Seite « 1 2 3 ... 2377 2378 [2379 Schneller Sprung auf Seite:
Autor Thema: Magyar Nyelvű Fórum 71347 Antworten
Béla Ormos
(Gruppe Amateur - 49)



Einträge: 717
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71309 geschrieben gestern um 13:48:48 Zitat 
Volt erről valamilyen fórum beszélgetés? Ezt a VPN dolgot furcsáltam én is, amikor a szabályzatba is belekerült, de egész másra gondoltam.
Zsolt Deak
(Gruppe Amateur - 25)


Einträge: 1161
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71310 geschrieben gestern um 14:30:35 Zitat 
Volt egy két nagyobb téma...
1-2 elég prominens csapat esetében felmerült a gyanú hogy valójában 1-2 ember irányítja az egészet.
Most a körülmények, hogy hogyan is jutott oda a helyzet valójában mindegy, legvalószínűbb hogy ahogy szép lassan egyesek abbahagyták a játékot, az ő fiókjaik lettek átvéve, de ha épp újak lettek létrehozva évekkel ezelőtt, annak is ugyanez a vége.

Magas szinten nem feltétlen a plusz adatból nyernek, már jó eséllyel megvannak nekik a tökéletesített képletek, amiknek már csak a sokadik tizedesjegyét lehet max finomhangolni érdemi változás nélkül - inkább a csoporton belül egymás segítése - nem csak versenyen, hanem olyan dolgokban is mint szponzor tárgyalások, akár úgy hogy téged segítsen a dolog akár úgy hogy az ellenfelet hátráltassa, ami a pénzügyi oldal miatt eldönthet egy bajnoki címet.
Tibor Szuromi
(Gruppe Amateur - 1)


Einträge: 11911
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71311 geschrieben gestern um 14:59:41 Zitat 
Van olasz maffia ÷ Cosa nostra, Camora, ...;
Kínai ÷ Triádok;
Japán ÷ Jakuza.
GPRO ÷ ...

Eddig még sehol sem sikerült kiirtani; majd a V L A D.


Mike Kreisz
(Gruppe Amateur - 57)



Einträge: 246
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71312 geschrieben gestern um 20:07:38 (letzte Änderung gestern um 20:07:53 von Mike Kreisz) Zitat 
Ez remek megoldás volt.

Most a következő szezon tele lesz jó pilótákkal akiket a csalók nevelgettek.
Amiket bárki elhozhat a túl kínálat miatt olcsón!

Megint azok a managerek aki sok-sok szezonon át nevelik a saját pilótájukat szívják csak meg..

Aki 2-3 szezonra vesz csak pilótát, nem elég, hogy amúgy is előnyben vannak, most még magyobb segítséget kaptak..
Tibor Szuromi
(Gruppe Amateur - 1)


Einträge: 11911
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71313 geschrieben gestern um 21:40:00 Zitat 
Gondolod, hogy a csalók ezt az akadályt nem ugrották át? @Mike Kreisz (A57)
Mike Kreisz
(Gruppe Amateur - 57)



Einträge: 246
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71314 geschrieben gestern um 22:30:59 (letzte Änderung gestern um 22:31:13 von Mike Kreisz) Zitat 
Nem tudják átugrani mert rengeteg Pro és Masteres fiókjukba nem tudnak már belépni, így a több tucat pilóta akiket neveltek kövi szezonban megszerezhetik random managerek akik nem szeretnek pilótát nevelni és csak arra várnak mikor esik vissza maximum oa alá egy szuper pilóta vagy bukja ezeket el egy másik manager aki kiesik egy erősebb ligából mert még tapasztalatlan.

Szóval 1 biztos evvel a megoldással egy másik problémát csináltak Vladék.

Most 20-30 jól kifejlesztett driver fog gazdára találni kevesebb mint 1 millió zsetonért/futam kövi szezonban.
Tibor Szuromi
(Gruppe Amateur - 1)


Einträge: 11911
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71315 geschrieben gestern um 22:47:18 Zitat 
Aha.
Bindics Róbert
(Gruppe Amateur - 77)


Einträge: 68
  Land:
Ungarn 
Zertifiziert: 
Gefällt mir (0)   Gefällt mir nicht (0)
Alter Eintrag #71316 geschrieben heute um 01:05:32 Zitat 
Quote ( Mike Kreisz @ April 19th 2024,22:30:59 )

Nem tudják átugrani mert rengeteg Pro és Masteres fiókjukba nem tudnak már belépni, így a több tucat pilóta akiket neveltek kövi szezonban megszerezhetik random managerek akik nem szeretnek pilótát nevelni és csak arra várnak mikor esik vissza maximum oa alá egy szuper pilóta vagy bukja ezeket el egy másik manager aki kiesik egy erősebb ligából mert még tapasztalatlan.

Szóval 1 biztos evvel a megoldással egy másik problémát csináltak Vladék.

Most 20-30 jól kifejlesztett driver fog gazdára találni kevesebb mint 1 millió zsetonért/futam kövi szezonban.


Nem nagyon értem ezt a gondolatmenetet. Szerintem minden szezonban lehet találni jó pilótákat. Mondjuk már hónapok óta nem nézelődtem, mert nem abban a helyzetben vagyok az amában, de korábban bármikor megtaláltam magamnak egy jó pilótát, ha akartam - volna. Mindenesetre kíváncsian várom a következő évadot, kiderül majd, milyen irányban halad tovább a játék.
Seite « 1 2 3 ... 2377 2378 [2379 Schneller Sprung auf Seite:

auf dieses Thema antworten