Rafaela Oval

Okruh Technická data
Místo: Argentina Výkon: 18
Datum: Není v kalendáři Ovládání: 10
Délka závodu: 317.3km Zrychlení: 6
Kol: 67 Přítlak: Nízký
Délka kola: 4.736 km Předjíždění: Velmi lehké
Průměrná rychlost: 341.7 km/h Suspenzní tuhost: Střední
Konaných Velkých cen: 10 Spotřeba paliva: Velmi vysoká
Počet zatáček: 8 Opotřebení pneumatik: Vysoké
Čas pro zajetí do boxů: 10s Úroveň přilnavosti: Normální
Kategorie: není F1
Rekordy
Prohlédněte si nejlepší kvalifikační kola od všech manažerů
Sezona Nejlepší kvalifikační kolo
S68, R2
Prosinec 18, 2018
Roland Postle6 53.291s
Sezona Master
S68, R2
Prosinec 17, 2018
David Jones-Winkley 54.760s
Sezona Pro
S68, R2
Prosinec 17, 2018
Dominik Stolybka 57.205s
Sezona Amateur
S68, R2
Prosinec 15, 2018
Csaba Juhász 59.626s
Sezona Rookie
S49, R16
Říjen 20, 2015
Gary Mullins 1:04.412s
Prohlédněte si nejlepší závodní kola od všech manažerů
Sezona Rekordy na trati
S68, R2
Prosinec 18, 2018
Róbert László1 49.895s
Sezona Master
S68, R2
Prosinec 18, 2018
Christophe Dumont 52.676s
Sezona Pro
S68, R2
Prosinec 18, 2018
Vitaliy Repetsky 53.772s
Sezona Amateur
S68, R2
Prosinec 18, 2018
Dainius Vaškys 56.345s
Sezona Rookie
S42, R11
Červenec 11, 2014
Valery Grigorev 58.831s
Popis

Autodromo Ciudad de Rafaela je závodní okruh v Rafaela, Santa Fe, Argentina. Byl postaven v roce 1952 a zpevněn a upraven v roce 1966. Okruh, vlastněný Atléticem de Rafaela, sloužil pro závod 500 Millas Argentinas až do roku 1971. Závod USAC Rafaela Indy 300 se zde konal v roce 1971 a vyhrál ho Al Unser v Colt-Ford Turbo. Aktuální hlavní závodní série , které okruh nyní využívají, jsou TC2000, Turismo Carretera, TRV6, Formule 3 Sudamericana, a South American Super Touring Car Championship.

Historie
Sezona Závod Vítěz Pole position Nejrychlejší kolo
42 11 Rimantas Sagatas2
1h6:23.891s
Nikolay Borzenkov
2:01.509s
Rimantas Sagatas2
56.850s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
44 6 Roland Postle
1h13:28.961s
Roland Postle
2:12.310s
Maja Soren
57.064s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
46 5 Mihail Morozov
1h17:45.952s
João Monteiro2
1:58.701s
Florencia Caro
57.140s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
49 16 Christos Bobolis1
1h5:28.747s
Jan Pavlicek
1:59.184s
Roland Postle3
56.079s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
51 14 Zdenek Hladik3
1h12:55.095s
Roland Postle4
2:19.644s
Zdenek Hladik3
56.717s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
54 7 Christos Bobolis2
1h5:47.724s
Christos Bobolis2
1:59.531s
Roland Postle4
56.071s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
59 6 Toni Söyrinki
1h5:55.779s
Christos Bobolis4
2:00.480s
Toni Söyrinki
55.634s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
62 8 Róbert László
1h5:45.674s
Ioannis Dimitroglou3
2:01.290s
Rafal Celejewski
55.327s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
64 17 Ioannis Dimitroglou3
1h5:14.110s
Marek Hajnrych
2:01.002s
Ioannis Dimitroglou3
55.391s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu
68 2 Alpo Kaakinen
0h59:05.343s
Christos Bobolis4
1:48.826s
Róbert László1
49.895s
Výsledky kvalifikace
Shrnutí závodu | Záznam závodu