Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Pořadí v případě, že sezóna je jeden velký závod

Vybrat třídu:

 
Stránka [12 3 ... 105 106 107 » Rychlé přejít na stránku:
# Pneu Jméno manažera Země Skupina Celkový čas v sezóně
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 10:05:16.882s
2. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:04:32.548s
3. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:09:35.907s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:11:11.565s
5. Hancock George Slater Elite + 0:11:41.706s
6. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:12:49.771s
7. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:14:00.192s
8. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:14:35.544s
9. Badyear Lee Harding Elite + 0:14:48.346s
10. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:15:47.926s
11. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:15:58.752s
12. Contimental Róbert László2 Elite + 0:16:06.218s
13. Contimental Ilya Vedenikov Elite + 0:16:20.808s
14. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:16:29.071s
15. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:17:18.276s
16. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:17:26.138s
17. Michelini Alan Horsley Elite + 0:18:31.922s
18. Badyear Robin Goodey Elite + 0:18:45.147s
19. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:18:45.246s
20. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:19:04.884s
21. Badyear Tan S Lake Elite + 0:19:35.236s
22. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:19:41.254s
23. Badyear Ross Proud Elite + 0:20:12.443s
24. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:20:29.504s
25. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 0:21:01.414s
26. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:21:02.245s
27. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:21:29.964s
28. Badyear Peter Both Elite + 0:21:36.160s
29. Badyear Alexander Kunze Elite + 0:21:58.686s
30. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:22:10.344s
31. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:22:46.628s
32. Badyear Alix Martin Elite + 0:23:29.805s
33. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:23:34.840s
34. Badyear Niels Wolters Elite + 0:23:46.069s
35. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:24:37.067s
36. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:24:40.399s
37. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:24:57.840s
38. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:25:15.274s
39. Badyear Sergei Gordov Elite + 0:25:50.370s
40. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:26:07.785s
41. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 0:26:09.078s
42. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:26:09.982s
43. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 0:26:12.395s
44. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 0:26:18.196s
45. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:26:26.672s
46. Badyear James Berriman Master - 5 + 0:26:32.619s
47. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:26:36.617s
48. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:26:38.321s
49. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:26:42.250s
50. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 0:26:45.706s
51. Contimental Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:26:53.727s
52. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:27:11.176s
53. Contimental Melando Tasoso Elite + 0:27:15.274s
54. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 0:27:19.105s
55. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:27:35.740s
56. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 0:27:39.325s
57. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:27:45.955s
58. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:27:48.277s
59. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:28:06.546s
60. Contimental Fabien Massard Elite + 0:28:13.505s
61. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:28:15.799s
62. Badyear Kevin Mcferrin Pro - 24 + 0:28:54.543s
63. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:29:01.398s
64. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:29:29.130s
65. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:29:36.953s
66. Contimental Attila Gollovitzer Master - 5 + 0:29:41.347s
67. Badyear Andrew King Master - 1 + 0:29:45.436s
68. Yokomama Paulo Pinto1 Master - 2 + 0:29:51.177s
69. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 0:29:53.025s
70. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 0:29:58.086s
71. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 0:30:10.505s
72. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 0:30:11.300s
73. Badyear Mauricio Angelucci Master - 1 + 0:30:12.511s
74. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 0:30:26.856s
75. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:30:27.903s
76. Contimental Jônatas Paiva Pro - 14 + 0:30:38.807s
77. Contimental Stefan Leinsinger Master - 1 + 0:30:40.531s
78. Badyear Billy Van Der Merwe Master - 3 + 0:30:41.891s
79. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 0:30:43.691s
80. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 0:30:50.118s
81. Badyear Sebastian Cucciardi Master - 3 + 0:31:00.468s
82. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 0:31:01.931s
83. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 0:31:03.886s
84. Contimental Maciej Młynek Master - 1 + 0:31:07.505s
85. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 0:31:11.302s
86. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 0:31:12.630s
87. Badyear Mauro Schumacher Master - 3 + 0:31:15.221s
88. Yokomama Marko Radakovic Pro - 15 + 0:31:17.163s
89. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 0:31:20.059s
90. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:31:20.168s
91. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:31:21.398s
92. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 0:31:21.838s
93. Dunnolop Severi Seppä Pro - 2 + 0:31:22.429s
94. Badyear Aleksej Sutkin Master - 4 + 0:31:23.447s
95. Yokomama Ignacio Belatti Pro - 15 + 0:31:24.333s
96. Yokomama Rowie Halcon Pro - 21 + 0:31:24.929s
97. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:31:28.333s
98. Yokomama Michael Monaco Master - 2 + 0:31:35.363s
99. Yokomama Kuba Szajbel Pro - 17 + 0:31:35.744s
100. Contimental Felix Horch Elite + 0:31:41.077s
Stránka [12 3 ... 105 106 107 » Rychlé přejít na stránku: