Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na New Delhi (Indie)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
301. | Norbert Hajnal (Ret) | 1:22.356s | + 3.821s | Sezona 52, Závod 9 | Master - 4 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
302. | Cédrick Flament (M5) | 1:22.360s | + 3.825s | Sezona 97, Závod 13 | Master - 5 | Únor 16, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
303. | Maxim Stroganoff (Ret) | 1:22.361s | + 3.826s | Sezona 68, Závod 16 | Master - 2 | Únor 12, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
304. | Karolis Pavilionis (Ret) | 1:22.362s | + 3.827s | Sezona 86, Závod 14 | Master - 1 | Březen 29, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
305. | Mariusz Malczuk (M5) | 1:22.363s | + 3.828s | Sezona 97, Závod 13 | Master - 5 | Únor 16, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
306. | Jesús Torres (M4) | 1:22.366s | + 3.831s | Sezona 97, Závod 13 | Pro - 11 | Únor 16, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
307. | Vitor Gonçalves Novo (P6) | 1:22.367s | + 3.832s | Sezona 52, Závod 9 | Pro - 2 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
308. | Alexandre Reis (A6) | 1:22.369s | + 3.834s | Sezona 54, Závod 9 | Master - 2 | Srpen 12, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
309. | Nathan Skelly (Ret) | 1:22.370s | + 3.835s | Sezona 52, Závod 9 | Elite | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
310. | João Dafrente (Ret) | 1:22.373s | + 3.838s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 1 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
311. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:22.375s | + 3.840s | Sezona 54, Závod 9 | Elite | Srpen 12, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
312. | Marina Filipova (Ret) | 1:22.376s | + 3.841s | Sezona 57, Závod 11 | Master - 5 | Únor 24, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
313. | Christer Andersson (P25) | 1:22.379s | + 3.844s | Sezona 77, Závod 7 | Master - 2 | Srpen 7, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
314. | Ádám Jávor (P13) | 1:22.379s | + 3.844s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 4 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
315. | Erwann Gendreau (M1) | 1:22.379s | + 3.844s | Sezona 97, Závod 13 | Elite | Únor 16, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
316. | Ivan Anđelić (M3) | 1:22.380s | + 3.845s | Sezona 52, Závod 9 | Pro - 6 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
317. | Alex Tkachenko (A68) | 1:22.381s | + 3.846s | Sezona 38, Závod 14 | Master - 2 | Říjen 25, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
318. | Alexander Kateliev (P18) | 1:22.381s | + 3.846s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 5 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
319. | Iain Bartholomew (P17) | 1:22.395s | + 3.860s | Sezona 77, Závod 7 | Master - 3 | Srpen 7, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
320. | Aleksey Odegov (Ret) | 1:22.396s | + 3.861s | Sezona 44, Závod 4 | Master - 2 | Říjen 28, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
321. | Oscar Maddonni (Ret) | 1:22.397s | + 3.862s | Sezona 77, Závod 7 | Master - 3 | Srpen 7, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
322. | Dominik Karda (M1) | 1:22.401s | + 3.866s | Sezona 97, Závod 13 | Master - 1 | Únor 16, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
323. | Cezary Skonieczny (P18) | 1:22.403s | + 3.868s | Sezona 86, Závod 14 | Master - 4 | Březen 29, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
324. | Thiago Bento (A23) | 1:22.403s | + 3.868s | Sezona 86, Závod 14 | Master - 2 | Březen 29, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
325. | Zsolt Rizsányi (Ret) | 1:22.404s | + 3.869s | Sezona 52, Závod 9 | Elite | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
326. | Piotr Wechterowicz (Ret) | 1:22.405s | + 3.870s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 3 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
327. | Oleg Pokhilko (Ret) | 1:22.408s | + 3.873s | Sezona 63, Závod 17 | Master - 3 | Březen 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
328. | Daniel Comalada (P12) | 1:22.408s | + 3.873s | Sezona 52, Závod 9 | Pro - 17 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
329. | Cristina Demeo (P23) | 1:22.412s | + 3.877s | Sezona 57, Závod 11 | Master - 1 | Únor 24, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
330. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:22.416s | + 3.881s | Sezona 91, Závod 11 | Elite | Leden 27, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
331. | Branislav Hrnjak (Ret) | 1:22.424s | + 3.889s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 5 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
332. | Simone Pasqualoni (A54) | 1:22.426s | + 3.891s | Sezona 91, Závod 11 | Master - 2 | Leden 27, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
333. | Jose Luis Macho (P19) | 1:22.430s | + 3.895s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 4 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
334. | Edwin Silva (Ret) | 1:22.431s | + 3.896s | Sezona 86, Závod 14 | Master - 2 | Březen 29, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
335. | Rares Bogdan (Ret) | 1:22.431s | + 3.896s | Sezona 68, Závod 16 | Master - 5 | Únor 12, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
336. | Emil Kwiatkowski (R101) | 1:22.432s | + 3.897s | Sezona 44, Závod 4 | Master - 4 | Říjen 28, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
337. | Adrian Postolache (Ret) | 1:22.432s | + 3.897s | Sezona 52, Závod 9 | Master - 4 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
338. | Mihail Golovanov (P4) | 1:22.436s | + 3.901s | Sezona 44, Závod 4 | Master - 5 | Říjen 28, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
339. | Rafal Kowalski (Ret) | 1:22.437s | + 3.902s | Sezona 52, Závod 9 | Master - 5 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
340. | Paul Gardiner (P24) | 1:22.437s | + 3.902s | Sezona 52, Závod 9 | Pro - 5 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
341. | Icaro Assis (A71) | 1:22.437s | + 3.902s | Sezona 63, Závod 17 | Master - 5 | Březen 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
342. | Maria Maksimenkova (Ret) | 1:22.447s | + 3.912s | Sezona 40, Závod 17 | Master - 3 | Březen 21, 2014 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
343. | Giuseppe Perrone (Ret) | 1:22.447s | + 3.912s | Sezona 79, Závod 2 | Master - 3 | Listopad 24, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
344. | Michael Winkley (Ret) | 1:22.450s | + 3.915s | Sezona 36, Závod 14 | Elite | Červen 14, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
345. | Stefan Farkas (Ret) | 1:22.455s | + 3.920s | Sezona 52, Závod 9 | Master - 2 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
346. | Zoltan Kormos (P19) | 1:22.457s | + 3.922s | Sezona 57, Závod 11 | Master - 4 | Únor 24, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
347. | Maitre Stephane (Ret) | 1:22.458s | + 3.923s | Sezona 52, Závod 9 | Pro - 12 | Duben 8, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
348. | Luis Quintino Ferreira (M5) | 1:22.461s | + 3.926s | Sezona 68, Závod 16 | Master - 5 | Únor 12, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
349. | Jan Velske3 (Ret) | 1:22.461s | + 3.926s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 3 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
350. | Mikko Heikkinen (A27) | 1:22.464s | + 3.929s | Sezona 60, Závod 16 | Master - 1 | Září 19, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |