Статистики

Общи статистики за представянето на мениджърите
Отборни статистики
Активност в играта статистика
Форум статистика
Статистики за нациите
Други статистически данни
Мениджъри с най-високо ниво на колата
Мениджъри с най-високо ниво на екипа и съоръженията
Мениджъри с най-добри спонсори
Най-богати мениджъри
Доставчици на гуми
Метеорологични статистики за времето

Мениджъри с най-много разходи
Мениджъри с най-много обиколки като водач на колоната
Мениджъри с най-много спечелени позиции
Мениджъри с най-много инциденти на старта
Мениджъри с най-много отпадания
Класиране ако сезона беше едно голямо състезание
Мениджъри с наи-много хеттрикове
Мениджъри с най-много Гранд Челеми
Спечелили от най-ниска позиция
Мениджъри с най-много поредни победи
Мениджъри с най-много поредни подиуми
Мениджъри с наи-много поредни финиширания в точките

Местожителства с най-много мениджъри
Най-популярни шарки на болиди
Всички мениджъри със снимка
Всички мениджъри с аватар
Всички мениджъри с персонализирана каска
Най-популярни приятели
Статистики за постиженията
Статистики за персонала
GPRO съпортер статистика

Класиране ако сезона беше едно голямо състезание

Изберете клас:

 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Отиди на страница:
# Гуми Име на мениджъра Нац Група Общо време за сезона
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Pablo Fernandez Elite 17:23:26.026s
2. Bridgerock Twig Fahaji Elite + 0:03:02.579s
3. Hancock George Slater1 Elite + 0:11:04.603s
4. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:11:36.402s
5. Hancock Lee Harding Elite + 0:13:54.841s
6. Michelini Brad Marshall Elite + 0:14:07.633s
7. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:17:59.781s
8. Hancock Bert Huylebroeck Elite + 0:18:02.313s
9. Michelini Rafal Celejewski Elite + 0:19:02.947s
10. Hancock David Rolleston1 Elite + 0:19:33.454s
11. Hancock Ania Piekarska Elite + 0:19:46.357s
12. Hancock Antonio Gattulli Elite + 0:19:57.156s
13. Michelini Patryk Janczak Elite + 0:24:22.326s
14. Hancock Daniele Bontempo Elite + 0:25:26.148s
15. Hancock Gyuri Székely Elite + 0:27:40.750s
16. Hancock Chew Kai Wen Elite + 0:28:04.302s
17. Hancock Fabio Corio Elite + 0:32:36.957s
18. Badyear Atis Praudins Elite + 0:33:10.613s
19. Yokomama Jasper Coosemans1 Elite + 0:33:17.228s
20. Hancock Kristijan Mihovic Elite + 0:34:04.813s
21. Contimental Leandro Sereno7 Elite + 0:34:57.969s
22. Badyear Jose Filipe Elite + 0:35:52.595s
23. Dunnolop Davide Panella Master - 4 + 0:37:12.265s
24. Badyear Vladimir Valis Master - 2 + 0:37:18.240s
25. Michelini Jesús Pérez Master - 2 + 0:37:44.499s
26. Michelini Patrick Hertach Master - 2 + 0:39:23.284s
27. Badyear Branislav Mihic Master - 1 + 0:39:29.767s
28. Michelini Daniel Woodhouse Master - 1 + 0:39:50.322s
29. Yokomama Kuba Szajbel Master - 4 + 0:40:52.778s
30. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:40:59.026s
31. Hancock Farcy Génel Master - 3 + 0:41:30.032s
32. Michelini Stefan Gommans Master - 2 + 0:41:46.270s
33. Hancock Chris Adnams Elite + 0:41:49.646s
34. Badyear Daniel Comalada Master - 4 + 0:42:04.041s
35. Yokomama Pedro Moura Elite + 0:42:23.327s
36. Michelini Toni Kazanjyan Elite + 0:42:38.718s
37. Dunnolop Ilya Vedenikov Master - 2 + 0:42:46.158s
38. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 5 + 0:43:01.866s
39. Contimental Marco Longo Elite + 0:44:09.443s
40. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:44:09.871s
41. Dunnolop Michal Szopinski Master - 3 + 0:44:20.009s
42. Badyear Alex Ilushenko Master - 2 + 0:44:35.912s
43. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:44:57.879s
44. Yokomama Raimonds Urtāns Master - 1 + 0:44:59.585s
45. Hancock Ferenc Koncz Master - 1 + 0:45:34.013s
46. Badyear Svetlana Shapovalova Master - 4 + 0:45:46.138s
47. Yokomama Rei Frost Master - 4 + 0:45:59.110s
48. Badyear Martin Britain Master - 4 + 0:46:01.123s
49. Dunnolop Luis Ferreira Master - 5 + 0:46:01.494s
50. Dunnolop Benedetto Campobello Master - 3 + 0:46:06.142s
51. Yokomama Wouter Teuwen Master - 3 + 0:46:18.795s
52. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 1 + 0:46:21.835s
53. Badyear Adriano Barbosa Master - 3 + 0:46:45.877s
54. Dunnolop Roberto Borgato Master - 1 + 0:47:08.095s
55. Badyear Olivier Portal Master - 1 + 0:47:08.673s
56. Yokomama Ivan Stiva Elite + 0:47:16.728s
57. Dunnolop Sandro Benghi Master - 4 + 0:48:01.578s
58. Badyear Krisztián Veinperl Master - 5 + 0:48:05.853s
59. Dunnolop Paweł Zaburski Master - 5 + 0:48:26.394s
60. Dunnolop Dmitry Shevel Master - 1 + 0:48:28.132s
61. Badyear Mihail Morozov Pro - 14 + 0:49:03.867s
62. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:49:05.398s
63. Dunnolop Mika Pekkarinen Pro - 12 + 0:49:15.952s
64. Contimental Guillaume Delamarre Elite + 0:49:26.193s
65. Badyear Vincent Douchez Master - 3 + 0:49:29.844s
66. Dunnolop Cédrick Flament Master - 3 + 0:49:46.312s
67. Dunnolop Nuno Vicente Master - 4 + 0:50:21.410s
68. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:50:22.463s
69. Badyear Mike Osintsev Pro - 11 + 0:50:31.040s
70. Badyear Marco Conti Master - 1 + 0:50:48.711s
71. Yokomama Juan Diego Milán Elite + 0:50:54.090s
72. Yokomama Alberto Pérez Master - 3 + 0:50:57.655s
73. Dunnolop Frederik Broux Master - 3 + 0:51:02.546s
74. Yokomama Giovanni Orecchioni Master - 4 + 0:51:56.355s
75. Yokomama Gustavo Bellotto Master - 1 + 0:52:24.626s
76. Yokomama Luca Dal Sacco Master - 3 + 0:52:48.430s
77. Badyear Igor Pererva Pro - 3 + 0:52:48.872s
78. Dunnolop Svajūnas Mikšta Master - 2 + 0:53:04.579s
79. Yokomama Diogo Schwinn Master - 2 + 0:53:13.774s
80. Yokomama Luca Molendi Master - 1 + 0:53:17.121s
81. Yokomama Mateusz Włodarczyk Master - 5 + 0:53:17.582s
82. Yokomama Cezary Skonieczny Pro - 8 + 0:54:05.855s
83. Dunnolop Mirko Bertotti Master - 4 + 0:54:09.152s
84. Dunnolop Olver Hernández Master - 2 + 0:54:20.498s
85. Yokomama Dmitry Nechitailo Pro - 24 + 0:54:25.325s
86. Dunnolop Simone Scarpa Pro - 12 + 0:54:43.259s
87. Yokomama Ivan Silva Master - 5 + 0:54:43.429s
88. Dunnolop Andrea Amich Master - 4 + 0:55:20.102s
89. Dunnolop Silvio Botterini Master - 2 + 0:55:23.454s
90. Dunnolop Edwin Silva Master - 2 + 0:55:44.096s
91. Hancock Marcelo Ascencio Master - 2 + 0:55:49.695s
92. Yokomama Rowie Halcon Master - 4 + 0:56:07.798s
93. Badyear Vladimir Marinov Master - 3 + 0:56:20.024s
94. Dunnolop Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:56:32.669s
95. Badyear André Ahlberg Master - 4 + 0:56:39.190s
96. Badyear Jesús Torres Master - 5 + 0:56:50.188s
97. Dunnolop Sergei Mitrahovich Master - 4 + 0:57:02.927s
98. Dunnolop Paulo Silva Pro - 5 + 0:57:08.065s
99. Badyear Maxim Titkov Pro - 23 + 0:57:14.990s
100. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:57:15.309s
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Отиди на страница: