Statistiky

Všechny statistiky výkonů
Týmové statistiky
Statistika herní činnosti
Statistiky fóra
Národní statistiky
Další statistiky
Statistiky úspěchů
Statistiky zaměstnanců
Statistiky GPRO fanoušků

Historicky nejlepší kvalifikační kola na Ahvenisto (Finsko)

Vybrat třídu:
 
Stránka [12 3 ... 540 541 542 » Rychlé přejít na stránku:
# Země Jméno manažera Skupina Čas kola Ztráta Sezóna #, Závod # Datum
1. Aleksej Sutkin Elite 1:12.662s + 0.000s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
2. Gonzalo Alvarez Elite 1:12.756s + 0.094s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
3. Daniel Comalada Elite 1:12.941s + 0.279s Sezona 46, Závod 8 Březen 17, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:13.030s + 0.368s Sezona 36, Závod 6 Květen 17, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
5. Jan Velske1 Elite 1:13.100s + 0.438s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
6. João Monteiro2 Elite 1:13.190s + 0.528s Sezona 36, Závod 6 Květen 17, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
7. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:13.204s + 0.542s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
8. Evaldas Ruseckas Elite 1:13.217s + 0.555s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
9. Alexander Kunze Elite 1:13.289s + 0.627s Sezona 46, Závod 8 Březen 17, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
10. Nevzat Kasapoglu Elite 1:13.290s + 0.628s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
11. Zdenek Hladik3 Elite 1:13.321s + 0.659s Sezona 25, Závod 16 Červen 14, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
12. Nikolay Borzenkov Elite 1:13.346s + 0.684s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
13. Stefan Gommans Elite 1:13.383s + 0.721s Sezona 46, Závod 8 Březen 17, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
14. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:13.432s + 0.770s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
15. Radek Sus Elite 1:13.479s + 0.817s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
16. Rimantas Sagatas2 Elite 1:13.480s + 0.818s Sezona 39, Závod 11 Prosinec 20, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
17. Frederico Neves1 Elite 1:13.482s + 0.820s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
18. Leandro Sereno7 Elite 1:13.515s + 0.853s Sezona 36, Závod 6 Květen 17, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
19. Pavel Buhharin Elite 1:13.520s + 0.858s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
20. Ayman Daher Elite 1:13.521s + 0.859s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
21. Nuno Vicente Elite 1:13.572s + 0.910s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
22. Nico Zou Elite 1:13.596s + 0.934s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
23. Roland Postle7 Elite 1:13.645s + 0.983s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
24. Rafael Mantovani Elite 1:13.721s + 1.059s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
25. Christos Bobolis4 Elite 1:13.742s + 1.080s Sezona 57, Závod 16 Březen 14, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
26. Florencia Caro Elite 1:13.756s + 1.094s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
27. José Abi Jaudi Elite 1:13.765s + 1.103s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
28. Wojciech Uzikowski Elite 1:13.770s + 1.108s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
29. Paulo Pinto1 Elite 1:13.806s + 1.144s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
30. Robin Goodey Elite 1:13.806s + 1.144s Sezona 57, Závod 16 Březen 14, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
31. Rafal Celejewski Elite 1:13.825s + 1.163s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
32. Božidar Topčić Elite 1:13.827s + 1.165s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
33. Mihail Morozov Elite 1:13.873s + 1.211s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
34. Mikko Suhonen Elite 1:13.902s + 1.240s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
35. Jan Pavlicek2 Elite 1:13.914s + 1.252s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
36. Alexander Lazarenko Elite 1:13.915s + 1.253s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
37. Róbert László2 Elite 1:13.938s + 1.276s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
38. Łukasz Dudek1 Elite 1:13.942s + 1.280s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
39. Radek Czech2 Elite 1:13.949s + 1.287s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
40. Sion Francis Elite 1:13.956s + 1.294s Sezona 39, Závod 11 Prosinec 20, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
41. Atis Praudins Elite 1:13.960s + 1.298s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
42. Marek Popławski Elite 1:13.964s + 1.302s Sezona 39, Závod 11 Prosinec 20, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
43. Victor Chernyshev Elite 1:13.978s + 1.316s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
44. Michael Keeney Elite 1:13.993s + 1.331s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
45. Toygun Senler6 Elite 1:14.002s + 1.340s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
46. Virgis Lyss Elite 1:14.002s + 1.340s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
47. Stas Prost Elite 1:14.031s + 1.369s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
48. Claudio Szynkier Elite 1:14.043s + 1.381s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
49. Max Watson Elite 1:14.047s + 1.385s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
50. Ilkka Moisio Elite 1:14.060s + 1.398s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
51. Tomek Kiełpiński Elite 1:14.069s + 1.407s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
52. Andrej Borsuk Elite 1:14.071s + 1.409s Sezona 49, Závod 14 Říjen 13, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
53. Vladimir Islentiev2 Elite 1:14.082s + 1.420s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
54. Stanislav Frolov Elite 1:14.082s + 1.420s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
55. Ian Lynch Elite 1:14.098s + 1.436s Sezona 36, Závod 6 Květen 17, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
56. Alex Tkachenko Elite 1:14.106s + 1.444s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
57. Michael Winkley Elite 1:14.112s + 1.450s Sezona 36, Závod 6 Květen 17, 2013 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
58. Roman Turkin Elite 1:14.121s + 1.459s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
59. Danny Bayliss Elite 1:14.148s + 1.486s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
60. Fabien Massard Elite 1:14.158s + 1.496s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
61. Andrej Rilke Elite 1:14.168s + 1.506s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
62. Gino Zernani Elite 1:14.180s + 1.518s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
63. Martin Bedoya Elite 1:14.196s + 1.534s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
64. Sergey Sergeev Elite 1:14.197s + 1.535s Sezona 46, Závod 8 Březen 17, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
65. Krisztián Veinperl Elite 1:14.200s + 1.538s Sezona 57, Závod 16 Březen 14, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
66. Toni Söyrinki Elite 1:14.204s + 1.542s Sezona 46, Závod 8 Březen 17, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
67. Paul Lynch Elite 1:14.206s + 1.544s Sezona 25, Závod 16 Červen 14, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
68. Kuba Szajbel Master - 2 1:14.211s + 1.549s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
69. Eduard Gindullin Elite 1:14.229s + 1.567s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
70. Goran Slunjski Elite 1:14.232s + 1.570s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
71. Matt Kasar Master - 3 1:14.270s + 1.608s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
72. Alpo Kaakinen1 Elite 1:14.331s + 1.669s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
73. Andrea Squizzato Elite 1:14.363s + 1.701s Sezona 57, Závod 16 Březen 14, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
74. Mika Pekkarinen Elite 1:14.380s + 1.718s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
75. George Slater Elite 1:14.396s + 1.734s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
76. Aleksey Odegov Elite 1:14.397s + 1.735s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
77. Shoaib Mohamed Elite 1:14.412s + 1.750s Sezona 44, Závod 12 Listopad 25, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
78. Wouter Teuwen Master - 5 1:14.436s + 1.774s Sezona 68, Závod 15 Únor 8, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
79. Jukka Sireni2 Elite 1:14.448s + 1.786s Sezona 49, Závod 14 Říjen 13, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
80. Olver Hernández Master - 4 1:14.451s + 1.789s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
81. Sergey Lyogky Elite 1:14.456s + 1.794s Sezona 31, Závod 16 Červenec 17, 2012 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
82. Rodrigo Velasco Elite 1:14.464s + 1.802s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
83. Joel Viitikko Master - 3 1:14.485s + 1.823s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
84. Kaur Kuus Elite 1:14.488s + 1.826s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
85. Sam Brierley Elite 1:14.498s + 1.836s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
86. Tomasz Kaminski Elite 1:14.499s + 1.837s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
87. Ilya Medvedev Master - 1 1:14.501s + 1.839s Sezona 49, Závod 14 Říjen 13, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
88. Paul Gardiner Elite 1:14.507s + 1.845s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
89. Alexey Manukalov Elite 1:14.522s + 1.860s Sezona 53, Závod 2 Květen 17, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
90. Michal Szopinski Elite 1:14.529s + 1.867s Sezona 44, Závod 12 Listopad 25, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
91. Patrik Balogh Elite 1:14.530s + 1.868s Sezona 56, Závod 6 Prosinec 6, 2016 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
92. Luca Dotti Elite 1:14.556s + 1.894s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
93. Michail Ivanov Elite 1:14.559s + 1.897s Sezona 42, Závod 8 Červenec 1, 2014 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
94. Vladimir Jelicic Elite 1:14.571s + 1.909s Sezona 57, Závod 16 Březen 14, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
95. Kiran Patel Elite 1:14.579s + 1.917s Sezona 46, Závod 8 Březen 17, 2015 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
96. Aris Tsipras Elite 1:14.580s + 1.918s Sezona 57, Závod 16 Březen 14, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
97. Mindaugas Sarocka Elite 1:14.582s + 1.920s Sezona 28, Závod 16 Prosinec 30, 2011 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
98. David Rolleston Elite 1:14.585s + 1.923s Sezona 60, Závod 10 Srpen 29, 2017 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
99. Theodosis Vogiatzis Elite 1:14.588s + 1.926s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
100. Sergei Gordov Master - 1 1:14.592s + 1.930s Sezona 72, Závod 5 Září 13, 2019 Výsledky kvalifikace
Záznam závodu
Stránka [12 3 ... 540 541 542 » Rychlé přejít na stránku: