Shrnutí závodu (Trať: Yeongam | Sezóna: 72 | Závod: 14 | Třída: All)

Sezóna:  Závod:

Vybrat třídu:

# Poz. Změna Pneu Země Jméno manažera (Skupina) Čas Kol Zastávek v boxech Nejlepší kolo Průměrná rychlost Nejlepší čas v boxech
01. 01. +1 +1 Michelini   Jan Velske (E) 1h29:02.825 55 3 1:33.077 208.34km/h 12.405s
02. 02. -1 -1 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 13.124 55 3 1:32.757 207.83km/h 17.624s
03. 03. +9 +9 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 1:15.540 55 2 1:35.915 205.43km/h 13.267s
04. 04. +11 +11 Badyear   Christos Bobolis4 (E) + 1:21.331 55 2 1:35.852 205.22km/h 16.949s
05. 05. -1 -1 Badyear   Wouter Teuwen (E) + 1:21.756 55 3 1:34.861 205.20km/h 18.530s
06. 01. +2 +2 Badyear   Pablo Fernandez (M5) + 1:23.675 55 2 1:35.034 205.13km/h 16.238s
07. 06. +3 +3 Badyear   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:25.802 55 3 1:35.070 205.05km/h 14.320s
08. 07. +3 +3 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 1:27.074 55 3 1:35.290 205.00km/h 13.683s
09. 08. +9 +9 Badyear   Carlos Esparza (E) + 1:30.170 55 3 1:34.982 204.88km/h 15.917s
10. 01. Žádná změna ±0 Badyear   Sam Norris (M3) + 1:35.696 55 2 1:35.219 204.67km/h 18.132s
11. 09. +7 +7 Badyear   Atis Praudins (E) + 1:42.536 54 3 1:35.253 204.42km/h 13.535s
12. 10. +8 +8 Contimental   Ahmet Sonverdi (E) + 1:44.234 54 2 1:35.304 204.35km/h 13.228s
13. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Jasper Coosemans (M2) + 1:51.420 55 3 1:34.754 204.08km/h 16.468s
14. 02. +5 +5 Badyear   Bartosz Otworowski (M5) + 1:52.163 55 2 1:35.075 204.06km/h 20.077s
15. 02. Žádná změna ±0 Yokomama   Alix Martin (M2) + 1:53.251 55 3 1:34.491 204.01km/h 15.827s
16. 11. +15 +15 Contimental   Radek Czech2 (E) + 2:02.328 54 2 1:36.696 203.68km/h 20.140s
17. 12. +17 +17 Contimental   Andreas Andreou (E) + 2:03.335 54 2 1:36.436 203.64km/h 16.180s
18. 01. +1 +1 Dunnolop   Toni Söyrinki (M1) + 2:06.909 55 3 1:35.075 203.51km/h 19.378s
19. 13. -6 -6 Badyear   George Slater (E) + 2:13.165 54 2 1:35.889 203.27km/h 14.282s
20. 14. -3 -3 Michelini   Roland Postle7 (E) + 2:13.501 54 3 1:35.481 203.26km/h 16.760s
21. 15. +5 +5 Badyear   Alan Horsley (E) + 2:17.262 54 2 1:37.048 203.12km/h 17.467s
22. 16. -3 -3 Badyear   Mindaugas Bauža (E) + 2:17.654 54 3 1:35.814 203.11km/h 19.742s
23. 02. +6 +6 Badyear   Eduardo Sanchez Carenzo (M3) + 2:17.705 55 2 1:36.991 203.10km/h 16.255s
24. 03. -1 -1 Yokomama   Joel Viitikko (M3) + 2:18.177 55 3 1:35.145 203.09km/h 16.915s
25. 17. +11 +11 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 2:18.281 54 3 1:36.349 203.08km/h 15.351s
26. 01. +1 +1 Badyear   John Ibbotson (M4) + 2:21.411 55 2 1:36.955 202.97km/h 17.797s
27. 02. -1 -1 Dunnolop   Andrej Rilke (M1) + 2:21.910 55 3 1:36.381 202.95km/h 16.885s
28. 18. -10 -10 Michelini   Fabien Massard (E) + 2:23.741 54 3 1:35.982 202.88km/h 17.073s
29. 19. +2 +2 Contimental   Peter Both (E) + 2:23.743 54 2 1:36.829 202.88km/h 14.806s
30. 20. -17 -17 Hancock   Božidar Topčić (E) + 2:25.016 54 3 1:36.057 202.83km/h 18.366s
31. 21. -16 -16 Hancock   Luca Dotti (E) + 2:29.603 54 3 1:36.148 202.66km/h 17.712s
32. 03. +3 +3 Badyear   Vass István (M2) + 2:29.926 55 2 1:36.852 202.65km/h 20.724s
33. 04. -1 -1 Dunnolop   Ross Proud (M3) + 2:31.988 55 3 1:35.767 202.58km/h 18.564s
34. 04. +13 +13 Contimental   Ilya Vedenikov (M2) + 2:34.890 55 2 1:36.836 202.47km/h 17.760s
35. 02. +5 +5 Avonn   James Hitchen (M4) + 2:36.286 55 2 1:36.428 202.42km/h 16.847s
36. 03. +2 +2 Badyear   Fernando Sosa (M5) + 2:37.732 55 2 1:37.196 202.36km/h 19.450s
37. 04. -3 -3 Michelini   Emmanuel Manfre (M5) + 2:37.833 55 3 1:36.429 202.36km/h 19.123s
38. 01. +1 +1 Badyear   Daniel Comalada (P16) + 2:38.298 55 2 1:36.547 202.34km/h 16.474s
39. 05. +6 +6 Badyear   Damir Hictaler (M5) + 2:38.531 55 2 1:36.333 202.34km/h 21.431s
40. 03. +12 +12 Badyear   Apostolis Goutzos (M4) + 2:39.375 55 2 1:37.057 202.30km/h 13.539s
41. 04. -3 -3 Yokomama   Lee Harding (M4) + 2:42.593 55 3 1:36.158 202.19km/h 18.164s
42. 22. -16 -16 Hancock   Goran Slunjski (E) + 2:43.793 54 3 1:36.265 202.14km/h 16.610s
43. 01. Žádná změna ±0 Badyear   Antonio Gattulli (P23) + 2:46.262 55 2 1:36.911 202.05km/h 15.891s
44. 05. +6 +6 Badyear   Mike Leone (M3) + 2:46.569 55 2 1:36.775 202.04km/h 21.697s
45. 05. -2 -2 Badyear   Paul Dove (M4) + 2:47.458 55 2 1:37.498 202.01km/h 17.484s
46. 06. +6 +6 Badyear   Kristoffer Johnsson (M5) + 2:48.387 55 2 1:35.975 201.97km/h 16.693s
47. 06. Žádná změna ±0 Contimental   Sergey Shinkevich (M4) + 2:49.009 55 3 1:35.453 201.95km/h 18.634s
48. 03. +1 +1 Badyear   Melando Tasoso (M1) + 2:51.467 55 2 1:37.200 201.86km/h 16.428s
49. 07. +7 +7 Dunnolop   Gino Falco (M4) + 2:55.358 55 2 1:37.806 201.72km/h 20.063s
50. 06. -1 -1 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 2:56.435 55 3 1:36.824 201.68km/h 18.466s
51. 04. +11 +11 Contimental   Mauricio Angelucci (M1) + 2:57.149 55 2 1:37.194 201.65km/h 18.927s
52. 23. +4 +4 Contimental   Róbert László2 (E) + 2:57.625 54 2 1:37.555 201.64km/h 16.109s
53. 07. -1 -1 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 2:58.320 55 3 1:36.953 201.61km/h 16.669s
54. 08. -6 -6 Badyear   Bernard Bontjer (M5) + 3:00.141 55 3 1:35.939 201.54km/h 18.498s
55. 07. -1 -1 Yokomama   Ivan Silva (M3) + 3:00.938 55 3 1:36.159 201.51km/h 17.575s
56. 08. +1 +1 Badyear   Bronek Obarewicz (M3) + 3:01.033 55 3 1:36.098 201.51km/h 18.964s
57. 05. -1 -1 Badyear   Mihail Golovanov (M2) + 3:01.383 55 2 1:37.441 201.50km/h 15.130s
58. 05. -2 -2 Dunnolop   Bora Janić (M1) + 3:01.928 55 3 1:36.671 201.48km/h 19.417s
59. 06. +7 +7 Badyear   Jean-Philippe Teilliet (M2) + 3:02.049 55 2 1:37.396 201.47km/h 19.469s
60. 09. +6 +6 Badyear   Simone Pasqualoni (M5) + 3:02.299 54 2 1:36.572 201.47km/h 20.037s
61. 10. +9 +9 Badyear   Michal Presinsky (M5) + 3:02.632 54 2 1:37.299 201.45km/h 17.975s
62. 01. Žádná změna ±0 Badyear   Eoin Farrelly (P18) + 3:03.264 55 2 1:36.632 201.43km/h 20.329s
63. 07. +9 +9 Badyear   Vsevolod Demydov2 (M2) + 3:03.947 55 3 1:35.449 201.41km/h 18.426s
64. 11. -7 -7 Yokomama   Paul Williams (M5) + 3:04.480 54 3 1:36.596 201.39km/h 17.737s
65. 08. Žádná změna ±0 Badyear   Maxim Kotov2 (M2) + 3:04.939 55 2 1:37.636 201.37km/h 18.883s
66. 06. +1 +1 Dunnolop   Konrad Lasak (M1) + 3:06.786 55 3 1:36.898 201.30km/h 16.648s
67. 12. +2 +2 Badyear   Oscar Maddonni (M5) + 3:07.285 54 2 1:36.036 201.28km/h 18.778s
68. 09. +3 +3 Yokomama   Alexander Kunze (M3) + 3:10.098 55 3 1:37.291 201.18km/h 14.361s
69. 08. +11 +11 Badyear   Shaun Thornton (M4) + 3:12.317 55 2 1:36.366 201.10km/h 20.950s
70. 02. +4 +4 Dunnolop   Daniel Couto (P23) + 3:12.536 55 2 1:36.783 201.09km/h 19.048s
71. 09. -1 -1 Yokomama   Lorenzo Di Buono (M4) + 3:12.743 55 3 1:36.981 201.09km/h 16.518s
72. 10. -6 -6 Yokomama   Kamal Naoui (M3) + 3:12.753 54 3 1:36.980 201.08km/h 16.572s
73. 24. -2 -2 Contimental   Ivan Lukovkin (E) + 3:12.896 54 2 1:37.511 201.08km/h 19.224s
74. 10. -1 -1 Dunnolop   Kristijan Mihovic (M4) + 3:13.520 55 3 1:35.668 201.06km/h 19.608s
75. 11. +14 +14 Contimental   Nagyházi Sándor (M4) + 3:13.621 55 2 1:36.821 201.05km/h 19.468s
76. 09. -4 -4 Dunnolop   Dusan Sevarlic (M2) + 3:13.843 55 3 1:36.312 201.05km/h 17.795s
77. 25. +8 +8 Contimental   Rogerio Mandler (E) + 3:14.694 54 2 1:36.503 201.01km/h 16.385s
78. 12. +4 +4 Badyear   Juan Carlos Alonso (M4) + 3:14.698 55 2 1:37.512 201.01km/h 17.811s
79. 26. -7 -7 Hancock   Oliver Radna (E) + 3:15.515 54 3 1:36.760 200.98km/h 14.178s
80. 13. +7 +7 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 3:18.246 54 2 1:37.284 200.89km/h 19.992s
81. 11. -1 -1 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 3:18.755 54 3 1:36.936 200.87km/h 17.570s
82. 13. -9 -9 Yokomama   Stefan Stillhart (M4) + 3:20.685 55 3 1:36.324 200.80km/h 17.258s
83. 01. +1 +1 Yokomama   Pedro Jose Moreno (P17) + 3:20.920 55 3 1:36.367 200.79km/h 18.198s
84. 14. -4 -4 Dunnolop   Gábor Tóth (M5) + 3:21.305 54 3 1:36.518 200.77km/h 17.539s
85. 15. +3 +3 Contimental   Luca Molendi (M5) + 3:22.810 54 2 1:37.740 200.72km/h 19.626s
86. 01. Žádná změna ±0 Badyear   Miel Soeterbroek (P19) + 3:23.081 55 3 1:37.078 200.71km/h 17.920s
87. 01. +2 +2 Badyear   Michel Lemaire (P8) + 3:23.398 55 2 1:36.985 200.70km/h 19.209s
88. 16. -8 -8 Yokomama   Yug Desai1 (M5) + 3:23.465 54 3 1:36.753 200.70km/h 18.262s
89. 01. +1 +1 Dunnolop   Emil Kwiatkowski (P4) + 3:23.807 55 3 1:36.425 200.68km/h 16.147s
90. 01. +1 +1 Yokomama   Vladimir Petrov (P21) + 3:23.991 55 3 1:37.824 200.68km/h 16.877s
91. 27. -2 -2 Contimental   Mike Baston (E) + 3:24.333 53 3 1:36.031 200.66km/h 14.870s
92. 01. +2 +2 Badyear   Joan Centellas (P7) + 3:24.540 55 2 1:37.246 200.66km/h 16.076s
93. 01. +6 +6 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (P20) + 3:24.768 55 2 1:37.145 200.65km/h 19.276s
94. 14. +9 +9 Badyear   Tony Cullen (M4) + 3:24.991 55 2 1:37.751 200.64km/h 17.072s
95. 01. +5 +5 Dunnolop   Vitor Novo (P10) + 3:25.045 55 3 1:36.804 200.64km/h 17.398s
96. 15. -3 -3 Badyear   Asdrúbal Corral (M4) + 3:26.235 55 2 1:37.484 200.60km/h 19.254s
97. 12. +2 +2 Yokomama   Guillaume Delamarre (M3) + 3:26.873 54 3 1:36.587 200.57km/h 15.625s
98. 10. -7 -7 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 3:28.016 54 3 1:36.875 200.53km/h 18.977s
99. 13. -6 -6 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 3:28.983 54 3 1:37.126 200.50km/h 17.244s
100. 02. +2 +2 Badyear   Mike Kreisz (P18) + 3:30.389 55 2 1:36.804 200.45km/h 22.350s
101. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Farcy Génel (P15) + 3:32.460 55 3 1:37.114 200.37km/h 18.936s
102. 07. -2 -2 Yokomama   Andreas Ramann (M1) + 3:32.863 55 3 1:36.835 200.36km/h 21.215s
103. 11. +3 +3 Yokomama   Christer Andersson (M2) + 3:33.316 54 3 1:37.339 200.34km/h 16.014s
104. 12. -3 -3 Michelini   Troy Sheahen (M2) + 3:33.551 54 3 1:37.212 200.33km/h 14.926s
105. 13. -1 -1 Badyear   Hans Mörtsjö (M2) + 3:34.090 54 3 1:36.398 200.31km/h 19.355s
106. 14. +1 +1 Badyear   Mikko Suhonen (M3) + 3:34.104 54 2 1:37.510 200.31km/h 18.516s
107. 16. -3 -3 Badyear   Martino Colombo (M4) + 3:34.193 55 2 1:37.818 200.31km/h 16.644s
108. 17. Žádná změna ±0 Contimental   Stefano Prato (M5) + 3:37.147 54 2 1:37.964 200.20km/h 23.073s
109. 02. +3 +3 Yokomama   Pablo Borges (P4) + 3:37.199 55 2 1:38.023 200.20km/h 21.191s
110. 17. Žádná změna ±0 Badyear   Dominik Krowiak (M4) + 3:37.376 55 2 1:37.893 200.19km/h 17.174s
111. 18. -7 -7 Badyear   Sinan Bahadir (M4) + 3:37.776 55 2 1:37.921 200.18km/h 18.558s
112. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Roman Maksimenkov (P25) + 3:38.119 55 3 1:36.429 200.17km/h 17.586s
113. 19. -1 -1 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues (M4) + 3:38.173 55 3 1:37.363 200.17km/h 18.542s
114. 20. -15 -15 Yokomama   Niels Wolters (M4) + 3:38.365 55 3 1:37.159 200.16km/h 20.297s
115. 18. -5 -5 Dunnolop   Karl-Martin Müür (M5) + 3:39.179 54 3 1:36.473 200.13km/h 17.771s
116. 14. +4 +4 Badyear   Pál Baracsi (M2) + 3:39.597 54 2 1:38.153 200.11km/h 21.696s
117. 02. -1 -1 Dunnolop   Stefan Gommans (P20) + 3:40.072 55 3 1:36.547 200.10km/h 20.302s
118. 19. -10 -10 Badyear   Kamil Józwik (M5) + 3:40.166 54 2 1:36.880 200.09km/h 23.538s
119. 02. Žádná změna ±0 Yokomama   Daniel Omaña (P10) + 3:41.598 55 3 1:37.447 200.04km/h 17.381s
120. 01. +3 +3 Dunnolop   Stefan Leinsinger (P3) + 3:41.703 55 2 1:37.354 200.04km/h 18.276s
121. 02. +2 +2 Dunnolop   Julio Asencio (P21) + 3:42.460 55 2 1:38.327 200.01km/h 17.884s
122. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Gabor Csizmadia (P12) + 3:42.850 55 3 1:37.331 200.00km/h 18.386s
123. 03. -2 -2 Yokomama   Harsh Sheth (P10) + 3:43.025 55 3 1:36.592 199.99km/h 19.510s
124. 15. -2 -2 Badyear   Markus Zrim (M3) + 3:43.267 54 2 1:38.200 199.98km/h 14.788s
125. 03. +10 +10 Badyear   Marco Verati (P20) + 3:44.560 55 2 1:37.813 199.94km/h 17.878s
126. 03. Žádná změna ±0 Dunnolop   Victor Baia (P4) + 3:44.905 55 3 1:37.982 199.92km/h 20.256s
127. 02. -1 -1 Yokomama   Ferenc Koncz (P16) + 3:45.034 55 3 1:37.772 199.92km/h 20.030s
128. 02. -1 -1 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (P3) + 3:45.142 55 3 1:37.585 199.91km/h 21.714s
129. 01. +11 +11 Badyear   Michel Vandecatelle (P2) + 3:45.890 55 2 1:38.354 199.89km/h 16.079s
130. 02. -1 -1 Yokomama   Alberto Perez (P2) + 3:46.002 55 3 1:37.890 199.88km/h 18.907s
131. 20. +1 +1 Badyear   Luciano Kirst (M5) + 3:46.299 54 2 1:38.233 199.87km/h 18.642s
132. 03. +9 +9 Dunnolop   Vlad Nedobuga (P21) + 3:46.735 55 2 1:38.189 199.86km/h 17.757s
133. 01. +2 +2 Dunnolop   Michael Monaco (P13) + 3:46.877 55 3 1:38.095 199.85km/h 19.069s
134. 03. Žádná změna ±0 Dunnolop   Giorgio Aspesi (P2) + 3:47.173 55 3 1:38.196 199.84km/h 18.552s
135. 02. -1 -1 Badyear   Maciej Młynek (P8) + 3:47.466 55 2 1:37.426 199.83km/h 19.026s
136. 08. +5 +5 Yokomama   Sylvain Guillon (M1) + 3:47.640 54 3 1:37.500 199.83km/h 19.472s
137. 28. -14 -14 Hancock   Łukasz Dudek1 (E) + 3:47.818 53 4 1:36.967 199.82km/h 16.065s
138. 09. +5 +5 Dunnolop   Rich Weaving (M1) + 3:48.227 54 3 1:36.934 199.80km/h 20.124s
139. 02. +3 +3 Dunnolop   Svetlana Shapovalova (P15) + 3:49.554 55 2 1:37.746 199.76km/h 17.576s
140. 01. +4 +4 Dunnolop   Chris Matso (P1) + 3:50.735 55 2 1:37.828 199.71km/h 20.321s
141. 01. Žádná změna ±0 Badyear   Krasimir Nanchev (P5) + 3:51.086 55 2 1:38.399 199.70km/h 20.639s
142. 02. +5 +5 Avonn   Stephen Bewers (P5) + 3:51.100 55 2 1:38.359 199.70km/h 18.543s
143. 04. +2 +2 Dunnolop   Michael Keeney (P20) + 3:51.237 55 3 1:37.282 199.70km/h 18.827s
144. 02. +8 +8 Yokomama   László Székelyhidi (P13) + 3:51.264 55 3 1:37.577 199.70km/h 17.445s
145. 05. -1 -1 Yokomama   Klas Britse (P20) + 3:52.510 55 3 1:37.314 199.65km/h 17.477s
146. 04. -1 -1 Dunnolop   Giordano Vieira (P10) + 3:52.586 55 3 1:37.309 199.65km/h 17.250s
147. 21. +7 +7 Dunnolop   Adele Siracusa (M4) + 3:52.603 55 2 1:37.078 199.65km/h 20.219s
148. 15. Žádná změna ±0 Dunnolop   Tianhao Chen (M2) + 3:53.422 54 3 1:37.639 199.62km/h 17.721s
149. 21. -5 -5 Badyear   Fabio Pereira (M5) + 3:53.622 54 2 1:37.606 199.61km/h 16.497s
150. 02. -1 -1 Dunnolop   Pedro Nazaré (P1) + 3:53.812 55 3 1:37.776 199.60km/h 18.472s
151. 01. +2 +2 Yokomama   Sergey Sergeev (P9) + 3:54.614 55 2 1:38.706 199.58km/h 17.763s
152. 16. -6 -6 Yokomama   Tom Frederickx (M2) + 3:54.767 54 3 1:37.647 199.57km/h 18.125s
153. 01. +5 +5 Dunnolop   Michele Miksche (P24) + 3:56.220 55 2 1:37.780 199.52km/h 19.098s
154. 01. Žádná změna ±0 Dunnolop   Stephen Brooks (P14) + 3:56.255 55 3 1:37.087 199.52km/h 16.756s
155. 02. -1 -1 Yokomama   Kaiko Kell (P9) + 3:56.317 55 3 1:36.653 199.51km/h 19.476s
156. 03. +10 +10 Yokomama   Dmitry Knyazev (P8) + 3:56.851 55 2 1:38.642 199.50km/h 21.327s
157. 17. -6 -6 Hancock   Jesús Pérez (M2) + 3:57.536 54 4 1:35.959 199.47km/h 16.454s
158. 02. +3 +3 Yokomama   Adam Wójcik (P17) + 3:57.726 55 3 1:37.927 199.46km/h 16.765s
159. 04. +2 +2 Dunnolop   Zoltán Zsifkó (P4) + 3:57.759 55 2 1:38.826 199.46km/h 18.464s
160. 10. +2 +2 Yokomama   Viktor Dyankov (M1) + 3:58.428 54 2 1:37.765 199.44km/h 18.952s
161. 03. Žádná změna ±0 Dunnolop   Zsolt Sudár (P1) + 3:58.513 55 2 1:38.221 199.44km/h 22.117s
162. 04. -2 -2 Yokomama   Michał Poznański (P2) + 3:58.536 55 3 1:37.558 199.44km/h 19.167s
163. 05. -1 -1 Yokomama   Adrian Skrobiński (P10) + 3:58.834 55 3 1:36.658 199.42km/h 18.403s
164. 02. +3 +3 Badyear   Roland Balog (P24) + 3:59.153 55 2 1:37.619 199.41km/h 22.113s
165. 03. +5 +5 Badyear   Tim Sewell (P16) + 3:59.478 55 2 1:38.239 199.40km/h 18.056s
166. 06. +3 +3 Badyear   Károly Pintér (P20) + 3:59.540 55 2 1:37.708 199.40km/h 19.362s
167. 18. +14 +14 Badyear   Marco Ranghetti (M2) + 3:59.589 54 2 1:37.893 199.40km/h 17.817s
168. 01. +14 +14 Badyear   Theomachy Slothic (P22) + 3:59.614 55 2 1:38.235 199.40km/h 16.407s
169. 03. -2 -2 Dunnolop   Michail Ivanov (P24) + 3:59.824 55 3 1:37.201 199.39km/h 19.787s
170. 03. +6 +6 Yokomama   Fabrizio Rotter (P15) + 4:00.656 55 3 1:37.441 199.36km/h 23.413s
171. 02. +3 +3 Badyear   Michail Piyanzin (P7) + 4:01.131 55 2 1:37.526 199.34km/h 18.830s
172. 04. -1 -1 Dunnolop   Zoltán Zelei (P16) + 4:01.658 55 3 1:38.032 199.32km/h 19.207s
173. 02. +8 +8 Dunnolop   Vito Ruggio (P25) + 4:02.082 55 2 1:37.807 199.31km/h 18.155s
174. 05. Žádná změna ±0 Dunnolop   Rafael Marques (P2) + 4:02.288 55 2 1:38.371 199.30km/h 21.362s
175. 03. +3 +3 Dunnolop   Allan Sheahen (P25) + 4:02.596 55 3 1:37.366 199.29km/h 19.813s
176. 19. +17 +17 Badyear   Quentin Levasseur (M2) + 4:02.983 54 2 1:38.144 199.28km/h 19.162s
177. 11. +7 +7 Dunnolop   Paweł Otworowski (M1) + 4:04.185 54 3 1:37.544 199.23km/h 17.848s
178. 04. -1 -1 Dunnolop   Marcos Barizon (P25) + 4:04.353 55 3 1:37.628 199.23km/h 16.787s
179. 12. -1 -1 Dunnolop   Olivier Recouvreur (M1) + 4:04.397 54 3 1:38.222 199.23km/h 16.351s
180. 03. +2 +2 Yokomama   Felipe Seolin (P9) + 4:04.489 55 3 1:37.728 199.22km/h 19.618s
181. 29. +3 +3 Contimental   Alex Ilushenko (E) + 4:04.510 53 2 1:38.411 199.22km/h 15.649s
182. 05. -1 -1 Dunnolop   Thomas Mckeown (P25) + 4:04.635 55 3 1:37.874 199.22km/h 21.640s
183. 13. -4 -4 Dunnolop   Jimmy De Roy (M1) + 4:05.208 54 2 1:38.597 199.20km/h 17.445s
184. 14. +2 +2 Dunnolop   Andrew King (M1) + 4:06.733 54 3 1:37.821 199.14km/h 18.363s
185. 15. +7 +7 Badyear   Pete Lohvansuu (M1) + 4:06.868 54 2 1:38.758 199.14km/h 18.351s
186. 20. +4 +4 Yokomama   Tan S Lake (M2) + 4:07.212 54 2 1:38.299 199.13km/h 21.229s
187. 21. -1 -1 Dunnolop   Damian Zglinicki (M2) + 4:07.681 54 3 1:38.028 199.11km/h 15.050s
188. 02. +3 +3 Contimental   Georgi Terziev (P14) + 4:08.610 55 2 1:37.704 199.08km/h 20.607s
189. 16. +13 +13 Contimental   Lazaros Spiliopoulos (M1) + 4:08.949 54 2 1:38.529 199.06km/h 18.200s
190. 04. -3 -3 Yokomama   Joachim Rang (P21) + 4:09.196 55 3 1:36.780 199.06km/h 22.950s
191. 03. -2 -2 Yokomama   Gabriel Naya (P13) + 4:09.314 55 3 1:37.675 199.05km/h 19.794s
192. 22. +3 +3 Yokomama   Alex Slawson (M5) + 4:09.625 54 2 1:38.029 199.04km/h 23.945s
193. 16. +9 +9 Badyear   Sven Bojkowski (M3) + 4:09.860 54 2 1:38.505 199.03km/h 16.896s
194. 03. +3 +3 Yokomama   Nigel Koh (P5) + 4:10.206 55 2 1:38.872 199.02km/h 18.227s
195. 03. -1 -1 Yokomama   Thiago Cristofolini (P23) + 4:10.369 55 3 1:37.415 199.01km/h 18.719s
196. 17. +6 +6 Badyear   Bartek Nowak (M1) + 4:10.580 54 2 1:38.054 199.01km/h 16.671s
197. 18. -10 -10 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 4:10.846 54 3 1:38.084 199.00km/h 19.242s
198. 04. +2 +2 Yokomama   David Michler (P8) + 4:10.848 55 2 1:37.750 199.00km/h 17.469s
199. 03. +3 +3 Dunnolop   Dirk Stieger (P18) + 4:10.912 55 3 1:37.285 198.99km/h 17.564s
200. 02. +2 +2 Dunnolop   Fabio Corio (P12) + 4:10.948 55 3 1:37.121 198.99km/h 18.364s
201. 03. -1 -1 Yokomama   David Rolleston (P14) + 4:11.389 55 3 1:38.191 198.98km/h 18.754s
202. 04. Žádná změna ±0 Dunnolop   Jakab Zoltan (P1) + 4:11.955 55 3 1:38.383 198.96km/h 21.059s
203. 19. +1 +1 Yokomama   Frédéric Pierret (M1) + 4:11.972 54 2 1:38.984 198.96km/h 19.328s
204. 03. +8 +8 Dunnolop   Kristaps Zariņš (P12) + 4:12.311 55 3 1:38.232 198.94km/h 19.815s
205. 22. -15 -15 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 4:13.287 54 3 1:37.661 198.91km/h 15.390s
206. 01. +4 +4 Badyear   Volodymyr Stanislavsky (P11) + 4:13.864 55 2 1:38.947 198.89km/h 20.528s
207. 05. +5 +5 Dunnolop   Andrea Frenna (P1) + 4:13.908 55 2 1:37.538 198.89km/h 19.056s
208. 03. -1 -1 Yokomama   Stefano Siletto (P7) + 4:14.052 55 3 1:37.235 198.88km/h 20.536s
209. 02. +15 +15 Badyear   Mirko Delfino (P11) + 4:14.263 55 2 1:38.753 198.87km/h 23.225s
210. 06. +5 +5 Badyear   Max Lucchesi (P2) + 4:14.288 55 2 1:38.900 198.87km/h 18.634s
211. 03. +1 +1 Yokomama   Alexei Malkin (P11) + 4:14.460 55 3 1:37.719 198.87km/h 15.211s
212. 05. +1 +1 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 4:14.509 55 2 1:38.691 198.87km/h 19.155s
213. 04. -1 -1 Dunnolop   Fábio Brito (P11) + 4:14.710 55 3 1:37.921 198.86km/h 18.159s
214. 04. +4 +4 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 4:15.115 55 2 1:38.484 198.84km/h 22.855s
215. 30. -7 -7 Contimental   Gonzalo Alvarez (E) + 4:15.246 53 2 1:39.068 198.84km/h 15.215s
216. 06. +3 +3 Contimental   Laszlo Birkas (P10) + 4:15.714 55 2 1:38.455 198.82km/h 19.970s
217. 05. -4 -4 Yokomama   Łukasz Rutkowski (P11) + 4:15.947 55 3 1:38.104 198.82km/h 20.714s
218. 03. Žádná změna ±0 Yokomama   Jose Salas (P3) + 4:16.013 55 3 1:38.569 198.81km/h 17.123s
219. 04. +5 +5 Yokomama   Péter Suborits (P24) + 4:16.126 55 2 1:37.953 198.81km/h 19.872s
220. 02. +9 +9 Yokomama   Sergey Ved (P19) + 4:16.322 55 2 1:38.921 198.80km/h 18.573s
221. 20. -10 -10 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 4:16.854 54 3 1:38.160 198.78km/h 19.078s
222. 21. -15 -15 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M1) + 4:17.478 54 3 1:38.077 198.76km/h 19.123s
223. 04. -2 -2 Dunnolop   José Abi Jaudi (P12) + 4:18.037 55 3 1:37.619 198.74km/h 20.034s
224. 07. +1 +1 Yokomama   Keith Clark (P10) + 4:18.073 55 3 1:37.644 198.74km/h 18.231s
225. 07. +5 +5 Contimental   Michal Szopinski (P20) + 4:18.147 55 2 1:37.859 198.74km/h 19.386s
226. 08. Žádná změna ±0 Yokomama   Lukáš Rychlík (P20) + 4:18.309 55 3 1:37.722 198.73km/h 19.571s
227. 04. +10 +10 Yokomama   Carlos Vieira Jr (P13) + 4:18.455 55 2 1:37.683 198.73km/h 19.408s
228. 03. +6 +6 Avonn   Fabricio Ramos (P19) + 4:18.597 55 2 1:39.391 198.72km/h 19.577s
229. 09. -4 -4 Yokomama   Marcin Czarkowski (P20) + 4:18.619 55 3 1:37.693 198.72km/h 19.225s
230. 06. +2 +2 Dunnolop   Mantas Sestokas (P25) + 4:18.862 55 3 1:37.691 198.71km/h 21.249s
231. 04. +4 +4 Dunnolop   András Bozóti (P7) + 4:18.898 55 2 1:38.752 198.71km/h 24.633s
232. 05. +1 +1 Dunnolop   Rodrigo Velasco (P13) + 4:19.512 55 3 1:36.555 198.69km/h 20.207s
233. 22. +3 +3 Yokomama   Piotr Wrona (M1) + 4:19.544 54 2 1:38.148 198.69km/h 16.702s
234. 22. Žádná změna ±0 Badyear   Sean Hillier (M4) + 4:19.707 54 3 1:37.841 198.68km/h 20.278s
235. 23. +2 +2 Yokomama   Jiří Humpolák (M2) + 4:20.022 54 3 1:36.941 198.67km/h 18.772s
236. 04. +13 +13 Yokomama   Fausto Marangoni Mansi (P19) + 4:20.710 55 2 1:37.840 198.65km/h 17.664s
237. 05. +7 +7 Dunnolop   Gergana Popova (P24) + 4:21.039 55 2 1:38.825 198.63km/h 21.458s
238. 03. +3 +3 Dunnolop   Simone Rossi (P17) + 4:21.049 55 2 1:38.974 198.63km/h 17.467s
239. 23. +3 +3 Badyear   Paweł Grabowski (M1) + 4:21.252 54 2 1:38.194 198.63km/h 22.662s
240. 06. -4 -4 Badyear   Stefano Mana (P13) + 4:21.395 55 2 1:38.160 198.62km/h 19.341s
241. 06. -2 -2 Badyear   Geoff Atkin (P16) + 4:21.940 54 3 1:38.266 198.60km/h 17.739s
242. 07. -3 -3 Yokomama   Stephane Verly (P2) + 4:22.270 55 3 1:37.897 198.59km/h 17.314s
243. 24. +3 +3 Badyear   Pedro Da Silva (M1) + 4:22.372 54 2 1:38.675 198.59km/h 23.284s
244. 07. +1 +1 Yokomama   James Berriman (P13) + 4:22.386 55 2 1:37.679 198.59km/h 19.117s
245. 04. +6 +6 Yokomama   Robert Raczkiewicz (P3) + 4:22.492 55 2 1:38.550 198.58km/h 16.831s
246. 10. -8 -8 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 4:22.688 55 3 1:37.873 198.58km/h 19.231s
247. 04. +1 +1 Dunnolop   Asaad Nasimi (P5) + 4:22.805 55 2 1:39.134 198.57km/h 18.572s
248. 01. +6 +6 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 4:23.521 55 2 1:39.102 198.55km/h 20.404s
249. 04. +11 +11 Badyear   Vitaliy Коvtjukh (P18) + 4:23.635 55 2 1:37.929 198.54km/h 19.419s
250. 31. -7 -7 Badyear   Ivan Stiva (E) + 4:23.998 53 2 1:38.830 198.53km/h 20.136s
251. 02. Žádná změna ±0 Yokomama   Christopher Willis (P22) + 4:24.048 55 3 1:37.788 198.53km/h 21.434s
252. 05. +1 +1 Avonn   Márcio Portuga (P12) + 4:24.514 55 2 1:38.958 198.51km/h 20.955s
253. 02. +3 +3 Yokomama   Mirko Lupidi (P6) + 4:24.631 55 2 1:38.787 198.51km/h 18.556s
254. 17. +11 +11 Dunnolop   Hugo Andrade (M3) + 4:25.018 54 1 1:39.471 198.49km/h 19.057s
255. 23. +1 +1 Yokomama   Matthias Wegener (M4) + 4:25.105 54 3 1:37.797 198.49km/h 22.617s
256. 24. -5 -5 Contimental   Simone Bertolotto (M2) + 4:25.155 54 2 1:38.956 198.49km/h 19.247s
257. 05. -2 -2 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 4:25.175 55 3 1:38.093 198.49km/h 18.555s
258. 18. +6 +6 Contimental   Felix Horch (M3) + 4:25.588 54 2 1:39.295 198.47km/h 18.912s
259. 05. -2 -2 Dunnolop   Juan Pablo Romagnoni (P15) + 4:25.921 55 2 1:37.824 198.46km/h 19.331s
260. 04. -1 -1 Yokomama   Leo Fischetti (P14) + 4:26.053 55 3 1:38.185 198.46km/h 18.924s
261. 19. Žádná změna ±0 Contimental   Marek Popławski (M3) + 4:26.072 54 2 1:39.126 198.46km/h 20.357s
262. 05. +4 +4 Dunnolop   Domantas Rasalskis (P14) + 4:26.176 55 3 1:38.031 198.45km/h 18.085s
263. 06. -4 -4 Yokomama   Flavio Mendiković (P1) + 4:26.190 55 3 1:38.166 198.45km/h 18.367s
264. 03. +1 +1 Yokomama   Nick Tsagarakis (P6) + 4:26.750 55 3 1:37.511 198.43km/h 19.184s
265. 24. +3 +3 Badyear   Leonel Rey (M4) + 4:27.042 54 2 1:38.667 198.42km/h 17.924s
266. 04. Žádná změna ±0 Yokomama   Petr Cejka (P23) + 4:27.157 54 3 1:37.399 198.42km/h 18.580s
267. 04. -3 -3 Yokomama   Pieterjan Staessen (P17) + 4:27.321 55 3 1:37.799 198.41km/h 18.113s
268. 06. -4 -4 Yokomama   Piotrek Siekierka (P11) + 4:27.331 55 3 1:37.858 198.41km/h 21.177s
269. 11. -8 -8 Yokomama   Brendon Avery (P20) + 4:27.607 55 3 1:37.269 198.40km/h 19.077s
270. 08. +4 +4 Avonn   Roni Moura (P10) + 4:27.742 55 2 1:37.989 198.40km/h 18.747s
271. 23. +9 +9 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 4:27.769 54 2 1:37.880 198.40km/h 17.094s
272. 24. +3 +3 Badyear   Daniel Andrade (M5) + 4:27.961 54 2 1:37.903 198.39km/h 18.251s
273. 05. +2 +2 Yokomama   Ton De Jong (P7) + 4:28.426 55 3 1:37.329 198.37km/h 21.602s
274. 20. +2 +2 Contimental   István Farkas (M3) + 4:28.500 54 2 1:38.659 198.37km/h 20.629s
275. 07. +6 +6 Yokomama   Jo Lafrite (P16) + 4:29.167 54 2 1:38.853 198.35km/h 21.347s
276. 04. Žádná změna ±0 Yokomama   James Brown (P9) + 4:29.613 55 2 1:39.115 198.33km/h 21.940s
277. 25. -4 -4 Contimental   Tihamér Pál (M1) + 4:29.858 54 2 1:38.148 198.32km/h 21.785s
278. 21. +2 +2 Contimental   Robertas Petniūnas (M3) + 4:29.898 54 2 1:38.923 198.32km/h 20.028s
279. 04. -3 -3 Yokomama   Gustavo Bellotto (P6) + 4:30.125 55 3 1:37.303 198.31km/h 18.570s
280. 08. +8 +8 Yokomama   Luis Ferreira (P13) + 4:30.695 55 2 1:39.256 198.29km/h 19.690s
281. 05. +3 +3 Yokomama   Maurício Jackson (P8) + 4:31.077 55 2 1:39.192 198.28km/h 17.578s
282. 05. -3 -3 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 4:31.601 55 3 1:38.553 198.26km/h 19.980s
283. 07. +9 +9 Yokomama   David Fuchs (P1) + 4:32.092 55 2 1:38.947 198.24km/h 20.381s
284. 05. +1 +1 Contimental   Roland Jakobsson (P9) + 4:32.261 55 2 1:38.290 198.24km/h 23.919s
285. 06. +2 +2 Yokomama   Richard Waugh (P14) + 4:32.385 55 2 1:38.189 198.23km/h 20.890s
286. 08. +7 +7 Contimental   Danilo Alberghetti (P16) + 4:32.673 54 2 1:37.958 198.22km/h 17.618s
287. 09. +5 +5 Yokomama   Ethan Littlejohns (P10) + 4:32.931 55 2 1:38.318 198.21km/h 20.419s
288. 06. +2 +2 Dunnolop   József Magyari (P24) + 4:33.636 55 2 1:39.112 198.19km/h 19.341s
289. 09. -2 -2 Yokomama   Alejandro Badino (P13) + 4:33.668 55 4 1:36.946 198.19km/h 18.724s
290. 05. +7 +7 Yokomama   Béla Hoffmann (P5) + 4:33.680 55 2 1:39.459 198.19km/h 18.534s
291. 08. -2 -2 Dunnolop   Dario De Palma (P2) + 4:33.742 55 3 1:37.918 198.19km/h 18.956s
292. 06. +4 +4 Dunnolop   Damian Mikuszewski (P21) + 4:33.801 55 2 1:38.191 198.18km/h 21.851s
293. 05. +2 +2 Yokomama   Marco Longo (P17) + 4:33.809 55 2 1:38.998 198.18km/h 19.732s
294. 07. -2 -2 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 4:33.971 55 3 1:38.474 198.18km/h 19.846s
295. 10. +1 +1 Dunnolop   Jeffrey Decoopman (P10) + 4:34.836 55 2 1:38.002 198.15km/h 20.345s
296. 07. +4 +4 Badyear   Szabolcs Habóczki (P11) + 4:35.571 55 2 1:39.157 198.12km/h 17.577s
297. 06. +9 +9 Yokomama   Szilvia Gaál (P5) + 4:35.627 55 2 1:38.535 198.12km/h 20.774s
298. 06. -3 -3 Dunnolop   Florencia Caro (P18) + 4:35.757 55 3 1:38.214 198.11km/h 21.375s
299. 08. +9 +9 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P1) + 4:35.845 55 2 1:37.701 198.11km/h 19.294s
300. 06. +1 +1 Yokomama   Ronaldo Serafim (P12) + 4:35.956 55 2 1:39.258 198.11km/h 20.355s
301. 22. -4 -4 Yokomama   Armenio Santos (M3) + 4:36.157 54 3 1:38.237 198.10km/h 18.880s
302. 07. -2 -2 Dunnolop   Kévin Vallée (P12) + 4:36.404 55 3 1:39.093 198.09km/h 20.298s
303. 06. -5 -5 Yokomama   Greg Tierney (P7) + 4:36.585 55 3 1:38.620 198.08km/h 18.294s
304. 05. -4 -4 Hancock   Stuart Foster (P4) + 4:37.278 55 3 1:38.456 198.06km/h 20.732s
305. 11. +6 +6 Yokomama   Rüdiger Kaireit (P10) + 4:37.796 55 2 1:38.696 198.04km/h 17.863s
306. 12. -7 -7 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 4:38.085 55 3 1:38.497 198.03km/h 21.152s
307. 07. +4 +4 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 4:38.308 55 2 1:38.680 198.02km/h 18.205s
308. 10. +11 +11 Badyear   Kirsty Ridley (P13) + 4:38.368 55 2 1:38.859 198.02km/h 17.595s
309. 08. +5 +5 Dunnolop   Daniel Ossmann (P21) + 4:38.754 55 3 1:37.439 198.01km/h 17.462s
310. 06. +12 +12 Contimental   Juris Landsbergs (P8) + 4:39.058 55 2 1:38.060 198.00km/h 21.623s
311. 23. +4 +4 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 4:39.300 54 2 1:38.918 197.99km/h 18.199s
312. 07. -5 -5 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 4:39.375 55 3 1:37.647 197.99km/h 19.639s
313. 06. +6 +6 Dunnolop   David Cabral (P4) + 4:39.422 55 3 1:38.533 197.98km/h 19.353s
314. 07. Žádná změna ±0 Yokomama   Mauro Schumacher (P24) + 4:39.808 55 2 1:39.342 197.97km/h 19.779s
315. 07. -3 -3 Yokomama   Darek Kolodziejski (P5) + 4:40.056 55 3 1:37.452 197.96km/h 17.881s
316. 08. -2 -2 Yokomama   Krzysztof Kupczak (P11) + 4:40.227 55 3 1:37.400 197.96km/h 18.786s
317. 05. +13 +13 Yokomama   Leonardo Solazzi (P3) + 4:40.385 55 2 1:38.491 197.95km/h 18.305s
318. 07. +3 +3 Yokomama   Mika Pekkarinen (P4) + 4:40.493 55 2 1:39.319 197.95km/h 20.392s
319. 26. -7 -7 Dunnolop   Damir Sen (M1) + 4:40.567 54 2 1:39.274 197.94km/h 18.685s
320. 11. +12 +12 Yokomama   Nicola Bazzani (P13) + 4:40.808 55 2 1:38.685 197.94km/h 20.901s
321. 08. -4 -4 Dunnolop   Alex Tolmar (P8) + 4:40.831 55 3 1:37.620 197.94km/h 21.472s
322. 06. +10 +10 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 4:41.145 55 2 1:39.199 197.92km/h 20.035s
323. 09. -3 -3 Yokomama   Roberto Schumacher (P21) + 4:41.202 55 2 1:39.218 197.92km/h 18.536s
324. 10. +4 +4 Badyear   Guido Simonetta (P21) + 4:41.353 55 2 1:38.893 197.92km/h 17.873s
325. 03. +11 +11 Yokomama   José Mario Alonso Alonso (P22) + 4:41.417 55 3 1:38.677 197.91km/h 17.529s
326. 09. +17 +17 Avonn   Carlos Dias (P8) + 4:41.591 55 1 1:39.177 197.91km/h 21.839s
327. 06. +12 +12 Dunnolop   Alexis Adams (P17) + 4:41.755 55 2 1:39.022 197.90km/h 21.706s
328. 24. +7 +7 Dunnolop   Marko Radakovic (M3) + 4:41.771 54 2 1:39.262 197.90km/h 17.204s
329. 05. +1 +1 Yokomama   Juan Carlos Romero (P6) + 4:42.122 55 2 1:38.540 197.89km/h 19.929s
330. 05. +8 +8 Yokomama   Michele Brambilla (P23) + 4:42.729 54 2 1:39.650 197.87km/h 17.490s
331. 25. -1 -1 Contimental   Attila Gollovitzer (M5) + 4:42.731 53 2 1:39.187 197.87km/h 19.008s
332. 08. +7 +7 Dunnolop   Nikolay Borzenkov (P12) + 4:42.821 55 2 1:39.455 197.87km/h 16.770s
333. 09. Žádná změna ±0 Dunnolop   Tibor Nagy (P12) + 4:43.147 55 2 1:39.295 197.85km/h 21.370s
334. 06. +9 +9 Yokomama   Klaus Niester (P6) + 4:43.241 55 2 1:39.334 197.85km/h 18.737s
335. 12. +1 +1 Yokomama   Sławomir Dudzinski (P13) + 4:43.273 55 2 1:39.335 197.85km/h 21.817s
336. 10. -7 -7 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 4:43.744 55 3 1:38.406 197.83km/h 18.817s
337. 08. +11 +11 Contimental   Boryana Borislavova (P25) + 4:43.887 55 2 1:38.973 197.83km/h 19.773s
338. 08. -4 -4 Dunnolop   Jose Luis Macho Pita (P24) + 4:44.138 55 3 1:38.559 197.82km/h 18.801s
339. 07. -5 -5 Yokomama   Philippe Calaan (P9) + 4:44.261 55 3 1:38.108 197.81km/h 19.057s
340. 07. +2 +2 Badyear   David Smith (P6) + 4:44.282 55 2 1:38.442 197.81km/h 18.479s
341. 09. +4 +4 Yokomama   Daniel Caillaux (P25) + 4:44.282 55 2 1:38.148 197.81km/h 20.444s
342. 07. +11 +11 Yokomama   Jocke Birgersson (P18) + 4:44.303 54 2 1:39.373 197.81km/h 17.251s
343. 07. +5 +5 Badyear   David Brennan (P7) + 4:44.413 55 2 1:38.614 197.81km/h 20.874s
344. 08. +1 +1 Yokomama   Juhani Tengen (P18) + 4:44.516 54 3 1:37.742 197.81km/h 22.397s
345. 08. +3 +3 Yokomama   Omar Nasimi (P6) + 4:44.531 55 2 1:37.992 197.81km/h 22.468s
346. 09. -1 -1 Badyear   Silvio Botterini (P18) + 4:44.628 54 2 1:39.192 197.80km/h 19.619s
347. 12. -1 -1 Dunnolop   Will Eel (P20) + 4:44.749 55 3 1:38.673 197.80km/h 17.779s
348. 09. -2 -2 Dunnolop   Mihály Székely (P2) + 4:45.256 55 2 1:38.420 197.78km/h 22.086s
349. 08. +14 +14 Dunnolop   Gerrard Gomez (P5) + 4:45.427 55 2 1:37.724 197.77km/h 21.303s
350. 09. +5 +5 Yokomama   Gilles Ritiere (P1) + 4:45.442 55 2 1:38.861 197.77km/h 17.803s
351. 10. -4 -4 Yokomama   Joel Trekane (P1) + 4:45.515 55 2 1:38.920 197.77km/h 19.208s
352. 11. +4 +4 Yokomama   Olivier Proulx (P1) + 4:45.873 55 2 1:38.381 197.76km/h 21.238s
353. 12. Žádná změna ±0 Avonn   Andrian Naidenov (P1) + 4:46.038 55 2 1:39.109 197.75km/h 18.419s
354. 06. +1 +1 Dunnolop   Mélanie Delhaye (P3) + 4:46.308 55 2 1:39.360 197.74km/h 20.186s
355. 07. +8 +8 Dunnolop   Alex Alonso (P3) + 4:46.416 55 2 1:39.157 197.74km/h 17.590s
356. 13. -5 -5 Dunnolop   Christian Aunkofer (P1) + 4:46.446 55 3 1:38.357 197.74km/h 16.692s
357. 09. +3 +3 Yokomama   Patryk Godowski (P16) + 4:46.671 54 2 1:39.363 197.73km/h 20.458s
358. 10. +1 +1 Badyear   Piotr Lorenc (P8) + 4:47.071 55 2 1:38.688 197.72km/h 21.193s
359. 25. +3 +3 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (M2) + 4:47.321 54 2 1:39.182 197.71km/h 18.777s
360. 08. +1 +1 Yokomama   Thomas Uvyn (P7) + 4:47.517 55 2 1:39.476 197.70km/h 23.383s
361. 10. Žádná změna ±0 Avonn   Sumant Subramanya (P18) + 4:47.579 54 2 1:38.839 197.70km/h 18.957s
362. 06. +4 +4 Yokomama   Paweł Nowak (P15) + 4:47.941 55 2 1:38.531 197.69km/h 23.423s
363. 07. +8 +8 Yokomama   Ignacio Belatti (P15) + 4:48.001 55 3 1:38.938 197.68km/h 17.808s
364. 09. +4 +4 Yokomama   Mart Tremble (P11) + 4:48.009 55 2 1:38.676 197.68km/h 20.707s
365. 08. -6 -6 Yokomama   Timo Suvikunnas (P15) + 4:49.119 55 3 1:38.703 197.64km/h 17.479s
366. 11. +3 +3 Dunnolop   Roberto Borgato (P12) + 4:49.251 55 2 1:38.485 197.64km/h 20.379s
367. 09. +5 +5 Dunnolop   Levente Palvolgyi (P6) + 4:49.469 55 2 1:39.293 197.63km/h 18.324s
368. 27. -10 -10 Yokomama   Mike Osintsev (M1) + 4:49.556 54 3 1:38.395 197.63km/h 18.056s
369. 07. +3 +3 Badyear   Marisa Simone (P17) + 4:49.619 55 2 1:38.650 197.63km/h 20.344s
370. 26. +1 +1 Badyear   Christian Bernhard (M2) + 4:49.696 54 4 1:37.916 197.62km/h 20.023s
371. 10. -2 -2 Yokomama   Torsten Wilke (P2) + 4:49.767 55 3 1:38.379 197.62km/h 20.862s
372. 01. Žádná změna ±0 Pipirelli   Jason Claydon (A25) + 4:49.888 55 3 1:37.721 197.62km/h 22.758s
373. 10. -3 -3 Yokomama   Marek Paluch (P16) + 4:50.269 54 3 1:37.930 197.60km/h 18.415s
374. 06. +2 +2 Contimental   Alexander Kateliev (P23) + 4:50.560 54 3 1:37.779 197.59km/h 18.251s
375. 11. +2 +2 Yokomama   Gianluca Nanni (P18) + 4:50.650 54 2 1:39.380 197.59km/h 18.463s
376. 08. +6 +6 Badyear   Nikolay Stanev (P17) + 4:50.834 55 2 1:38.873 197.58km/h 22.869s
377. 07. +7 +7 Badyear   Andriy Dyadkovich (P23) + 4:51.084 54 2 1:39.068 197.58km/h 23.334s
378. 08. +7 +7 Dunnolop   Stuart Alger (P9) + 4:51.579 55 2 1:38.420 197.56km/h 18.592s
379. 09. +2 +2 Dunnolop   Goran Milenkovic (P15) + 4:51.777 55 2 1:38.925 197.55km/h 21.560s
380. 25. -5 -5 Yokomama   Daniel Mason (M4) + 4:51.911 54 3 1:37.668 197.55km/h 19.381s
381. 12. -4 -4 Badyear   Grzegorz Ogarek (P12) + 4:51.920 55 3 1:38.912 197.55km/h 19.094s
382. 10. +8 +8 Badyear   Michael Jones (P25) + 4:52.255 55 2 1:38.695 197.53km/h 17.338s
383. 08. +16 +16 Contimental   Mark Van Daalen (P23) + 4:52.290 54 2 1:39.201 197.53km/h 20.412s
384. 08. Žádná změna ±0 Dunnolop   Marcin Gala (P4) + 4:52.566 55 3 1:38.295 197.52km/h 21.342s
385. 10. +3 +3 Yokomama   Chiara Paolillo (P15) + 4:52.645 55 2 1:39.175 197.52km/h 24.165s
386. 05. +2 +2 Dunnolop   William Day (P19) + 4:53.186 55 3 1:38.799 197.50km/h 19.462s
387. 10. -8 -8 Yokomama   Martin Kuzov (P6) + 4:53.263 55 3 1:38.557 197.50km/h 20.557s
388. 11. +4 +4 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 4:53.899 55 2 1:39.002 197.48km/h 21.641s
389. 09. +2 +2 Yokomama   Tomi Kaartinen (P4) + 4:53.901 55 2 1:39.325 197.48km/h 18.540s
390. 13. -8 -8 Yokomama   Arnaud Ferraris (P13) + 4:54.220 55 3 1:39.249 197.47km/h 18.069s
391. 11. +2 +2 Yokomama   Severi Seppä (P2) + 4:54.462 55 3 1:38.856 197.46km/h 16.860s
392. 11. -3 -3 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 4:54.745 55 3 1:38.652 197.45km/h 19.921s
393. 10. +6 +6 Badyear   Dávid Guti (P4) + 4:55.938 55 2 1:39.650 197.40km/h 21.816s
394. 13. +3 +3 Dunnolop   Valerio Cirri (P10) + 4:56.035 55 2 1:38.928 197.40km/h 23.610s
395. 08. -3 -3 Yokomama   Paweł Marszutka (P3) + 4:56.134 55 3 1:39.113 197.40km/h 18.973s
396. 09. -7 -7 Yokomama   Darren John (P5) + 4:56.279 55 3 1:38.253 197.39km/h 20.537s
397. 09. +14 +14 Yokomama   Walid Obeid (P9) + 4:56.441 55 2 1:39.424 197.39km/h 25.217s
398. 12. -3 -3 Yokomama   Evaldas Ruseckas (P2) + 4:56.464 55 3 1:38.650 197.39km/h 19.472s
399. 09. +12 +12 Yokomama   Paolo Di Giuseppe (P17) + 4:56.980 55 2 1:38.341 197.37km/h 20.362s
400. 07. -3 -3 Yokomama   Paulo Morgado (P14) + 4:57.150 55 3 1:38.532 197.36km/h 18.475s
401. 10. +1 +1 Yokomama   Kuba Szajbel (P17) + 4:57.252 55 3 1:37.672 197.36km/h 17.120s
402. 11. +2 +2 Avonn   Lucas Lobico (P4) + 4:57.337 55 2 1:39.426 197.36km/h 20.471s
403. 12. +14 +14 Dunnolop   Hancheng Li (P4) + 4:57.457 55 2 1:39.415 197.35km/h 19.756s
404. 14. -1 -1 Yokomama   Julio Pereira (P1) + 4:57.585 55 3 1:38.263 197.35km/h 18.109s
405. 09. +8 +8 Yokomama   Marius Slavinskas (P7) + 4:57.675 55 2 1:38.743 197.34km/h 23.433s
406. 11. +14 +14 Contimental   Daniel Iliev (P15) + 4:57.817 55 2 1:39.507 197.34km/h 18.964s
407. 25. +1 +1 Avonn   Mikko Heikkinen (M3) + 4:58.013 53 2 1:38.334 197.33km/h 18.334s
408. 12. -5 -5 Yokomama   Rowie Halcon (P21) + 4:58.232 55 3 1:38.085 197.32km/h 18.561s
409. 11. +6 +6 Yokomama   Michał Zabrzeski (P17) + 4:58.603 54 2 1:38.322 197.31km/h 23.374s
410. 09. +4 +4 Yokomama   Daniel Cardon (P24) + 4:58.870 55 2 1:39.419 197.30km/h 23.937s
411. 11. +6 +6 Yokomama   Valentino Receputi (P16) + 4:59.076 54 3 1:38.417 197.30km/h 17.544s
412. 06. +10 +10 Contimental   Fabrizio Seccia (P19) + 5:00.018 55 2 1:38.060 197.26km/h 22.345s
413. 13. +5 +5 Yokomama   Petteri Kortelainen (P2) + 5:00.568 55 2 1:39.852 197.24km/h 19.757s
414. 12. -1 -1 Yokomama   Jorge Luiz Filho (P16) + 5:00.613 54 3 1:38.536 197.24km/h 21.821s
415. 10. +1 +1 Dunnolop   Rafal Kowalski (P9) + 5:00.858 55 3 1:38.311 197.23km/h 18.003s
416. 12. +2 +2 Yokomama   Martin Major (P18) + 5:00.904 54 2 1:39.606 197.23km/h 20.809s
417. 12. -1 -1 Yokomama   Radim Zeleznik (P25) + 5:00.997 55 3 1:38.751 197.23km/h 19.135s
418. 13. +20 +20 Contimental   Rolf Tobler (P12) + 5:01.537 55 2 1:37.966 197.21km/h 21.997s
419. 10. -3 -3 Dunnolop   Sandro Argemi (P11) + 5:02.534 55 3 1:38.147 197.17km/h 21.535s
420. 14. -2 -2 Dunnolop   Helmer De Vries (P13) + 5:02.791 55 3 1:37.845 197.17km/h 16.800s
421. 09. +12 +12 Badyear   Norbert Páldeák (P3) + 5:02.887 55 2 1:39.364 197.16km/h 14.740s
422. 15. -4 -4 Dunnolop   Amato Batoni (P13) + 5:02.974 55 3 1:39.095 197.16km/h 15.481s
423. 10. +13 +13 Contimental   Jánosné Horvath (P5) + 5:03.301 55 2 1:38.627 197.15km/h 21.464s
424. 07. +13 +13 Contimental   Eugeniu Serbaniuc (P19) + 5:03.434 55 2 1:39.112 197.14km/h 19.285s
425. 14. -2 -2 Yokomama   Billy Van Der Merwe (P12) + 5:03.474 55 3 1:38.540 197.14km/h 18.301s
426. 11. -8 -8 Yokomama   Craig McLean (P5) + 5:03.629 55 3 1:38.092 197.14km/h 20.339s
427. 09. +9 +9 Yokomama   Andreas Stangenberger (P23) + 5:03.896 54 2 1:39.026 197.13km/h 18.922s
428. 13. +2 +2 Contimental   Alex Fed (P20) + 5:04.441 54 2 1:39.587 197.11km/h 18.720s
429. 13. -1 -1 Yokomama   Ivan Quattrociocchi (P25) + 5:04.457 55 3 1:38.246 197.11km/h 17.406s
430. 12. +9 +9 Yokomama   Marcello Pinheiro (P15) + 5:04.460 55 2 1:39.785 197.11km/h 21.332s
431. 12. Žádná změna ±0 Badyear   Steven Seabridge (P17) + 5:04.792 54 3 1:37.957 197.10km/h 17.998s
432. 12. +5 +5 Yokomama   Domien Luts (P5) + 5:04.800 55 2 1:39.848 197.10km/h 19.149s
433. 26. Žádná změna ±0 Badyear   Leo Leal (M5) + 5:04.850 53 2 1:39.772 197.09km/h 20.559s
434. 08. +2 +2 Yokomama   Nestor Vicente (P14) + 5:04.948 55 2 1:38.268 197.09km/h 17.883s
435. 10. +18 +18 Yokomama   Federico Mecacci (P23) + 5:05.028 54 2 1:38.611 197.09km/h 18.131s
436. 11. +16 +16 Dunnolop   Mladen Vrbanac (P23) + 5:05.346 54 2 1:39.120 197.08km/h 22.711s
437. 15. -6 -6 Dunnolop   Daniele Bontempo (P1) + 5:05.417 55 3 1:38.400 197.07km/h 19.272s
438. 12. +8 +8 Yokomama   Dalibor Harásek (P23) + 5:05.604 54 2 1:38.872 197.07km/h 22.052s
439. 11. -1 -1 Dunnolop   Diogo Abdalla (P11) + 5:05.812 55 3 1:39.036 197.06km/h 19.958s
440. 32. -2 -2 Bridgerock   Piotr Noworyta (E) + 5:06.336 52 2 1:39.543 197.04km/h 23.206s
441. 33. +2 +2 Contimental   Ricardo Vidal (E) + 5:06.363 52 3 1:38.825 197.04km/h 14.761s
442. 13. -2 -2 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 5:06.387 54 2 1:40.274 197.04km/h 18.050s
443. 08. +4 +4 Yokomama   José Pinat (P19) + 5:06.639 54 3 1:38.387 197.03km/h 19.134s
444. 14. +6 +6 Yokomama   Martin Zonca (P2) + 5:06.667 55 2 1:39.259 197.03km/h 21.323s
445. 34. Žádná změna ±0 Yokomama   Ivan Andjelic (E) + 5:06.698 52 3 1:38.559 197.03km/h 18.288s
446. 09. -6 -6 Yokomama   Gary Mullins (P19) + 5:06.770 54 3 1:38.738 197.03km/h 18.824s
447. 13. +5 +5 Yokomama   Raúl Dominguez (P15) + 5:06.918 55 2 1:38.635 197.02km/h 18.001s
448. 14. +17 +17 Badyear   Tim Villars (P15) + 5:07.076 55 2 1:39.558 197.02km/h 16.458s
449. 10. -8 -8 Yokomama   Manolis Emmanouil (P24) + 5:07.081 55 3 1:39.124 197.02km/h 18.602s
450. 11. +16 +16 Contimental   Alfredo Pérez (P24) + 5:07.174 55 1 1:40.576 197.01km/h 20.650s
451. 13. -5 -5 Dunnolop   Erika Csomay (P17) + 5:07.310 54 3 1:39.089 197.01km/h 17.681s
452. 15. -1 -1 Yokomama   Miloš Radojković (P15) + 5:07.489 55 3 1:38.440 197.00km/h 18.707s
453. 14. +8 +8 Contimental   Krzysztof Kasinski (P23) + 5:07.997 54 2 1:39.184 196.98km/h 20.127s
454. 13. -3 -3 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 5:08.049 54 3 1:38.430 196.98km/h 20.027s
455. 10. +17 +17 Yokomama   Đuro Prejc (P7) + 5:08.504 54 2 1:39.657 196.97km/h 17.825s
456. 15. -6 -6 Yokomama   Alexander Zablotsky (P23) + 5:08.587 54 3 1:38.602 196.96km/h 21.831s
457. 10. +6 +6 Contimental   Plamen Iliev (P3) + 5:08.732 55 2 1:39.457 196.96km/h 21.456s
458. 11. Žádná změna ±0 Yokomama   Massimo Baroni (P3) + 5:08.794 55 2 1:39.033 196.96km/h 18.067s
459. 14. +6 +6 Dunnolop   Lucian Ciobanu (P17) + 5:09.032 54 2 1:38.637 196.95km/h 22.517s
460. 12. +1 +1 Yokomama   Ivan Salfa (P3) + 5:09.056 55 2 1:39.367 196.95km/h 18.455s
461. 14. +3 +3 Yokomama   Alexandre Martins (P25) + 5:09.201 55 3 1:37.935 196.94km/h 18.609s
462. 10. -5 -5 Yokomama   Giovanni Barzaghi (P19) + 5:10.054 54 3 1:38.983 196.91km/h 19.874s
463. 14. -5 -5 Yokomama   Jean Marc Surmon (P16) + 5:10.246 54 3 1:38.956 196.91km/h 18.425s
464. 15. Žádná změna ±0 Dunnolop   Andrey Zhuravlyov (P17) + 5:10.338 54 2 1:38.769 196.90km/h 21.157s
465. 15. -6 -6 Yokomama   Sanjay Ashok Kumar (P25) + 5:10.620 55 3 1:39.013 196.89km/h 18.453s
466. 16. -9 -9 Yokomama   Wojtek Suliński (P1) + 5:10.698 55 2 1:39.829 196.89km/h 21.621s
467. 11. +8 +8 Yokomama   Michael Reyer (P19) + 5:10.705 54 3 1:38.625 196.89km/h 16.774s
468. 26. +6 +6 Yokomama   Elias Aranda (M4) + 5:10.846 54 2 1:39.373 196.88km/h 20.981s
469. 13. +6 +6 Badyear   Dominik Karda (P21) + 5:10.954 54 2 1:38.766 196.88km/h 21.508s
470. 01. Žádná změna ±0 Pipirelli   Sylvain Elsass (A22) + 5:11.241 55 2 1:40.096 196.87km/h 21.308s
471. 15. -1 -1 Dunnolop   Rafael Niess (P2) + 5:11.257 55 2 1:39.004 196.87km/h 19.813s
472. 14. +4 +4 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 5:11.329 54 2 1:39.338 196.87km/h 18.295s
473. 15. -10 -10 Dunnolop   Martin Pospíšil (P16) + 5:11.359 54 2 1:39.592 196.87km/h 19.165s
474. 04. +17 +17 Dunnolop   Fabrice Renaudet (P22) + 5:11.671 55 2 1:39.135 196.86km/h 18.561s
475. 15. +5 +5 Yokomama   Gonzalo Garbin (P21) + 5:11.741 54 2 1:38.376 196.85km/h 18.286s
476. 13. +12 +12 Contimental   Alexandre Marcelino (P4) + 5:11.935 54 2 1:38.582 196.85km/h 20.615s
477. 13. +5 +5 Contimental   Chris Erath (P5) + 5:12.206 55 2 1:38.374 196.84km/h 20.949s
478. 05. +7 +7 Badyear   Andrey Bolshakov (P22) + 5:12.244 55 3 1:38.069 196.84km/h 19.723s
479. 14. +12 +12 Yokomama   Ryan Tyrrell (P10) + 5:12.565 54 2 1:38.511 196.82km/h 19.877s
480. 16. Žádná změna ±0 Badyear   Ihor Rusnak (P16) + 5:12.704 54 2 1:39.024 196.82km/h 20.079s
481. 16. -13 -13 Badyear   Nikos Tzivas (P23) + 5:13.226 54 2 1:39.523 196.80km/h 23.830s
482. 15. +12 +12 Yokomama   Fernando Pallas (P12) + 5:13.243 55 2 1:38.862 196.80km/h 21.376s
483. 16. +6 +6 Yokomama   Cristian Iordache (P17) + 5:13.426 54 2 1:40.023 196.79km/h 17.152s
484. 16. -12 -12 Yokomama   Mark McTaggart (P15) + 5:13.475 54 3 1:39.129 196.79km/h 18.639s
485. 14. -5 -5 Yokomama   Paulo Carneiro (P4) + 5:13.488 54 3 1:38.886 196.79km/h 17.447s
486. 13. -6 -6 Yokomama   Anthony Gonzalez (P18) + 5:13.694 54 3 1:37.594 196.79km/h 23.265s
487. 16. +7 +7 Yokomama   Marcelo Moroni (P21) + 5:13.696 54 2 1:38.080 196.79km/h 20.923s
488. 12. -2 -2 Yokomama   Fabio Romani (P19) + 5:13.778 54 3 1:38.490 196.78km/h 20.699s
489. 16. +1 +1 Yokomama   Mario Cavalari (P12) + 5:13.846 55 2 1:38.811 196.78km/h 21.732s
490. 11. +4 +4 Avonn   Daniel Monteiro (P8) + 5:13.968 54 2 1:39.847 196.78km/h 18.961s
491. 12. -3 -3 Avonn   Miha Rataj (P11) + 5:14.057 55 3 1:38.964 196.77km/h 22.464s
492. 15. +7 +7 Yokomama   Andrew Green (P10) + 5:14.058 54 2 1:39.524 196.77km/h 19.548s
493. 17. -12 -12 Yokomama   Thomas Müntzer (P23) + 5:14.146 54 3 1:39.059 196.77km/h 18.805s
494. 12. +5 +5 Dunnolop   Emanuele Fossati (P8) + 5:14.431 54 3 1:38.407 196.76km/h 21.519s
495. 13. +9 +9 Yokomama   Gabriel Rodriguez (P11) + 5:14.690 55 2 1:39.433 196.75km/h 21.633s
496. 13. -3 -3 Yokomama   Dudley Wainwright (P8) + 5:14.825 54 2 1:39.376 196.75km/h 20.777s
497. 14. -2 -2 Yokomama   Rem Jürgenson (P8) + 5:14.968 54 3 1:38.228 196.74km/h 20.255s
498. 09. -2 -2 Yokomama   Edvardas Skridaila (P14) + 5:14.982 55 3 1:39.095 196.74km/h 18.403s
499. 10. +9 +9 Yokomama   Lyubomir Kordev (P14) + 5:15.001 55 2 1:39.943 196.74km/h 17.114s
500. 18. -11 -11 Yokomama   Krzysztof Wnuk (P23) + 5:15.237 54 3 1:37.855 196.73km/h 23.262s