Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite | Sezona: 48 | Závod: 9)

Zvolte si jinou skupinu:  Sezona:  Závod:
1 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Michelini  Jan Pavlicek   1:15.281s  + 0.000s
2 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:15.508s  + 0.227s
3 Bridgerock  Christos Bobolis   1:15.678s  + 0.397s
4 Michelini  José Abi Jaudi   1:15.747s  + 0.466s
5 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:15.850s  + 0.569s
6 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:15.888s  + 0.607s
7 Michelini  Zoltan Kormos   1:15.937s  + 0.656s
8 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:15.950s  + 0.669s
9 Bridgerock  Roland Postle3   1:16.049s  + 0.768s
10 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:16.098s  + 0.817s
11 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:16.212s  + 0.931s
12 Dunnolop  Frederico Neves1   1:16.218s  + 0.937s
13 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:16.348s  + 1.067s
14 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:16.362s  + 1.081s
15 Bridgerock  Paulo Pinto   1:16.395s  + 1.114s
16 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:16.463s  + 1.182s
17 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:16.525s  + 1.244s
18 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:16.548s  + 1.267s
19 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:16.555s  + 1.274s
20 Badyear  Joao Barbosa   1:16.599s  + 1.318s
21 Badyear  Pedro Nazaré   1:16.689s  + 1.408s
22 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:16.712s  + 1.431s
23 Bridgerock  Eric Bolder   1:16.725s  + 1.444s
24 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:16.868s  + 1.587s
25 Dunnolop  Kiran Patel   1:17.017s  + 1.736s
26 Michelini  Andre Cherkasoff   1:17.086s  + 1.805s
27 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:17.090s  + 1.809s
28 Contimental  Stanislav Frolov   1:17.164s  + 1.883s
29 Hancock  Istrate Mihaita   1:17.302s  + 2.021s
30 Badyear  Andrian Naidenov   1:17.312s  + 2.031s
31 Yokomama  Róbert László   1:17.376s  + 2.095s
32 Badyear  Krasimir Nanchev   1:17.457s  + 2.176s
33 Contimental  Daniel Nikolov   1:17.513s  + 2.232s
34 Contimental  Mario Lorenz   1:17.629s  + 2.348s
35 Contimental  Mihail Morozov   1:17.870s  + 2.589s
36 Contimental  Stefan Wenke   1:18.260s  + 2.979s
37 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:18.446s  + 3.165s
38 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:19.637s  + 4.356s
39 Pipirelli  Daniel Comalada   1:19.971s  + 4.690s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:25.691s  + 10.410s
2 kvalifikace
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Rozdíl
První Bridgerock  Christos Bobolis   1:16.215s  + 0.000s
2 Dunnolop  Kiran Patel   1:16.499s  + 0.284s
3 Michelini  Jan Pavlicek   1:16.531s  + 0.316s
4 Dunnolop  Aleksej Sutkin   1:16.599s  + 0.384s
5 Bridgerock  Alexey Manukalov   1:16.620s  + 0.405s
6 Bridgerock  Vsevolod Demydov2   1:16.748s  + 0.533s
7 Bridgerock  Paulo Pinto   1:16.794s  + 0.579s
8 Hancock  Nikolay Borzenkov   1:16.813s  + 0.598s
9 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:16.861s  + 0.646s
10 Bridgerock  Zdenek Hladik3   1:16.870s  + 0.655s
11 Michelini  José Abi Jaudi   1:16.949s  + 0.734s
12 Bridgerock  Roland Postle3   1:17.061s  + 0.846s
13 Dunnolop  Frederico Neves1   1:17.141s  + 0.926s
14 Bridgerock  Mindaugas Sarocka   1:17.151s  + 0.936s
15 Dunnolop  Damian Zglinicki   1:17.171s  + 0.956s
16 Bridgerock  Leandro Sereno7   1:17.234s  + 1.019s
17 Michelini  Zoltan Kormos   1:17.275s  + 1.060s
18 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:17.291s  + 1.076s
19 Bridgerock  Ricardo Vidal   1:17.332s  + 1.117s
20 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:17.586s  + 1.371s
21 Bridgerock  Mikołaj Przybylski   1:17.628s  + 1.413s
22 Dunnolop  Philipp Oiseau   1:17.742s  + 1.527s
23 Dunnolop  Apostolis Goutzos   1:17.915s  + 1.700s
24 Yokomama  Róbert László   1:17.933s  + 1.718s
25 Badyear  Joao Barbosa   1:17.994s  + 1.779s
26 Hancock  Istrate Mihaita   1:17.996s  + 1.781s
27 Badyear  Pedro Nazaré   1:18.023s  + 1.808s
28 Contimental  Mihail Morozov   1:18.272s  + 2.057s
29 Contimental  Daniel Nikolov   1:18.608s  + 2.393s
30 Contimental  Stefan Wenke   1:18.635s  + 2.420s
31 Badyear  Krasimir Nanchev   1:18.681s  + 2.466s
32 Bridgerock  Eric Bolder   1:18.746s  + 2.531s
33 Badyear  Andrian Naidenov   1:18.949s  + 2.734s
34 Contimental  Mario Lorenz   1:19.251s  + 3.036s
35 Michelini  Andre Cherkasoff   1:19.450s  + 3.235s
36 Pipirelli  Yuriy Timchenko   1:19.521s  + 3.306s
37 Contimental  Stanislav Frolov   1:20.301s  + 4.086s
38 Pipirelli  Daniel Comalada   1:20.699s  + 4.484s
39 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:20.930s  + 4.715s
40 Pipirelli  Ilya Vilkov   1:28.988s  + 12.773s