Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na A1-Ring (Rakousko)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Angela Davidson (Ret) | 49.238s | + 0.000s | Sezona 11, Závod 3 | Rookie - 59 | Září 19, 2008 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:06.309s | + 17.071s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:06.426s | + 17.188s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Alexei Malkin (P24) | 1:06.624s | + 17.386s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:06.966s | + 17.728s | Sezona 92, Závod 8 | Elite | Březen 21, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Andrian Naidenov (M5) | 1:06.971s | + 17.733s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:07.054s | + 17.816s | Sezona 65, Závod 7 | Elite | Červen 29, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:07.244s | + 18.006s | Sezona 76, Závod 15 | Elite | Červenec 3, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:07.325s | + 18.087s | Sezona 65, Závod 7 | Elite | Červen 29, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:07.355s | + 18.117s | Sezona 76, Závod 15 | Elite | Červenec 3, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | George Slater4 (Ret) | 1:07.359s | + 18.121s | Sezona 79, Závod 9 | Elite | Prosinec 18, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | André de Carvalho (E) | 1:07.376s | + 18.138s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:07.453s | + 18.215s | Sezona 88, Závod 7 | Elite | Červenec 8, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:07.461s | + 18.223s | Sezona 71, Závod 1 | Elite | Červen 28, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Vinicio Souza (P17) | 1:07.472s | + 18.234s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Mauro Schumacher (A16) | 1:07.502s | + 18.264s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Tamás Végh (Ret) | 1:07.527s | + 18.289s | Sezona 65, Závod 7 | Elite | Červen 29, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Ricardo Vidal (P24) | 1:07.538s | + 18.300s | Sezona 71, Závod 1 | Elite | Červen 28, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Andreas Ramann (E) | 1:07.540s | + 18.302s | Sezona 76, Závod 15 | Elite | Červenec 3, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Andrew Merkel (M2) | 1:07.543s | + 18.305s | Sezona 92, Závod 8 | Elite | Březen 21, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Mihail Morozov (A30) | 1:07.546s | + 18.308s | Sezona 88, Závod 7 | Elite | Červenec 8, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:07.578s | + 18.340s | Sezona 92, Závod 8 | Elite | Březen 21, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | György Székely (E) | 1:07.618s | + 18.380s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Twig Fahaji (R107) | 1:07.638s | + 18.400s | Sezona 82, Závod 11 | Elite | Červenec 2, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Rafael Mantovani (P13) | 1:07.640s | + 18.402s | Sezona 57, Závod 4 | Elite | Leden 31, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:07.662s | + 18.424s | Sezona 59, Závod 13 | Elite | Červenec 7, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Andreas Andreou (M5) | 1:07.683s | + 18.445s | Sezona 71, Závod 1 | Elite | Červen 28, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Dominiek Van West (E) | 1:07.751s | + 18.513s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Róbert László2 (E) | 1:07.758s | + 18.520s | Sezona 76, Závod 15 | Elite | Červenec 3, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Mikko Suhonen (M4) | 1:07.763s | + 18.525s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Wouter Kirstein (Ret) | 1:07.812s | + 18.574s | Sezona 79, Závod 9 | Elite | Prosinec 18, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Harsh Sheth (E) | 1:07.830s | + 18.592s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | László Mizse (A29) | 1:07.892s | + 18.654s | Sezona 63, Závod 7 | Elite | Únor 23, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:07.942s | + 18.704s | Sezona 71, Závod 1 | Elite | Červen 28, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Jan Velske3 (Ret) | 1:07.968s | + 18.730s | Sezona 79, Závod 9 | Elite | Prosinec 18, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Ania Piekarska (P11) | 1:07.984s | + 18.746s | Sezona 82, Závod 11 | Elite | Červenec 2, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Aigars Vitolins (M1) | 1:08.045s | + 18.807s | Sezona 88, Závod 7 | Elite | Červenec 8, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:08.060s | + 18.822s | Sezona 57, Závod 4 | Elite | Leden 31, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Branislav Mihić (M5) | 1:08.060s | + 18.822s | Sezona 88, Závod 7 | Elite | Červenec 8, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Vincent Douchez (M1) | 1:08.063s | + 18.825s | Sezona 92, Závod 8 | Elite | Březen 21, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Jakab Zoltan (A34) | 1:08.064s | + 18.826s | Sezona 63, Závod 7 | Elite | Únor 23, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Peter Both (E) | 1:08.065s | + 18.827s | Sezona 71, Závod 1 | Elite | Červen 28, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Aleksandr Gerassimtsik (Ret) | 1:08.070s | + 18.832s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:08.087s | + 18.849s | Sezona 71, Závod 1 | Elite | Červen 28, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Paweł Zaburski (M3) | 1:08.103s | + 18.865s | Sezona 76, Závod 15 | Elite | Červenec 3, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:08.123s | + 18.885s | Sezona 79, Závod 9 | Elite | Prosinec 18, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Tony Cullen (E) | 1:08.124s | + 18.886s | Sezona 92, Závod 8 | Elite | Březen 21, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Alessandro Casagrande (A9) | 1:08.137s | + 18.899s | Sezona 82, Závod 11 | Elite | Červenec 2, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Gustavo Bellotto (E) | 1:08.154s | + 18.916s | Sezona 94, Závod 1 | Elite | Červen 30, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Rafal Celejewski (A48) | 1:08.169s | + 18.931s | Sezona 88, Závod 7 | Elite | Červenec 8, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |