Крайни резултати (Писта: Montreal | Сезон: 73 | Състезание: 6 | Клас: All)

Сезон:  Състезание:

Изберете клас:

# Поз Прогрес Гуми Нац Име на мениджъра (Група) Общо време за състезанието Обиколки Питове Най-добра обиколка Средна скорост Най-добро време в бокса
01. 01. +2 +2 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) 1h29:46.683 69 2 1:15.807 203.84km/h 14.217s
02. 02. +2 +2 Bridgerock   Jan Velske1 (E) + 11.561 69 2 1:15.978 203.40km/h 12.863s
03. 03. -1 -1 Badyear   Jasper Coosemans (E) + 18.133 69 2 1:16.073 203.15km/h 16.506s
04. 04. +1 +1 Badyear   Ahmet Sonverdi (E) + 41.866 69 2 1:16.245 202.26km/h 13.459s
05. 01. +1 +1 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 1:04.025 69 2 1:16.762 201.44km/h 15.527s
06. 05. +7 +7 Bridgerock   Toni Söyrinki (E) + 1:09.209 69 2 1:16.089 201.25km/h 13.408s
07. 06. +3 +3 Badyear   Sam Norris (E) + 1:15.714 69 2 1:15.712 201.01km/h 18.105s
08. 07. +3 +3 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 1:17.212 68 2 1:16.931 200.96km/h 12.997s
09. 08. -2 -2 Badyear   Christos Bobolis4 (E) + 1:18.935 68 2 1:16.239 200.89km/h 14.284s
10. 01. +1 +1 Badyear   Sergey Shinkevich (M4) + 1:23.787 69 2 1:16.797 200.71km/h 17.538s
11. 09. -2 -2 Badyear   Alix Martin (E) + 1:31.252 68 2 1:17.304 200.44km/h 17.386s
12. 10. +8 +8 Badyear   Bernard Bontjer (E) + 1:33.613 68 2 1:16.082 200.35km/h 20.719s
13. 11. -3 -3 Badyear   Andrej Rilke (E) + 1:36.643 68 2 1:15.971 200.24km/h 18.248s
14. 12. -11 -11 Hancock   Božidar Topčić (E) + 1:40.181 68 2 1:17.042 200.11km/h 18.303s
15. 02. -1 -1 Badyear   Kristijan Mihovic (M4) + 1:43.108 69 2 1:17.200 200.01km/h 18.786s
16. 13. -2 -2 Badyear   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:45.614 68 2 1:16.760 199.92km/h 16.618s
17. 03. +5 +5 Badyear   Nagyházi Sándor (M4) + 1:47.315 69 2 1:16.779 199.85km/h 18.880s
18. 14. +1 +1 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 2:03.363 68 2 1:17.506 199.27km/h 13.482s
19. 15. +6 +6 Badyear   Oliver Radna (E) + 2:10.145 68 2 1:17.418 199.03km/h 14.630s
20. 16. +6 +6 Badyear   Wouter Teuwen (E) + 2:10.727 68 2 1:16.996 199.01km/h 16.516s
21. 04. Без промяна ±0 Badyear   Asdrúbal Corral (M4) + 2:11.933 69 2 1:16.636 198.96km/h 17.079s
22. 17. +3 +3 Contimental   Rogerio Mandler (E) + 2:12.862 68 2 1:17.540 198.93km/h 16.225s
23. 18. +5 +5 Badyear   Andreas Andreou (E) + 2:15.202 68 2 1:17.545 198.85km/h 13.891s
24. 19. -6 -6 Michelini   Carlos Esparza (E) + 2:16.950 68 2 1:17.714 198.78km/h 16.330s
25. 05. +4 +4 Badyear   Vitaliy Repetsky (M4) + 2:18.259 69 2 1:16.302 198.74km/h 16.726s
26. 02. -1 -1 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 2:21.057 69 2 1:17.825 198.63km/h 16.480s
27. 03. Без промяна ±0 Badyear   Adam Szabo (M5) + 2:23.444 68 2 1:16.523 198.55km/h 19.940s
28. 01. +1 +1 Badyear   Melando Tasoso (M1) + 2:23.973 69 2 1:16.965 198.53km/h 17.266s
29. 04. +7 +7 Dunnolop   Roberto Borgato (M5) + 2:24.339 68 2 1:17.514 198.52km/h 20.802s
30. 02. -1 -1 Hancock   Sergei Gordov (M1) + 2:30.415 69 2 1:17.892 198.30km/h 19.128s
31. 01. +3 +3 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 2:30.848 69 2 1:17.846 198.28km/h 16.064s
32. 01. Без промяна ±0 Badyear   Adriano Barbosa (P16) + 2:31.522 69 2 1:17.484 198.26km/h 17.918s
33. 20. +5 +5 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 2:38.355 67 2 1:17.695 198.01km/h 16.673s
34. 03. +10 +10 Dunnolop   Paweł Grabowski (M1) + 2:38.895 69 2 1:17.762 198.00km/h 19.287s
35. 04. Без промяна ±0 Dunnolop   Konrad Lasak (M1) + 2:39.302 69 2 1:17.062 197.98km/h 17.202s
36. 02. Без промяна ±0 Badyear   Jorge Luiz Filho (P16) + 2:40.150 69 2 1:18.185 197.95km/h 19.240s
37. 06. Без промяна ±0 Badyear   Niels Wolters (M4) + 2:43.185 68 2 1:18.024 197.84km/h 16.309s
38. 01. +4 +4 Yokomama   Hans Mörtsjö (M2) + 2:43.722 69 2 1:17.826 197.82km/h 16.712s
39. 21. +3 +3 Badyear   Lee Harding (E) + 2:44.862 67 2 1:18.044 197.78km/h 17.439s
40. 22. +7 +7 Contimental   Peter Both (E) + 2:46.305 67 2 1:17.921 197.73km/h 16.557s
41. 05. +3 +3 Badyear   Stefan Leinsinger (M1) + 2:51.790 69 2 1:17.501 197.54km/h 19.226s
42. 23. -9 -9 Badyear   Ross Proud (E) + 2:52.003 67 2 1:18.263 197.53km/h 16.392s
43. 05. -1 -1 Badyear   Karl-Martin Müür (M5) + 2:53.095 68 2 1:17.189 197.49km/h 18.261s
44. 02. +8 +8 Dunnolop   Christer Andersson (M2) + 2:53.315 69 2 1:16.871 197.48km/h 14.790s
45. 06. +1 +1 Badyear   Simone Pasqualoni (M5) + 2:55.016 68 2 1:16.917 197.42km/h 19.522s
46. 01. Без промяна ±0 Dunnolop   Steve Rosa (P10) + 2:58.110 69 2 1:17.905 197.31km/h 20.176s
47. 02. +3 +3 Badyear   Miel Soeterbroek (M3) + 2:59.247 69 2 1:17.549 197.27km/h 15.495s
48. 03. -2 -2 Yokomama   Kamal Naoui (M3) + 2:59.496 69 2 1:16.965 197.26km/h 14.840s
49. 07. +9 +9 Badyear   Andrey Bolshakov (M4) + 3:01.425 68 2 1:17.284 197.19km/h 16.194s
50. 06. +8 +8 Yokomama   David Rolleston (M1) + 3:01.719 69 2 1:18.302 197.18km/h 16.017s
51. 08. +2 +2 Badyear   Gino Falco (M4) + 3:03.028 68 2 1:17.768 197.14km/h 20.435s
52. 07. -2 -2 Yokomama   Yug Desai1 (M5) + 3:04.040 68 2 1:18.494 197.10km/h 18.627s
53. 01. +3 +3 Dunnolop   Julio Pereira (P1) + 3:06.673 69 1 1:17.928 197.01km/h 20.085s
54. 04. +5 +5 Badyear   Felix Horch (M3) + 3:06.947 69 2 1:17.504 197.00km/h 15.404s
55. 05. -2 -2 Yokomama   Twig Fahaji (M3) + 3:07.012 69 2 1:17.314 197.00km/h 19.909s
56. 01. +6 +6 Yokomama   Leon Smith (P13) + 3:07.987 69 2 1:17.914 196.96km/h 20.370s
57. 07. +5 +5 Dunnolop   Rimantas Sagatas2 (M1) + 3:09.763 69 2 1:17.951 196.90km/h 16.493s
58. 08. -1 -1 Yokomama   Mauricio Angelucci (M1) + 3:10.021 69 2 1:18.001 196.89km/h 19.176s
59. 09. +1 +1 Yokomama   Mike Osintsev (M1) + 3:10.559 69 2 1:18.205 196.87km/h 16.604s
60. 06. Без промяна ±0 Yokomama   Ivan Silva (M3) + 3:12.906 69 2 1:17.023 196.79km/h 18.138s
61. 10. -1 -1 Yokomama   Pedro Da Silva (M1) + 3:12.930 69 2 1:18.109 196.79km/h 17.377s
62. 08. +2 +2 Yokomama   Fabio Pereira (M5) + 3:12.939 68 2 1:17.728 196.79km/h 17.765s
63. 11. +7 +7 Contimental   Lazaros Spiliopoulos (M1) + 3:14.368 69 2 1:17.635 196.74km/h 18.399s
64. 09. +10 +10 Contimental   Giordano Vieira (M4) + 3:17.377 68 2 1:17.441 196.63km/h 18.720s
65. 12. -9 -9 Dunnolop   Tihamér Pál (M1) + 3:17.378 69 2 1:17.726 196.63km/h 22.920s
66. 01. Без промяна ±0 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 3:18.080 69 2 1:18.493 196.61km/h 23.473s
67. 03. -2 -2 Badyear   Daniel Comalada (M2) + 3:18.451 69 2 1:18.149 196.59km/h 14.280s
68. 04. +5 +5 Dunnolop   Troy Sheahen (M2) + 3:18.600 69 2 1:18.022 196.59km/h 15.097s
69. 01. Без промяна ±0 Badyear   Volodymyr Stanislavsky (P11) + 3:18.945 69 2 1:18.697 196.58km/h 16.769s
70. 09. +14 +14 Badyear   Radek Sus (M5) + 3:18.999 68 1 1:18.439 196.57km/h 22.487s
71. 10. -7 -7 Yokomama   Atis Praudins (M4) + 3:20.161 68 3 1:17.463 196.53km/h 16.586s
72. 11. +1 +1 Yokomama   Dominik Krowiak (M4) + 3:21.005 68 2 1:18.385 196.50km/h 15.745s
73. 07. +18 +18 Dunnolop   Flavio Mendiković (M3) + 3:22.179 69 1 1:18.826 196.46km/h 20.549s
74. 01. +1 +1 Badyear   Marcus Sandberg (P3) + 3:22.331 69 2 1:17.707 196.46km/h 17.811s
75. 10. -4 -4 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (M5) + 3:23.211 68 2 1:18.707 196.43km/h 17.610s
76. 05. +16 +16 Dunnolop   Raluca Tiuca (M2) + 3:25.918 69 2 1:17.644 196.33km/h 20.941s
77. 12. -7 -7 Yokomama   Stefan Stillhart (M4) + 3:25.920 68 2 1:18.042 196.33km/h 18.894s
78. 06. +1 +1 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet (M2) + 3:25.934 69 2 1:18.717 196.33km/h 16.370s
79. 01. +2 +2 Badyear   Nikos Tzivas (P23) + 3:26.096 69 2 1:18.494 196.32km/h 20.427s
80. 24. -5 -5 Contimental   George Slater (E) + 3:26.462 67 2 1:18.899 196.31km/h 14.568s
81. 07. -3 -3 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (M2) + 3:26.884 69 3 1:17.518 196.30km/h 18.530s
82. 08. +7 +7 Badyear   Mihail Golovanov (M2) + 3:28.988 69 2 1:18.384 196.22km/h 14.950s
83. 09. -1 -1 Contimental   Sasa Mihoci (M2) + 3:29.142 69 2 1:18.276 196.22km/h 18.147s
84. 13. +5 +5 Badyear   Shaun Thornton (M4) + 3:29.183 68 2 1:18.386 196.22km/h 18.442s
85. 01. Без промяна ±0 Dunnolop   Gary Mullins (P19) + 3:29.662 69 3 1:18.454 196.20km/h 19.220s
86. 14. -3 -3 Badyear   Stephen Brooks (M4) + 3:29.724 68 2 1:18.266 196.20km/h 20.897s
87. 10. +4 +4 Badyear   Michael Monaco (M2) + 3:29.865 69 2 1:18.334 196.19km/h 19.039s
88. 01. +2 +2 Dunnolop   Felipe Seolin (P9) + 3:30.295 69 2 1:19.059 196.18km/h 19.276s
89. 11. -8 -8 Badyear   Emil Kwiatkowski (M2) + 3:31.137 69 2 1:18.587 196.15km/h 19.038s
90. 12. +4 +4 Yokomama   Daniele Magnani (M2) + 3:31.443 69 2 1:17.710 196.14km/h 16.843s
91. 13. -7 -7 Yokomama   Viktor Dyankov (M1) + 3:31.793 69 2 1:18.012 196.12km/h 18.390s
92. 01. Без промяна ±0 Yokomama   Klas Britse (P20) + 3:31.936 69 2 1:17.852 196.12km/h 19.803s
93. 01. +1 +1 Yokomama   Tinie Lourens (P22) + 3:33.849 69 2 1:18.019 196.05km/h 17.741s
94. 02. Без промяна ±0 Contimental   Alexander Kateliev (P23) + 3:34.408 69 2 1:17.863 196.03km/h 17.161s
95. 01. Без промяна ±0 Yokomama   Mika Pekkarinen (P4) + 3:36.763 69 2 1:18.843 195.95km/h 20.160s
96. 01. +5 +5 Yokomama   Vito Ruggio (P25) + 3:37.430 69 2 1:18.964 195.93km/h 18.213s
97. 02. +5 +5 Yokomama   Paweł Nowak (P15) + 3:37.579 69 2 1:18.210 195.92km/h 21.729s
98. 02. -1 -1 Yokomama   Melissa Martin (P22) + 3:37.703 69 3 1:17.541 195.92km/h 18.220s
99. 14. -3 -3 Yokomama   Andreas Ramann (M1) + 3:37.756 69 2 1:18.631 195.92km/h 20.650s
100. 13. -1 -1 Yokomama   Mark McTaggart (M2) + 3:40.828 69 2 1:18.576 195.81km/h 18.692s
101. 02. -1 -1 Badyear   Roland Jakobsson (P9) + 3:41.188 69 2 1:18.026 195.80km/h 19.752s
102. 25. +9 +9 Badyear   Alan Horsley (E) + 3:41.223 67 2 1:18.091 195.80km/h 20.378s
103. 08. -1 -1 Badyear   Alessio Vagnoni (M3) + 3:41.702 69 2 1:17.570 195.78km/h 15.780s
104. 01. +5 +5 Yokomama   Pat Madigan (P21) + 3:42.137 69 2 1:18.078 195.76km/h 20.613s
105. 01. Без промяна ±0 Badyear   Martin Major (P18) + 3:42.831 69 2 1:18.036 195.74km/h 21.530s
106. 09. +5 +5 Badyear   Marek Popławski (M3) + 3:43.207 69 2 1:18.461 195.73km/h 20.197s
107. 15. -10 -10 Dunnolop   Bora Janić (M1) + 3:43.369 68 3 1:18.165 195.72km/h 17.506s
108. 01. Без промяна ±0 Dunnolop   Mauro Schumacher (P24) + 3:43.582 69 2 1:18.351 195.71km/h 21.113s
109. 02. -1 -1 Dunnolop   Thomas Mckeown (P25) + 3:43.604 69 2 1:18.621 195.71km/h 22.881s
110. 02. -1 -1 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 3:43.629 69 2 1:18.342 195.71km/h 23.303s
111. 03. -1 -1 Dunnolop   Shersh Khandelwal (P25) + 3:43.918 69 2 1:17.981 195.70km/h 22.336s
112. 01. Без промяна ±0 Yokomama   Nestor Vicente (P14) + 3:44.188 69 1 1:18.705 195.69km/h 19.729s
113. 02. +3 +3 Yokomama   Mike Joshua (P14) + 3:44.470 69 2 1:18.540 195.68km/h 17.993s
114. 01. Без промяна ±0 Badyear   Attila Kvanta (P12) + 3:44.844 69 2 1:18.294 195.67km/h 20.404s
115. 01. Без промяна ±0 Yokomama   Barry Gregorick (P2) + 3:44.909 69 2 1:18.485 195.67km/h 20.602s
116. 02. +1 +1 Yokomama   Brendon Avery (P20) + 3:45.235 69 2 1:18.748 195.66km/h 19.933s
117. 03. +2 +2 Dunnolop   Peter Floin (P20) + 3:45.270 69 2 1:18.490 195.65km/h 23.733s
118. 10. Без промяна ±0 Yokomama   Eduardo Sanchez Carenzo (M3) + 3:45.610 69 2 1:18.693 195.64km/h 18.273s
119. 04. -2 -2 Contimental   Michal Szopinski (P20) + 3:45.826 69 2 1:18.788 195.63km/h 17.739s
120. 02. +5 +5 Yokomama   Andrew Green (P10) + 3:47.231 69 2 1:19.004 195.59km/h 16.620s
121. 11. +1 +1 Badyear   Gabor Csizmadia (M3) + 3:47.413 69 2 1:18.165 195.58km/h 18.248s
122. 03. -1 -1 Yokomama   Daniel Omaña (P10) + 3:47.473 69 2 1:17.890 195.58km/h 17.463s
123. 12. -10 -10 Badyear   Bronek Obarewicz (M3) + 3:47.545 69 2 1:18.720 195.57km/h 15.517s
124. 03. +8 +8 Yokomama   Miloš Radojković (P15) + 3:48.290 69 2 1:18.918 195.55km/h 21.218s
125. 02. +5 +5 Yokomama   Giovanni Barzaghi (P19) + 3:49.136 69 2 1:18.908 195.52km/h 17.359s
126. 16. +7 +7 Dunnolop   Jimmy De Roy (M1) + 3:49.336 68 1 1:19.453 195.51km/h 22.627s
127. 03. +5 +5 Yokomama   Rauno Tammel (P19) + 3:49.587 69 2 1:18.093 195.50km/h 21.783s
128. 04. -1 -1 Yokomama   Rüdiger Kaireit (P10) + 3:49.665 69 2 1:18.340 195.50km/h 19.907s
129. 02. -1 -1 Yokomama   Chris Englund (P21) + 3:49.911 69 2 1:18.494 195.49km/h 20.205s
130. 26. -9 -9 Contimental   Joel Viitikko (E) + 3:50.014 66 2 1:18.980 195.49km/h 15.534s
131. 13. Без промяна ±0 Yokomama   Alexander Kunze (M3) + 3:50.809 68 2 1:18.377 195.46km/h 14.682s
132. 15. Без промяна ±0 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 3:51.130 68 2 1:19.077 195.45km/h 19.318s
133. 02. +9 +9 Dunnolop   Leonardo Solazzi (P3) + 3:51.382 69 2 1:18.115 195.44km/h 18.838s
134. 14. -3 -3 Yokomama   Adrian Skrobiński (M3) + 3:51.387 68 2 1:18.339 195.44km/h 18.745s
135. 14. -12 -12 Yokomama   Quentin Levasseur (M2) + 3:51.502 69 4 1:16.618 195.44km/h 20.642s
136. 15. -7 -7 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 3:51.666 68 2 1:18.187 195.43km/h 17.941s
137. 15. +8 +8 Badyear   Farcy Génel (M2) + 3:51.732 69 2 1:18.728 195.43km/h 16.557s
138. 16. +1 +1 Badyear   Bruno Scopelliti (M4) + 3:51.778 68 2 1:18.232 195.43km/h 18.601s
139. 03. -1 -1 Yokomama   Walid Obeid (P9) + 3:52.883 69 2 1:19.187 195.39km/h 21.956s
140. 02. +2 +2 Yokomama   Péter Suborits (P24) + 3:54.497 69 2 1:18.794 195.33km/h 20.312s
141. 04. -1 -1 Dunnolop   Radim Zeleznik (P25) + 3:55.150 69 2 1:18.153 195.31km/h 18.489s
142. 04. -2 -2 Yokomama   Marcello Pinheiro (P15) + 3:55.155 69 2 1:18.128 195.31km/h 17.655s
143. 16. +5 +5 Yokomama   Tomasz Siwiec (M3) + 3:55.327 68 2 1:18.598 195.30km/h 18.368s
144. 05. -1 -1 Badyear   Alex Fed (P20) + 3:56.316 69 2 1:18.260 195.27km/h 19.069s
145. 17. -10 -10 Yokomama   James Hitchen (M4) + 3:56.463 68 3 1:18.630 195.26km/h 16.192s
146. 03. -1 -1 Yokomama   Mikko Heikkinen (P13) + 3:56.468 69 2 1:19.198 195.26km/h 21.722s
147. 02. Без промяна ±0 Badyear   Baiano Kirst (P18) + 3:56.975 69 2 1:19.288 195.25km/h 19.292s
148. 16. +9 +9 Yokomama   Lukáš Rychlík (M2) + 3:57.484 69 2 1:19.001 195.23km/h 19.896s
149. 05. Без промяна ±0 Yokomama   Ivan Quattrociocchi (P25) + 3:57.716 69 2 1:18.508 195.22km/h 17.622s
150. 27. +5 +5 Badyear   Łukasz Dudek1 (E) + 3:57.942 66 2 1:18.952 195.21km/h 19.545s
151. 06. +1 +1 Yokomama   Ville Pohjanen (P25) + 3:58.036 69 2 1:18.783 195.21km/h 18.229s
152. 04. +1 +1 Dunnolop   Andre Cherkasoff (P19) + 3:58.177 69 2 1:18.299 195.20km/h 17.413s
153. 03. +8 +8 Badyear   Valentino Receputi (P16) + 3:58.958 68 2 1:18.085 195.18km/h 17.831s
154. 03. Без промяна ±0 Yokomama   Richard Waugh (P14) + 3:59.139 69 1 1:18.777 195.17km/h 23.720s
155. 02. +11 +11 Dunnolop   Márcio Portuga (P12) + 3:59.204 69 1 1:19.601 195.17km/h 20.782s
156. 17. -2 -2 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 3:59.486 68 1 1:19.293 195.16km/h 22.116s
157. 18. +1 +1 Badyear   Marcos Barizon (M1) + 3:59.842 68 2 1:18.577 195.15km/h 16.012s
158. 04. +5 +5 Dunnolop   Christoph Aigner (P16) + 4:00.775 68 2 1:18.911 195.11km/h 19.538s
159. 11. +3 +3 Yokomama   Kaiko Kell (M5) + 4:01.510 67 2 1:19.407 195.09km/h 18.836s
160. 12. +8 +8 Dunnolop   Luis Santos (M5) + 4:01.881 67 2 1:19.025 195.08km/h 19.343s
161. 02. Без промяна ±0 Yokomama   Kristjan Raamann (P1) + 4:02.223 69 2 1:19.161 195.06km/h 23.676s
162. 05. -2 -2 Badyear   Andris Ceruss (P19) + 4:02.836 69 2 1:18.367 195.04km/h 20.010s
163. 01. Без промяна ±0 Badyear   Craig McLean (P5) + 4:02.891 69 2 1:18.503 195.04km/h 20.824s
164. 05. -2 -2 Dunnolop   Felix Österreicher (P16) + 4:02.899 68 2 1:17.925 195.04km/h 24.168s
165. 03. +2 +2 Dunnolop   Sergio Odriozola (P24) + 4:03.104 69 2 1:19.337 195.03km/h 19.658s
166. 03. +6 +6 Dunnolop   Thiago Cristofolini (P23) + 4:03.179 69 2 1:18.068 195.03km/h 19.460s
167. 13. Без промяна ±0 Dunnolop   Ivan Andjelic (M5) + 4:03.205 67 2 1:18.532 195.03km/h 16.610s
168. 18. +3 +3 Dunnolop   Michail Ivanov (M4) + 4:03.239 67 2 1:17.892 195.03km/h 20.737s
169. 01. +2 +2 Yokomama   Marius Slavinskas (P7) + 4:03.438 69 2 1:18.725 195.02km/h 18.354s
170. 06. -2 -2 Yokomama   Eugeniu Serbaniuc (P19) + 4:03.494 69 2 1:18.817 195.02km/h 21.481s
171. 02. +3 +3 Yokomama   Kaur Sirel (P5) + 4:03.502 69 2 1:18.727 195.02km/h 21.569s
172. 19. -3 -3 Dunnolop   Damir Sen (M1) + 4:04.292 68 2 1:19.317 194.99km/h 18.470s
173. 02. Без промяна ±0 Yokomama   Marcin Gala (P4) + 4:04.313 69 2 1:18.571 194.99km/h 22.409s
174. 20. +7 +7 Contimental   Tomek Kiełpiński (M1) + 4:04.425 68 2 1:18.493 194.99km/h 19.776s
175. 21. +7 +7 Badyear   Sylvain Guillon (M1) + 4:04.875 68 2 1:18.864 194.97km/h 17.653s
176. 04. +6 +6 Badyear   Domantas Rasalskis (P14) + 4:05.133 69 2 1:18.054 194.96km/h 18.676s
177. 14. +3 +3 Contimental   Attila Gollovitzer (M5) + 4:05.588 67 2 1:19.117 194.95km/h 21.225s
178. 15. -7 -7 Yokomama   Fernando Sosa (M5) + 4:06.910 67 2 1:18.857 194.90km/h 17.027s
179. 03. -1 -1 Dunnolop   Mario Cavalari (P12) + 4:07.465 69 2 1:18.355 194.88km/h 19.067s
180. 22. +8 +8 Yokomama   Bartek Nowak (M1) + 4:08.416 68 2 1:18.462 194.85km/h 17.687s
181. 01. Без промяна ±0 Yokomama   Rem Jürgenson (P8) + 4:08.667 69 3 1:18.841 194.84km/h 21.663s
182. 03. -1 -1 Dunnolop   Domien Luts (P5) + 4:08.813 69 2 1:18.398 194.84km/h 19.064s
183. 04. -3 -3 Yokomama   Thomas Müntzer (P23) + 4:09.930 69 2 1:18.644 194.80km/h 19.210s
184. 01. +1 +1 Yokomama   Marco Longo (P17) + 4:10.313 69 2 1:18.314 194.78km/h 20.166s
185. 06. Без промяна ±0 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 4:10.346 69 2 1:18.622 194.78km/h 21.428s
186. 17. -2 -2 Dunnolop   Roman Maksimenkov (M3) + 4:11.630 68 2 1:18.777 194.74km/h 17.230s
187. 17. -11 -11 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 4:11.826 68 3 1:17.796 194.73km/h 14.927s
188. 04. Без промяна ±0 Yokomama   Sergio Porta (P9) + 4:12.411 69 1 1:20.049 194.71km/h 19.761s
189. 19. +4 +4 Yokomama   Sinan Bahadir (M4) + 4:12.764 67 2 1:18.167 194.70km/h 20.809s
190. 03. Без промяна ±0 Yokomama   Marcelo Sityá (P1) + 4:13.093 69 2 1:19.439 194.69km/h 21.796s
191. 02. +13 +13 Yokomama   Joabe Reis Silva (P11) + 4:13.243 69 2 1:18.315 194.68km/h 18.536s
192. 28. -1 -1 Contimental   Paul Dove (E) + 4:13.268 66 2 1:19.407 194.68km/h 19.175s
193. 03. +1 +1 Yokomama   Jose Pedro (P3) + 4:14.234 69 2 1:19.348 194.65km/h 20.145s
194. 04. +4 +4 Dunnolop   Mélanie Delhaye (P3) + 4:14.779 69 2 1:19.144 194.63km/h 20.831s
195. 16. +2 +2 Contimental   Stefano Prato (M5) + 4:14.801 67 2 1:19.151 194.63km/h 18.437s
196. 23. +8 +8 Contimental   Damian Mikuszewski (M1) + 4:15.674 68 2 1:17.857 194.60km/h 18.582s
197. 05. Без промяна ±0 Yokomama   Todor Mitev (P23) + 4:15.694 69 2 1:18.361 194.60km/h 21.302s
198. 18. -1 -1 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 4:15.820 68 2 1:19.137 194.59km/h 15.136s
199. 05. +2 +2 Badyear   Massimo Baroni (P3) + 4:15.872 69 2 1:18.781 194.59km/h 17.066s
200. 06. -5 -5 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 4:15.979 69 2 1:18.434 194.59km/h 20.343s
201. 07. +4 +4 Badyear   Mark De La Montagne (P25) + 4:15.982 69 2 1:18.887 194.59km/h 19.741s
202. 19. +1 +1 Badyear   Victor Baia (M2) + 4:15.984 68 3 1:17.303 194.59km/h 20.605s
203. 05. Без промяна ±0 Yokomama   Franco Sandoval (P10) + 4:16.612 68 2 1:19.717 194.57km/h 18.526s
204. 24. Без промяна ±0 Badyear   Greg Tierney (M1) + 4:16.926 68 2 1:19.003 194.56km/h 17.293s
205. 01. Без промяна ±0 Yokomama   Gustavo Bellotto (P6) + 4:17.016 69 3 1:19.264 194.55km/h 18.060s
206. 06. +6 +6 Dunnolop   Ferdinando Russo (P23) + 4:17.062 69 2 1:18.871 194.55km/h 19.974s
207. 02. Без промяна ±0 Badyear   Roberto Mariella (P6) + 4:17.250 69 2 1:18.575 194.55km/h 20.038s
208. 07. +4 +4 Badyear   Federico Mecacci (P23) + 4:17.327 69 2 1:18.646 194.54km/h 16.903s
209. 02. +4 +4 Yokomama   Mikael Nordmark (P2) + 4:17.533 69 2 1:19.427 194.54km/h 18.852s
210. 03. +8 +8 Badyear   Iulian Brutaru (P6) + 4:17.598 69 2 1:18.758 194.53km/h 20.182s
211. 03. +2 +2 Yokomama   Dario De Palma (P2) + 4:17.736 69 2 1:19.235 194.53km/h 18.069s
212. 07. +5 +5 Yokomama   Juan Carlos Sánchez (P3) + 4:18.111 69 2 1:18.952 194.52km/h 17.903s
213. 17. +8 +8 Badyear   Michal Presinsky (M5) + 4:18.280 67 1 1:19.075 194.51km/h 21.773s
214. 08. -5 -5 Yokomama   Alex Alonso (P3) + 4:18.338 69 2 1:18.747 194.51km/h 16.865s
215. 04. -1 -1 Badyear   Toto Soave (P5) + 4:19.337 69 2 1:18.680 194.47km/h 21.696s
216. 09. +1 +1 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P3) + 4:19.455 69 2 1:19.090 194.47km/h 21.129s
217. 25. -8 -8 Yokomama   Andrew King (M1) + 4:19.887 68 2 1:19.602 194.45km/h 18.160s
218. 26. -5 -5 Contimental   Goran Slunjski (M1) + 4:20.126 68 2 1:18.757 194.45km/h 19.791s
219. 10. +3 +3 Yokomama   Plamen Iliev (P3) + 4:20.511 69 2 1:19.107 194.43km/h 19.497s
220. 04. +5 +5 Yokomama   Kacper Lis (P1) + 4:20.687 69 2 1:19.215 194.43km/h 21.558s
221. 20. -7 -7 Badyear   Damian Zglinicki (M2) + 4:20.884 68 3 1:18.385 194.42km/h 15.669s
222. 02. +3 +3 Yokomama   Paul Lefere (P17) + 4:21.355 69 2 1:18.734 194.40km/h 21.840s
223. 03. +4 +4 Yokomama   Jovan Milic (P11) + 4:22.237 69 2 1:18.868 194.37km/h 19.125s
224. 07. +4 +4 Yokomama   Lazar Petkovic (P20) + 4:22.891 69 2 1:17.924 194.35km/h 21.258s
225. 05. +7 +7 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P1) + 4:23.048 69 1 1:19.726 194.35km/h 20.023s
226. 08. +7 +7 Badyear   Vito Papangelo (P25) + 4:23.299 69 2 1:18.747 194.34km/h 18.174s
227. 04. +2 +2 Yokomama   Alessandro Proietti (P13) + 4:23.589 69 2 1:18.793 194.33km/h 19.090s
228. 03. +3 +3 Dunnolop   Balázs Horváth (P17) + 4:23.974 69 2 1:18.534 194.31km/h 20.794s
229. 02. +4 +4 Yokomama   Darko Brčić (P8) + 4:24.400 69 2 1:18.378 194.30km/h 20.471s
230. 06. +4 +4 Yokomama   Igor Pererva (P10) + 4:24.559 68 1 1:18.985 194.29km/h 20.477s
231. 04. +3 +3 Yokomama   Torsten Wilke (P2) + 4:24.868 69 2 1:19.756 194.28km/h 23.384s
232. 08. -1 -1 Yokomama   Cédrick Flament (P20) + 4:24.921 69 2 1:19.609 194.28km/h 18.776s
233. 06. -1 -1 Yokomama   Olivier Proulx (P1) + 4:25.213 69 1 1:18.856 194.27km/h 17.887s
234. 05. -3 -3 Yokomama   Michaela Källström (P2) + 4:25.377 69 2 1:19.656 194.27km/h 22.071s
235. 03. +2 +2 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 4:25.687 69 1 1:19.361 194.25km/h 26.844s
236. 08. -1 -1 Yokomama   Mariano Seeber (P23) + 4:25.723 69 2 1:18.408 194.25km/h 22.125s
237. 27. +5 +5 Yokomama   Piotr Wrona (M1) + 4:25.746 68 2 1:18.706 194.25km/h 17.823s
238. 29. -3 -3 Contimental   Fabien Massard (E) + 4:25.920 66 1 1:19.834 194.25km/h 17.489s
239. 05. -1 -1 Dunnolop   Matteo Busato (P15) + 4:26.228 69 2 1:18.738 194.24km/h 20.433s
240. 18. -3 -3 Yokomama   Jorge Bento (M5) + 4:26.891 67 3 1:18.516 194.21km/h 22.892s
241. 02. +8 +8 Yokomama   Tianhao Chen (P7) + 4:27.115 69 2 1:19.622 194.21km/h 15.089s
242. 04. -1 -1 Badyear   Marisa Simone (P17) + 4:27.258 69 2 1:18.562 194.20km/h 18.462s
243. 07. +1 +1 Yokomama   Andrian Naidenov (P1) + 4:27.350 68 2 1:19.578 194.20km/h 19.908s
244. 03. +2 +2 Yokomama   Michael Franks (P7) + 4:27.421 69 2 1:19.630 194.20km/h 18.358s
245. 03. Без промяна ±0 Yokomama   Nathan Smith (P22) + 4:27.617 69 2 1:18.614 194.19km/h 19.638s
246. 03. -1 -1 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 4:27.655 69 2 1:20.074 194.19km/h 15.745s
247. 05. +16 +16 Dunnolop   Caíke Kauling (P14) + 4:28.456 69 2 1:18.207 194.16km/h 18.456s
248. 06. +15 +15 Yokomama   Dmitry Smirnov (P2) + 4:28.671 69 2 1:18.796 194.15km/h 19.643s
249. 21. +3 +3 Yokomama   Harsh Sheth (M2) + 4:28.763 68 2 1:19.174 194.15km/h 19.185s
250. 04. +7 +7 Dunnolop   Kévin Vallée (P12) + 4:29.634 69 2 1:19.576 194.12km/h 19.679s
251. 09. Без промяна ±0 Badyear   Richard Narramore (P20) + 4:29.643 69 2 1:18.791 194.12km/h 23.435s
252. 05. +1 +1 Yokomama   Sándor Bőr (P12) + 4:29.753 69 2 1:19.158 194.12km/h 21.663s
253. 07. -1 -1 Yokomama   Ethan Littlejohns (P10) + 4:30.151 68 1 1:20.158 194.10km/h 17.732s
254. 08. -4 -4 Yokomama   Hans Van Ransbeeck (P10) + 4:30.383 68 2 1:18.870 194.09km/h 19.177s
255. 04. +7 +7 Dunnolop   Fernando Tronconi (P11) + 4:30.652 69 2 1:19.026 194.08km/h 18.048s
256. 10. +3 +3 Avonn   Ignazio Calabretta (P20) + 4:30.973 69 1 1:19.277 194.07km/h 21.832s
257. 04. +5 +5 Badyear   Robert Pezzi (P7) + 4:31.032 69 2 1:18.735 194.07km/h 18.359s
258. 09. -1 -1 Dunnolop   Mantas Sestokas (P25) + 4:31.104 69 2 1:19.345 194.07km/h 20.475s
259. 07. -4 -4 Yokomama   Łukasz Magoński (P2) + 4:31.168 69 2 1:18.503 194.07km/h 24.903s
260. 05. +3 +3 Yokomama   Sante Severini (P7) + 4:31.466 69 2 1:19.357 194.06km/h 18.070s
261. 10. -6 -6 Badyear   Michael Jones (P25) + 4:31.696 69 2 1:19.564 194.05km/h 20.520s
262. 05. +5 +5 Yokomama   Richard Molyneaux (P5) + 4:32.004 69 1 1:19.681 194.04km/h 18.563s
263. 11. -1 -1 Dunnolop   Daniel Caillaux (P25) + 4:32.182 69 2 1:19.082 194.03km/h 20.497s
264. 07. +6 +6 Yokomama   Fausto Marangoni Mansi (P19) + 4:32.235 69 2 1:19.456 194.03km/h 18.244s
265. 11. +5 +5 Yokomama   Micael Vinhas (P20) + 4:32.299 69 1 1:19.531 194.03km/h 20.058s
266. 22. -4 -4 Yokomama   Sergey Ved (M2) + 4:32.574 68 2 1:18.706 194.02km/h 22.346s
267. 08. +10 +10 Yokomama   Michael Reyer (P19) + 4:32.594 69 2 1:19.338 194.02km/h 19.429s
268. 05. +16 +16 Yokomama   Luis Ferreira (P13) + 4:32.810 68 1 1:19.991 194.01km/h 17.498s
269. 06. -4 -4 Yokomama   Paulo Morgado (P14) + 4:32.824 69 2 1:19.809 194.01km/h 20.392s
270. 09. -1 -1 Yokomama   Dalibor Harásek (P23) + 4:32.932 69 2 1:18.963 194.01km/h 19.893s
271. 05. +6 +6 Dunnolop   Camilo Néto (P9) + 4:33.564 69 2 1:19.389 193.98km/h 19.530s
272. 28. +7 +7 Badyear   Michele Miksche (M1) + 4:33.658 68 1 1:18.639 193.98km/h 18.781s
273. 18. +1 +1 Yokomama   Alberto Perez (M3) + 4:33.792 68 2 1:19.251 193.98km/h 18.488s
274. 11. +3 +3 Yokomama   Cornelius Alexandru (P3) + 4:34.341 69 2 1:18.805 193.96km/h 22.497s
275. 04. -2 -2 Michelini   Vencislav Stefanov (P8) + 4:34.372 69 2 1:18.936 193.96km/h 22.562s
276. 08. -4 -4 Yokomama   Davide Fella (P2) + 4:34.490 69 2 1:19.411 193.95km/h 17.830s
277. 12. Без промяна ±0 Dunnolop   Will Eel (P20) + 4:34.541 69 2 1:19.732 193.95km/h 16.635s
278. 05. +7 +7 Badyear   Nuno Santos (P17) + 4:34.546 69 2 1:18.730 193.95km/h 21.360s
279. 29. -9 -9 Dunnolop   Maciej Młynek (M1) + 4:34.698 68 2 1:19.557 193.95km/h 18.719s
280. 06. -1 -1 Yokomama   Raúl Dominguez (P15) + 4:34.708 69 2 1:18.728 193.95km/h 17.965s
281. 19. +9 +9 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 4:34.749 68 1 1:19.996 193.94km/h 23.200s
282. 03. +3 +3 Yokomama   Juan Diego Milán (P4) + 4:35.371 69 2 1:18.486 193.92km/h 23.545s
283. 06. +9 +9 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 4:35.568 69 1 1:20.296 193.92km/h 19.265s
284. 30. Без промяна ±0 Contimental   Róbert László2 (E) + 4:35.605 66 3 1:18.974 193.91km/h 14.484s
285. 06. +2 +2 Contimental   György Csillag (P13) + 4:35.710 68 2 1:19.216 193.91km/h 20.303s
286. 07. +7 +7 Yokomama   Peter Braun (P9) + 4:35.842 69 2 1:18.666 193.91km/h 17.791s
287. 09. +2 +2 Avonn   Roni Moura (P10) + 4:36.261 68 2 1:19.590 193.89km/h 20.580s
288. 04. +9 +9 Avonn   Damir Martinjak (P6) + 4:37.067 69 2 1:18.885 193.86km/h 17.814s
289. 12. -6 -6 Yokomama   Robert Raczkiewicz (P3) + 4:37.282 69 2 1:19.278 193.86km/h 19.868s
290. 06. +7 +7 Yokomama   Aleksej Sutkin (P5) + 4:37.616 69 1 1:20.038 193.85km/h 19.286s
291. 10. +9 +9 Dunnolop   Eric Bolder (P10) + 4:38.033 68 2 1:19.260 193.83km/h 18.513s
292. 04. +1 +1 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 4:38.079 69 2 1:19.680 193.83km/h 17.088s
293. 20. +4 +4 Badyear   Martino Colombo (M4) + 4:38.186 67 2 1:19.264 193.83km/h 16.816s
294. 05. +3 +3 Yokomama   Sandro Argemi (P11) + 4:38.194 68 2 1:19.193 193.83km/h 21.266s
295. 05. +6 +6 Yokomama   Vladimir Petrov (P21) + 4:38.316 69 2 1:19.841 193.82km/h 18.235s
296. 19. +9 +9 Badyear   Zoltán Zsifkó (M5) + 4:38.568 67 2 1:19.436 193.81km/h 17.655s
297. 04. +9 +9 Yokomama   Aditya Wirasanjaya (P24) + 4:38.950 69 1 1:19.437 193.80km/h 16.335s
298. 20. +11 +11 Dunnolop   Peter Willmore (M5) + 4:39.068 67 2 1:19.175 193.80km/h 16.405s
299. 05. +6 +6 Badyear   Roland Balog (P24) + 4:39.125 69 2 1:19.217 193.79km/h 18.454s
300. 05. +6 +6 Yokomama   Cecil Deckard (P8) + 4:39.169 69 1 1:19.174 193.79km/h 21.566s
301. 06. -3 -3 Yokomama   Ronaldo Serafim (P12) + 4:39.481 69 2 1:19.795 193.78km/h 18.394s
302. 06. +1 +1 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 4:39.743 69 2 1:19.206 193.77km/h 20.825s
303. 06. +19 +19 Badyear   Brigitta Balázsi (P24) + 4:40.076 69 2 1:19.096 193.76km/h 21.416s
304. 21. +9 +9 Contimental   Michel Lemaire (M4) + 4:40.205 67 2 1:19.042 193.76km/h 18.820s
305. 22. -2 -2 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 4:40.795 67 2 1:19.109 193.74km/h 18.403s
306. 06. +6 +6 Badyear   Gavin Adam (P16) + 4:41.271 68 2 1:19.888 193.72km/h 16.884s
307. 07. Без промяна ±0 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 4:41.335 68 2 1:18.880 193.72km/h 21.584s
308. 11. +13 +13 Contimental   Ryan Tyrrell (P10) + 4:41.506 68 2 1:18.803 193.71km/h 20.308s
309. 21. +5 +5 Yokomama   Eoin Farrelly (M5) + 4:41.969 67 2 1:18.703 193.70km/h 20.140s
310. 07. -1 -1 Yokomama   Róbert Villásek (P24) + 4:42.086 69 1 1:19.916 193.69km/h 23.138s
311. 04. +8 +8 Yokomama   Ivanin Ivanov (P22) + 4:42.282 69 2 1:19.039 193.69km/h 20.339s
312. 06. +25 +25 Dunnolop   Mike Spitzer (P11) + 4:42.523 68 1 1:19.037 193.68km/h 24.141s
313. 08. +10 +10 Yokomama   Mery Lissarrague (P1) + 4:42.555 68 2 1:18.820 193.68km/h 17.888s
314. 05. +5 +5 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 4:42.968 69 2 1:18.967 193.66km/h 20.419s
315. 09. +3 +3 Yokomama   Dusan Sevarlic (P19) + 4:43.353 69 2 1:19.217 193.65km/h 19.705s
316. 07. -5 -5 Badyear   Carlo Marchetti (P11) + 4:43.448 68 2 1:19.337 193.65km/h 21.352s
317. 05. Без промяна ±0 Yokomama   Marco Rafuzzi (P6) + 4:43.610 69 2 1:19.268 193.64km/h 21.901s
318. 23. +3 +3 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 4:43.738 67 2 1:19.505 193.64km/h 17.748s
319. 10. -4 -4 Yokomama   João Jesus (P19) + 4:44.038 69 2 1:19.391 193.63km/h 21.666s
320. 08. -3 -3 Badyear   Danilo Alberghetti (P16) + 4:44.215 68 2 1:19.581 193.62km/h 18.248s
321. 24. +1 +1 Yokomama   Florencia Caro (M4) + 4:44.215 67 2 1:19.303 193.62km/h 19.501s
322. 04. +9 +9 Dunnolop   Jan Kladetzke (P4) + 4:44.414 69 2 1:19.520 193.61km/h 22.386s
323. 05. Без промяна ±0 Yokomama   Eduardo Casagrande (P4) + 4:44.502 69 2 1:19.367 193.61km/h 20.801s
324. 10. +3 +3 Yokomama   Orlin Popov (P23) + 4:44.560 69 2 1:19.273 193.61km/h 19.360s
325. 06. +3 +3 Yokomama   Erika Csomay (P17) + 4:44.661 69 2 1:18.754 193.60km/h 22.278s
326. 20. +6 +6 Contimental   Hugo Andrade (M3) + 4:45.027 68 2 1:19.472 193.59km/h 21.546s
327. 06. +9 +9 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 4:45.461 69 2 1:19.124 193.58km/h 18.379s
328. 07. Без промяна ±0 Yokomama   Mike Holm (P21) + 4:45.581 69 2 1:19.142 193.57km/h 19.068s
329. 07. +1 +1 Yokomama   Lyubomir Kordev (P14) + 4:45.601 69 2 1:19.823 193.57km/h 18.191s
330. 07. +11 +11 Contimental   Lucian Ciobanu (P17) + 4:46.057 69 1 1:19.245 193.56km/h 24.507s
331. 08. +2 +2 Dunnolop   Edgar Pinho (P11) + 4:46.789 68 2 1:19.642 193.53km/h 22.232s
332. 07. +8 +8 Contimental   Amato Batoni (P13) + 4:47.093 68 2 1:18.916 193.52km/h 16.057s
333. 11. +3 +3 Yokomama   Fabio Romani (P19) + 4:47.313 69 2 1:19.748 193.51km/h 22.532s
334. 13. +2 +2 Dunnolop   Paul Bright (P3) + 4:47.665 68 2 1:19.919 193.50km/h 21.080s
335. 08. -3 -3 Yokomama   Jesús Pérez (P9) + 4:47.695 69 2 1:19.540 193.50km/h 24.113s
336. 06. +7 +7 Yokomama   Paulo Pinto1 (P22) + 4:47.789 69 2 1:19.004 193.50km/h 19.722s
337. 12. -3 -3 Dunnolop   Marcelo Quiroga (P25) + 4:48.554 69 2 1:18.190 193.47km/h 21.196s
338. 07. +10 +10 Dunnolop   Marco Domingos (P12) + 4:48.994 69 2 1:18.697 193.46km/h 18.997s
339. 08. -3 -3 Badyear   Grzegorz Ogarek (P12) + 4:49.671 69 3 1:18.230 193.43km/h 22.581s
340. 07. -1 -1 Yokomama   Adrian Sokołowski (P5) + 4:50.021 69 2 1:18.877 193.42km/h 22.415s
341. 12. -3 -3 Yokomama   Olver Hernández (P19) + 4:50.168 68 2 1:19.649 193.42km/h 21.405s
342. 09. -1 -1 Yokomama   Philippe Calaan (P9) + 4:50.327 69 2 1:19.346 193.41km/h 17.208s
343. 21. -1 -1 Yokomama   Markus Zrim (M3) + 4:50.457 68 2 1:19.949 193.41km/h 15.627s
344. 12. +11 +11 Yokomama   Viesturs Priede (P10) + 4:50.494 68 2 1:19.072 193.41km/h 19.665s
345. 11. +3 +3 Yokomama   Marin Ružić (P23) + 4:50.582 68 2 1:19.487 193.40km/h 18.273s
346. 09. -2 -2 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 4:50.908 69 2 1:19.445 193.39km/h 19.109s
347. 08. -3 -3 Yokomama   Rodrigo Velasco (P13) + 4:51.529 68 3 1:19.308 193.37km/h 18.688s
348. 06. -3 -3 Yokomama   Edmundas Urbonas (P4) + 4:51.537 69 2 1:19.443 193.37km/h 18.176s
349. 07. +18 +18 Contimental   Fabio Guidetti (P8) + 4:51.550 69 1 1:19.450 193.37km/h 18.958s
350. 08. +1 +1 Yokomama   Leo Fischetti (P14) + 4:51.611 69 2 1:19.313 193.37km/h 19.946s
351. 10. +12 +12 Badyear   Andrey Hardin (P12) + 4:51.719 69 2 1:19.354 193.36km/h 21.222s
352. 30. -4 -4 Contimental   Mindaugas Bauža (M1) + 4:51.800 68 2 1:19.897 193.36km/h 20.142s
353. 07. +15 +15 Yokomama   Eduardo Lopez Arrua (P15) + 4:51.824 68 1 1:19.951 193.36km/h 23.049s
354. 11. -3 -3 Yokomama   Nikolay Borzenkov (P12) + 4:51.931 69 2 1:19.293 193.36km/h 16.559s
355. 03. +18 +18 Yokomama   Gianluca Nanni (P18) + 4:52.104 69 1 1:20.212 193.35km/h 20.827s
356. 13. -5 -5 Badyear   Károly Pintér (P20) + 4:52.116 68 2 1:19.997 193.35km/h 18.354s
357. 08. +8 +8 Yokomama   Ignacio Belatti (P15) + 4:52.182 68 2 1:19.647 193.35km/h 21.083s
358. 06. +4 +4 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 4:52.307 69 2 1:19.872 193.34km/h 20.871s
359. 04. +3 +3 Badyear   Mirko Vuković (P18) + 4:52.546 69 2 1:20.216 193.34km/h 17.916s
360. 13. +7 +7 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 4:53.093 69 1 1:19.558 193.32km/h 18.659s
361. 06. +11 +11 Yokomama   Chris Hughes (P7) + 4:53.116 69 2 1:19.764 193.32km/h 18.507s
362. 09. -3 -3 Yokomama   William Cairns (P16) + 4:53.201 68 3 1:19.364 193.31km/h 23.682s
363. 22. +13 +13 Contimental   Leo Leal (M5) + 4:53.613 67 1 1:20.035 193.30km/h 24.964s
364. 12. +15 +15 Yokomama   Alex Slawson (P23) + 4:53.771 68 1 1:20.250 193.29km/h 23.060s
365. 10. +11 +11 Yokomama   Maria Milagros Techera (P16) + 4:53.862 68 1 1:19.385 193.29km/h 23.358s
366. 09. Без промяна ±0 Yokomama   Pepijn Kole (P15) + 4:53.938 68 2 1:19.134 193.29km/h 17.776s
367. 10. -4 -4 Yokomama   Walter Caballero (P15) + 4:54.141 68 2 1:19.708 193.28km/h 21.570s
368. 25. +4 +4 Dunnolop   Zsolt Sudár (M4) + 4:54.373 67 2 1:18.767 193.27km/h 20.938s
369. 13. +9 +9 Badyear   Andrea Di Pietro (P19) + 4:54.426 68 2 1:18.701 193.27km/h 18.929s
370. 23. -1 -1 Contimental   László Székelyhidi (M2) + 4:54.427 68 2 1:19.585 193.27km/h 17.800s
371. 09. +7 +7 Yokomama   Evaldas Ruseckas (P2) + 4:54.515 69 1 1:20.354 193.27km/h 26.467s
372. 07. +2 +2 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 4:54.569 69 2 1:19.747 193.27km/h 19.012s
373. 09. +8 +8 Yokomama   Nikolay Yaroshevich (P1) + 4:54.842 68 1 1:19.572 193.26km/h 21.494s
374. 10. +7 +7 Dunnolop   Henry Ekholm (P2) + 4:55.169 69 2 1:19.651 193.25km/h 19.148s
375. 09. +2 +2 Yokomama   Márton Martin Safranyik (P13) + 4:55.187 68 1 1:19.865 193.25km/h 21.213s
376. 12. +7 +7 Contimental   Jared Bullen (P12) + 4:55.200 69 2 1:18.702 193.25km/h 18.438s
377. 10. -9 -9 Yokomama   Wojtek Suliński (P1) + 4:55.250 68 2 1:19.405 193.24km/h 23.213s
378. 24. +5 +5 Contimental   Darren John (M2) + 4:55.372 68 2 1:19.592 193.24km/h 17.289s
379. 05. +1 +1 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 4:55.484 69 2 1:18.855 193.24km/h 19.665s
380. 09. +15 +15 Yokomama   Diogo Abdalla (P11) + 4:55.851 68 2 1:19.213 193.22km/h 19.689s
381. 10. +3 +3 Yokomama   Antonio Fragoso (P11) + 4:56.376 68 2 1:19.836 193.21km/h 21.636s
382. 11. +10 +10 Badyear   Szabolcs Habóczki (P11) + 4:56.540 68 2 1:19.367 193.20km/h 21.979s
383. 08. -5 -5 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 4:56.755 69 2 1:20.027 193.19km/h 20.554s
384. 12. +22 +22 Dunnolop   Mart Tremble (P11) + 4:56.950 68 1 1:19.103 193.19km/h 17.855s
385. 09. -5 -5 Yokomama   Szabó Márk (P21) + 4:57.374 69 2 1:19.363 193.17km/h 23.484s
386. 10. +2 +2 Yokomama   Krešo Brzović (P13) + 4:57.836 68 2 1:20.154 193.16km/h 19.481s
387. 07. -5 -5 Yokomama   Jarek Joniec (P7) + 4:57.988 69 2 1:19.759 193.15km/h 17.859s
388. 11. +12 +12 Yokomama   Helmer De Vries (P13) + 4:58.051 68 2 1:18.697 193.15km/h 17.443s
389. 25. +1 +1 Yokomama   Tan S Lake (M2) + 4:58.221 68 1 1:19.488 193.14km/h 20.132s
390. 11. -8 -8 Yokomama   Aleksandra Faraś (P15) + 4:58.320 68 2 1:19.792 193.14km/h 18.157s
391. 14. +7 +7 Dunnolop   José Pinat (P19) + 4:58.382 68 2 1:18.738 193.14km/h 20.285s
392. 08. +7 +7 Yokomama   Ton De Jong (P7) + 4:58.835 69 2 1:19.965 193.12km/h 19.992s
393. 13. -9 -9 Badyear   Norbert Ambrus (P23) + 4:58.861 68 3 1:19.078 193.12km/h 19.054s
394. 13. +2 +2 Yokomama   Martin Weiß (P12) + 4:59.083 69 2 1:19.273 193.11km/h 18.764s
395. 09. -8 -8 Yokomama   Andreescu Vicentiu (P7) + 4:59.317 69 2 1:18.972 193.11km/h 18.930s
396. 12. +7 +7 Contimental   Thomas Geißler (P15) + 4:59.411 68 1 1:20.320 193.10km/h 23.971s
397. 10. -3 -3 Yokomama   Sergio Inglesmith (P7) + 4:59.432 69 2 1:19.632 193.10km/h 20.650s
398. 13. -3 -3 Yokomama   Rafał Maciejczak (P15) + 4:59.546 68 3 1:18.371 193.10km/h 21.350s
399. 26. -13 -13 Yokomama   Sean Hillier (M4) + 4:59.971 67 2 1:19.654 193.08km/h 17.814s
400. 08. -4 -4 Dunnolop   Alex Kantsev (P17) + 5:00.227 69 2 1:19.741 193.07km/h 20.903s
401. 14. +15 +15 Dunnolop   Rutger Engelenburg (P23) + 5:00.448 68 1 1:20.294 193.07km/h 24.113s
402. 11. -7 -7 Dunnolop   Joaquim Ribeiro (P7) + 5:00.534 69 2 1:19.715 193.06km/h 23.338s
403. 12. +10 +10 Contimental   Nicola Bazzani (P13) + 5:00.642 68 1 1:19.327 193.06km/h 24.704s
404. 15. -9 -9 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 5:00.721 68 2 1:19.702 193.06km/h 20.547s
405. 14. -4 -4 Badyear   Thanos Tsial (P20) + 5:00.841 68 2 1:19.868 193.05km/h 19.416s
406. 10. +3 +3 Yokomama   Gonzalo Garbin (P21) + 5:01.004 68 1 1:19.693 193.05km/h 18.782s
407. 26. -7 -7 Badyear   Yiánnis Gripáris (M2) + 5:01.496 68 2 1:19.682 193.03km/h 18.304s
408. 23. -7 -7 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 5:01.888 66 2 1:19.264 193.02km/h 21.901s
409. 13. +2 +2 Contimental   Laszlo Birkas (P10) + 5:02.260 68 2 1:19.506 193.01km/h 21.636s
410. 14. -6 -6 Dunnolop   Jeffrey Decoopman (P10) + 5:02.406 68 3 1:19.382 193.00km/h 21.653s
411. 09. +6 +6 Yokomama   Nikolay Stanev (P17) + 5:02.416 69 2 1:19.622 193.00km/h 19.078s
412. 14. +4 +4 Badyear   Matias Figuera (P12) + 5:02.416 69 2 1:19.503 193.00km/h 19.349s
413. 15. +10 +10 Badyear   Dominik Tóth (P12) + 5:02.630 69 2 1:19.604 192.99km/h 20.490s
414. 15. +4 +4 Yokomama   Michael Keeney (P20) + 5:02.657 68 2 1:19.164 192.99km/h 18.741s
415. 06. +17 +17 Yokomama   Juan Pablo Hajkolenec (P18) + 5:02.956 68 2 1:19.726 192.98km/h 20.032s
416. 14. -1 -1 Yokomama   Federico Lanzi (P25) + 5:02.965 68 2 1:19.656 192.98km/h 17.558s
417. 07. +3 +3 Yokomama   Ronor Delle (P18) + 5:03.007 68 2 1:19.697 192.98km/h 22.957s
418. 08. -3 -3 Yokomama   Silvio Botterini (P18) + 5:03.131 68 3 1:18.566 192.98km/h 19.241s
419. 11. +3 +3 Avonn   Joel Trekane (P1) + 5:03.429 68 2 1:19.092 192.97km/h 19.863s
420. 09. -6 -6 Yokomama   Fernando López (P18) + 5:03.503 68 2 1:19.795 192.96km/h 18.746s
421. 13. -7 -7 Yokomama   Gabriel Rodriguez (P11) + 5:03.918 68 2 1:20.200 192.95km/h 17.766s
422. 08. +3 +3 Yokomama   Jaroslav Boruvka (P5) + 5:04.134 69 2 1:20.270 192.94km/h 17.486s
423. 22. +16 +16 Contimental   Juan Pablo Romagnoni (M3) + 5:04.208 68 1 1:19.302 192.94km/h 23.054s
424. 10. -1 -1 Dunnolop   Maurício Alves (P18) + 5:04.316 68 2 1:19.223 192.94km/h 19.894s
425. 31. +6 +6 Contimental   Roland Postle7 (E) + 5:04.319 65 2 1:19.672 192.94km/h 17.065s
426. 07. +12 +12 Yokomama   Ruben Domingos (P6) + 5:04.342 69 1 1:19.375 192.94km/h 23.167s
427. 14. +8 +8 Dunnolop   David Mason (P3) + 5:04.749 68 2 1:19.142 192.92km/h 17.460s
428. 23. -1 -1 Yokomama   Ken Neihart (M3) + 5:04.918 68 2 1:18.521 192.92km/h 19.636s
429. 12. -6 -6 Yokomama   Geoffrey Stanislawski (P7) + 5:05.004 69 2 1:20.083 192.91km/h 21.401s
430. 08. +6 +6 Dunnolop   David Cabral (P4) + 5:05.045 68 2 1:19.678 192.91km/h 19.371s
431. 14. +16 +16 Yokomama   Giannis Kiriakidis (P15) + 5:05.092 68 1 1:19.498 192.91km/h 22.954s
432. 08. +10 +10 Yokomama   Yiánnis Lólas (P24) + 5:05.793 68 1 1:19.336 192.89km/h 28.133s
433. 15. +14 +14 Yokomama   Jasiek Kornet (P19) + 5:05.798 68 2 1:19.986 192.89km/h 21.256s
434. 13. -2 -2 Yokomama   Sheri Bauers (P7) + 5:06.042 69 2 1:20.067 192.88km/h 22.739s
435. 16. -5 -5 Yokomama   William Day (P19) + 5:06.051 68 2 1:19.861 192.88km/h 20.415s
436. 15. +10 +10 Contimental   Chiara Paolillo (P15) + 5:06.322 68 1 1:19.963 192.87km/h 23.408s
437. 10. +6 +6 Yokomama   Martin Freeth (P17) + 5:06.371 69 2 1:19.154 192.87km/h 21.850s
438. 16. -2 -2 Yokomama   Jay Robinson (P15) + 5:06.474 68 2 1:19.720 192.86km/h 18.620s
439. 11. +14 +14 Dunnolop   Sverri Johansen (P17) + 5:06.568 69 1 1:19.842 192.86km/h 22.151s
440. 17. +3 +3 Yokomama   Joseph Bada (P15) + 5:06.728 68 2 1:19.844 192.85km/h 19.742s
441. 14. +4 +4 Yokomama   Thomas Uvyn (P7) + 5:06.740 69 1 1:19.921 192.85km/h 16.518s
442. 16. +8 +8 Dunnolop   Andrew Myers (P20) + 5:07.563 68 2 1:19.016 192.83km/h 23.048s
443. 31. -9 -9 Contimental   Ferenc Koncz (M1) + 5:07.791 67 1 1:20.492 192.82km/h 18.395s
444. 24. -2 -2 Contimental   Georgi Terziev (M5) + 5:07.938 66 2 1:19.081 192.81km/h 17.142s
445. 13. -4 -4 Badyear   Stefano Mana (P13) + 5:07.995 68 2 1:19.676 192.81km/h 20.270s
446. 09. +4 +4 Yokomama   Alex Phil (P14) + 5:08.200 68 2 1:20.229 192.80km/h 20.859s
447. 16. -6 -6 Yokomama   Andreas Stangenberger (P23) + 5:08.249 68 2 1:19.068 192.80km/h 21.114s
448. 10. +9 +9 Yokomama   Ezequiel Palletti (P14) + 5:08.748 68 2 1:19.487 192.79km/h 20.387s
449. 27. +11 +11 Yokomama   Ricardo Vidal (M2) + 5:08.847 68 1 1:20.368 192.78km/h 21.725s
450. 12. -1 -1 Yokomama   Robert Lee (P17) + 5:08.849 69 2 1:19.358 192.78km/h 19.061s
451. 17. -2 -2 Yokomama   Krzysztof Wnuk (P23) + 5:09.182 68 2 1:19.424 192.77km/h 22.053s
452. 15. +9 +9 Yokomama   Rafael Bermejo (P3) + 5:09.334 68 2 1:19.233 192.77km/h 18.370s
453. 09. +23 +23 Yokomama   Panagiotis Diamantidis (P5) + 5:09.385 69 1 1:19.982 192.76km/h 20.707s
454. 11. +1 +1 Dunnolop   Anthony Gonzalez (P18) + 5:09.523 68 2 1:18.658 192.76km/h 22.713s
455. 12. +3 +3 Yokomama   Christian Aunkofer (P1) + 5:09.615 68 2 1:19.491 192.76km/h 21.453s
456. 11. +4 +4 Yokomama   Stephane Verly (P2) + 5:10.171 68 1 1:20.320 192.74km/h 20.729s
457. 32. -16 -16 Contimental   Dmitry Nechitailo (E) + 5:10.257 65 2 1:20.006 192.74km/h 19.647s
458. 32. +5 +5 Yokomama   David Michler (M1) + 5:10.383 67 1 1:19.575 192.73km/h 16.891s
459. 15. +4 +4 Yokomama   José Francês (P25) + 5:10.419 68 2 1:20.295 192.73km/h 17.260s
460. 08. -2 -2 Yokomama   Klaus Niester (P6) + 5:10.489 69 3 1:18.852 192.73km/h 19.549s
461. 11. +1 +1 Yokomama   Marvin Mackenberg (P21) + 5:10.526 68 2 1:20.193 192.73km/h 19.802s
462. 09. -6 -6 Yokomama   Jussi Mäenpää (P6) + 5:10.532 69 3 1:19.748 192.73km/h 18.166s
463. 12. Без промяна ±0 Yokomama   Adele Siracusa (P2) + 5:10.532 68 2 1:20.039 192.73km/h 18.508s
464. 13. +1 +1 Badyear   Eduardo Hoepers (P17) + 5:10.651 69 2 1:19.499 192.72km/h 17.464s
465. 13. +5 +5 Yokomama   Sten Dorian Piirimägi (P2) + 5:10.658 68 2 1:19.862 192.72km/h 16.899s
466. 18. -5 -5 Yokomama   Marian Nedelcu (P15) + 5:10.710 68 2 1:20.139 192.72km/h 20.528s
467. 11. +4 +4 Badyear   Andy Goodall (P14) + 5:10.744 68 2 1:19.191 192.72km/h 21.800s
468. 10. -6 -6 Yokomama   Darek Kolodziejski (P5) + 5:10.831 69 2 1:20.135 192.72km/h 20.678s
469. 13. -2 -2 Yokomama   Andrew Oatley (P1) + 5:10.848 68 2 1:19.204 192.72km/h 19.798s
470. 12. +3 +3 Yokomama   William Khoury (P18) + 5:10.876 68 2 1:18.934 192.71km/h 20.628s
471. 14. +12 +12 Yokomama   Bartosz Otworowski (P2) + 5:10.919 68 2 1:19.415 192.71km/h 23.627s
472. 14. -1 -1 Yokomama   Leigh Barker (P13) + 5:10.986 68 2 1:20.070 192.71km/h 20.306s
473. 11. -7 -7 Yokomama   Jo Lafrite (P16) + 5:11.116 67 1 1:20.502 192.71km/h 22.288s
474. 12. Без промяна ±0 Yokomama   Rohan Leo (P14) + 5:11.358 68 2 1:19.550 192.70km/h 18.676s
475. 15. -12 -12 Yokomama   Fernando Vazquez (P13) + 5:11.423 68 3 1:19.501 192.70km/h 23.170s
476. 33. +3 +3 Dunnolop   Pete Lohvansuu (M1) + 5:11.447 67 2 1:19.870 192.69km/h 19.027s
477. 14. +10 +10 Yokomama   Valter Andreiev (P17) + 5:11.555 69 1 1:19.688 192.69km/h 20.825s
478. 15. +2 +2 Yokomama   Steven Seabridge (P17) + 5:11.717 69 2 1:19.618 192.69km/h 19.737s
479. 15. +1 +1 Contimental   José Bolívar (P10) + 5:12.591 68 2 1:19.806 192.66km/h 17.365s
480. 16. -11 -11 Contimental   Nenad Nikolic (P3) + 5:12.610 68 2 1:19.645 192.66km/h 20.940s
481. 16. +15 +15 Contimental   Aleksei Chernishyov (P17) + 5:12.692 69 2 1:20.015 192.65km/h 20.589s
482. 16. -3 -3 Contimental   Yannick Andre (P10) + 5:12.705 68 2 1:19.287 192.65km/h 22.871s
483. 25. +12 +12 Yokomama   Julio Asencio (M5) + 5:12.872 66 1 1:20.267 192.65km/h 19.742s
484. 09. +6 +6 Yokomama   Fabio Lopez (P24) + 5:12.913 68 2 1:20.102 192.65km/h 16.836s
485. 07. +13 +13 Contimental   Alessio Girasole (P22) + 5:13.003 68 1 1:20.010 192.64km/h 20.264s
486. 18. +3 +3 Yokomama   Andy Dowson (P23) + 5:13.063 68 2 1:20.100 192.64km/h 17.428s
487. 19. -3 -3 Yokomama   Andriy Dyadkovich (P23) + 5:13.506 68 2 1:20.204 192.63km/h 20.085s
488. 14. +12 +12 Yokomama   Kris Kilsby (P11) + 5:13.532 68 1 1:19.400 192.62km/h 18.226s
489. 15. -6 -6 Yokomama   Severi Seppä (P2) + 5:13.666 68 2 1:19.223 192.62km/h 18.381s
490. 11. +12 +12 Yokomama   Stephen Bewers (P5) + 5:13.715 69 1 1:19.009 192.62km/h 23.988s
491. 15. -2 -2 Yokomama   Matias Otamendi (P7) + 5:13.919 69 1 1:20.628 192.61km/h 21.331s
492. 16. +2 +2 Dunnolop   Matthias Scharrer (P13) + 5:14.098 68 2 1:20.026 192.61km/h 18.433s
493. 01. +2 +2 Pipirelli   Frank Keufen (A27) + 5:14.233 69 2 1:19.624 192.60km/h 22.455s
494. 08. -4 -4 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 5:14.327 68 2 1:20.237 192.60km/h 18.961s
495. 16. +6 +6 Yokomama   Max Scorinoff (P2) + 5:14.367 68 2 1:19.258 192.60km/h 20.977s
496. 17. -15 -15 Dunnolop   Bogdan Hutanu (P19) + 5:14.520 68 3 1:18.583 192.59km/h 20.247s
497. 26. -17 -17 Badyear   Nick Tsagarakis (M5) + 5:15.101 66 2 1:19.350 192.57km/h 17.222s
498. 17. -2 -2 Yokomama   Fernando Tumushi (P20) + 5:15.112 68 2 1:20.376 192.57km/h 17.851s
499. 08. +2 +2 Yokomama   Vaggelis Mpallas (P8) + 5:15.240 69 2 1:19.412 192.57km/h 20.117s
500. 12. +5 +5 Yokomama   Jánosné Horvath (P5) + 5:15.328 69 2 1:19.453 192.56km/h 19.201s