Kvalifikation 1 & 2 stillingen (Gruppe: Elite | Sæson: 83 | Løb: 6)

Vælg en anden gruppe:  Sæson:  Løb:
Kvalifikation 1
Plac Dæk Managernavn Nat Omgangstid Afstand
Pole Hancock  Twig Fahaji   1:34.016s  + 0.000s
2 Hancock  Ignacio Belatti   1:34.123s  + 0.107s
3 Hancock  Veres Tamás   1:34.348s  + 0.332s
4 Hancock  Apostolis Goutzos   1:34.349s  + 0.333s
5 Hancock  Jay De Snoo   1:34.584s  + 0.568s
6 Hancock  Lee Harding   1:34.946s  + 0.930s
7 Hancock  Pablo Fernandez   1:35.068s  + 1.052s
8 Badyear  Daniele Bontempo   1:35.154s  + 1.138s
9 Hancock  Roland Postle9   1:35.319s  + 1.303s
10 Yokomama  Brad Marshall   1:35.428s  + 1.412s
11 Bridgerock  Ania Piekarska   1:35.429s  + 1.413s
12 Bridgerock  George Slater   1:35.569s  + 1.553s
13 Yokomama  Jasper Coosemans1   1:35.991s  + 1.975s
14 Badyear  Rimantas Sagatas2   1:36.040s  + 2.024s
15 Badyear  Miel Soeterbroek   1:36.057s  + 2.041s
16 Badyear  Harsh Sheth   1:36.062s  + 2.046s
17 Badyear  Leandro Sereno7   1:36.134s  + 2.118s
18 Badyear  Michaela Källström   1:36.478s  + 2.462s
19 Badyear  Luca Molendi   1:36.640s  + 2.624s
20 Badyear  Gyuri Székely   1:36.739s  + 2.723s
21 Badyear  Gábor Safranyik   1:36.831s  + 2.815s
22 Yokomama  Antonio Gattulli   1:36.844s  + 2.828s
23 Yokomama  Chew Kai Wen   1:36.983s  + 2.967s
24 Contimental  Marcin Żak   1:37.083s  + 3.067s
25 Bridgerock  Michał Wilczyński   1:37.121s  + 3.105s
26 Avonn  Davide Lorenzini   1:37.284s  + 3.268s
27 Contimental  Alex Holland   1:37.428s  + 3.412s
28 Contimental  Giovanni Orecchioni   1:37.457s  + 3.441s
29 Avonn  Benedetto Campobello   1:37.485s  + 3.469s
30 Contimental  Bert Huylebroeck   1:37.636s  + 3.620s
31 Pipirelli  Alessandro Casagrande   1:38.032s  + 4.016s
32 Pipirelli  Max Watson   1:38.698s  + 4.682s
33 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:38.808s  + 4.792s
34 Pipirelli  Aigars Vitolins   1:38.917s  + 4.901s
35 Pipirelli  Wouter Teuwen   1:39.153s  + 5.137s
36 Pipirelli  Julien Prado   1:39.188s  + 5.172s
37 Pipirelli  Bruno Caseiro   1:39.850s  + 5.834s
Kvalifikation 2
Plac Dæk Managernavn Nat Omgangstid Afstand
Pole Hancock  Pablo Fernandez   1:34.909s  + 0.000s
2 Hancock  Jay De Snoo   1:34.930s  + 0.021s
3 Hancock  Ignacio Belatti   1:35.043s  + 0.134s
4 Hancock  Apostolis Goutzos   1:35.177s  + 0.268s
5 Hancock  Twig Fahaji   1:35.250s  + 0.341s
6 Hancock  Lee Harding   1:35.547s  + 0.638s
7 Hancock  Veres Tamás   1:35.665s  + 0.756s
8 Badyear  Daniele Bontempo   1:35.681s  + 0.772s
9 Hancock  Roland Postle9   1:35.997s  + 1.088s
10 Yokomama  Jasper Coosemans1   1:36.372s  + 1.463s
11 Badyear  Gábor Safranyik   1:36.841s  + 1.932s
12 Yokomama  Chew Kai Wen   1:36.880s  + 1.971s
13 Bridgerock  George Slater   1:36.926s  + 2.017s
14 Badyear  Leandro Sereno7   1:36.931s  + 2.022s
15 Yokomama  Brad Marshall   1:36.992s  + 2.083s
16 Bridgerock  Ania Piekarska   1:37.067s  + 2.158s
17 Badyear  Miel Soeterbroek   1:37.107s  + 2.198s
18 Badyear  Michaela Källström   1:37.215s  + 2.306s
19 Badyear  Rimantas Sagatas2   1:37.273s  + 2.364s
20 Badyear  Luca Molendi   1:37.344s  + 2.435s
21 Badyear  Gyuri Székely   1:37.463s  + 2.554s
22 Contimental  Alex Holland   1:37.574s  + 2.665s
23 Badyear  Harsh Sheth   1:37.607s  + 2.698s
24 Bridgerock  Michał Wilczyński   1:37.664s  + 2.755s
25 Yokomama  Antonio Gattulli   1:37.746s  + 2.837s
26 Contimental  Marcin Żak   1:37.746s  + 2.837s
27 Contimental  Giovanni Orecchioni   1:37.894s  + 2.985s
28 Avonn  Benedetto Campobello   1:38.049s  + 3.140s
29 Avonn  Davide Lorenzini   1:38.119s  + 3.210s
30 Pipirelli  Alessandro Casagrande   1:38.667s  + 3.758s
31 Contimental  Bert Huylebroeck   1:38.819s  + 3.910s
32 Pipirelli  Aigars Vitolins   1:38.878s  + 3.969s
33 Pipirelli  Gustavo Bellotto   1:39.632s  + 4.723s
34 Pipirelli  Wouter Teuwen   1:39.826s  + 4.917s
35 Pipirelli  Max Watson   1:40.012s  + 5.103s
36 Pipirelli  Bruno Caseiro   1:40.299s  + 5.390s
37 Pipirelli  Julien Prado   1:40.963s  + 6.054s