja Soren Pro - 19 + 0:15:55.976s
92. Yokomama Brice Meyer Master - 1 + 0:15:59.378s
93. Yokomama Joachim Vaes Master - 2 + 0:16:02.614s
94. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:16:03.312s
95. Avonn Alexander Kunze Master - 4 + 0:16:07.262s
96. Badyear Thomas Bertolino Pro - 17 + 0:16:07.682s
97. Yokomama Pedro Moura Pro - 15 + 0:16:08.053s
98. Yokomama Rafal Celejewski Pro - 22 + 0:16:08.112s
99. Dunnolop Miguel Mateus Pro - 3 + 0:16:09.633s
100. Badyear Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:16:14.676s
Pagina [12 3 ... 95 96 97 » Ga naar pagina: