Shrnutí závodu (Trať: Yeongam | Sezóna: 72 | Závod: 14 | Skupina: Amateur - 87) « »
Poz. | Změna | Pneu | Země | Jméno manažera | Čas | Kolo | Zastávek v boxech | Nejlepší kolo | Průměrná rychlost | Nejlepší čas v boxech | |||
01. | +4 | Alexander Hoppe | 1h35:50.053 | 55 | 2 | 1:40.823 | 193.58 | km/h | 23.407s | ||||
02. | +5 | George Hristodol | + 2.041 | 55 | 2 | 1:41.402 | 193.52 | km/h | 21.911s | ||||
03. | -2 | Neil Cole | + 2.459 | 55 | 3 | 1:40.320 | 193.50 | km/h | 20.735s | ||||
04. | +2 | Adam Pilo | + 14.154 | 55 | 2 | 1:42.062 | 193.11 | km/h | 21.684s | ||||
05. | +6 | Rafale Mizerski | + 18.116 | 55 | 2 | 1:41.185 | 192.98 | km/h | 22.688s | ||||
06. | -4 | Iulian Brutaru | + 24.536 | 55 | 3 | 1:40.151 | 192.76 | km/h | 20.666s | ||||
07. | +3 | Alexey Petrov | + 28.918 | 55 | 2 | 1:41.303 | 192.62 | km/h | 21.465s | ||||
08. | +1 | Takis Sant | + 32.351 | 55 | 2 | 1:42.236 | 192.50 | km/h | 21.352s | ||||
09. | -6 | Piotr Wechterowicz | + 39.076 | 55 | 3 | 1:41.632 | 192.28 | km/h | 20.812s | ||||
10. | +3 | Diogo Oliveira | + 52.025 | 55 | 3 | 1:41.330 | 191.85 | km/h | 20.690s | ||||
11. | -7 | Filipe Miguel | + 53.027 | 55 | 3 | 1:41.802 | 191.82 | km/h | 22.249s | ||||
12. | +7 | Agostinho Bastos | + 1:06.648 | 55 | 2 | 1:42.969 | 191.37 | km/h | 21.770s | ||||
13. | +7 | Chris Tsalas | + 1:07.684 | 55 | 2 | 1:42.594 | 191.33 | km/h | 21.468s | ||||
14. | ±0 | Roland Kozma | + 1:11.039 | 55 | 2 | 1:42.543 | 191.22 | km/h | 21.053s | ||||
15. | +2 | Dainius Vaškys | + 1:16.866 | 55 | 2 | 1:42.002 | 191.03 | km/h | 19.931s | ||||
16. | ±0 | Juan Manuel Pulero | + 1:32.858 | 55 | 2 | 1:43.027 | 190.51 | km/h | 22.872s | ||||
17. | -5 | Alexandre Beato | + 1:40.887 | 54 | 2 | 1:43.119 | 190.25 | km/h | 23.151s | ||||
18. | +5 | Felipe Vargas | + 1:49.906 | 54 | 2 | 1:43.305 | 189.95 | km/h | 21.106s | ||||
19. | +5 | Tim Prince | + 1:57.489 | 54 | 2 | 1:43.324 | 189.71 | km/h | 25.365s | ||||
20. | -2 | Sylwia Kołodziej | + 1:57.885 | 54 | 3 | 1:42.889 | 189.70 | km/h | 21.867s | ||||
21. | ±0 | Juan Barrera | + 2:05.248 | 54 | 3 | 1:41.998 | 189.46 | km/h | 23.284s | ||||
22. | +4 | Juan Garcia | + 2:10.116 | 54 | 2 | 1:42.848 | 189.30 | km/h | 21.095s | ||||
23. | -1 | Hristo Anastasov | + 2:25.998 | 54 | 2 | 1:43.312 | 188.79 | km/h | 25.150s | ||||
24. | +6 | Karel Baas | + 2:39.406 | 54 | 2 | 1:44.144 | 188.36 | km/h | 24.261s | ||||
25. | ±0 | Marco Zamora | + 2:40.593 | 54 | 2 | 1:43.969 | 188.32 | km/h | 26.495s | ||||
26. | +5 | Werner Haus | + 2:42.005 | 54 | 1 | 1:44.669 | 188.28 | km/h | 25.741s | ||||
27. | +1 | Pablo Villalba | + 2:49.919 | 54 | 2 | 1:44.707 | 188.03 | km/h | 23.733s | ||||
28. | -20 | Bruna Carneiro | + 3:07.837 | 54 | 3 | 1:42.735 | 187.46 | km/h | 21.964s | ||||
29. | ±0 | Pavlos Mitsopoulos | + 3:22.389 | 53 | 2 | 1:44.705 | 187.00 | km/h | 23.877s | ||||
30. | +3 | Helder Esteves | + 3:27.258 | 53 | 2 | 1:44.769 | 186.85 | km/h | 23.468s | ||||
31. | +1 | Edmund Ciemny | + 3:39.065 | 53 | 2 | 1:43.682 | 186.48 | km/h | 24.408s | ||||
32. | +2 | Carlos Baños | + 4:47.115 | 53 | 3 | 1:45.840 | 184.38 | km/h | 21.448s | ||||
33. | -6 | Plamen Minev | + 5:49.040 | 52 | 4 | 1:44.048 | 182.51 | km/h | 22.658s | ||||
Neklasifikovaní (112% času závodu: +11:30.006s) | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
34. | -19 | Pietro Barbetti | Technické problémy | 23 | 1 | 1:43.709 | 21.673s |