Pagina « 1 2 3 ... 1701 [17021703 ... 2376 2377 2378 » Ga naar pagina:
Auteur Onderwerp: Magyar Nyelvű Fórum 71333 antwoorden
Szabolcs Habóczki
(Groep Amateur - 87)



Berichten: 644
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (14)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #51001 geplaatst Feb 14 2014, 17:52:13 Quote 
Kedves Kevin!

Köszönjük szépen a magyar nép nevében a teljes körű tájékoztatást a fórummal kapcsolatban. Akkor tehát a fordításban volt a hiba. Így most már minden egyértelmű számomra.
Tibor Farkas
(Groep Amateur - 44)



Berichten: 170
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51002 geplaatst Feb 14 2014, 19:42:01 Quote 
Szabolcs Habóczki for president! :)
Norbert Márfi
(Groep Amateur - 8)



Berichten: 1977
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51003 geplaatst Feb 14 2014, 19:53:22 Quote 
Quote ( Roli Bakacsi @ February 14th 2014,17:42:54 )

A csapatom


Jól mutat benne a kolumbiai tag. :)
Márk Robotka-Benkeházi
(Groep Amateur - 49)



Berichten: 52
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (4)
Oud bericht #51004 geplaatst Feb 14 2014, 22:05:30 Quote 
Hoppá hát nem első lettem, ezt a meglepit. :D
Összetettben meg fellopóztam a második helyre. Jó lenne ez a szezon végéig megőrizni, mert a célom a feljutás.
Dávid Benkő
(Groep Rookie - 240)


Berichten: 12
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51005 geplaatst Feb 14 2014, 22:18:06 Quote 
Na megint 9. lettem. Most olyan jól sikerült kiszámolni, hogy 0 üzemanyag maradt a végére. Gumik is rendben voltak csak sajna 5 verseny hátrányt már nehéz behozni. A pontszerző hely a box idő miatt ugrott 30 mp alatt lett meg egy átlag 25 helyett. Pont annyi kellett volna, hogy mögém kerüljenek.
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 14)


Berichten: 11898
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (8)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51006 geplaatst Feb 14 2014, 22:45:02 (laatst aangepast Feb 14 2014, 23:05:20 door Tibor Szuromi) Quote 
-- Censored --
Tamás Antek
(Groep Amateur - 62)


Berichten: 459
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (5)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51007 geplaatst Feb 14 2014, 23:05:04 Quote 
Quote ( Tibor Szuromi @ February 14th 2014,22:45:02 )

Kasper Gabira bármit lehet mondani. Csak azt nem, hogy rosszul "FORDÍT"!

Ma is Ő a "hivatalos fordító" ----- /hu/AboutGPRO.asp .


Pedig az a sor valóban rosszul lett fordítva. És ezen semmit se változtat az, hogy Kevin google translate-tel "lefordíttatta" az idevágó részt.
Károly Szanyi
(Groep Pro - 10)


Berichten: 162
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (2)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51008 geplaatst Feb 14 2014, 23:14:04 (laatst aangepast Feb 14 2014, 23:17:26 door Károly Szanyi) Quote 
Ez a "referral" szó ez esetben ha jól értem szánalmas angolságommal, azt jelenti, hogy a reklámokon kívül a gpro-ra hivatkozó, GPRO-val foglalkozó oldalak linkelése a tilos? Itt az eredeti mondat: " No posting of referral links of any kind (including any links or references to blacklisted websites)"

Végül is mindegy. Kasper Gábor valóban jól megoldotta a fordítást, még ha itt el is nézte. ilyen téren csak köszönet jár neki, még ha mod-ként már annyira nem volt egyértelmű a munkássága.

Szerintem mindegy hogy Szabolcs értelmezte a szabályt félre, Gábor nézett el valami apróságot, vagy az eredeti angol szöveg nem elég egyértelmű. A lényeg, hogy tisztázódott a "link" kérdés.

Edit:
Magyarok ellehetetlenítése??? Azért összeesküvés elméleteket ne kezdjünk már gyártani. Ez az egész hepaj jó okkal történt meg.
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 14)


Berichten: 11898
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (7)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51009 geplaatst Feb 14 2014, 23:14:41 (laatst aangepast Feb 14 2014, 23:44:12 door Tibor Szuromi) Quote 
Quote ( Tamás Antek @ February 14th 2014,23:05:04 )

Quote ( Tibor Szuromi @ February 14th 2014,22:45:02 )

Kasper Gabira bármit lehet mondani. Csak azt nem, hogy rosszul "FORDÍT"!

Ma is Ő a "hivatalos fordító" ----- /hu/AboutGPRO.asp .

Pedig az a sor valóban rosszul lett fordítva. És ezen semmit se változtat az, hogy Kevin google translate-tel "lefordíttatta" az idevágó részt.
Melyik sorról beszélsz?

Nem lehet reklámokat linkelni és ajánlásokat - én így értelmezem.

Vagyis - magyarul - :

1. reklám oldalakra hivatkozó linket feltenni;
2. ajánlani más online konkurenciát, ajánlani "életbiztosítást", "ingyenes temetést", ....

Tamás! sajnálom, hogy a lényeget Te sem érted! (úgy látszik, hogy ez a magyar nyelv még annál is árnyaltabb, mint én gondoltam)

Quote ( Károly Szanyi @ February 14th 2014,23:14:04 )

a "link" kérdés.
Számomra tökéletesen tiszta, hogy ki a link. (De ez nem Kevin érdeme, mert azt most sem értem.)

Világosítsd meg sötét elmémet!

Mit szabad és mit nem?

Quote ( Károly Szanyi @ February 14th 2014,23:14:04 )

Edit:
Magyarok ellehetetlenítése??? Azért összeesküvés elméleteket ne kezdjünk már gyártani. Ez az egész hepaj jó okkal történt meg.
Ezt sem értetted meg! Nem baj!
Te vagy, avagy leszel a zászlós hajó és fellendül a nemzet! ::)
Quote ( Károly Szanyi @ February 14th 2014,23:20:44 )

"Links to external sites are permitted.
Only advertising or referral links are not allowed."

Ez elég egyértelmű így szerintem.
Írd már le magyarul! Vagy oroszul, vagy németül: Ne legyél ilyen buta.Hát gratulálok!
Személyeskedés és szarkazmus. Felvilágosult érvelés. (A szarkazmus a humortalan emberek humora. Nem teszek rá időzőjelet mert gőzöm nincs ki mondta, és valószínűleg nem is pontos, de ez a lényeg.)
Képzeld megértettem, csak én nem gyártok mögé összeesküvés elméletet, csak mert az kényelmesebb. Sajnos nem is tudnál, mert fogalmad sincsen az MF-ről, MMF-ről és semmiről; ami itt volt és ma van. Lehet, hogy nem buta vagy; csupán tudatlan (de az sem mentesít, hogy állást próbáljál foglalni).

Quote ( Szabolcs Habóczki @ February 14th 2014,23:25:52 )


Félek, hogy előbb-utóbb befognak ránk rágni és egy laza mozdulattal bezárják a fórumot, hiszen szerintem más fórumokkal nem kell ennyit foglalkozniuk az adminoknak, mint a magyar fórum.
Be is kellene zárni! Ennyi téves információt nem kellene terjeszteni!
Károly Szanyi
(Groep Pro - 10)


Berichten: 162
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51010 geplaatst Feb 14 2014, 23:20:44 (laatst aangepast Feb 14 2014, 23:49:46 door Károly Szanyi) Quote 
"Links to external sites are permitted.
Only advertising or referral links are not allowed."

Ez elég egyértelmű így szerintem.

Quote ( Tibor Szuromi @ February 14th 2014,23:14:41 )

Ezt sem értetted meg! Nem baj!
Te vagy, avagy leszel a zászlós hajó és fellendül a nemzet! ::)


Hát gratulálok!
Személyeskedés és szarkazmus. Felvilágosult érvelés. (A szarkazmus a humortalan emberek humora. Nem teszek rá időzőjelet mert gőzöm nincs ki mondta, és valószínűleg nem is pontos, de ez a lényeg.)
Képzeld megértettem, csak én nem gyártok mögé összeesküvés elméletet, csak mert az kényelmesebb.

Quote ( Tibor Szuromi @ February 14th 2014,23:14:41 )

Be is kellene zárni! Ennyi téves információt nem kellene terjeszteni!


Ez igen!
És a szomszéd tehene is dögöljön meg ne?
Van még fokozata a sértődöttségnek? Távolmaradással tüntetés, diszlájk hadjárat, háborgás, végül inkább zárjuk be a boltot. Igazán érett viselkedés.
Szabolcs Habóczki
(Groep Amateur - 87)



Berichten: 644
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (19)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #51011 geplaatst Feb 14 2014, 23:25:52 (laatst aangepast Feb 14 2014, 23:30:57 door Szabolcs Habóczki) Quote 
Nem Kevint kell "bántani", mert Ő csak a munkáját végzi. Az sem lehet egyszerű, hogy a magyar nyelvet google fordítóval végezze el, hiszen nagyon nehéz és egyedi nyelv a magyar.

Tényleg kellene egy vagy két magyar moderátor az oldalra. Mindenképpen olyan személy vagy személyek, akik nem osztják meg a magyar társaságot és jól össze tudnának dolgozni.
Nem tudom, hogy ez ügyben lehet-e beszélni Vladdal vagy Stefannal?

Esetleg egy szavazással véglegesen megoldható lenne a magyar fórum sorsa és nem az állandó egymásra mutogatásról szólna ez a fórum. Főleg nem arról, hogy ki kit jelent fel az adminoknál stb.

Félek, hogy előbb-utóbb befognak ránk rágni és egy laza mozdulattal bezárják a fórumot, hiszen szerintem más fórumokkal nem kell ennyit foglalkozniuk az adminoknak, mint a magyar fórum.

Most megmutathatjuk mennyire vagyunk összetartó nemzet.
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 14)


Berichten: 11898
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51012 geplaatst Feb 15 2014, 00:15:21 (laatst aangepast Feb 15 2014, 00:18:28 door Tibor Szuromi) Quote 
Quote ( Károly Szanyi @ February 14th 2014,23:20:44 )

csak mert az kényelmesebb.
Ki volt a kényelmes? Nem akartalak a butánál halványabb jelzővel illetni! De sötétebb vagy. (mit is tettél?)
Nem mást: megsértettél! De Tőled ezt nem veszem zokon!


Orrodnál, ha tovább látnál? :):):)
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 14)


Berichten: 11898
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (5)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51013 geplaatst Feb 15 2014, 00:16:52 (laatst aangepast Feb 15 2014, 00:30:41 door Tibor Szuromi) Quote 
+.

Quote ( Lázsló Mizse @ February 15th 2014,00:21:33 )

Quote ( Károly Szanyi @ February 14th 2014,23:20:44 )

csak én nem gyártok mögé összeesküvés elméletet, csak mert az kényelmesebb.
Te eddig nem "gyártottál" semmit sem a fórumokkal kapcsolatban, ha már a kényelemről beszélünk...

Jaja! Ezzel egyetértek!
Hiszen Kasper Gábor, Alex Tolmar, Habóczki Szabolcs, Bőr Sándor, Kozenkai Gergő, Kondár Gergő munkássága elismert (a többit nem sorolom, mert úgy sem ismered).
Erről az jut eszembe, hogy álló kibicnek lóg a töke (úgy fordítod angolra, ahogy tetszik).
Lázsló Mizse
(Groep Pro - 14)


Berichten: 161
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (5)   Houd niet van deze post (4)
Oud bericht #51014 geplaatst Feb 15 2014, 00:21:33 Quote 
Quote ( Károly Szanyi @ February 14th 2014,23:20:44 )

csak én nem gyártok mögé összeesküvés elméletet, csak mert az kényelmesebb.

Te eddig nem "gyártottál" semmit sem a fórumokkal kapcsolatban, ha már a kényelemről beszélünk...
Károly Szanyi
(Groep Pro - 10)


Berichten: 162
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (4)   Houd niet van deze post (6)
Oud bericht #51015 geplaatst Feb 15 2014, 00:31:01 (laatst aangepast Feb 15 2014, 00:35:40 door Károly Szanyi) Quote 
Quote ( Tibor Szuromi @ February 15th 2014,00:15:21 )

Quote ( Károly Szanyi @ February 14th 2014,23:20:44 )

csak mert az kényelmesebb. Ki volt a kényelmes? Nem akartalak a butánál halványabb jelzővel illetni! De sötétebb vagy. (mit is tettél?)
Nem mást: megsértettél! De Tőled ezt nem veszem zokon!


Orrodnál, ha tovább látnál? :):):)


Egyre szebb a pocskondiázásod.
Mikor is tettem rád sértő megjegyzést? Olyasmit például, hogy buta vagy sötét. Vagy próbáltalak szarkazmussal nevetség tárgyává tenni?
Tudod a szálka és a gerenda esete.

Kényelmesebb az elméletgyártás, mint a tényekkel szembenézés.


Quote ( Tibor Szuromi @ February 15th 2014,00:15:21 )

Te eddig nem "gyártottál" semmit sem a fórumokkal kapcsolatban, ha már a kényelemről beszélünk...


Valóban nem. És a te olvasatodban ettől már nem is lehet véleményem. Oda is egy gratula! Amúgy te mit gyártottál?

Quote ( Tibor Szuromi @ February 15th 2014,00:16:52 )

Jaja! Ezzel egyetértek!
Hiszen Kasper Gábor, Alex Tolmar, Habóczki Szabolcs, Bőr Sándor, Kozenkai Gergő, Kondár Gergő munkássága elismert (a többit nem sorolom, mert úgy sem ismered).
Erről az jut eszembe, hogy álló kibicnek lóg a töke (úgy fordítod angolra, ahogy tetszik).


Ugye tisztában vagy vele, hogy azt mondod, az említetteken kívül másnak nincs létjogosultsága véleményt formálni.
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 14)


Berichten: 11898
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (5)   Houd niet van deze post (7)
Oud bericht #51016 geplaatst Feb 15 2014, 00:47:17 (laatst aangepast Feb 15 2014, 00:58:35 door Tibor Szuromi) Quote 
Károly!
Fejezd be!
Válaszolni sem tudsz! (Próbálod a számba adni a szót!?)
Te nem véleményt formálsz - sajnos.
(Fehér betűkkel nem tudok írni, mert nem vagyok MOD.)
Én mindennel tisztában vagyok, mert értelmes ember vagyok és elismerem mások tevékenységét.

Aki félre beszél: az számomra sajnos "létjogosulatlansági szindrómában szenved".

Miért kell Neked még egy árnyalattal színezni (max black) Magad?

Tőlem már nyugodtan formálhatod a véleményed! Előbb-utóbb lesz ebből egy szobor (csak meg ne merevedj!).
**********************************
Ha meg senki nem vette észre, hogy milyen fals információk jelentek mag itt, akkor csak szomorú tudok lenni. Bár nem fakadok sírásra, mert nem is vártam többet. Csak az keserít el, hogy Kevin félreérti a kínlódást és valami mást sejt a háttérben.
**********************************
Mindenkinek a lelke rajta!

Én hosszútávra köteleztem el magam a GPRO mellett és ettől senki sem tántoríthat el! :) :):)
Lázsló Mizse
(Groep Pro - 14)


Berichten: 161
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (4)
Oud bericht #51017 geplaatst Feb 15 2014, 00:50:18 Quote 
Quote ( Károly Szanyi @ February 15th 2014,00:31:01 )

Valóban nem.

Akkor mi alapján alkotsz véleményt?

Quote ( Károly Szanyi @ February 15th 2014,00:31:01 )

Amúgy te mit gyártottál?

Egyelőre nem én vagyok a téma...Mielőtt átdobnád a labdát, érdeklődj...
Károly Szanyi
(Groep Pro - 10)


Berichten: 162
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (6)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51018 geplaatst Feb 15 2014, 01:03:47 Quote 
Örülök hogy mindennel tisztában vagy, ritka tehetség az ilyen.

Összefoglalom mi történt.
Elmondtam a véleményem a linkelős félreértés kapcsán. Pozitívan emlegettem benne a fordítót, és próbáltam minden érintett igazát megérteni és elismerni. "Szerintem mindegy hogy Szabolcs értelmezte a szabályt félre, Gábor nézett el valami apróságot, vagy az eredeti angol szöveg nem elég egyértelmű. A lényeg, hogy tisztázódott a "link" kérdés."

Erre kaptam a szokásos durci diszlájkot. Megemlítettem, hogy nem értek egyet azzal az elmélettel, hogy a modváltás hátterében egy magyarellenes összeesküvés lenne a gpro staff részéről.
Erre te folyamatosan személyeskedsz, próbálsz valami elmeroggyantnak, hülyének beállítani, humorosnak álcázott savtengert zúdítani rám.
Már meg ne haragudj, de milyen jogon veszed a bátorságot arra, hogy lehülyézz?
Még ha a te világodban annak is tűnök a számodra, ez akkor is irdatlan nagy taplóság. Úgy vélem értelmes, összefüggő mondatokban nyilvánítottam véleményt, sajnálom, hogy nem ment át számodra a mondanivaló, és akkor is visszatámadsz amikor nem bántanak.
Amúgy valóban hülye vagyok, mert hagytam magam belerángatni ebbe a teljességgel értelmetlen és felesleges vitába.
Tibor Szuromi
(Groep Pro - 14)


Berichten: 11898
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (9)   Houd niet van deze post (2)
Oud bericht #51019 geplaatst Feb 15 2014, 01:36:08 (laatst aangepast Feb 15 2014, 02:00:46 door Tibor Szuromi) Quote 
Nézitek bizonyára a téli olympiát!
A magyarok nem hivatkoznak a hóra, a körülményekre, a pénz szűkére, ...
Teljesítenek.

--------------------------

Más:

Kevin!

Tanítsd már meg a magyar fórumozókat, hogy a választ úgy tegyék be, hogy kiderüljön: kinek akarnak válaszolni! Néhányunkra ráfér a segítség!

Sajnos (ez) a Fórum fórumozója (újak - talán) már ezt sem tudja. (Pl: Károly Szanyi) :(:(:(

Részemről befejeztem ezt az egész in po tens hunor fórumot! (Válaszokat mélben várom! Ha lehet? Mert másra is várnék magyarázatot.)
Kevin Parkinson
(Groep Amateur - 72)



GPRO Medewerker
Berichten: 14356
  Land:
Schotland 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (19)   Houd niet van deze post (0)
Oud bericht #51020 geplaatst Feb 15 2014, 09:24:44 (laatst aangepast Feb 15 2014, 09:25:15 door Kevin Parkinson) Quote 
Sajnálom, ha az emberek nem értem teljesen, amit kifejtettem.

Én nem beszélek magyarul: (

Megpróbálom, és találni valakit, aki tökéletesen lefordítani a szabályokat, hogy mindenki megérti őket rendesen, és nem a hibákat :)

---

Addig is néhány példa, hogy segítsen megmagyarázni ...

Normál linkek megengedettek, például ...
"Próbáld ki ezt a játékot! Jó móka :)" - .www.gpro.net
vagy http://www.youtube.com/watch?v=_N3gfzk-5bw

Reklám az emberek vásárolni valamit, nem megengedett. Például ...
"Mindenki, vásárolni ezt a pólót. Ez nagyon jó." .http://gpro.net/gb/GPROShop.asp

Hivatkozó linkeket nem engedélyezettek. Ezek a linkek, hogy megadja a személy a haszon vagy előny, ha használja elérni vagy csatlakozzon egy oldalon. Például ...
"Próbáld ki ezt a játékot! Jó móka :)" - .http://www.gpro.net/?id=96300

---

Remélem ez világosabb. Megpróbálom a legjobb.

Elnézést az esetleges probléma :)
Tamás Antek
(Groep Amateur - 62)


Berichten: 459
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51021 geplaatst Feb 15 2014, 11:27:42 (laatst aangepast Feb 15 2014, 11:31:30 door Tamás Antek) Quote 
Quote ( Tibor Szuromi @ February 14th 2014,23:14:41 )

Nem lehet reklámokat linkelni és ajánlásokat - én így értelmezem.

Vagyis - magyarul - :

1. reklám oldalakra hivatkozó linket feltenni;
2. ajánlani más online konkurenciát, ajánlani "életbiztosítást", "ingyenes temetést", ....


Akárhogy hisztizel, egyik magyar megfogalmazásod sem foglalja magában ezt:

"Tilos bármilyen külső oldalra mutató link elhelyezése a fórumoldalakon."

Nem is értem miért próbálod leplezni, hogy egészen korrekt módon érted az angolt "árnyalatlansága" ellenére... ;)
Istvan Kerekes
(Groep Rookie - 304)



Berichten: 37
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (5)   Houd niet van deze post (6)
Oud bericht #51022 geplaatst Feb 15 2014, 13:55:25 Quote 
Sracok szerintem tisztelet illeti kevint hogy nem angolul probalkozik itt megerteti mit szabad es mit nem.Akinek meg nem tetszik az kukacoskodik csak.Ha angolul irna ide be az lenne a baj.Es ha valaki segitene nekik szerintem szivesen fogadnak a segitseget.Es aki meg akarja erteni a google forditos iromanyt az meg is erti.
Roland Láng
(Groep Amateur - 5)



Berichten: 1380
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (13)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51023 geplaatst Feb 15 2014, 14:30:29 Quote 
Ahogy ígértem korábban, nem fogom a kedves fórumozókat az eszmefuttatásaimmal fárasztani, amíg nem ütközöm extrém nyelvhelyességi hibákba, vagy nem találkozom hatalmas ostobaságokkal...

Tudom, hogy sokaknak az agyára mentem korábban, de láthatjátok, hogy hetek óta nem írta, holott végig nyomon követtem az eseményeket...
Arra is mérget vehetnek a kedves fórumozók, hogy semmi közöm a dislike gombok rendszeres nyomkodásához (aki nem hiszi járjon utána), korábban is nyíltan vállaltam, ha valami nem tetszett...

Most azért megosztanám veletek a gondolataim, aki nem kíváncsi rá csak görgessen tovább:

Kasper Gábor leváltásával nem értek egyet. Tény, hogy kicsit elfajultak a dolgok, de úgy érzem, hogy borzasztó méltatlanul és hálátlanul bántak vele néhányan, nem csodálom, hogy elborult az agya... Az "öregek" tudják, hogy milyen változások történtek a "tömegek" megjelenésével és hogy vált a fórum a "béke szigetéből" csatatérré... Ember legyen a talpán aki ezen úrrá tudott volna lenni...

A magyar topic átnevezésének örültem, az olyan szintű nacionalizmus, amit itt egyesek képviselnek, nekem már gyomorforgató... Itt tényleg elhiszik néhányan, hogy amiatt fognak minket más nemzetek legyőzni, mert válaszolunk néhány olyan kérdésre, amit egy magyar származású ember más ország zászlaja alatt tesz fel? Miért kellene "szerencsétlen" külföldön élő magyarnak hazát választania... Miért ne lehetne neki kettő?! (költői kérdés...)

A szarkazmus a humortalan emberek humora?! Ebből látszik, hogy a bölcs emberek is tudnak baromságokat mondani... :)
Én speciel kimondottan kedvelem a szarkazmust... (Ne csapjátok le a magas labdát, nyilván nekem sincs humorom...) :D

A magyar moderátorok választása valóban jó ötletnek tűnik, de (igen ilyenkor vágják a fejemhez, hogy "vészmadár" vagyok, meg azt hogy "dupla tagadás") hosszútávon ugyanúgy járnának szerencsétlenek, mint Gábor...

Hozzáteszem Kevin meglepően jól teljesít, mint moderátor, figyelembe véve a nyelvtudás hiányát! :)

---

Nos megosztottam veletek néhány gondolatomat, remélem senki nem vette személyeskedésnek, senkit nem akartam megbántani, sőt - bár védtem Gábort - kimondottan örültem, hogy nyugodtabbá vált a fórum az elmúlt hetekben... És lehet nehéz ezt rólam elhinni, de éppen ezért nem írtam én sem, mivel néhányak számára megosztó személyiség vagyok...

A nemtetszéseket tessék a dislike gomb megnyomásával kinyilvánítani, ha nem kapok semmiféle ostorozást, vagy személyeskedést, befogom a szám, ahogy eddig... :)

Köszöntem a figyelmet! :)
Károly Szanyi
(Groep Pro - 10)


Berichten: 162
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51024 geplaatst Feb 15 2014, 14:43:47 Quote 
Quote ( Roland Láng @ February 15th 2014,14:30:29 )

)


Majd mindennel egyet értek.
Kivétel csupán a Gábor leváltása. Elvégre ő maga is benne volt ebben a "gyomorforgató nacionalizmust" hirdetők között. Iszonyú nehéz dolga van egy moderátornak nálunk, de azért tudni kell kezelni az ilyen kényes helyzeteket, nem lerendezni annyival szerencsétlen határon túli magyar kollégát, hogy a magyar fórum a magyaroké, odébb lehet állni innen.

A szarkazmust én is tudom értékelni, még használom is. Jót röhögtem magamon, amikor ezt leírtam, pláne, hogy utána tán egy hsz-el ugyanúgy használtam én is. A vita hevében eszembe jutott ez, mert iszonyú zavaró volt a Tibi nekem támadása, ezért meg lehet kövezni, elfogadom.

Ment egy lájk.
:D
Károly Szanyi
(Groep Pro - 10)


Berichten: 162
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (6)   Houd niet van deze post (1)
Oud bericht #51025 geplaatst Feb 15 2014, 15:21:21 Quote 
Egy Gáborral való levélváltásom után szeretnék tőle elnézést kérni, amiért nacionalistaként állítottam be őt.
Leírta, hogy félreérthetően fogalmazott, amikor azt írta, a Magyar fórum a magyaroké. Ne ilyesmire akart utalni, ami nekem jött át.
Elhiszem neki, elnézést érte.
Talán megbocsátható nekem, hogy így értelmeztem ezt a mondatot, azt hiszem nem voltam vele egyedül, elég "félreérthető" így a mondat.

Mindettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy lehetett volna másképpen is kezelni modként a kialakult szituációt.
Gergő Srám
(Groep Amateur - 35)



Berichten: 62
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51026 geplaatst Feb 15 2014, 15:38:12 Quote 
Magyar forum en igy szeretlek.
Laca Dobos
(Groep Rookie - 170)



Berichten: 5
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (1)   Houd niet van deze post (5)
Oud bericht #51027 geplaatst Feb 15 2014, 15:54:33 Quote 
hellósztok. Ha a számlám minuszos akkor csak 2 gumi közül választhatok? (Eső és az extra lágy)
Imre Antos
(Groep Amateur - 46)


Berichten: 239
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (3)
Oud bericht #51028 geplaatst Feb 15 2014, 16:01:12 Quote 
Q1 mért kör után már nem tudsz gumit változtatni, ami akkor volt fent , az lesz a száraz pályás gumid, és az esőgumit mindig feldobja, de a következő futamon nem érdemes felrakni.

Az egyenleg nem befolyásolja!
Konrád Kellner
(Groep Amateur - 59)



Berichten: 271
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (3)   Houd niet van deze post (7)
Oud bericht #51029 geplaatst Feb 15 2014, 16:10:48 Quote 
Quote ( Imre Antos @ February 15th 2014,16:01:12 )

Q1 mért kör után már nem tudsz gumit változtatni, ami akkor volt fent , az lesz a száraz pályás gumid, és az esőgumit mindig feldobja, de a következő futamon nem érdemes felrakni.

Az egyenleg nem befolyásolja!

Nem 'kukacoskodni' akarok, de ez a megfogalmazás nem teljesen így van. Nem az a gumi lesz száraz pályán amit a Q1 során használtál hanem az a keverék.
Laszlo Birkas
(Groep Amateur - 91)



Berichten: 93
  Land:
Hongarije 
Gecertificeerd: 
Vind dit een toffe post (0)   Houd niet van deze post (7)
Oud bericht #51030 geplaatst Feb 15 2014, 16:51:13 Quote 
Nem értem a ki induló vitát sem :(

"9.1 Fórumok

Bárki, aki regisztrál (és azt az adminok elfogadják) jogosult a fórumok használatára. A hivatalos nyelv az angol, egyéb nyelveket csak a nemzeti fórumokon lehet használni. A fórumozás szabályai: Tilos sértő, goromba kifejezéseket használni. Tilos más managereket sértegetni. Tilos vallási vagy politikai tartalmú kijelentéseket tenni. Tilos az illegális (nem jogtiszta) szoftverekkel kapcsolatos bármilyen eszmecsere folytatása. Tilos bármilyen reklám (kivétel, ha az adminok engedélyezik).
-----------------------------------------------------------------
Tilos bármilyen külső oldalra mutató link elhelyezése a fórumoldalakon.
-----------------------------------------------------------------
Tilos részletes információkat kiadni a játékról (beállítások, taktika, stb.). A moderátorok döntése végleges!

Szerintem egyértelmű,nem értem nincs jobb dolgotok mint egymást marni? Szégyent hoztok a Magyarokra!
Pagina « 1 2 3 ... 1701 [17021703 ... 2376 2377 2378 » Ga naar pagina:

Antwoord op dit bericht