Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Master - 3 | Sezona: 61 | Závod: 9)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Yokomama  Antonio Gattulli   1:13.286s  + 0.000s
2 Michelini  Edwin Silva   1:13.498s  + 0.212s
3 Yokomama  Joel Viitikko   1:13.651s  + 0.365s
4 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:13.826s  + 0.540s
5 Yokomama  Tinie Lourens   1:13.881s  + 0.595s
6 Yokomama  Piotr Wechterowicz   1:13.894s  + 0.608s
7 Dunnolop  Mikołaj Przybylski   1:13.924s  + 0.638s
8 Dunnolop  Martin Seppam   1:13.974s  + 0.688s
9 Yokomama  Thomas Mckeown   1:14.054s  + 0.768s
10 Michelini  Andreas Andreou   1:14.084s  + 0.798s
11 Yokomama  Ivo Ivanov   1:14.188s  + 0.902s
12 Yokomama  Juha Korhonen   1:14.203s  + 0.917s
13 Dunnolop  Argiris Mamplekos   1:14.266s  + 0.980s
14 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:14.307s  + 1.021s
15 Dunnolop  Philippe Laude   1:14.312s  + 1.026s
16 Contimental  Radek Sus   1:14.386s  + 1.100s
17 Contimental  Seldon Nile   1:14.452s  + 1.166s
18 Contimental  Jenne Breugelmans   1:14.536s  + 1.250s
19 Contimental  Dominik Krowiak   1:14.554s  + 1.268s
20 Dunnolop  Samuel Cardozo   1:14.608s  + 1.322s
21 Contimental  Konstantin Kiskinov   1:14.617s  + 1.331s
22 Avonn  Adir Babaros   1:14.625s  + 1.339s
23 Yokomama  Max Watson   1:14.630s  + 1.344s
24 Dunnolop  Troy Carlo   1:14.771s  + 1.485s
25 Michelini  Albertos Palumbelli   1:14.826s  + 1.540s
26 Contimental  Renato Chichi   1:14.884s  + 1.598s
27 Dunnolop  Cesar Teruel   1:14.918s  + 1.632s
28 Contimental  Milan Zemanovic   1:15.006s  + 1.720s
29 Dunnolop  Veijo Sorvoja   1:15.047s  + 1.761s
30 Dunnolop  Diogo Schwinn   1:15.165s  + 1.879s
31 Badyear  Sven Bojkowski   1:15.198s  + 1.912s
32 Yokomama  Andrey Baydin   1:15.331s  + 2.045s
33 Contimental  Marek Marchewka   1:15.332s  + 2.046s
34 Dunnolop  Fabio Gallo   1:15.340s  + 2.054s
35 Contimental  Wilber Morales   1:16.116s  + 2.830s
36 Dunnolop  Antonio Rudio   1:16.268s  + 2.982s
37 Pipirelli  Patrick Feise   1:21.356s  + 8.070s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Yokomama  Antonio Gattulli   1:14.521s  + 0.000s
2 Yokomama  Piotr Wechterowicz   1:14.558s  + 0.037s
3 Michelini  Andreas Andreou   1:14.654s  + 0.133s
4 Yokomama  Joel Viitikko   1:14.696s  + 0.175s
5 Yokomama  Ivo Ivanov   1:14.738s  + 0.217s
6 Yokomama  Thomas Mckeown   1:14.856s  + 0.335s
7 Contimental  Seldon Nile   1:14.880s  + 0.359s
8 Dunnolop  Martin Seppam   1:14.918s  + 0.397s
9 Michelini  Edwin Silva   1:14.939s  + 0.418s
10 Dunnolop  Cesar Teruel   1:15.015s  + 0.494s
11 Dunnolop  Mikołaj Przybylski   1:15.075s  + 0.554s
12 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:15.226s  + 0.705s
13 Contimental  Radek Sus   1:15.288s  + 0.767s
14 Yokomama  Tinie Lourens   1:15.314s  + 0.793s
15 Yokomama  Max Watson   1:15.337s  + 0.816s
16 Dunnolop  Philippe Laude   1:15.343s  + 0.822s
17 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:15.347s  + 0.826s
18 Michelini  Albertos Palumbelli   1:15.394s  + 0.873s
19 Contimental  Renato Chichi   1:15.447s  + 0.926s
20 Contimental  Konstantin Kiskinov   1:15.499s  + 0.978s
21 Dunnolop  Samuel Cardozo   1:15.606s  + 1.085s
22 Dunnolop  Veijo Sorvoja   1:15.620s  + 1.099s
23 Avonn  Adir Babaros   1:15.680s  + 1.159s
24 Dunnolop  Diogo Schwinn   1:15.718s  + 1.197s
25 Contimental  Dominik Krowiak   1:15.805s  + 1.284s
26 Contimental  Jenne Breugelmans   1:15.829s  + 1.308s
27 Dunnolop  Argiris Mamplekos   1:15.842s  + 1.321s
28 Yokomama  Andrey Baydin   1:15.958s  + 1.437s
29 Dunnolop  Troy Carlo   1:15.995s  + 1.474s
30 Yokomama  Juha Korhonen   1:16.117s  + 1.596s
31 Contimental  Marek Marchewka   1:16.180s  + 1.659s
32 Dunnolop  Fabio Gallo   1:16.214s  + 1.693s
33 Contimental  Milan Zemanovic   1:16.660s  + 2.139s
34 Badyear  Sven Bojkowski   1:16.933s  + 2.412s
35 Dunnolop  Antonio Rudio   1:17.162s  + 2.641s
36 Contimental  Wilber Morales   1:17.200s  + 2.679s
37 Pipirelli  Patrick Feise   1:23.431s  + 8.910s