Статистики

Общи статистики за представянето на мениджърите
Отборни статистики
Активност в играта статистика
Форум статистика
Статистики за нациите
Други статистически данни
Мениджъри с най-високо ниво на колата
Мениджъри с най-високо ниво на екипа и съоръженията
Мениджъри с най-добри спонсори
Най-богати мениджъри
Доставчици на гуми
Метеорологични статистики за времето

Мениджъри с най-много разходи
Мениджъри с най-много обиколки като водач на колоната
Мениджъри с най-много спечелени позиции
Мениджъри с най-много инциденти на старта
Мениджъри с най-много отпадания
Класиране ако сезона беше едно голямо състезание
Мениджъри с наи-много хеттрикове
Мениджъри с най-много Гранд Челеми
Спечелили от най-ниска позиция
Мениджъри с най-много поредни победи
Мениджъри с най-много поредни подиуми
Мениджъри с наи-много поредни финиширания в точките

Местожителства с най-много мениджъри
Най-популярни шарки на болиди
Всички мениджъри със снимка
Всички мениджъри с аватар
Всички мениджъри с персонализирана каска
Най-популярни приятели
Статистики за постиженията
Статистики за персонала
GPRO съпортер статистика

Класиране ако сезона беше едно голямо състезание

Изберете клас:

 
Страница [12 3 ... 112 113 114 » Отиди на страница:
# Гуми Име на мениджъра Нац Група Общо време за сезона
HH:MM:SS.XXXs
1. Michelini George Slater2 Elite 12:53:44.628s
2. Michelini Dominiek Van West Elite + 0:01:16.086s
3. Michelini Gyuri Székely Elite + 0:05:58.352s
4. Hancock Jasper Coosemans1 Elite + 0:07:23.648s
5. Hancock Brice Meyer Elite + 0:09:05.696s
6. Badyear Rimantas Sagatas4 Elite + 0:09:31.541s
7. Hancock Ilya Vedenikov Elite + 0:10:17.875s
8. Hancock Gustavo Bellotto Elite + 0:11:18.883s
9. Hancock Wouter Teuwen Elite + 0:11:56.699s
10. Yokomama Pieterjan Staessen Elite + 0:12:58.611s
11. Hancock Bruno Caseiro1 Elite + 0:13:37.003s
12. Contimental Vincent Douchez Elite + 0:16:09.745s
13. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:17:04.603s
14. Contimental Jean-françois Charbinat Elite + 0:17:14.909s
15. Contimental Kai Wen Chew Elite + 0:18:07.891s
16. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:18:39.132s
17. Hancock Gideon Rosa Elite + 0:18:47.450s
18. Contimental Lorenzo Di Buono Elite + 0:19:07.962s
19. Hancock Bernard Bontjer Elite + 0:19:55.097s
20. Contimental Christer Andersson Elite + 0:20:00.684s
21. Contimental Tony Cullen Elite + 0:21:16.538s
22. Dunnolop Harsh Sheth Master - 2 + 0:21:36.135s
23. Yokomama Diogo Abdalla Master - 2 + 0:22:42.455s
24. Dunnolop Martino Colombo Master - 5 + 0:23:30.341s
25. Michelini Matteo Allegretti Master - 3 + 0:23:44.485s
26. Contimental Andrew Merkel Elite + 0:24:02.545s
27. Dunnolop Roland Postle9 Master - 1 + 0:24:08.368s
28. Dunnolop Aigars Vitolins Master - 1 + 0:24:22.697s
29. Yokomama Mikael Brostrom Master - 3 + 0:24:34.803s
30. Badyear Stephen Bewers Master - 2 + 0:24:46.015s
31. Yokomama André de Carvalho Elite + 0:24:59.855s
32. Dunnolop Mikko Suhonen Master - 3 + 0:25:04.158s
33. Yokomama Viktor Dyankov Master - 3 + 0:25:21.155s
34. Badyear Charles Kurz Master - 3 + 0:26:06.499s
35. Badyear Geir Pukk Master - 2 + 0:26:07.334s
36. Badyear Alessandro Reda Master - 2 + 0:26:31.706s
37. Badyear Francesco Finazzi Elite + 0:26:34.569s
38. Dunnolop Atis Praudins Master - 1 + 0:26:39.352s
39. Badyear Giovanni Orecchioni Elite + 0:26:47.081s
40. Yokomama Josh Clark Elite + 0:27:05.567s
41. Michelini Mauro Schumacher Master - 5 + 0:27:09.038s
42. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:28:10.224s
43. Yokomama Diogo Schwinn Master - 1 + 0:28:19.240s
44. Yokomama Cristian Cattaneo Master - 4 + 0:28:29.406s
45. Badyear Alex Fuzatto Master - 4 + 0:28:36.817s
46. Yokomama Bora Janić Master - 4 + 0:29:02.498s
47. Yokomama Alexandre Reis Master - 1 + 0:29:17.485s
48. Yokomama Vyacheslav Andreevich Master - 3 + 0:29:25.834s
49. Yokomama Sergio Fanelli Master - 3 + 0:29:39.920s
50. Yokomama Toni Söyrinki Master - 1 + 0:30:05.896s
51. Dunnolop Mirco Baldini Master - 5 + 0:30:09.964s
52. Yokomama Nuno Vicente Master - 3 + 0:30:10.979s
53. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:30:24.877s
54. Hancock Martin Britain Master - 1 + 0:30:27.234s
55. Badyear Edwin Carlier Master - 2 + 0:30:56.947s
56. Yokomama Arnaud Ferraris Master - 4 + 0:31:02.310s
57. Dunnolop Rowie Halcon Master - 4 + 0:31:13.249s
58. Badyear Sam Tipple Pro - 23 + 0:31:19.420s
59. Yokomama Flavio Almeida Master - 1 + 0:31:19.985s
60. Dunnolop Simone Bertolotto Master - 2 + 0:31:20.345s
61. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 5 + 0:31:29.933s
62. Badyear Nikola Jancic Master - 3 + 0:31:36.551s
63. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:31:37.359s
64. Badyear Fabricio Ramos Master - 5 + 0:31:45.877s
65. Dunnolop Marco Triulzi Master - 4 + 0:32:03.754s
66. Yokomama Frédéric Pierret Master - 5 + 0:32:04.080s
67. Yokomama Peter Both Master - 2 + 0:32:08.963s
68. Dunnolop Brian Windell Pro - 24 + 0:32:09.610s
69. Badyear Luca Sora Master - 3 + 0:32:17.921s
70. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:32:20.784s
71. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 1 + 0:32:23.598s
72. Badyear Rogerio Mandler Master - 4 + 0:32:31.783s
73. Yokomama Cezary Skonieczny Master - 5 + 0:32:32.456s
74. Dunnolop Mattias Svensson Master - 2 + 0:32:40.915s
75. Yokomama Cedric Mo Master - 4 + 0:32:42.249s
76. Yokomama Giuseppe Carlomagno Master - 3 + 0:32:48.773s
77. Yokomama Ross Proud Master - 4 + 0:32:51.544s
78. Yokomama Paulo Pinto1 Pro - 8 + 0:32:53.728s
79. Yokomama Martin Weiß Master - 2 + 0:33:00.650s
80. Avonn Alexander Kunze Master - 3 + 0:33:07.952s
81. Yokomama Pedro Moura Master - 1 + 0:33:11.001s
82. Hancock Melissa Martin Master - 5 + 0:33:19.573s
83. Yokomama Dmitry Shevel Master - 2 + 0:33:23.852s
84. Yokomama Joachim Vaes Master - 1 + 0:33:43.315s
85. Dunnolop Luis Santos Master - 1 + 0:33:50.412s
86. Dunnolop Kristjan Raamann Master - 2 + 0:33:51.981s
87. Yokomama Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:34:05.849s
88. Yokomama Vsevolod Demydov2 Master - 4 + 0:34:06.705s
89. Yokomama Montes Dimemola Master - 2 + 0:34:19.823s
90. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 3 + 0:34:23.365s
91. Yokomama Stefan Leinsinger Master - 3 + 0:34:26.455s
92. Yokomama Riaan Van Der Merwe Master - 2 + 0:34:26.673s
93. Dunnolop Rafael Mantovani Master - 4 + 0:34:48.556s
94. Yokomama Vinicius Nogueira Pro - 9 + 0:34:50.650s
95. Yokomama Matteo Bernardi Master - 5 + 0:34:51.974s
96. Contimental Jérôme Duluard Master - 4 + 0:34:55.812s
97. Yokomama Luis Ferreira Pro - 24 + 0:34:58.499s
98. Badyear Christophe Dumont Master - 2 + 0:35:03.075s
99. Dunnolop Pablo Fernandez1 Master - 3 + 0:35:04.892s
100. Badyear Daniel Iliev Pro - 9 + 0:35:07.322s
Страница [12 3 ... 112 113 114 » Отиди на страница: