Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na Valencia (Španělsko)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:29.155s | + 0.000s | Sezona 80, Závod 3 | Elite | Leden 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | George Slater4 (Ret) | 1:29.522s | + 0.367s | Sezona 94, Závod 2 | Elite | Červenec 4, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Ville Pohjanen (A68) | 1:29.610s | + 0.455s | Sezona 80, Závod 3 | Elite | Leden 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Bernard Bontjer (M4) | 1:29.644s | + 0.489s | Sezona 94, Závod 2 | Elite | Červenec 4, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Paweł Zaburski (M3) | 1:29.892s | + 0.737s | Sezona 74, Závod 8 | Elite | Únor 4, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:29.956s | + 0.801s | Sezona 85, Závod 16 | Elite | Únor 1, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Ignacio Belatti (M2) | 1:29.993s | + 0.838s | Sezona 82, Závod 10 | Elite | Červen 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Antonio Gattulli (M2) | 1:30.144s | + 0.989s | Sezona 85, Závod 16 | Elite | Únor 1, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | José Abi Jaudi (M4) | 1:30.148s | + 0.993s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Luca Molendi (M4) | 1:30.273s | + 1.118s | Sezona 82, Závod 10 | Elite | Červen 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:30.351s | + 1.196s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Roland Postle10 (E) | 1:30.364s | + 1.209s | Sezona 74, Závod 8 | Elite | Únor 4, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:30.426s | + 1.271s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Carlos Esparza (M4) | 1:30.555s | + 1.400s | Sezona 74, Závod 8 | Elite | Únor 4, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Dominiek Van West (E) | 1:30.561s | + 1.406s | Sezona 89, Závod 6 | Elite | Září 6, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Leandro Sereno7 (E) | 1:30.591s | + 1.436s | Sezona 85, Závod 16 | Elite | Únor 1, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | György Székely (E) | 1:30.595s | + 1.440s | Sezona 80, Závod 3 | Elite | Leden 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Vadim Shapovalov (Ret) | 1:30.655s | + 1.500s | Sezona 85, Závod 16 | Elite | Únor 1, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:30.690s | + 1.535s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Jarosław Nowacki (Ret) | 1:30.754s | + 1.599s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Kai Wen Chew (M3) | 1:30.757s | + 1.602s | Sezona 94, Závod 2 | Elite | Červenec 4, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:30.776s | + 1.621s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:30.809s | + 1.654s | Sezona 82, Závod 10 | Elite | Červen 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Aleksey Odegov (Ret) | 1:30.829s | + 1.674s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Ayman Daher (P17) | 1:30.834s | + 1.679s | Sezona 55, Závod 15 | Master - 1 | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Yug Desai3 (Ret) | 1:30.853s | + 1.698s | Sezona 80, Závod 3 | Elite | Leden 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Mark Philips (A26) | 1:30.881s | + 1.726s | Sezona 82, Závod 10 | Elite | Červen 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Róbert László2 (E) | 1:30.909s | + 1.754s | Sezona 69, Závod 16 | Elite | Duben 16, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Brad Marshall1 (A29) | 1:30.947s | + 1.792s | Sezona 89, Závod 6 | Elite | Září 6, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:30.951s | + 1.796s | Sezona 74, Závod 8 | Elite | Únor 4, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Mikko Suhonen (M4) | 1:30.969s | + 1.814s | Sezona 69, Závod 16 | Elite | Duben 16, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Alix Martin (Ret) | 1:30.971s | + 1.816s | Sezona 74, Závod 8 | Elite | Únor 4, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | John Hinchliffe (R129) | 1:30.985s | + 1.830s | Sezona 94, Závod 2 | Master - 1 | Červenec 4, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Rafal Celejewski (A48) | 1:31.044s | + 1.889s | Sezona 89, Závod 6 | Elite | Září 6, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Niklas Sörén (Ret) | 1:31.054s | + 1.899s | Sezona 59, Závod 14 | Elite | Červenec 11, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Edson Tirelli (Ret) | 1:31.073s | + 1.918s | Sezona 55, Závod 15 | Master - 1 | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Grzesiek Jakubiak (Ret) | 1:31.107s | + 1.952s | Sezona 55, Závod 15 | Elite | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Janne Väänänen (R138) | 1:31.113s | + 1.958s | Sezona 69, Závod 16 | Elite | Duben 16, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:31.113s | + 1.958s | Sezona 80, Závod 3 | Elite | Leden 29, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Marcin Żak (Ret) | 1:31.130s | + 1.975s | Sezona 85, Závod 16 | Elite | Únor 1, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:31.155s | + 2.000s | Sezona 38, Závod 2 | Elite | Září 13, 2013 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Radek Czech2 (A64) | 1:31.160s | + 2.005s | Sezona 59, Závod 14 | Master - 2 | Červenec 11, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Gary Partridge (Ret) | 1:31.164s | + 2.009s | Sezona 55, Závod 15 | Master - 2 | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Martino Ghirardi (Ret) | 1:31.171s | + 2.016s | Sezona 55, Závod 15 | Master - 1 | Listopad 4, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Joachim Vaes (M5) | 1:31.180s | + 2.025s | Sezona 94, Závod 2 | Elite | Červenec 4, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:31.193s | + 2.038s | Sezona 74, Závod 8 | Elite | Únor 4, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Raimonds Urtāns (M1) | 1:31.210s | + 2.055s | Sezona 89, Závod 6 | Elite | Září 6, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Hováth Kázmér (Ret) | 1:31.233s | + 2.078s | Sezona 69, Závod 16 | Master - 2 | Duben 16, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:31.259s | + 2.104s | Sezona 85, Závod 16 | Elite | Únor 1, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Twig Fahaji (R107) | 1:31.271s | + 2.116s | Sezona 85, Závod 16 | Elite | Únor 1, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |