Statistiky
Historicky nejlepší kvalifikační kola na Kyalami (Jižní Afrika)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Mindaugas Sarocka (Ret) | 1:15.718s | + 0.000s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Roland Postle10 (E) | 1:15.784s | + 0.066s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:15.804s | + 0.086s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:15.910s | + 0.192s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:16.257s | + 0.539s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:16.269s | + 0.551s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Atis Praudiņš (E) | 1:16.390s | + 0.672s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Leandro Sereno7 (E) | 1:16.398s | + 0.680s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:16.398s | + 0.680s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:16.442s | + 0.724s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Edvinas Pranculevicius2 (Ret) | 1:16.457s | + 0.739s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Lorenzo Bongi (Ret) | 1:16.500s | + 0.782s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Attila Gollovitzer (Ret) | 1:16.518s | + 0.800s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Gergő Csernátoni (M2) | 1:16.541s | + 0.823s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:16.549s | + 0.831s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:16.582s | + 0.864s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Yug Desai3 (Ret) | 1:16.582s | + 0.864s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | João Monteiro2 (Ret) | 1:16.589s | + 0.871s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Sam Wainwright (Ret) | 1:16.635s | + 0.917s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Vladimir Islentiev2 (M4) | 1:16.668s | + 0.950s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Serguei Baranovski (Ret) | 1:16.670s | + 0.952s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Mika Pekkarinen (P15) | 1:16.673s | + 0.955s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Alex Holland (P14) | 1:16.764s | + 1.046s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Denis Grahov (Ret) | 1:16.784s | + 1.066s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Toni Söyrinki (E) | 1:16.812s | + 1.094s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:16.865s | + 1.147s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Guy Smets (Ret) | 1:16.966s | + 1.248s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Wojciech Uzikowski (A13) | 1:16.993s | + 1.275s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Sion Francis (Ret) | 1:16.998s | + 1.280s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Florencia Caro (A58) | 1:17.002s | + 1.284s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:17.013s | + 1.295s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Pavel Buhharin (Ret) | 1:17.021s | + 1.303s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Nuno Vicente (P5) | 1:17.034s | + 1.316s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:17.051s | + 1.333s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Evaldas Ruseckas (Ret) | 1:17.060s | + 1.342s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Nikolay Ivanov (Ret) | 1:17.067s | + 1.349s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:17.070s | + 1.352s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Donatas Paplauskas (P1) | 1:17.082s | + 1.364s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | David Jones-Winkley (P12) | 1:17.135s | + 1.417s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:17.176s | + 1.458s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Rafal Celejewski (A48) | 1:17.240s | + 1.522s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Domien Luts (P11) | 1:17.248s | + 1.530s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | László Mizse (A29) | 1:17.248s | + 1.530s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Veres Tamás (A75) | 1:17.299s | + 1.581s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Marek Marchewka (P19) | 1:17.338s | + 1.620s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Nicholas Tsagarakis (P15) | 1:17.346s | + 1.628s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 2 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Tim Sewell (Ret) | 1:17.349s | + 1.631s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Alessandro Casagrande (A9) | 1:17.370s | + 1.652s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 4 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Róbert László2 (E) | 1:17.390s | + 1.672s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Ahmet Sonverdi (P22) | 1:17.393s | + 1.675s | Sezona 70, Závod 15 | Master - 3 | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
51. | Bráulio Monteiro (Ret) | 1:17.411s | + 1.693s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
52. | David Rolleston1 (M2) | 1:17.430s | + 1.712s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
53. | Marek Hajnrych (Ret) | 1:17.444s | + 1.726s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
54. | Farcy Génel (Ret) | 1:17.447s | + 1.729s | Sezona 70, Závod 15 | Master - 4 | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
55. | Rodrigo Velasco (Ret) | 1:17.480s | + 1.762s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 1 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
56. | Gary Mullins (A45) | 1:17.490s | + 1.772s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
57. | Jakab Zoltan (A34) | 1:17.495s | + 1.777s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
58. | Jukka Sireni2 (Ret) | 1:17.502s | + 1.784s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
59. | Mateusz Oleś (Ret) | 1:17.521s | + 1.803s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 1 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
60. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:17.534s | + 1.816s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
61. | Diogo Schwinn (P11) | 1:17.536s | + 1.818s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 3 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
62. | Ivan Stiva (P19) | 1:17.537s | + 1.819s | Sezona 70, Závod 15 | Master - 2 | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
63. | Mihail Morozov (A30) | 1:17.548s | + 1.830s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
64. | György Székely (E) | 1:17.592s | + 1.874s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 5 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
65. | Egor Pasko (Ret) | 1:17.596s | + 1.878s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 4 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
66. | Niklas Sörén (Ret) | 1:17.606s | + 1.888s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 2 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
67. | Auke Haarsma (A27) | 1:17.626s | + 1.908s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
68. | Ferenc Koncz (P3) | 1:17.628s | + 1.910s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
69. | Alex Tkachenko (A68) | 1:17.631s | + 1.913s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
70. | Robin Goodey (Ret) | 1:17.641s | + 1.923s | Sezona 70, Závod 15 | Elite | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
71. | Craig McLean (Ret) | 1:17.649s | + 1.931s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 2 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
72. | Kamal Naoui (A10) | 1:17.655s | + 1.937s | Sezona 70, Závod 15 | Master - 1 | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
73. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:17.677s | + 1.959s | Sezona 70, Závod 15 | Master - 3 | Červen 14, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
74. | Božidar Topčić (P25) | 1:17.681s | + 1.963s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 4 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
75. | Tadas Bubelevičius (Ret) | 1:17.708s | + 1.990s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
76. | Stas Prost (Ret) | 1:17.733s | + 2.015s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
77. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:17.737s | + 2.019s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
78. | João Dafrente (Ret) | 1:17.738s | + 2.020s | Sezona 62, Závod 9 | Elite | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
79. | Stefan Leitgeb (Ret) | 1:17.747s | + 2.029s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 1 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
80. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:17.763s | + 2.045s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
81. | Tomas Červinskis (Ret) | 1:17.777s | + 2.059s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
82. | Jimmy De Roy (P13) | 1:17.782s | + 2.064s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
83. | Bronek Obarewicz (Ret) | 1:17.782s | + 2.064s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
84. | Erkki Tempel (Ret) | 1:17.794s | + 2.076s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
85. | Andreas Weilemann (Ret) | 1:17.797s | + 2.079s | Sezona 28, Závod 10 | Master - 2 | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
86. | Joan Centellas (A62) | 1:17.797s | + 2.079s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
87. | Max Watson (Ret) | 1:17.802s | + 2.084s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 3 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
88. | Leonardo Bittencourt (Ret) | 1:17.804s | + 2.086s | Sezona 28, Závod 10 | Elite | Prosinec 9, 2011 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
89. | Tomasz Kaminski (P11) | 1:17.812s | + 2.094s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
90. | Phil Maunder (Ret) | 1:17.817s | + 2.099s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 3 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
91. | Aleksey Odegov (Ret) | 1:17.823s | + 2.105s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
92. | Frederico Neves1 (Ret) | 1:17.824s | + 2.106s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 2 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
93. | Joel Viitikko (P7) | 1:17.826s | + 2.108s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 3 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
94. | Sergei Gordov (R38) | 1:17.826s | + 2.108s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 5 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
95. | Sam Tipple (E) | 1:17.834s | + 2.116s | Sezona 59, Závod 7 | Master - 1 | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
96. | Igor Pererva (A5) | 1:17.838s | + 2.120s | Sezona 62, Závod 9 | Master - 4 | Prosinec 29, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
97. | Balázs Dömötör (Ret) | 1:17.848s | + 2.130s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
98. | Kevin Abdalla (Ret) | 1:17.848s | + 2.130s | Sezona 59, Závod 7 | Elite | Červen 16, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
99. | Victor Chernyshev (P23) | 1:17.852s | + 2.134s | Sezona 20, Závod 11 | Elite | Červen 25, 2010 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
100. | Theo Panag (Ret) | 1:17.863s | + 2.145s | Sezona 35, Závod 8 | Elite | Březen 19, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |