Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na Portimao (Portugalsko)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:21.255s | + 0.000s | Sezona 85, Závod 13 | Elite | Leden 21, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:21.918s | + 0.663s | Sezona 93, Závod 8 | Elite | Květen 23, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:22.246s | + 0.991s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:22.375s | + 1.120s | Sezona 93, Závod 8 | Elite | Květen 23, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:22.456s | + 1.201s | Sezona 71, Závod 4 | Elite | Červenec 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Andreas Ramann (E) | 1:22.464s | + 1.209s | Sezona 96, Závod 15 | Elite | Prosinec 22, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Gustavo Bellotto (E) | 1:22.532s | + 1.277s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Rafal Celejewski (A48) | 1:22.681s | + 1.426s | Sezona 67, Závod 15 | Elite | Listopad 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | George Slater4 (Ret) | 1:22.684s | + 1.429s | Sezona 74, Závod 9 | Elite | Únor 7, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Toni Söyrinki (E) | 1:22.700s | + 1.445s | Sezona 67, Závod 15 | Elite | Listopad 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Kuba Szajbel (M5) | 1:22.731s | + 1.476s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Kai Wen Chew (M3) | 1:22.731s | + 1.476s | Sezona 96, Závod 15 | Elite | Prosinec 22, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Dominiek Van West (E) | 1:22.743s | + 1.488s | Sezona 96, Závod 15 | Elite | Prosinec 22, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Antonio Gattulli (M2) | 1:22.783s | + 1.528s | Sezona 85, Závod 13 | Elite | Leden 21, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Yug Desai3 (Ret) | 1:22.828s | + 1.573s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:22.853s | + 1.598s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Roland Postle10 (E) | 1:22.882s | + 1.627s | Sezona 67, Závod 15 | Elite | Listopad 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | György Székely (E) | 1:22.951s | + 1.696s | Sezona 96, Závod 15 | Elite | Prosinec 22, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Ville Pohjanen (A68) | 1:22.973s | + 1.718s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:23.003s | + 1.748s | Sezona 89, Závod 2 | Elite | Srpen 23, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Ethan Littlejohns (A19) | 1:23.040s | + 1.785s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Evaldas Ruseckas (Ret) | 1:23.064s | + 1.809s | Sezona 54, Závod 1 | Elite | Červenec 15, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:23.070s | + 1.815s | Sezona 89, Závod 2 | Elite | Srpen 23, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Artur Terezan (A24) | 1:23.099s | + 1.844s | Sezona 89, Závod 2 | Elite | Srpen 23, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Ricardo Vidal (P24) | 1:23.140s | + 1.885s | Sezona 71, Závod 4 | Elite | Červenec 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:23.177s | + 1.922s | Sezona 89, Závod 2 | Elite | Srpen 23, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:23.229s | + 1.974s | Sezona 96, Závod 15 | Elite | Prosinec 22, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:23.246s | + 1.991s | Sezona 71, Závod 4 | Elite | Červenec 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Ayman Daher (P17) | 1:23.363s | + 2.108s | Sezona 57, Závod 15 | Elite | Březen 10, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:23.376s | + 2.121s | Sezona 57, Závod 15 | Elite | Březen 10, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Klas Britse (Ret) | 1:23.411s | + 2.156s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Lee Harding (E) | 1:23.420s | + 2.165s | Sezona 74, Závod 9 | Elite | Únor 7, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Michael Keeney (Ret) | 1:23.427s | + 2.172s | Sezona 67, Závod 15 | Elite | Listopad 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:23.428s | + 2.173s | Sezona 93, Závod 8 | Elite | Květen 23, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:23.458s | + 2.203s | Sezona 54, Závod 1 | Elite | Červenec 15, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Róbert László2 (E) | 1:23.459s | + 2.204s | Sezona 67, Závod 15 | Elite | Listopad 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Bernard Bontjer (M4) | 1:23.464s | + 2.209s | Sezona 93, Závod 8 | Elite | Květen 23, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Josh Clark (M2) | 1:23.465s | + 2.210s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Twig Fahaji (R107) | 1:23.468s | + 2.213s | Sezona 85, Závod 13 | Elite | Leden 21, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Aris Tsipras (Ret) | 1:23.490s | + 2.235s | Sezona 57, Závod 15 | Elite | Březen 10, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Andreas Andreou (M5) | 1:23.505s | + 2.250s | Sezona 71, Závod 4 | Elite | Červenec 9, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | Sergey Shinkevich (Ret) | 1:23.505s | + 2.250s | Sezona 74, Závod 9 | Elite | Únor 7, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Rei Frost (A15) | 1:23.557s | + 2.302s | Sezona 93, Závod 8 | Elite | Květen 23, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Martino Colombo (Ret) | 1:23.564s | + 2.309s | Sezona 93, Závod 8 | Elite | Květen 23, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Carlos Esparza (M4) | 1:23.586s | + 2.331s | Sezona 74, Závod 9 | Elite | Únor 7, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Alexei Malkin (P24) | 1:23.599s | + 2.344s | Sezona 61, Závod 6 | Elite | Říjen 17, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Sergio Fanelli (A66) | 1:23.622s | + 2.367s | Sezona 85, Závod 13 | Elite | Leden 21, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Pavel Buhharin (Ret) | 1:23.638s | + 2.383s | Sezona 57, Závod 15 | Elite | Březen 10, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Tan S Lake (E) | 1:23.663s | + 2.408s | Sezona 79, Závod 14 | Elite | Leden 5, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:23.664s | + 2.409s | Sezona 67, Závod 15 | Master - 1 | Listopad 30, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |