Shrnutí závodu (Trať: Fiorano | Sezóna: 34 | Závod: 12 | Skupina: Elite)

Sezóna:  Závod:

Zvolte jinou kategorii:

Poz. Změna Pneu Země Jméno manažera Čas Kol Zastávek v boxech Nejlepší kolo Průměrná rychlost Nejlepší čas v boxech
01. +3 +3 Bridgerock   Leandro Sereno4 1h26:06.143 79 4 1:00.408 166.27km/h 11.725s
02. Žádná změna ±0 Badyear   Vsevolod Demydov + 32.073 79 4 1:01.161 165.24km/h 14.034s
03. +6 +6 Bridgerock   Toygun Senler4 + 52.871 79 4 1:00.975 164.58km/h 10.927s
04. +4 +4 Badyear   Alex Tkachenko + 58.814 79 4 1:01.484 164.40km/h 13.905s
05. Žádná změna ±0 Badyear   Rimantas Sagatas1 + 1:12.744 78 4 1:01.256 163.96km/h 13.928s
06. -3 -3 Badyear   Ioannis Dimitroglou + 1:16.293 78 4 1:01.496 163.85km/h 18.750s
07. +3 +3 Badyear   Lukas Jonaitis + 1:21.269 78 4 1:01.175 163.69km/h 17.348s
08. +16 +16 Badyear   Tomasz Kaminski + 1:26.707 78 4 1:00.823 163.52km/h 12.726s
09. +19 +19 Dunnolop   Martynas Atkočius + 1:34.577 78 4 1:01.249 163.28km/h 13.764s
10. +6 +6 Badyear   Jan Pavlicek + 1:35.167 78 4 1:01.028 163.26km/h 15.630s
11. +2 +2 Bridgerock   Wojciech Uzikowski + 1:35.568 78 5 1:00.792 163.25km/h 12.317s
12. -5 -5 Badyear   Atis Praudins + 1:41.724 78 5 1:00.800 163.06km/h 12.669s
13. +10 +10 Badyear   Mindaugas Sarocka + 1:58.501 78 5 1:01.031 162.54km/h 11.826s
14. +6 +6 Badyear   Christer Andersson + 2:02.238 78 4 1:01.498 162.42km/h 18.923s
15. +7 +7 Badyear   Theo Panag + 2:02.485 78 5 1:01.465 162.42km/h 10.507s
16. +10 +10 Badyear   Evaldas Ruseckas + 2:04.553 78 5 1:01.086 162.35km/h 14.382s
17. +2 +2 Badyear   Vladimir Danilin + 2:09.401 78 3 1:01.949 162.20km/h 23.730s
18. -12 -12 Badyear   Piotr Pogodzik + 2:09.676 78 5 1:00.915 162.20km/h 16.215s
19. -7 -7 Badyear   Nathan Skelly + 2:12.389 78 5 1:00.971 162.11km/h 20.318s
20. -2 -2 Badyear   Stas Prost + 2:19.894 77 5 1:00.733 161.88km/h 14.745s
21. -10 -10 Badyear   Sergey Lyogky + 2:36.368 77 4 1:01.674 161.38km/h 25.009s
22. -8 -8 Badyear   José Abi Jaudi + 2:38.609 77 5 1:01.717 161.31km/h 17.468s
23. -22 -22 Badyear   João Monteiro + 2:38.805 77 6 1:01.285 161.31km/h 15.732s
24. +9 +9 Dunnolop   Roman Maksimenkov + 2:51.269 77 6 1:00.339 160.93km/h 13.388s
25. -10 -10 Badyear   Aleksej Sutkin + 3:30.493 76 4 1:01.985 159.76km/h 20.242s
26. +1 +1 Badyear   Rui Morais + 3:35.143 76 4 1:02.074 159.62km/h 18.475s
27. +2 +2 Dunnolop   Pedro Nazaré + 3:41.353 76 4 1:01.633 159.44km/h 18.974s
28. -11 -11 Badyear   Andrei Kolesnikovich + 3:43.099 76 3 1:01.388 159.38km/h 14.810s
29. +2 +2 Dunnolop   Vladislav Erokhin + 4:21.708 76 5 1:02.765 158.25km/h 14.875s
30. +9 +9 Dunnolop   Raimonds Urtāns + 5:39.260 75 4 1:03.993 156.02km/h 20.250s
31. +7 +7 Pipirelli   Chinmay Dhopate + 5:49.433 74 4 1:04.234 155.73km/h 15.914s
32. -2 -2 Badyear   Mariusz Kuczak + 5:55.059 74 5 1:03.051 155.57km/h 15.383s
33. +3 +3 Pipirelli   Dmitry Shevel + 6:20.394 74 5 1:03.336 154.86km/h 20.966s
34. -2 -2 Dunnolop   Sergey Tuzhilov + 6:20.961 74 6 1:03.516 154.85km/h 16.768s
35. +5 +5 Pipirelli   Rogerio Pereira + 6:59.233 73 5 1:04.384 153.79km/h 17.809s
36. -15 -15 Badyear   Ilya Medvedev + 7:16.247 73 4 1:03.234 153.32km/h 17.242s
37. Žádná změna ±0 Pipirelli   Diana Klavina + 7:34.528 73 5 1:03.968 152.82km/h 23.211s
38. -3 -3 Pipirelli   Mert Büyükakar + 8:23.245 72 5 1:04.136 151.51km/h 20.283s
39. -5 -5 Pipirelli   Apostolis Goutzos + 8:23.446 72 6 1:04.240 151.50km/h 21.303s
40. -15 -15 Badyear   Jukka Sireni + 9:30.129 71 4 1:04.976 149.74km/h 17.699s