Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na Yeongam (Jižní Korea)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:32.575s | + 0.000s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Kuba Szajbel (M5) | 1:32.643s | + 0.068s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:32.757s | + 0.182s | Sezona 72, Závod 14 | Elite | Říjen 15, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Laurent Quinet (M4) | 1:32.872s | + 0.297s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Jan Velske3 (Ret) | 1:33.077s | + 0.502s | Sezona 72, Závod 14 | Elite | Říjen 15, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:33.111s | + 0.536s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:33.111s | + 0.536s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | György Székely (E) | 1:33.330s | + 0.755s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:33.332s | + 0.757s | Sezona 92, Závod 6 | Elite | Březen 14, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Rafal Celejewski (A48) | 1:33.373s | + 0.798s | Sezona 66, Závod 16 | Elite | Říjen 2, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Twig Fahaji (R107) | 1:33.426s | + 0.851s | Sezona 85, Závod 4 | Elite | Prosinec 14, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:33.451s | + 0.876s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Atis Praudiņš (E) | 1:33.508s | + 0.933s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Róbert László2 (E) | 1:33.526s | + 0.951s | Sezona 65, Závod 14 | Elite | Červenec 24, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Dmitri Nadkho (Ret) | 1:33.538s | + 0.963s | Sezona 55, Závod 4 | Elite | Září 27, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Tamás Végh (Ret) | 1:33.542s | + 0.967s | Sezona 61, Závod 15 | Elite | Listopad 17, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Julien Prado (M2) | 1:33.559s | + 0.984s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Radek Czech2 (A64) | 1:33.603s | + 1.028s | Sezona 63, Závod 16 | Elite | Březen 27, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Grzesiek Jakubiak (Ret) | 1:33.669s | + 1.094s | Sezona 55, Závod 4 | Elite | Září 27, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:33.693s | + 1.118s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Radek Sus (Ret) | 1:33.746s | + 1.171s | Sezona 66, Závod 16 | Elite | Říjen 2, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Jakab Zoltan (A34) | 1:33.783s | + 1.208s | Sezona 63, Závod 16 | Elite | Březen 27, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Mihail Morozov (A30) | 1:33.862s | + 1.287s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:33.886s | + 1.311s | Sezona 63, Závod 16 | Elite | Březen 27, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:33.903s | + 1.328s | Sezona 69, Závod 13 | Elite | Duben 5, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:33.946s | + 1.371s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Roland Postle10 (E) | 1:33.983s | + 1.408s | Sezona 61, Závod 15 | Elite | Listopad 17, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Artur Terezan (A24) | 1:34.014s | + 1.439s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:34.068s | + 1.493s | Sezona 65, Závod 14 | Elite | Červenec 24, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Paweł Zaburski (M3) | 1:34.070s | + 1.495s | Sezona 90, Závod 5 | Elite | Listopad 4, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Viktor Dyankov (E) | 1:34.084s | + 1.509s | Sezona 55, Závod 4 | Elite | Září 27, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Dominiek Van West (E) | 1:34.096s | + 1.521s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Pedro Correia (A49) | 1:34.118s | + 1.543s | Sezona 65, Závod 14 | Elite | Červenec 24, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:34.118s | + 1.543s | Sezona 85, Závod 4 | Elite | Prosinec 14, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Sam Wainwright (Ret) | 1:34.148s | + 1.573s | Sezona 61, Závod 15 | Elite | Listopad 17, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | George Slater4 (Ret) | 1:34.173s | + 1.598s | Sezona 92, Závod 6 | Elite | Březen 14, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Toni Söyrinki (E) | 1:34.213s | + 1.638s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | André de Carvalho (E) | 1:34.234s | + 1.659s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Manuel João (Ret) | 1:34.236s | + 1.661s | Sezona 66, Závod 16 | Elite | Říjen 2, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Gustavo Bellotto (E) | 1:34.262s | + 1.687s | Sezona 97, Závod 14 | Master - 5 | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:34.267s | + 1.692s | Sezona 97, Závod 14 | Elite | Únor 20, 2024 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Ferenc Koncz (P3) | 1:34.287s | + 1.712s | Sezona 63, Závod 16 | Elite | Březen 27, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Chris Adnams (M3) | 1:34.346s | + 1.771s | Sezona 85, Závod 4 | Elite | Prosinec 14, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:34.373s | + 1.798s | Sezona 92, Závod 6 | Elite | Březen 14, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:34.377s | + 1.802s | Sezona 65, Závod 14 | Elite | Červenec 24, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Sergio Fanelli (A66) | 1:34.411s | + 1.836s | Sezona 85, Závod 4 | Elite | Prosinec 14, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Zoltan Kormos (P19) | 1:34.421s | + 1.846s | Sezona 65, Závod 14 | Master - 5 | Červenec 24, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:34.439s | + 1.864s | Sezona 85, Závod 4 | Elite | Prosinec 14, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Nuno Vicente (P5) | 1:34.444s | + 1.869s | Sezona 59, Závod 11 | Elite | Červen 30, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | David Rolleston1 (M2) | 1:34.455s | + 1.880s | Sezona 85, Závod 4 | Elite | Prosinec 14, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |