Shrnutí závodu (Trať: A1-Ring | Sezóna: 71 | Závod: 1 | Třída: All)

Sezóna:  Závod:

Vybrat třídu:

# Poz. Změna Pneu Země Jméno manažera (Skupina) Čas Kol Zastávek v boxech Nejlepší kolo Průměrná rychlost Nejlepší čas v boxech
01. 01. +1 +1 Hancock   Ioannis Dimitroglou4 (E) 1h22:58.216 71 2 1:07.811 222.08km/h 13.109s
02. 02. +4 +4 Michelini   Roland Postle6 (E) + 24.140 71 2 1:08.383 221.01km/h 12.557s
03. 03. +9 +9 Badyear   Nevzat Kasapoglu (E) + 33.549 71 2 1:08.087 220.59km/h 13.109s
04. 04. +5 +5 Michelini   Alpo Kaakinen1 (E) + 44.694 71 2 1:08.284 220.10km/h 17.272s
05. 05. -2 -2 Michelini   Hauke Johannsen (E) + 55.685 71 2 1:07.461 219.62km/h 18.778s
06. 06. +1 +1 Michelini   Branislav Hrnjak (E) + 1:01.026 71 2 1:08.499 219.39km/h 15.759s
07. 07. +6 +6 Contimental   Róbert László2 (E) + 1:01.828 71 2 1:09.002 219.36km/h 14.412s
08. 08. -7 -7 Hancock   Andreas Andreou (E) + 1:19.382 70 3 1:07.683 218.59km/h 14.310s
09. 09. +9 +9 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 1:22.413 70 2 1:08.710 218.46km/h 15.520s
10. 10. -2 -2 Michelini   Peter Both (E) + 1:27.623 70 2 1:08.065 218.24km/h 14.590s
11. 11. -1 -1 Michelini   Gonzalo Alvarez (E) + 1:32.164 70 3 1:07.643 218.04km/h 15.009s
12. 12. -7 -7 Hancock   Ricardo Vidal (E) + 1:35.015 70 3 1:07.538 217.92km/h 17.537s
13. 13. -9 -9 Hancock   Christos Bobolis4 (E) + 1:44.232 70 4 1:07.942 217.53km/h 13.892s
14. 01. +1 +1 Dunnolop   Atis Praudins (M3) + 1:53.988 71 2 1:09.350 217.11km/h 17.308s
15. 14. +6 +6 Bridgerock   Tomek Kiełpiński (E) + 2:02.744 70 2 1:09.640 216.74km/h 14.850s
16. 15. +10 +10 Bridgerock   Wouter Teuwen (E) + 2:05.097 70 2 1:09.135 216.64km/h 16.152s
17. 16. -1 -1 Badyear   Ugnius Sagatas (E) + 2:05.903 70 2 1:08.395 216.60km/h 20.605s
18. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Claudio Szynkier (M4) + 2:07.700 71 3 1:08.797 216.53km/h 16.074s
19. 17. +4 +4 Badyear   Mike Baston (E) + 2:08.665 70 2 1:09.175 216.48km/h 15.643s
20. 01. +5 +5 Badyear   George Slater (M1) + 2:16.174 71 2 1:08.761 216.17km/h 18.455s
21. 02. +3 +3 Yokomama   Toni Söyrinki (M1) + 2:16.955 71 2 1:08.957 216.13km/h 17.826s
22. 18. -7 -7 Hancock   Cédrick Flament (E) + 2:18.049 69 2 1:08.605 216.09km/h 21.264s
23. 01. Žádná změna ±0 Michelini   Fabien Massard (M5) + 2:18.515 71 2 1:09.662 216.07km/h 19.183s
24. 02. +16 +16 Badyear   András Bozóti (M5) + 2:18.624 71 1 1:09.613 216.06km/h 26.377s
25. 03. +4 +4 Michelini   Luca Dotti (M5) + 2:19.700 71 2 1:09.267 216.02km/h 16.714s
26. 02. +1 +1 Dunnolop   Ivan Lukovkin (M4) + 2:20.425 71 3 1:09.041 215.99km/h 19.061s
27. 02. +1 +1 Dunnolop   Marek Popławski (M3) + 2:23.500 71 2 1:09.743 215.86km/h 16.211s
28. 03. +2 +2 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 2:24.775 71 2 1:09.791 215.80km/h 19.821s
29. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Dusan Sevarlic (M2) + 2:28.255 71 2 1:08.959 215.66km/h 18.214s
30. 03. -1 -1 Dunnolop   Viktor Dyankov (M1) + 2:35.228 71 2 1:09.599 215.36km/h 19.471s
31. 19. -5 -5 Badyear   Mindaugas Bauža (E) + 2:35.632 69 3 1:09.165 215.35km/h 17.719s
32. 04. +7 +7 Badyear   Sebastian Cucciardi (M1) + 2:36.344 71 2 1:09.500 215.32km/h 16.691s
33. 02. +5 +5 Yokomama   Alix Martin (M2) + 2:38.366 71 2 1:09.128 215.23km/h 17.092s
34. 03. +5 +5 Badyear   Goran Slunjski (M2) + 2:42.748 71 2 1:08.526 215.05km/h 17.744s
35. 05. -2 -2 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M1) + 2:45.731 71 2 1:10.159 214.92km/h 17.734s
36. 04. +1 +1 Dunnolop   Alex Slawson (M5) + 2:45.902 71 2 1:09.331 214.92km/h 22.026s
37. 03. +1 +1 Dunnolop   Apostolis Goutzos (M4) + 2:47.817 71 2 1:10.058 214.84km/h 16.328s
38. 06. -2 -2 Yokomama   Nuno Toscano (M1) + 2:49.017 71 2 1:09.442 214.79km/h 22.342s
39. 04. +4 +4 Dunnolop   Guillaume Delamarre (M3) + 2:49.152 71 2 1:09.406 214.78km/h 17.592s
40. 07. +22 +22 Dunnolop   Alan Horsley (M1) + 2:49.979 71 1 1:10.100 214.75km/h 16.769s
41. 04. +2 +2 Dunnolop   Oliver Radna (M4) + 2:50.453 71 2 1:09.600 214.73km/h 15.980s
42. 05. -1 -1 Yokomama   Miel Soeterbroek (M3) + 2:55.216 71 2 1:09.748 214.53km/h 19.101s
43. 05. +12 +12 Badyear   Aleksandr Gerassimtsik (M5) + 2:55.356 71 2 1:08.962 214.52km/h 16.887s
44. 04. +7 +7 Badyear   Hans Mörtsjö (M2) + 2:56.047 71 2 1:09.311 214.49km/h 17.690s
45. 20. -1 -1 Badyear   Ivan Stiva (E) + 2:56.084 69 2 1:09.784 214.49km/h 19.071s
46. 05. -2 -2 Dunnolop   Božidar Topčić (M2) + 2:57.299 71 2 1:10.333 214.44km/h 20.339s
47. 06. -1 -1 Dunnolop   Yiánnis Gripáris (M2) + 2:58.547 71 2 1:09.938 214.39km/h 17.504s
48. 06. -4 -4 Dunnolop   Pablo Fernandez (M5) + 2:59.206 71 3 1:09.029 214.36km/h 16.487s
49. 21. +8 +8 Badyear   Kreisz Bálint (E) + 3:03.789 69 1 1:10.459 214.17km/h 24.004s
50. 05. Žádná změna ±0 Dunnolop   Marcelo Ascencio (M4) + 3:03.848 71 3 1:09.714 214.17km/h 20.070s
51. 06. +3 +3 Badyear   Ivaylo Tanev (M4) + 3:04.893 71 2 1:09.788 214.13km/h 23.444s
52. 07. +11 +11 Badyear   Martin Frei (M2) + 3:06.021 71 1 1:10.517 214.08km/h 20.841s
53. 08. -6 -6 Michelini   Samoeni Albanalopolis (M2) + 3:07.671 71 2 1:09.434 214.01km/h 19.999s
54. 01. +2 +2 Dunnolop   Karl-Martin Müür (P4) + 3:09.537 71 2 1:09.378 213.93km/h 17.948s
55. 08. +11 +11 Dunnolop   Ádám Jávor (M1) + 3:10.302 71 2 1:09.307 213.90km/h 18.315s
56. 07. +5 +5 Dunnolop   Szymon Kut (M4) + 3:10.904 71 2 1:09.419 213.88km/h 18.145s
57. 07. +2 +2 Yokomama   Bartosz Otworowski (M5) + 3:13.414 71 2 1:09.880 213.77km/h 18.025s
58. 08. +5 +5 Dunnolop   Gino Falco (M4) + 3:14.426 71 2 1:09.587 213.73km/h 19.247s
59. 01. Žádná změna ±0 Badyear   Thomas Bertolino (P9) + 3:14.952 71 2 1:09.631 213.71km/h 19.430s
60. 08. +17 +17 Badyear   Rogerio Mandler (M5) + 3:15.896 71 2 1:10.121 213.67km/h 16.151s
61. 09. +4 +4 Dunnolop   Marco Triulzi (M5) + 3:16.208 71 2 1:10.163 213.66km/h 19.171s
62. 09. -1 -1 Badyear   Mindaugas Kuodys (M1) + 3:18.706 71 3 1:09.006 213.56km/h 16.966s
63. 06. +1 +1 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 3:19.331 70 2 1:10.470 213.53km/h 15.282s
64. 09. -7 -7 Dunnolop   James Hitchen (M4) + 3:20.841 70 3 1:09.066 213.47km/h 16.000s
65. 01. +1 +1 Michelini   Sam Le Meur (P1) + 3:21.042 71 2 1:09.872 213.46km/h 18.695s
66. 22. -6 -6 Contimental   Theodosis Vogiatzis (E) + 3:22.883 69 2 1:10.555 213.38km/h 17.300s
67. 09. +3 +3 Dunnolop   Pablo Di Pietro (M2) + 3:23.413 71 2 1:09.617 213.36km/h 20.885s
68. 10. +9 +9 Dunnolop   Rick Queary (M4) + 3:23.439 70 2 1:09.627 213.36km/h 15.007s
69. 10. Žádná změna ±0 Badyear   Giuseppe Carlomagno (M2) + 3:23.939 71 2 1:09.306 213.34km/h 20.697s
70. 11. +2 +2 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 3:24.174 71 2 1:10.780 213.33km/h 15.821s
71. 10. +24 +24 Contimental   Paweł Otworowski (M1) + 3:24.383 71 1 1:10.925 213.32km/h 26.052s
72. 11. -10 -10 Dunnolop   Arkadiusz Nicewicz (M1) + 3:24.935 71 3 1:09.503 213.30km/h 19.134s
73. 12. +2 +2 Dunnolop   Damian Zglinicki (M2) + 3:26.305 71 2 1:09.987 213.24km/h 20.102s
74. 10. +11 +11 Bridgerock   Brigitta Balázsi (M5) + 3:30.036 70 2 1:10.304 213.09km/h 18.028s
75. 07. +6 +6 Yokomama   Ivan Silva (M3) + 3:30.125 70 2 1:10.072 213.09km/h 19.054s
76. 01. Žádná změna ±0 Yokomama   Tan S Lake (P10) + 3:30.415 71 2 1:10.752 213.07km/h 23.225s
77. 12. +1 +1 Yokomama   Andrej Rilke (M1) + 3:30.556 70 2 1:10.688 213.07km/h 16.854s
78. 13. -1 -1 Yokomama   Riaan Van Der Merwe (M1) + 3:31.485 70 2 1:09.888 213.03km/h 17.212s
79. 08. -7 -7 Hancock   Ivan Andjelic (M3) + 3:31.519 70 2 1:09.187 213.03km/h 21.254s
80. 02. +4 +4 Yokomama   Flavio Mendiković (P1) + 3:32.769 71 1 1:10.980 212.98km/h 24.659s
81. 03. +2 +2 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P1) + 3:32.939 71 2 1:11.068 212.97km/h 18.683s
82. 09. +14 +14 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 3:33.055 70 1 1:11.110 212.97km/h 20.750s
83. 14. +6 +6 Badyear   Mihail Morozov (M1) + 3:33.193 70 2 1:10.194 212.96km/h 16.971s
84. 01. +1 +1 Dunnolop   Jack Benson (P25) + 3:34.319 71 2 1:10.188 212.91km/h 21.500s
85. 11. +11 +11 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues (M4) + 3:34.656 70 2 1:10.413 212.90km/h 19.982s
86. 01. +3 +3 Dunnolop   Paweł Grabowski (P12) + 3:34.752 71 2 1:10.963 212.90km/h 23.190s
87. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Mauricio Angelucci (P15) + 3:34.959 71 3 1:10.372 212.89km/h 17.713s
88. 01. Žádná změna ±0 Badyear   Francesco Lupo (P17) + 3:35.199 71 2 1:09.822 212.88km/h 16.180s
89. 10. -1 -1 Yokomama   Donatas Paplauskas (M3) + 3:35.654 70 2 1:10.140 212.86km/h 18.759s
90. 13. +3 +3 Badyear   Alex Ilushenko (M2) + 3:35.656 71 2 1:10.162 212.86km/h 19.553s
91. 11. +4 +4 Dunnolop   Agostino Oddo (M3) + 3:36.486 70 2 1:10.053 212.82km/h 21.194s
92. 12. +4 +4 Badyear   Alexander Kunze (M3) + 3:37.731 70 2 1:10.397 212.77km/h 16.316s
93. 01. +1 +1 Dunnolop   Lovász Tibor (P7) + 3:39.364 71 2 1:10.619 212.71km/h 20.442s
94. 13. +14 +14 Yokomama   Gareth Love (M3) + 3:39.870 70 1 1:10.799 212.69km/h 21.346s
95. 11. +11 +11 Badyear   Andrea Iacoponi (M5) + 3:40.153 70 2 1:10.057 212.67km/h 14.730s
96. 12. +3 +3 Yokomama   Daniele Bontempo (M5) + 3:40.507 70 2 1:10.118 212.66km/h 18.657s
97. 23. +13 +13 Contimental   Dmitry Nechitailo (E) + 3:41.177 68 1 1:11.020 212.63km/h 15.998s
98. 12. -2 -2 Dunnolop   Stefan Stillhart (M4) + 3:42.292 70 3 1:09.629 212.59km/h 15.979s
99. 04. -1 -1 Dunnolop   Eduardo Sanchez Carenzo (P1) + 3:42.928 71 2 1:11.004 212.56km/h 18.652s
100. 14. +3 +3 Badyear   Roger Bergman (M2) + 3:47.135 70 2 1:09.664 212.39km/h 16.108s
101. 15. +22 +22 Contimental   Pedro Da Silva (M1) + 3:47.671 70 1 1:11.263 212.37km/h 20.192s
102. 14. +17 +17 Yokomama   Witek Dzid (M3) + 3:47.968 70 1 1:11.056 212.36km/h 17.486s
103. 13. +6 +6 Yokomama   Kristoffer Johnsson (M5) + 3:48.429 70 2 1:10.138 212.34km/h 18.582s
104. 01. +1 +1 Yokomama   Felix Horch (P11) + 3:49.303 71 2 1:11.102 212.30km/h 19.359s
105. 15. +17 +17 Yokomama   Armenio Santos (M3) + 3:49.943 70 1 1:11.181 212.27km/h 21.105s
106. 01. +4 +4 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (P3) + 3:49.971 71 2 1:11.007 212.27km/h 20.209s
107. 15. -9 -9 Yokomama   Juan Carlos Caraballo (M2) + 3:50.234 70 3 1:10.508 212.26km/h 17.372s
108. 16. -5 -5 Yokomama   Norbert Ambrus (M3) + 3:50.285 70 2 1:10.855 212.26km/h 21.540s
109. 14. +6 +6 Dunnolop   Steffen Holm (M5) + 3:50.407 70 2 1:10.802 212.26km/h 15.731s
110. 13. +15 +15 Dunnolop   John Ibbotson (M4) + 3:50.635 70 1 1:11.459 212.25km/h 21.228s
111. 02. -1 -1 Dunnolop   Filippo Latino (P12) + 3:50.944 71 2 1:10.166 212.23km/h 19.649s
112. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Daniele Magnani (P23) + 3:50.947 71 3 1:09.684 212.23km/h 18.414s
113. 15. -7 -7 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 3:51.012 70 3 1:10.331 212.23km/h 20.390s
114. 16. +15 +15 Contimental   Martti Kaasik (M5) + 3:51.210 70 2 1:10.279 212.22km/h 15.025s
115. 16. -7 -7 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 3:51.372 70 2 1:10.304 212.22km/h 20.010s
116. 02. +9 +9 Yokomama   Sasa Popovic (P3) + 3:51.643 71 2 1:10.370 212.21km/h 18.936s
117. 01. +1 +1 Yokomama   Zygmunt Ząb (P13) + 3:51.743 71 2 1:10.567 212.20km/h 18.141s
118. 17. -1 -1 Dunnolop   Arnoldas Molis (M5) + 3:52.564 70 2 1:09.938 212.17km/h 20.200s
119. 01. +3 +3 Dunnolop   Roberto Schumacher (P21) + 3:52.679 71 2 1:10.298 212.16km/h 21.455s
120. 17. +6 +6 Dunnolop   Sergey Kozlenko (M1) + 3:52.789 70 2 1:10.652 212.16km/h 19.514s
121. 14. -3 -3 Badyear   Sean Hillier (M4) + 3:52.823 70 2 1:10.128 212.16km/h 17.594s
122. 24. +9 +9 Contimental   Leonardo Franco (E) + 3:53.103 68 2 1:10.624 212.15km/h 15.946s
123. 18. -1 -1 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 3:53.125 70 2 1:10.808 212.15km/h 19.021s
124. 02. +10 +10 Yokomama   Eduardo Casagrande (P4) + 3:53.304 71 2 1:10.183 212.14km/h 21.570s
125. 19. -3 -3 Dunnolop   Marius Valentin Brutaru (M1) + 3:53.441 70 2 1:10.507 212.13km/h 20.883s
126. 03. +5 +5 Dunnolop   Andy Arends (P4) + 3:53.486 71 2 1:10.301 212.13km/h 17.247s
127. 18. -14 -14 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 3:53.511 70 3 1:10.056 212.13km/h 20.081s
128. 02. +4 +4 Dunnolop   Pete Lohvansuu (P25) + 3:53.553 71 2 1:10.246 212.13km/h 19.538s
129. 01. +5 +5 Yokomama   Rogerio Medici Moraes (P20) + 3:53.761 71 1 1:10.806 212.12km/h 26.771s
130. 03. +4 +4 Badyear   Vitali Guska (P25) + 3:53.897 71 2 1:10.672 212.11km/h 19.210s
131. 02. +15 +15 Dunnolop   Björn Simonsson (P20) + 3:54.565 71 2 1:11.050 212.09km/h 21.347s
132. 20. +15 +15 Contimental   Mike Osintsev (M1) + 3:54.678 70 1 1:11.300 212.08km/h 18.414s
133. 03. Žádná změna ±0 Dunnolop   Rich Weaving (P3) + 3:55.759 71 2 1:10.094 212.04km/h 19.606s
134. 03. -1 -1 Dunnolop   Marcus Sandberg (P20) + 3:56.019 71 2 1:10.471 212.03km/h 16.968s
135. 16. +12 +12 Dunnolop   Pavel Pobirovski (M2) + 3:56.218 70 2 1:09.573 212.02km/h 18.236s
136. 02. +2 +2 Yokomama   Dean Francis (P7) + 3:56.457 71 2 1:10.488 212.01km/h 18.831s
137. 01. +13 +13 Badyear   Shaun Thornton (P18) + 3:56.470 71 2 1:10.251 212.01km/h 17.435s
138. 01. +1 +1 Dunnolop   Martino Colombo (P16) + 3:56.858 71 2 1:10.009 211.99km/h 17.386s
139. 15. +3 +3 Badyear   Olivier Portal (M4) + 3:57.151 70 2 1:10.871 211.98km/h 20.573s
140. 16. +4 +4 Yokomama   Max Watson (M4) + 3:57.322 70 2 1:10.681 211.97km/h 17.845s
141. 04. Žádná změna ±0 Yokomama   Kristijan Mihovic (P20) + 3:57.365 71 2 1:11.158 211.97km/h 19.663s
142. 17. -9 -9 Dunnolop   Marcos Barizon (M4) + 3:57.372 70 3 1:10.345 211.97km/h 17.003s
143. 25. +10 +10 Contimental   Piotr Noworyta (E) + 3:57.698 68 2 1:10.127 211.96km/h 18.767s
144. 02. +1 +1 Dunnolop   Jorge Varanda (P18) + 3:57.781 71 2 1:10.140 211.96km/h 20.620s
145. 01. Žádná změna ±0 Yokomama   Dominik Krowiak (P8) + 3:57.804 71 2 1:10.496 211.95km/h 17.289s
146. 03. +1 +1 Dunnolop   Steven Hill (P18) + 3:58.051 71 2 1:10.271 211.94km/h 21.371s
147. 19. -16 -16 Dunnolop   Daniel Andrade (M5) + 3:58.072 70 3 1:10.148 211.94km/h 17.031s
148. 04. -1 -1 Dunnolop   Ilmars Licitis (P25) + 3:58.744 71 2 1:10.336 211.92km/h 18.434s
149. 17. +5 +5 Dunnolop   Marcin Kosiór (M3) + 3:58.849 70 2 1:10.630 211.91km/h 20.470s
150. 02. +5 +5 Dunnolop   Leo Leal (P8) + 3:59.056 71 2 1:10.923 211.90km/h 17.413s
151. 02. +1 +1 Dunnolop   Danilo Vettori (P15) + 4:00.313 71 2 1:10.281 211.85km/h 19.162s
152. 26. +11 +11 Badyear   Twig Fahaji (E) + 4:00.430 68 1 1:10.857 211.85km/h 21.808s
153. 18. -1 -1 Dunnolop   Krzysztof Kasinski (M3) + 4:00.623 70 2 1:10.954 211.84km/h 21.501s
154. 02. Žádná změna ±0 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (P21) + 4:01.584 71 2 1:10.436 211.80km/h 22.989s
155. 04. -3 -3 Dunnolop   Oscar Maddonni (P18) + 4:02.297 71 2 1:10.839 211.77km/h 20.040s
156. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Raluca Tiuca (P22) + 4:02.478 71 2 1:10.515 211.76km/h 18.713s
157. 03. Žádná změna ±0 Dunnolop   Daniel Mason (P21) + 4:02.516 71 2 1:10.631 211.76km/h 18.763s
158. 02. +2 +2 Dunnolop   Tomasz Kaminski (P22) + 4:02.784 71 2 1:10.831 211.75km/h 17.789s
159. 21. +11 +11 Yokomama   Frédéric Pierret (M1) + 4:03.371 70 2 1:09.891 211.73km/h 18.872s
160. 22. -4 -4 Yokomama   Valter Polsaque (M1) + 4:04.315 70 2 1:09.824 211.69km/h 21.446s
161. 17. +10 +10 Badyear   Marco Rafuzzi (M2) + 4:04.325 70 2 1:10.071 211.69km/h 16.134s
162. 05. +8 +8 Yokomama   Juliano Matzenbacher (P20) + 4:04.360 71 2 1:10.406 211.69km/h 18.939s
163. 04. +2 +2 Dunnolop   Victor Baia (P4) + 4:04.473 71 2 1:11.103 211.68km/h 19.578s
164. 06. +3 +3 Dunnolop   Andrey Zhulikov (P20) + 4:04.589 71 2 1:10.416 211.68km/h 20.448s
165. 02. +10 +10 Dunnolop   Mart Tremble (P11) + 4:05.072 71 2 1:10.230 211.66km/h 17.513s
166. 19. +15 +15 Badyear   Chitral Gandhi (M3) + 4:05.337 70 1 1:10.589 211.65km/h 17.907s
167. 05. Žádná změna ±0 Dunnolop   Aymeric Gaurat (P18) + 4:05.434 71 2 1:11.061 211.65km/h 21.555s
168. 02. +15 +15 Badyear   Sven Bojkowski (P16) + 4:05.664 71 2 1:10.159 211.64km/h 17.238s
169. 18. +19 +19 Contimental   Konstantin Sobolev (M2) + 4:05.914 70 1 1:11.115 211.63km/h 13.914s
170. 20. -14 -14 Dunnolop   Tibor Csábi (M5) + 4:06.185 70 3 1:10.355 211.61km/h 20.662s
171. 19. -10 -10 Yokomama   Raimonds Urtāns (M2) + 4:06.265 70 3 1:09.966 211.61km/h 17.015s
172. 03. +20 +20 Dunnolop   Joaquim Ribeiro (P7) + 4:06.625 71 1 1:11.766 211.60km/h 20.597s
173. 05. +7 +7 Dunnolop   Tomasz Siwiec (P1) + 4:06.985 71 2 1:10.824 211.58km/h 17.086s
174. 27. -1 -1 Badyear   Lorenzo Di Buono (E) + 4:07.356 68 3 1:10.354 211.57km/h 17.913s
175. 28. -6 -6 Contimental   Jan Velske (E) + 4:07.982 68 2 1:10.841 211.54km/h 17.264s
176. 01. Žádná změna ±0 Yokomama   Niels Wolters (P6) + 4:07.987 71 2 1:11.196 211.54km/h 19.951s
177. 01. +3 +3 Badyear   Adam Szabo (P14) + 4:08.050 71 2 1:10.318 211.54km/h 20.128s
178. 03. +5 +5 Dunnolop   Adam Domaszewski (P16) + 4:08.445 71 2 1:10.397 211.52km/h 20.452s
179. 04. +1 +1 Dunnolop   Pablo Gustavo (P7) + 4:08.822 71 2 1:10.990 211.51km/h 23.373s
180. 20. +19 +19 Contimental   Marco Ranghetti (M2) + 4:09.174 70 1 1:11.141 211.49km/h 18.917s
181. 23. -2 -2 Yokomama   Rogério Araken (M1) + 4:09.488 70 2 1:10.256 211.48km/h 15.581s
182. 02. +6 +6 Yokomama   Piotr Wrona (P13) + 4:10.226 71 2 1:10.482 211.45km/h 18.233s
183. 21. -1 -1 Dunnolop   Damir Martinjak (M2) + 4:10.285 70 2 1:10.303 211.45km/h 19.813s
184. 29. -12 -12 Contimental   Carlos Esparza (E) + 4:10.463 68 2 1:11.260 211.44km/h 16.491s
185. 24. -10 -10 Dunnolop   Petri Minni (M1) + 4:10.601 70 2 1:10.662 211.44km/h 23.184s
186. 02. Žádná změna ±0 Yokomama   Asdrúbal Corral (P6) + 4:10.650 71 3 1:10.166 211.43km/h 19.944s
187. 04. +4 +4 Dunnolop   Antonny Katayama (P3) + 4:10.868 71 2 1:11.179 211.43km/h 20.878s
188. 05. +16 +16 Michelini   Jesús Pérez (P7) + 4:11.875 71 1 1:11.817 211.38km/h 17.273s
189. 03. +4 +4 Dunnolop   Troy Sheahen (P22) + 4:12.261 71 2 1:10.220 211.37km/h 17.826s
190. 02. +6 +6 Badyear   Bindics Róbert (P14) + 4:12.465 71 2 1:11.378 211.36km/h 21.213s
191. 03. Žádná změna ±0 Yokomama   Adam Dzido (P11) + 4:12.475 71 2 1:10.951 211.36km/h 20.099s
192. 03. +8 +8 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 4:12.572 71 2 1:11.448 211.36km/h 16.604s
193. 01. +2 +2 Dunnolop   Quentin Levasseur (P2) + 4:12.672 71 3 1:09.705 211.35km/h 18.079s
194. 05. Žádná změna ±0 Dunnolop   Roman Maksimenkov (P25) + 4:12.775 71 2 1:10.444 211.35km/h 16.653s
195. 03. -2 -2 Dunnolop   Gábor Tóth (P14) + 4:12.844 71 3 1:10.327 211.35km/h 19.259s
196. 06. +3 +3 Dunnolop   Diego Mahecha (P1) + 4:12.886 71 2 1:11.377 211.34km/h 18.179s
197. 04. +15 +15 Yokomama   Fabio Pereira (P11) + 4:12.902 71 1 1:10.640 211.34km/h 20.717s
198. 06. -4 -4 Yokomama   Mike Leone (P18) + 4:13.069 71 2 1:10.895 211.34km/h 19.007s
199. 04. -2 -2 Dunnolop   Tony Oliver (P14) + 4:13.464 71 2 1:10.474 211.32km/h 16.188s
200. 07. Žádná změna ±0 Dunnolop   Andrew King (P18) + 4:13.838 71 2 1:10.275 211.31km/h 18.495s
201. 20. +9 +9 Dunnolop   Mikko Heikkinen (M3) + 4:14.095 69 2 1:11.294 211.29km/h 17.758s
202. 05. +6 +6 Yokomama   Antonio Fragoso (P11) + 4:14.365 71 2 1:10.902 211.28km/h 18.279s
203. 04. +4 +4 Yokomama   Fred Vautrin (P21) + 4:14.447 71 2 1:10.709 211.28km/h 22.583s
204. 06. +2 +2 Yokomama   Miloš Rehak (P11) + 4:14.648 71 2 1:10.637 211.27km/h 21.520s
205. 22. -18 -18 Hancock   Ilya Vedenikov (M2) + 4:14.785 70 3 1:09.679 211.27km/h 16.819s
206. 03. +2 +2 Yokomama   Nick Tsagarakis (P6) + 4:15.026 71 2 1:11.810 211.26km/h 19.924s
207. 03. +7 +7 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 4:15.130 71 2 1:10.896 211.25km/h 21.385s
208. 04. +9 +9 Dunnolop   Lazaros Spiliopoulos (P15) + 4:15.983 71 2 1:10.586 211.22km/h 18.787s
209. 05. -3 -3 Badyear   Farcy Génel (P15) + 4:16.283 71 2 1:10.105 211.21km/h 22.903s
210. 21. +5 +5 Yokomama   Gustavo Bellotto (M5) + 4:16.344 70 2 1:11.440 211.20km/h 15.742s
211. 05. -4 -4 Yokomama   Nuno Rodrigues (P4) + 4:17.233 71 2 1:11.515 211.17km/h 18.813s
212. 06. -2 -2 Badyear   Mihail Golovanov (P4) + 4:18.503 71 2 1:10.744 211.12km/h 18.548s
213. 03. +2 +2 Dunnolop   Michael Monaco (P13) + 4:18.541 71 2 1:11.430 211.12km/h 17.768s
214. 05. -2 -2 Yokomama   Paulo Morgado (P14) + 4:18.565 71 2 1:11.509 211.11km/h 24.423s
215. 04. Žádná změna ±0 Yokomama   Arnaud Ferraris (P13) + 4:18.573 71 2 1:11.206 211.11km/h 19.044s
216. 02. +3 +3 Dunnolop   Jimmy De Roy (P9) + 4:18.580 71 1 1:11.750 211.11km/h 19.424s
217. 22. -10 -10 Badyear   Bernard Bontjer (M5) + 4:18.658 70 2 1:11.103 211.11km/h 19.709s
218. 23. +5 +5 Dunnolop   Peter Thompson (M5) + 4:18.682 70 2 1:10.896 211.11km/h 21.018s
219. 05. -4 -4 Yokomama   Paul Brandt (P13) + 4:19.242 71 3 1:10.618 211.09km/h 22.448s
220. 24. +6 +6 Dunnolop   Jens Frostrup (M5) + 4:19.329 70 1 1:11.694 211.08km/h 18.256s
221. 06. +1 +1 Yokomama   Paweł Nowak (P15) + 4:19.381 71 2 1:10.592 211.08km/h 19.755s
222. 18. +3 +3 Badyear   Tibor Szuromi (M4) + 4:20.207 70 2 1:10.865 211.05km/h 20.079s
223. 06. -5 -5 Yokomama   Tianhao Chen (P7) + 4:20.843 71 2 1:11.615 211.02km/h 22.453s
224. 06. +2 +2 Yokomama   Juan Carlos Alonso (P25) + 4:21.067 71 2 1:10.615 211.01km/h 21.362s
225. 07. -4 -4 Yokomama   Luca Sora (P20) + 4:21.726 71 2 1:11.619 210.99km/h 22.191s
226. 07. +7 +7 Yokomama   Daniel Iliev (P15) + 4:21.865 71 2 1:11.509 210.98km/h 21.530s
227. 03. +19 +19 Contimental   Marc De Jong (P9) + 4:22.009 71 1 1:11.201 210.98km/h 23.321s
228. 21. +12 +12 Yokomama   Ross Proud (M3) + 4:22.392 69 1 1:11.732 210.96km/h 19.371s
229. 08. +13 +13 Dunnolop   Dirk Stieger (P18) + 4:22.920 71 2 1:10.646 210.94km/h 18.468s
230. 02. +2 +2 Yokomama   Luca Molendi (P2) + 4:23.298 71 2 1:11.461 210.92km/h 20.013s
231. 25. +4 +4 Badyear   Emmanuel Manfre (M5) + 4:23.427 70 2 1:10.735 210.92km/h 19.992s
232. 02. +8 +8 Yokomama   Michal Presinsky (P23) + 4:23.815 71 2 1:11.575 210.90km/h 18.374s
233. 07. -3 -3 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 4:24.102 71 2 1:11.316 210.89km/h 20.804s
234. 04. +4 +4 Dunnolop   Doru Paraschiv (P9) + 4:24.344 71 2 1:10.558 210.88km/h 20.253s
235. 05. +1 +1 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 4:24.559 71 2 1:11.697 210.87km/h 19.501s
236. 05. -3 -3 Yokomama   Alex Alonso (P3) + 4:24.613 71 3 1:10.201 210.87km/h 17.682s
237. 08. +9 +9 Yokomama   Christian Bernhard (P25) + 4:24.690 71 2 1:11.200 210.87km/h 20.579s
238. 05. -1 -1 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 4:24.714 70 2 1:11.536 210.87km/h 19.163s
239. 08. -3 -3 Yokomama   Mark McTaggart (P15) + 4:24.875 71 2 1:11.644 210.86km/h 18.301s
240. 09. +6 +6 Dunnolop   Pedro Cajueiro (P15) + 4:25.028 71 2 1:10.426 210.85km/h 20.837s
241. 06. +1 +1 Dunnolop   Adele Siracusa (P9) + 4:25.421 70 2 1:10.299 210.84km/h 21.280s
242. 06. -1 -1 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 4:25.456 71 2 1:10.960 210.84km/h 19.633s
243. 01. +2 +2 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet (P5) + 4:26.263 71 2 1:11.569 210.80km/h 17.235s
244. 04. +2 +2 Yokomama   Paul Williams (P16) + 4:26.702 71 2 1:11.463 210.79km/h 19.400s
245. 05. +6 +6 Dunnolop   Martin Pospíšil (P16) + 4:27.053 71 2 1:11.213 210.77km/h 19.215s
246. 04. +5 +5 Yokomama   Heversson Amorim (P22) + 4:27.295 71 2 1:10.680 210.76km/h 16.245s
247. 26. -15 -15 Yokomama   Patrick Urlings (M5) + 4:27.594 70 3 1:10.175 210.75km/h 18.021s
248. 22. -3 -3 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 4:28.153 69 2 1:11.113 210.73km/h 18.824s
249. 27. -13 -13 Yokomama   Filip Cristian (M5) + 4:28.221 70 2 1:11.262 210.73km/h 20.260s
250. 23. +15 +15 Badyear   Salvatore Andretti (M2) + 4:28.257 70 1 1:11.456 210.72km/h 21.475s
251. 23. +7 +7 Yokomama   Joel Viitikko (M3) + 4:28.275 69 2 1:11.478 210.72km/h 16.726s
252. 24. +9 +9 Contimental   Tom Seib (M2) + 4:28.354 70 2 1:10.841 210.72km/h 15.237s
253. 06. +4 +4 Dunnolop   Felix Österreicher (P16) + 4:29.115 71 2 1:10.591 210.69km/h 19.312s
254. 04. Žádná změna ±0 Dunnolop   Moreno Santorum (P8) + 4:29.199 71 2 1:11.027 210.69km/h 24.068s
255. 09. Žádná změna ±0 Yokomama   Martin Urtubey (P25) + 4:29.829 71 2 1:11.450 210.66km/h 19.978s
256. 03. +4 +4 Dunnolop   Zoltann Tiszai (P23) + 4:30.087 71 2 1:11.352 210.65km/h 22.527s
257. 06. -5 -5 Yokomama   Plamen Iliev (P3) + 4:30.451 71 3 1:10.598 210.64km/h 19.269s
258. 07. -3 -3 Yokomama   Julio Pereira (P1) + 4:30.850 71 3 1:10.078 210.62km/h 20.183s
259. 03. -1 -1 Dunnolop   Hugo Andrade (P12) + 4:30.992 71 2 1:10.436 210.61km/h 21.359s
260. 04. +1 +1 Dunnolop   Gabor Csizmadia (P12) + 4:31.561 71 2 1:10.721 210.59km/h 22.175s
261. 02. +4 +4 Avonn   Liudvikas Selmistraitis (P5) + 4:32.120 71 1 1:11.266 210.57km/h 23.779s
262. 19. +12 +12 Dunnolop   Lee Harding (M4) + 4:32.231 69 1 1:11.435 210.56km/h 20.379s
263. 07. Žádná změna ±0 Yokomama   Oleg Pokhilko (P21) + 4:32.450 71 2 1:11.627 210.56km/h 18.189s
264. 03. +5 +5 Badyear   Krasimir Nanchev (P5) + 4:32.457 71 1 1:11.528 210.56km/h 27.702s
265. 03. +5 +5 Dunnolop   Andrew Lawrence (P2) + 4:32.509 71 2 1:10.810 210.55km/h 19.848s
266. 06. -3 -3 Yokomama   Márton Martin Safranyik (P13) + 4:32.542 71 2 1:11.584 210.55km/h 20.013s
267. 04. -2 -2 Yokomama   Pandi Rajan (P2) + 4:32.797 71 3 1:10.962 210.54km/h 18.663s
268. 04. -2 -2 Yokomama   Domien Luts (P5) + 4:32.839 71 2 1:10.875 210.54km/h 22.462s
269. 06. +4 +4 Dunnolop   Ezequiel Palletti (P14) + 4:34.391 71 2 1:11.761 210.48km/h 22.326s
270. 05. +4 +4 Yokomama   Stephane Verly (P2) + 4:34.571 71 2 1:11.319 210.47km/h 18.206s
271. 10. +2 +2 Yokomama   Raúl Dominguez (P15) + 4:34.641 71 2 1:10.693 210.47km/h 17.204s
272. 07. -1 -1 Yokomama   Miguel Rosso (P11) + 4:34.778 71 2 1:11.827 210.46km/h 19.485s
273. 04. Žádná změna ±0 Dunnolop   Uilton Santos (P23) + 4:34.897 71 2 1:10.695 210.46km/h 19.182s
274. 06. +1 +1 Dunnolop   Fernando Musetti (P2) + 4:34.944 71 2 1:10.884 210.46km/h 20.487s
275. 08. -7 -7 Yokomama   Eugene Timchenko (P11) + 4:35.082 71 2 1:10.896 210.45km/h 20.755s
276. 09. +1 +1 Dunnolop   Grant Crouch (P11) + 4:35.173 71 2 1:11.723 210.45km/h 18.591s
277. 07. +9 +9 Dunnolop   Simone Pasqualoni (P16) + 4:35.560 71 2 1:10.726 210.43km/h 17.860s
278. 01. Žádná změna ±0 Yokomama   Mikael Lejonhjärta (P24) + 4:35.626 71 2 1:11.801 210.43km/h 18.077s
279. 01. +3 +3 Yokomama   Argiris Mamplekos (P19) + 4:35.951 71 2 1:11.288 210.42km/h 20.297s
280. 07. +17 +17 Contimental   Marek Hajnrych (P14) + 4:35.984 71 1 1:11.780 210.41km/h 19.571s
281. 10. -6 -6 Yokomama   Alexei Malkin (P11) + 4:36.761 71 2 1:11.450 210.38km/h 19.737s
282. 02. +4 +4 Yokomama   Muhammad Aftab Toor (P19) + 4:36.871 71 2 1:11.419 210.38km/h 20.861s
283. 08. +4 +4 Yokomama   Kevin Glassenbury (P20) + 4:37.040 71 2 1:11.867 210.37km/h 19.333s
284. 02. +6 +6 Dunnolop   Igor Pererva (P10) + 4:37.145 71 2 1:10.231 210.37km/h 19.801s
285. 09. -2 -2 Yokomama   Antonio Veiga (P20) + 4:37.463 71 2 1:11.055 210.36km/h 19.726s
286. 24. -14 -14 Yokomama   Jean-françois Charbinat (M3) + 4:37.667 69 4 1:09.444 210.35km/h 18.566s
287. 02. +7 +7 Yokomama   Erika Csomay (P17) + 4:38.108 71 2 1:10.961 210.33km/h 18.858s
288. 25. +8 +8 Yokomama   Andrej Fülöp (M1) + 4:38.176 69 1 1:11.063 210.33km/h 21.976s
289. 07. +7 +7 Dunnolop   Martin Irla (P4) + 4:38.269 70 2 1:11.150 210.32km/h 21.602s
290. 03. -1 -1 Yokomama   Andrzej Bareja (P19) + 4:38.304 71 2 1:11.745 210.32km/h 21.945s
291. 07. -2 -2 Dunnolop   Marko Radakovic (P2) + 4:38.362 71 2 1:10.458 210.32km/h 21.783s
292. 25. -19 -19 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 4:39.143 69 2 1:11.700 210.29km/h 20.187s
293. 10. Žádná změna ±0 Badyear   László Kovácsi (P25) + 4:39.230 71 3 1:09.645 210.28km/h 26.752s
294. 05. Žádná změna ±0 Yokomama   Nada Sokovic (P5) + 4:39.358 71 2 1:11.840 210.28km/h 20.311s
295. 04. +3 +3 Yokomama   Antonio Cerqueira (P6) + 4:39.600 71 2 1:11.130 210.27km/h 21.407s
296. 06. -5 -5 Dunnolop   Ramón López (P5) + 4:39.609 71 2 1:11.781 210.27km/h 22.384s
297. 05. +9 +9 Yokomama   Robert Horvath (P12) + 4:39.618 71 2 1:10.947 210.27km/h 18.725s
298. 07. -3 -3 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 4:39.893 71 2 1:11.783 210.26km/h 20.611s
299. 03. +1 +1 Yokomama   Pedro Jose Moreno (P17) + 4:39.971 71 2 1:11.576 210.25km/h 20.738s
300. 04. -1 -1 Yokomama   Marco Longo (P17) + 4:40.120 71 2 1:10.532 210.25km/h 22.976s
301. 06. +5 +5 Yokomama   Fabio Corio (P12) + 4:40.180 71 2 1:10.875 210.25km/h 18.538s
302. 03. +19 +19 Dunnolop   Carlos Gonçalves (P10) + 4:40.214 71 1 1:11.748 210.25km/h 24.684s
303. 04. +12 +12 Dunnolop   Valnyris Tejet (P10) + 4:40.454 71 2 1:11.274 210.24km/h 19.386s
304. 05. +13 +13 Dunnolop   Popescu Dan (P23) + 4:40.707 71 2 1:11.421 210.23km/h 20.257s
305. 25. -4 -4 Yokomama   Andrian Naidenov (M2) + 4:40.849 70 2 1:11.562 210.22km/h 21.046s
306. 05. -2 -2 Yokomama   Konrad Lasak (P10) + 4:40.957 71 2 1:11.312 210.22km/h 19.322s
307. 26. -4 -4 Dunnolop   Dmitrij Polikarpov (M2) + 4:41.321 70 2 1:11.506 210.20km/h 24.601s
308. 02. Žádná změna ±0 Yokomama   Róbert Villásek (P24) + 4:41.410 71 3 1:10.012 210.20km/h 21.019s
309. 08. -3 -3 Yokomama   Adriano Barbosa (P16) + 4:41.629 71 3 1:10.388 210.19km/h 18.030s
310. 08. +9 +9 Yokomama   Saulius Majauskas (P4) + 4:41.670 70 2 1:10.076 210.19km/h 19.178s
311. 08. +2 +2 Dunnolop   Manfred Madson (P21) + 4:41.889 71 2 1:11.635 210.18km/h 17.168s
312. 03. +3 +3 Dunnolop   Roland Balog (P24) + 4:42.377 71 2 1:10.437 210.16km/h 21.504s
313. 04. -1 -1 Yokomama   Pedro Henrique (P24) + 4:42.754 71 2 1:11.063 210.14km/h 18.583s
314. 06. -1 -1 Yokomama   Adrian Skrobiński (P10) + 4:43.947 70 2 1:11.776 210.10km/h 20.833s
315. 07. -5 -5 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 4:43.962 70 2 1:11.684 210.10km/h 20.498s
316. 07. +2 +2 Yokomama   László Székelyhidi (P13) + 4:44.550 71 2 1:11.658 210.07km/h 21.098s
317. 09. -3 -3 Contimental   József Gyuricza (P18) + 4:44.731 71 2 1:11.633 210.06km/h 18.385s
318. 30. -2 -2 Contimental   Ahmet Sonverdi (E) + 4:44.911 67 3 1:10.916 210.06km/h 15.795s
319. 09. -5 -5 Yokomama   Andrea Gaggino (P16) + 4:45.074 71 2 1:11.411 210.05km/h 22.922s
320. 06. -3 -3 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 4:45.131 71 2 1:11.572 210.05km/h 21.223s
321. 10. -1 -1 Dunnolop   Ihor Rusnak (P16) + 4:45.190 71 2 1:10.729 210.05km/h 20.037s
322. 08. +6 +6 Yokomama   Szilvia Gaál (P5) + 4:45.440 71 2 1:11.094 210.04km/h 18.851s
323. 05. +1 +1 Yokomama   Rodrigo Viana (P8) + 4:45.483 71 2 1:10.836 210.03km/h 18.180s
324. 07. +7 +7 Dunnolop   Mélanie Delhaye (P3) + 4:45.663 71 2 1:11.627 210.03km/h 17.790s
325. 08. -1 -1 Yokomama   David Rolleston (P14) + 4:45.748 71 2 1:11.090 210.02km/h 18.919s
326. 09. +2 +2 Yokomama   Melando Tasoso (P4) + 4:45.754 70 2 1:10.652 210.02km/h 23.882s
327. 31. -4 -4 Contimental   Łukasz Dudek1 (E) + 4:45.776 67 2 1:11.615 210.02km/h 16.184s
328. 07. +7 +7 Dunnolop   Mariel Fernandez (P9) + 4:45.948 70 2 1:11.641 210.02km/h 22.031s
329. 09. +5 +5 Yokomama   Giulio Gaggino (P14) + 4:46.033 71 2 1:12.019 210.01km/h 18.243s
330. 20. +16 +16 Yokomama   Matt Kasar (M4) + 4:46.089 69 1 1:11.824 210.01km/h 25.820s
331. 05. +7 +7 Badyear   David Smith (P6) + 4:46.332 71 2 1:10.755 210.00km/h 21.660s
332. 10. +3 +3 Badyear   Dávid Guti (P4) + 4:46.429 70 2 1:10.938 210.00km/h 22.021s
333. 08. -4 -4 Yokomama   Bora Janić (P3) + 4:46.558 71 2 1:11.416 209.99km/h 21.691s
334. 08. +13 +13 Dunnolop   Scott Wilden (P2) + 4:46.705 71 2 1:11.180 209.99km/h 22.918s
335. 06. +8 +8 Yokomama   Daniel Palma (P6) + 4:47.065 71 2 1:11.062 209.97km/h 19.718s
336. 07. -3 -3 Yokomama   Jorge Jury (P6) + 4:47.168 71 2 1:11.193 209.97km/h 21.660s
337. 11. -2 -2 Yokomama   Piotrek Siekierka (P11) + 4:47.363 71 2 1:11.821 209.96km/h 19.230s
338. 26. +2 +2 Contimental   Tamás Schivánovits (M1) + 4:47.795 69 2 1:10.798 209.94km/h 17.490s
339. 05. +6 +6 Yokomama   Sylvain Guillon (P22) + 4:48.055 71 2 1:11.894 209.93km/h 21.327s
340. 07. -1 -1 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 4:48.104 70 2 1:11.632 209.93km/h 20.869s
341. 08. -5 -5 Badyear   Rafael Mantovani (P12) + 4:48.110 70 2 1:11.621 209.93km/h 17.919s
342. 11. +12 +12 Dunnolop   Martin Tajcnár (P16) + 4:48.664 71 2 1:11.137 209.91km/h 20.756s
343. 06. +7 +7 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 4:48.665 71 2 1:11.736 209.91km/h 17.609s
344. 10. +10 +10 Yokomama   Martin Granö (P20) + 4:48.780 71 2 1:11.397 209.90km/h 19.782s
345. 08. -5 -5 Dunnolop   Sam Hardwick (P6) + 4:49.242 71 3 1:10.816 209.88km/h 23.036s
346. 05. -3 -3 Dunnolop   Nikolay Stanev (P17) + 4:49.450 70 3 1:11.176 209.88km/h 18.592s
347. 08. +8 +8 Yokomama   Matej Čambal (P9) + 4:49.814 70 2 1:11.212 209.86km/h 21.211s
348. 32. -9 -9 Contimental   Gábor Safranyik (E) + 4:50.096 67 2 1:11.703 209.85km/h 16.931s
349. 27. -3 -3 Yokomama   Sebastian Jóźwiak (M2) + 4:50.109 69 3 1:10.359 209.85km/h 17.095s
350. 07. -1 -1 Contimental   Orlin Popov (P23) + 4:50.406 71 2 1:11.609 209.84km/h 21.410s
351. 27. +9 +9 Dunnolop   Szilveszter Szatmári (M1) + 4:50.872 69 1 1:11.334 209.82km/h 19.944s
352. 10. +2 +2 Yokomama   Bertold Kelemen (P18) + 4:50.876 71 2 1:11.654 209.82km/h 17.277s
353. 28. -2 -2 Dunnolop   Lazar Petkovic (M1) + 4:51.172 69 2 1:10.546 209.81km/h 23.821s
354. 07. +4 +4 Dunnolop   Geoffrey Stanislawski (P7) + 4:51.224 70 2 1:10.560 209.81km/h 21.434s
355. 29. -5 -5 Dunnolop   Mateusz Górny (M1) + 4:51.334 69 2 1:11.246 209.80km/h 21.558s
356. 04. -1 -1 Yokomama   Marek Marchewka (P19) + 4:51.501 71 2 1:11.969 209.79km/h 19.160s
357. 05. +8 +8 Yokomama   Stefan Olofsson (P19) + 4:51.749 71 2 1:11.788 209.79km/h 16.811s
358. 06. +4 +4 Dunnolop   James Bentley (P8) + 4:52.003 71 1 1:11.583 209.77km/h 26.109s
359. 11. Žádná změna ±0 Yokomama   Leonel Rey (P15) + 4:52.074 70 2 1:11.579 209.77km/h 21.320s
360. 30. -15 -15 Badyear   Olivier Recouvreur (M1) + 4:52.097 69 3 1:11.026 209.77km/h 17.971s
361. 28. +12 +12 Contimental   Giacomo Caridi (M2) + 4:52.534 69 1 1:11.989 209.75km/h 23.896s
362. 06. +15 +15 Contimental   Eugeniu Serbaniuc (P19) + 4:53.092 71 1 1:11.150 209.73km/h 28.034s
363. 26. -8 -8 Dunnolop   José Abi Jaudi (M3) + 4:53.098 69 3 1:10.743 209.73km/h 17.832s
364. 09. +6 +6 Contimental   Marc Werner (P3) + 4:53.662 71 2 1:11.945 209.71km/h 19.438s
365. 09. -3 -3 Dunnolop   Philippe Calaan (P9) + 4:53.924 70 2 1:11.732 209.70km/h 21.767s
366. 12. -5 -5 Yokomama   Nishank Manjunath (P16) + 4:54.108 71 2 1:11.247 209.69km/h 18.601s
367. 06. +2 +2 Yokomama   Uwe Gibis (P17) + 4:54.346 70 2 1:11.657 209.68km/h 23.575s
368. 09. +1 +1 Dunnolop   Alex Belão (P12) + 4:54.556 70 2 1:11.875 209.67km/h 19.736s
369. 08. +5 +5 Dunnolop   Amato Batoni (P13) + 4:54.628 71 2 1:11.163 209.67km/h 20.396s
370. 07. +2 +2 Yokomama   Tihamér Pál (P19) + 4:55.019 71 2 1:11.019 209.65km/h 19.402s
371. 08. +6 +6 Dunnolop   Fabrizio Seccia (P19) + 4:55.110 71 2 1:10.825 209.65km/h 24.117s
372. 10. +17 +17 Yokomama   Maria Pazos (P14) + 4:55.147 71 1 1:11.791 209.65km/h 21.963s
373. 11. +7 +7 Contimental   Paulo Maia (P14) + 4:55.149 71 2 1:10.987 209.65km/h 21.562s
374. 12. -7 -7 Dunnolop   Marco Lauria (P11) + 4:55.354 71 3 1:11.222 209.64km/h 18.693s
375. 11. +5 +5 Dunnolop   Florian Humbert (P18) + 4:55.546 71 2 1:11.442 209.63km/h 20.761s
376. 09. +3 +3 Contimental   Stijn Teeuwisse (P13) + 4:55.590 71 2 1:10.804 209.63km/h 20.545s
377. 07. +1 +1 Dunnolop   Mike Taylor (P8) + 4:55.911 71 2 1:10.804 209.62km/h 21.182s
378. 10. +21 +21 Yokomama   Tadeu Bolzan (P13) + 4:55.933 71 1 1:11.341 209.62km/h 18.897s
379. 11. -9 -9 Yokomama   Zsolt Latinovits (P4) + 4:56.409 70 2 1:11.602 209.60km/h 20.850s
380. 08. -1 -1 Yokomama   Damir Hictaler (P10) + 4:56.509 70 2 1:11.501 209.60km/h 22.144s
381. 12. -4 -4 Dunnolop   Dejan Makor (P18) + 4:57.048 71 2 1:11.484 209.57km/h 23.978s
382. 07. +3 +3 Yokomama   Christophe Coqueblin (P22) + 4:57.575 71 2 1:11.148 209.55km/h 19.294s
383. 29. +3 +3 Dunnolop   Dinko Tadic (M2) + 4:57.662 69 1 1:12.246 209.55km/h 23.956s
384. 31. -1 -1 Yokomama   Stefano Siletto (M1) + 4:57.691 69 2 1:11.682 209.55km/h 21.453s
385. 09. -5 -5 Dunnolop   Giordano Vieira (P10) + 4:57.884 70 3 1:11.207 209.54km/h 21.498s
386. 30. +4 +4 Dunnolop   Patrick Libaros (M2) + 4:58.196 69 2 1:11.151 209.53km/h 20.338s
387. 13. -6 -6 Dunnolop   Ivars Vilks (P11) + 4:58.384 71 2 1:10.758 209.52km/h 19.306s
388. 09. Žádná změna ±0 Yokomama   Guido Simonetta (P21) + 4:58.846 71 2 1:11.782 209.50km/h 20.966s
389. 08. -7 -7 Yokomama   David Fuchs (P1) + 4:58.888 70 3 1:10.501 209.50km/h 21.420s
390. 09. -3 -3 Yokomama   Giorgio Aspesi (P2) + 4:59.248 71 3 1:11.480 209.49km/h 18.841s
391. 08. -3 -3 Dunnolop   Luis Santos (P8) + 4:59.323 71 2 1:10.820 209.48km/h 20.478s
392. 21. -4 -4 Dunnolop   Gianluca Calzetta (M4) + 4:59.401 69 3 1:10.737 209.48km/h 23.777s
393. 22. +7 +7 Yokomama   Andrew Green (M4) + 4:59.537 69 2 1:10.322 209.48km/h 19.890s
394. 32. -7 -7 Contimental   Bartek Nowak (M1) + 4:59.582 69 2 1:11.222 209.47km/h 20.993s
395. 09. -1 -1 Yokomama   Nikolas Turunen (P6) + 4:59.611 71 2 1:11.925 209.47km/h 20.324s
396. 11. +4 +4 Contimental   Roberto Carta (P20) + 4:59.721 71 2 1:10.932 209.47km/h 17.700s
397. 05. +18 +18 Contimental   Michele Miksche (P24) + 4:59.760 71 1 1:11.810 209.47km/h 25.726s
398. 06. +25 +25 Yokomama   Didier Cave (P24) + 5:00.081 71 1 1:12.082 209.45km/h 21.471s
399. 09. +1 +1 Yokomama   Raivo Nurja (P5) + 5:00.519 71 2 1:11.948 209.44km/h 19.206s
400. 08. +1 +1 Dunnolop   Miljenko Črnjak (P23) + 5:00.799 71 2 1:11.828 209.43km/h 21.919s
401. 13. +9 +9 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 5:01.428 71 2 1:11.029 209.40km/h 20.558s
402. 08. +14 +14 Dunnolop   Erwann Gendreau (P22) + 5:01.481 71 2 1:11.821 209.40km/h 20.556s
403. 27. +9 +9 Dunnolop   Pedro Nazaré (M3) + 5:01.905 69 2 1:11.614 209.38km/h 15.533s
404. 11. +4 +4 Yokomama   Remigijus Staskonis (P25) + 5:02.101 70 2 1:11.080 209.37km/h 18.269s
405. 12. -7 -7 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 5:02.510 71 2 1:11.750 209.36km/h 21.875s
406. 08. +28 +28 Yokomama   Eddie Goodall (P7) + 5:02.728 70 1 1:11.479 209.35km/h 23.257s
407. 14. +21 +21 Yokomama   Jorge Luiz Filho (P16) + 5:03.156 71 1 1:11.892 209.33km/h 18.859s
408. 09. +5 +5 Yokomama   Bronek Obarewicz (P22) + 5:03.195 71 2 1:11.091 209.33km/h 17.345s
409. 10. -5 -5 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 5:03.760 71 2 1:11.741 209.31km/h 21.334s
410. 33. -26 -26 Contimental   Andreas Ramann (M1) + 5:03.780 69 2 1:11.873 209.31km/h 19.143s
411. 12. +16 +16 Yokomama   Hancheng Li (P4) + 5:03.791 70 2 1:11.667 209.31km/h 18.405s
412. 09. +19 +19 Yokomama   Thiago Cristofolini (P23) + 5:03.987 70 1 1:11.387 209.30km/h 24.256s
413. 10. +17 +17 Dunnolop   Rokas Pranskevičius (P9) + 5:04.045 70 1 1:11.942 209.30km/h 23.725s
414. 10. +4 +4 Yokomama   Ryan Tyrrell (P10) + 5:04.188 70 2 1:11.666 209.29km/h 20.614s
415. 10. +3 +3 Yokomama   Robert Raczkiewicz (P3) + 5:04.278 70 2 1:11.658 209.29km/h 17.605s
416. 10. -8 -8 Yokomama   Damir Sen (P23) + 5:04.312 70 2 1:11.602 209.29km/h 20.289s
417. 15. +3 +3 Yokomama   Tamás Matúz (P16) + 5:04.340 71 2 1:11.221 209.29km/h 23.402s
418. 09. -2 -2 Yokomama   Olver Hernández (P19) + 5:04.693 71 2 1:11.727 209.27km/h 20.550s
419. 11. +7 +7 Yokomama   Robert Randjelovic (P3) + 5:04.731 70 2 1:11.382 209.27km/h 21.042s
420. 23. +9 +9 Yokomama   Tony Cullen (M4) + 5:04.844 69 1 1:12.347 209.27km/h 21.452s
421. 12. -2 -2 Yokomama   Stefan Leinsinger (P3) + 5:05.100 70 2 1:11.451 209.25km/h 16.012s
422. 24. +2 +2 Yokomama   Vitaliy Repetsky (M4) + 5:05.105 69 2 1:11.112 209.25km/h 17.511s
423. 09. -1 -1 Yokomama   Jarek Joniec (P7) + 5:05.131 70 2 1:11.113 209.25km/h 20.581s
424. 11. +20 +20 Yokomama   Vitor Gantois (P10) + 5:05.470 70 1 1:11.899 209.24km/h 23.437s
425. 11. +1 +1 Yokomama   Jon Day (P23) + 5:05.481 70 2 1:11.110 209.24km/h 20.834s
426. 10. +1 +1 Yokomama   Pedro Bezerra (P21) + 5:05.601 70 2 1:11.520 209.24km/h 21.249s
427. 07. +6 +6 Yokomama   Eduardo Hoepers (P17) + 5:05.675 70 2 1:11.375 209.23km/h 17.710s
428. 31. Žádná změna ±0 Contimental   Vsevolod Demydov2 (M2) + 5:05.776 69 2 1:11.739 209.23km/h 16.552s
429. 13. -6 -6 Yokomama   Mikko Suhonen (P3) + 5:05.886 70 3 1:11.039 209.22km/h 20.441s
430. 11. -1 -1 Yokomama   Alessandro Casagrande (P13) + 5:06.349 70 2 1:11.007 209.21km/h 19.482s
431. 10. +6 +6 Yokomama   Anubis Montero (P7) + 5:06.371 70 2 1:10.790 209.20km/h 23.501s
432. 25. -1 -1 Contimental   Mateusz Bogusz (M4) + 5:06.445 69 2 1:11.024 209.20km/h 18.494s
433. 26. -10 -10 Yokomama   Sinan Bahadir (M4) + 5:06.679 69 3 1:11.227 209.19km/h 19.216s
434. 11. +2 +2 Yokomama   Stefan Krustev (P7) + 5:06.838 70 2 1:11.681 209.19km/h 18.715s
435. 11. +2 +2 Yokomama   Pat Madigan (P21) + 5:07.119 70 2 1:11.197 209.18km/h 20.022s
436. 12. -3 -3 Contimental   Laszlo Birkas (P10) + 5:07.815 70 2 1:11.656 209.15km/h 21.936s
437. 13. -4 -4 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 5:07.976 70 2 1:12.150 209.14km/h 20.201s
438. 12. Žádná změna ±0 Dunnolop   Szabó Márk (P21) + 5:07.994 70 2 1:11.743 209.14km/h 22.656s
439. 07. +1 +1 Dunnolop   Federico Godoy (P24) + 5:08.049 71 2 1:11.998 209.14km/h 22.753s
440. 13. +8 +8 Yokomama   Dmitry Serebryakov (P10) + 5:08.182 70 2 1:11.067 209.13km/h 17.980s
441. 08. +3 +3 Yokomama   Matthias Wegener (P17) + 5:08.281 70 2 1:11.047 209.13km/h 20.221s
442. 11. +7 +7 Yokomama   Peter Alan (P9) + 5:08.286 70 2 1:11.303 209.13km/h 21.275s
443. 09. +7 +7 Dunnolop   Vivien Szabò (P8) + 5:08.539 71 2 1:12.039 209.12km/h 21.363s
444. 08. +21 +21 Yokomama   Dimitris Orfanos (P24) + 5:08.579 71 1 1:12.128 209.12km/h 22.523s
445. 13. +1 +1 Yokomama   Daniel Ossmann (P21) + 5:08.776 70 2 1:11.909 209.11km/h 19.198s
446. 10. +1 +1 Yokomama   Levente Palvolgyi (P6) + 5:09.211 71 2 1:12.062 209.09km/h 21.078s
447. 14. -3 -3 Yokomama   Massimiliano Galli (P10) + 5:09.340 70 2 1:11.250 209.09km/h 20.912s
448. 11. +7 +7 Dunnolop   Mario Gomez (P6) + 5:09.554 71 2 1:11.083 209.08km/h 20.451s
449. 13. +3 +3 Dunnolop   Will Eel (P20) + 5:09.572 70 2 1:11.729 209.08km/h 23.226s
450. 14. +12 +12 Yokomama   Dániel Sallai (P3) + 5:09.993 70 2 1:12.002 209.06km/h 20.930s
451. 10. +13 +13 Dunnolop   Damian Menendez (P5) + 5:10.041 71 2 1:10.522 209.06km/h 22.040s
452. 12. -8 -8 Yokomama   Marcello Pinheiro (P15) + 5:10.041 70 3 1:11.316 209.06km/h 21.334s
453. 28. -8 -8 Contimental   Markus Zrim (M3) + 5:10.158 69 1 1:12.533 209.05km/h 16.775s
454. 12. -3 -3 Dunnolop   Nathanael Williamson (P7) + 5:10.475 70 2 1:11.947 209.04km/h 20.833s
455. 12. +1 +1 Yokomama   Mantas Sestokas (P25) + 5:10.488 70 2 1:11.195 209.04km/h 17.590s
456. 12. +10 +10 Contimental   Maxim Bubon (P6) + 5:10.568 71 2 1:11.002 209.04km/h 19.306s
457. 12. +9 +9 Contimental   Alexander Kateliev (P23) + 5:10.597 70 2 1:11.686 209.04km/h 17.942s
458. 32. -13 -13 Badyear   Vass István (M2) + 5:10.664 69 2 1:11.731 209.03km/h 21.143s
459. 09. +5 +5 Yokomama   Jim Panoushs (P1) + 5:10.773 70 2 1:11.715 209.03km/h 20.895s
460. 10. +8 +8 Yokomama   Michael Reyer (P19) + 5:10.804 71 2 1:11.199 209.03km/h 19.920s
461. 11. -3 -3 Yokomama   João Jesus (P19) + 5:10.910 71 2 1:11.652 209.03km/h 22.469s
462. 34. -12 -12 Yokomama   Makis Katsoulas (M1) + 5:10.956 69 3 1:10.555 209.02km/h 18.914s
463. 13. +7 +7 Dunnolop   Nikos Tzivas (P23) + 5:11.013 70 2 1:11.780 209.02km/h 21.320s
464. 14. -1 -1 Yokomama   Richie Shurrager (P23) + 5:11.143 70 2 1:11.461 209.02km/h 17.985s
465. 12. -7 -7 Yokomama   Bruno Bago (P19) + 5:11.293 71 2 1:11.591 209.01km/h 21.740s
466. 10. +3 +3 Dunnolop   Tomas Veščiūnas (P12) + 5:11.349 70 2 1:11.235 209.01km/h 20.382s
467. 13. -3 -3 Dunnolop   Ricardo Freitas (P4) + 5:11.593 70 2 1:11.740 209.00km/h 20.728s
468. 14. +8 +8 Yokomama   Jocke Birgersson (P18) + 5:11.764 70 2 1:11.399 208.99km/h 20.245s
469. 16. -3 -3 Yokomama   Mirsad Pazari (P16) + 5:11.910 70 2 1:11.335 208.99km/h 21.563s
470. 13. -7 -7 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 5:12.540 71 2 1:12.106 208.96km/h 22.418s
471. 10. +3 +3 Yokomama   Zsolt Sudár (P1) + 5:12.551 70 2 1:11.104 208.96km/h 19.683s
472. 27. -12 -12 Contimental   Sergey Shinkevich (M4) + 5:12.671 69 2 1:12.020 208.96km/h 18.692s
473. 15. -2 -2 Badyear   Silvio Botterini (P18) + 5:12.711 70 2 1:11.505 208.95km/h 19.577s
474. 11. +10 +10 Yokomama   João Afro Barros Leal (P22) + 5:12.748 71 2 1:11.548 208.95km/h 17.923s
475. 15. -9 -9 Dunnolop   Dominik Tóth (P3) + 5:12.970 70 2 1:11.966 208.94km/h 21.604s
476. 09. -5 -5 Yokomama   Michail Ivanov (P24) + 5:13.262 71 2 1:11.583 208.93km/h 17.562s
477. 10. +9 +9 Dunnolop   Michel Vandecatelle (P2) + 5:13.336 71 2 1:11.950 208.93km/h 19.634s
478. 11. -10 -10 Avonn   Evaldas Ruseckas (P2) + 5:13.595 71 2 1:11.665 208.92km/h 20.659s
479. 14. +1 +1 Yokomama   Erik Chrin (P11) + 5:13.625 70 2 1:11.369 208.92km/h 21.183s
480. 11. +10 +10 Yokomama   Jorge Carrera (P1) + 5:14.143 70 2 1:10.693 208.90km/h 17.548s
481. 10. +18 +18 Contimental   Alfredo Pérez (P24) + 5:14.422 71 1 1:12.476 208.89km/h 23.899s
482. 15. -9 -9 Yokomama   Steve Rosa (P10) + 5:14.637 70 2 1:12.122 208.88km/h 22.062s
483. 16. -4 -4 Yokomama   Dominique Chapman (P10) + 5:14.914 70 2 1:12.214 208.87km/h 20.937s
484. 12. -1 -1 Yokomama   Andrey Kozlov (P13) + 5:14.995 70 2 1:11.972 208.86km/h 20.457s
485. 12. +10 +10 Contimental   Irtautas Masidunskas (P1) + 5:15.179 70 2 1:10.539 208.86km/h 19.029s
486. 12. +13 +13 Dunnolop   Sanel Ramic (P2) + 5:15.189 71 1 1:12.493 208.86km/h 17.304s
487. 13. -3 -3 Dunnolop   Chad Stringer (P2) + 5:15.307 71 2 1:11.780 208.85km/h 18.772s
488. 12. -1 -1 Yokomama   Jody Parker (P9) + 5:15.520 70 2 1:10.946 208.84km/h 21.560s
489. 14. +1 +1 Yokomama   Ivan Ivanov (P2) + 5:16.118 71 2 1:11.155 208.82km/h 19.606s
490. 12. +3 +3 Dunnolop   Diego Canedo (P22) + 5:16.619 70 2 1:11.836 208.80km/h 20.441s
491. 13. -1 -1 Yokomama   Ferenc Veres (P7) + 5:16.959 70 2 1:11.738 208.79km/h 20.609s
492. 14. -9 -9 Badyear   Martina Mayer (P4) + 5:17.051 70 3 1:10.932 208.78km/h 21.562s
493. 13. -3 -3 Dunnolop   Christian Aunkofer (P1) + 5:18.229 70 2 1:11.718 208.74km/h 17.352s
494. 13. +3 +3 Yokomama   Milos Belosevac (P25) + 5:18.229 70 2 1:11.185 208.74km/h 22.697s
495. 14. +15 +15 Yokomama   Igor Kovalchuk (P21) + 5:18.295 70 1 1:12.608 208.73km/h 20.596s
496. 13. -5 -5 Yokomama   Miron Zdebiak (P15) + 5:18.388 70 2 1:11.546 208.73km/h 22.204s
497. 33. +2 +2 Yokomama   Tom Frederickx (M2) + 5:18.485 69 2 1:11.874 208.73km/h 17.982s
498. 14. +2 +2 Yokomama   Martin Campos (P1) + 5:18.733 70 2 1:11.576 208.72km/h 21.366s
499. 34. -4 -4 Contimental   Dimitur Todorov (M2) + 5:18.820 69 2 1:11.805 208.71km/h 16.568s
500. 16. -4 -4 Yokomama   Cornelius Alexandru (P3) + 5:18.824 70 2 1:11.168 208.71km/h 20.269s