Statistiky
Historicky nejlepší závodní kola na Barcelona (Španělsko)
# | Země | Jméno manažera (Skupina) | Čas kola | Ztráta | Sezóna #, Závod # | Skupina | Datum | |
1. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:16.493s | + 0.000s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
2. | Roland Postle10 (E) | 1:16.547s | + 0.054s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
3. | George Slater4 (Ret) | 1:16.564s | + 0.071s | Sezona 75, Závod 17 | Elite | Květen 8, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
4. | Chris Adnams (M3) | 1:16.775s | + 0.282s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
5. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:16.915s | + 0.422s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
6. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:16.936s | + 0.443s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
7. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:17.018s | + 0.525s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
8. | Rei Frost (A15) | 1:17.042s | + 0.549s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
9. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:17.215s | + 0.722s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
10. | Andreas Ramann (E) | 1:17.264s | + 0.771s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
11. | Jukka Sireni2 (Ret) | 1:17.272s | + 0.779s | Sezona 58, Závod 15 | Elite | Květen 12, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
12. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:17.290s | + 0.797s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
13. | Max Watson (Ret) | 1:17.306s | + 0.813s | Sezona 70, Závod 5 | Elite | Květen 10, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
14. | Florencia Caro (A58) | 1:17.306s | + 0.813s | Sezona 58, Závod 15 | Elite | Květen 12, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
15. | Rafal Celejewski (A48) | 1:17.311s | + 0.818s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
16. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:17.322s | + 0.829s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
17. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:17.384s | + 0.891s | Sezona 75, Závod 17 | Elite | Květen 8, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
18. | Bernard Bontjer (M4) | 1:17.425s | + 0.932s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
19. | Brad Marshall1 (A29) | 1:17.449s | + 0.956s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
20. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:17.477s | + 0.984s | Sezona 75, Závod 17 | Elite | Květen 8, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
21. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:17.536s | + 1.043s | Sezona 75, Závod 17 | Elite | Květen 8, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
22. | Cédrick Flament (M5) | 1:17.590s | + 1.097s | Sezona 70, Závod 5 | Elite | Květen 10, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
23. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:17.601s | + 1.108s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
24. | Jesus Fernandez (P22) | 1:17.609s | + 1.116s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
25. | Tamás Végh (Ret) | 1:17.637s | + 1.144s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
26. | Kai Wen Chew (M3) | 1:17.649s | + 1.156s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
27. | Geir Pukk (E) | 1:17.741s | + 1.248s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
28. | Paweł Zaburski (M3) | 1:17.774s | + 1.281s | Sezona 75, Závod 17 | Elite | Květen 8, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
29. | Harsh Sheth (E) | 1:17.781s | + 1.288s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
30. | Kevin Abdalla (Ret) | 1:17.837s | + 1.344s | Sezona 58, Závod 15 | Elite | Květen 12, 2017 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
31. | Radek Sus (Ret) | 1:17.890s | + 1.397s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
32. | Ania Piekarska (P11) | 1:17.996s | + 1.503s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
33. | Sam Wainwright (Ret) | 1:18.008s | + 1.515s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
34. | Robin Goodey (Ret) | 1:18.027s | + 1.534s | Sezona 70, Závod 5 | Elite | Květen 10, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
35. | Brice Meyer (P10) | 1:18.032s | + 1.539s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
36. | Martynas Bražėnas (A26) | 1:18.035s | + 1.542s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
37. | Maxim Pugovok (Ret) | 1:18.045s | + 1.552s | Sezona 53, Závod 1 | Master - 5 | Květen 13, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
38. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:18.069s | + 1.576s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
39. | Kaur Kuus (Ret) | 1:18.070s | + 1.577s | Sezona 53, Závod 1 | Elite | Květen 13, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
40. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:18.073s | + 1.580s | Sezona 53, Závod 1 | Elite | Květen 13, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
41. | Róbert László2 (E) | 1:18.099s | + 1.606s | Sezona 70, Závod 5 | Elite | Květen 10, 2019 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
42. | György Székely (E) | 1:18.126s | + 1.633s | Sezona 93, Závod 11 | Elite | Červen 2, 2023 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
43. | Martin Seppam (Ret) | 1:18.130s | + 1.637s | Sezona 64, Závod 11 | Elite | Květen 11, 2018 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
44. | Branislav Mihić (M5) | 1:18.134s | + 1.641s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
45. | Aigars Vitolins (M1) | 1:18.152s | + 1.659s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
46. | Patrick Urlings (M1) | 1:18.170s | + 1.677s | Sezona 81, Závod 13 | Elite | Květen 7, 2021 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
47. | Jan Velske3 (Ret) | 1:18.177s | + 1.684s | Sezona 75, Závod 17 | Elite | Květen 8, 2020 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
48. | Danny Bayliss (Ret) | 1:18.194s | + 1.701s | Sezona 53, Závod 1 | Elite | Květen 13, 2016 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
49. | Dominiek Van West (E) | 1:18.196s | + 1.703s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |
|
50. | Leandro Sereno7 (E) | 1:18.211s | + 1.718s | Sezona 87, Závod 11 | Elite | Květen 20, 2022 |
Výsledky kvalifikace TV záznam závodu |