Statistiky
Historicky nejlepší kvalifikační kola na Anderstorp (Švédsko)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Chris Adnams (M3) | 1:09.608s | + 0.000s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Roland Postle10 (E) | 1:10.012s | + 0.404s | Sezona 58, Závod 16 | Elite | Květen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Antonio Gattulli (M2) | 1:10.093s | + 0.485s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | João Monteiro2 (Ret) | 1:10.134s | + 0.526s | Sezona 41, Závod 15 | Elite | Květen 20, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | George Slater4 (Ret) | 1:10.159s | + 0.551s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Ania Piekarska (P11) | 1:10.171s | + 0.563s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:10.204s | + 0.596s | Sezona 41, Závod 15 | Elite | Květen 20, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Geir Pukk (E) | 1:10.217s | + 0.609s | Sezona 95, Závod 10 | Elite | Říjen 3, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:10.292s | + 0.684s | Sezona 58, Závod 16 | Elite | Květen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Stas Prost (Ret) | 1:10.318s | + 0.710s | Sezona 41, Závod 15 | Elite | Květen 20, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Florencia Caro (A58) | 1:10.333s | + 0.725s | Sezona 41, Závod 15 | Elite | Květen 20, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Tomasz Kaminski (P11) | 1:10.371s | + 0.763s | Sezona 54, Závod 4 | Elite | Červenec 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Alexei Malkin (P24) | 1:10.432s | + 0.824s | Sezona 95, Závod 10 | Elite | Říjen 3, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Sergio Fanelli (A66) | 1:10.433s | + 0.825s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:10.486s | + 0.878s | Sezona 20, Závod 5 | Elite | Červen 4, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:10.523s | + 0.915s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:10.541s | + 0.933s | Sezona 58, Závod 16 | Elite | Květen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Kai Wen Chew (M3) | 1:10.554s | + 0.946s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Robin Goodey (Ret) | 1:10.574s | + 0.966s | Sezona 58, Závod 16 | Elite | Květen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Ivan Bahinov (Ret) | 1:10.578s | + 0.970s | Sezona 54, Závod 4 | Elite | Červenec 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:10.595s | + 0.987s | Sezona 27, Závod 4 | Elite | Září 13, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:10.625s | + 1.017s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Nikolay Borzenkov (Ret) | 1:10.628s | + 1.020s | Sezona 41, Závod 15 | Elite | Květen 20, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Harsh Sheth (E) | 1:10.629s | + 1.021s | Sezona 95, Závod 10 | Elite | Říjen 3, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Evaldas Ruseckas (Ret) | 1:10.653s | + 1.045s | Sezona 54, Závod 4 | Elite | Červenec 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | György Székely (E) | 1:10.660s | + 1.052s | Sezona 95, Závod 10 | Elite | Říjen 3, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Rafal Celejewski (A48) | 1:10.674s | + 1.066s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Lee Harding (E) | 1:10.683s | + 1.075s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | David Rolleston1 (M2) | 1:10.684s | + 1.076s | Sezona 85, Závod 15 | Elite | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Leandro Sereno7 (E) | 1:10.699s | + 1.091s | Sezona 41, Závod 15 | Elite | Květen 20, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:10.758s | + 1.150s | Sezona 90, Závod 15 | Elite | Prosinec 9, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Marek Marchewka (P19) | 1:10.821s | + 1.213s | Sezona 29, Závod 11 | Elite | Únor 17, 2012 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Pavel Buhharin (Ret) | 1:10.839s | + 1.231s | Sezona 58, Závod 16 | Elite | Květen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:10.843s | + 1.235s | Sezona 48, Závod 5 | Elite | Červenec 10, 2015 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Daneks Britāls (Ret) | 1:10.845s | + 1.237s | Sezona 27, Závod 4 | Elite | Září 13, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Kuba Szajbel (M5) | 1:10.850s | + 1.242s | Sezona 90, Závod 15 | Elite | Prosinec 9, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:10.919s | + 1.311s | Sezona 71, Závod 3 | Elite | Červenec 5, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:10.934s | + 1.326s | Sezona 54, Závod 4 | Elite | Červenec 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:10.991s | + 1.383s | Sezona 40, Závod 3 | Elite | Leden 31, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Rafal Kowalski (Ret) | 1:10.997s | + 1.389s | Sezona 54, Závod 4 | Elite | Červenec 26, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Toni Söyrinki (E) | 1:11.001s | + 1.393s | Sezona 45, Závod 3 | Elite | Prosinec 26, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Mikko Suhonen (M4) | 1:11.011s | + 1.403s | Sezona 95, Závod 10 | Elite | Říjen 3, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Bernard Bontjer (M4) | 1:11.030s | + 1.422s | Sezona 95, Závod 10 | Elite | Říjen 3, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Radek Sus (Ret) | 1:11.101s | + 1.493s | Sezona 41, Závod 15 | Elite | Květen 20, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:11.120s | + 1.512s | Sezona 62, Závod 13 | Elite | Leden 12, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Sion Francis (Ret) | 1:11.142s | + 1.534s | Sezona 40, Závod 3 | Elite | Leden 31, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Maxim Kotov2 (Ret) | 1:11.145s | + 1.537s | Sezona 7, Závod 15 | Elite | Únor 1, 2008 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Jari Aareskoski3 (Ret) | 1:11.148s | + 1.540s | Sezona 17, Závod 10 | Elite | Listopad 27, 2009 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Ferenc Koncz (P3) | 1:11.148s | + 1.540s | Sezona 85, Závod 15 | Master - 1 | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Farcy Génel (Ret) | 1:11.162s | + 1.554s | Sezona 85, Závod 15 | Master - 3 | Leden 28, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |