Pořadí v 1. a 2.kvalifikaci (Skupina: Elite)

Zvolte jinou skupinu:

1. kvalifikace (Q1)
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Ztráta
1 Contimental  Tan S Lake   1:12.099s  + 0.000s
2 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:12.205s  + 0.106s
3 Bridgerock  Peter Both   1:12.449s  + 0.350s
4 Contimental  Nigel Smith   1:12.559s  + 0.460s
5 Avonn  Andrea Squizzato1   1:13.646s  + 1.547s
6 Contimental  Sam Tipple   1:13.692s  + 1.593s
7 Pipirelli  David Panov   1:14.998s  + 2.899s
Ještě se nekvalifikovali
- Bridgerock  Bert Huylebroeck1      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  György Székely      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Roland Postle10      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Lorenzo Di Buono      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Diogo Abdalla      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Fabio Corio      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Róbert László2      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Leandro Sereno7      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Harsh Sheth      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Jean-marc Boissinot      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Daniele Bontempo      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Dominiek Van West      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Lee Harding      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Yassine Ben Rajeb      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Toni Söyrinki      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  André de Carvalho      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Atis Praudiņš      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Jasper Coosemans1      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Andres Duffey      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Henri Dormann      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Guilherme Oliveira      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Toto Soave      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Tony Cullen      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Andreas Ramann      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Juan Diego Milán      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Joaquín Pérez Cano      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Viktor Dyankov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Florin Ceapa      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Geir Pukk      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Corentin Olart      -:--.---s + -.---s
- blank  Wouter Teuwen3      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Maurizio Siracusa      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Damir Sen      -:--.---s + -.---s
2. kvalifikace (Q2)
Poz. Pneu Jméno manažera Země Čas kola Ztráta
1 Contimental  Nigel Smith       1:12.707s  + 0.000s
2 Pipirelli  Gustavo Bellotto       1:12.733s  + 0.026s
3 Bridgerock  Peter Both       1:13.576s  + 0.869s
4 Contimental  Tan S Lake       1:13.711s  + 1.004s
5 Contimental  Sam Tipple       1:13.798s  + 1.091s
6 Avonn  Andrea Squizzato1       1:14.538s  + 1.831s
7 Pipirelli  David Panov       1:16.408s  + 3.701s
Ještě se nekvalifikovali
- Bridgerock  Bert Huylebroeck1      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  György Székely      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Roland Postle10      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Lorenzo Di Buono      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Diogo Abdalla      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Fabio Corio      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Róbert László2      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Leandro Sereno7      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Harsh Sheth      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Jean-marc Boissinot      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Daniele Bontempo      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Dominiek Van West      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Lee Harding      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Yassine Ben Rajeb      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Toni Söyrinki      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  André de Carvalho      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Atis Praudiņš      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Jasper Coosemans1      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Andres Duffey      -:--.---s + -.---s
- Bridgerock  Henri Dormann      -:--.---s + -.---s
- Hancock  Guilherme Oliveira      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Toto Soave      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Tony Cullen      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Andreas Ramann      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Juan Diego Milán      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Joaquín Pérez Cano      -:--.---s + -.---s
- Avonn  Viktor Dyankov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Florin Ceapa      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Geir Pukk      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Corentin Olart      -:--.---s + -.---s
-  Wouter Teuwen3      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Maurizio Siracusa      -:--.---s + -.---s
- Pipirelli  Damir Sen      -:--.---s + -.---s