Kvalifikation 1 & 2 stillingen (Gruppe: Rookie - 85) « »
Kvalifikation 1 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Dæk | Managernavn | Nat | Omgangstid | Afstand |
Pole | Jacek Michalski | 1:12.302s | + 0.000s | ||
2 | Pierre Widera | 1:12.718s | + 0.416s | ||
3 | Martin Molnár | 1:13.237s | + 0.935s | ||
4 | Alessandro Zonta | 1:13.288s | + 0.986s | ||
5 | Denis Scherbinin | 1:13.375s | + 1.073s | ||
6 | Christian Adrián Gonzalez | 1:14.470s | + 2.168s | ||
7 | Matt Morgan | 1:14.675s | + 2.373s | ||
8 | Василий Новиков | 1:14.809s | + 2.507s | ||
9 | Gb Mais Lindo | 1:15.932s | + 3.630s | ||
10 | Montassar Dridi | 1:17.318s | + 5.016s | ||
Endnu ikke kvalificeret | |||||
- | Jörg Maliezefski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mariia Antonova | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dido Ivanov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thierry Laurière | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rogério Pereira | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Carlos Reuermann | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Petr Ouředník | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrés Ariza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Danny Van Dünkel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Markos Meyer | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cvetan Jordanov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Scott Turner | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nikolai Malshakov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vadim Lonsky | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Oliveira | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kikiya Fes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Henri Meunier | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lehir Carlos Cabral | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas Gawrylash | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mihail Erofeev | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gabriel Coelho | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Santino Capobianco | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Brayan Correia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Email | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lautaro Dietrich | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dávid Gubecz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rawr Rewr | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manolescu Costin Viorel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mister Patron | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Dias | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Raizen Tabora | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fire Wolf | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Jimenez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mario Ciaramitaro | -:--.---s | + -.---s |
Kvalifikation 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Plac | Dæk | Managernavn | Nat | Omgangstid | Afstand |
Pole | Denis Scherbinin | 1:14.502s | + 0.000s | ||
2 | Pierre Widera | 1:15.350s | + 0.848s | ||
3 | Alessandro Zonta | 1:15.503s | + 1.001s | ||
4 | Martin Molnár | 1:15.562s | + 1.060s | ||
5 | Jacek Michalski | 1:15.849s | + 1.347s | ||
6 | Василий Новиков | 1:16.170s | + 1.668s | ||
7 | Montassar Dridi | 1:16.938s | + 2.436s | ||
8 | Matt Morgan | 1:17.601s | + 3.099s | ||
9 | Gb Mais Lindo | 1:17.849s | + 3.347s | ||
10 | Christian Adrián Gonzalez | 1:18.591s | + 4.089s | ||
Endnu ikke kvalificeret | |||||
- | Jörg Maliezefski | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mariia Antonova | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dido Ivanov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Thierry Laurière | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rogério Pereira | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Carlos Reuermann | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Petr Ouředník | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Andrés Ariza | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Danny Van Dünkel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Markos Meyer | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Cvetan Jordanov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Scott Turner | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Nikolai Malshakov | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Vadim Lonsky | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Bruno Oliveira | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Kikiya Fes | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Henri Meunier | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lehir Carlos Cabral | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lucas Gawrylash | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mihail Erofeev | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Gabriel Coelho | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Santino Capobianco | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Brayan Correia | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Martin Email | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Lautaro Dietrich | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Dávid Gubecz | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Rawr Rewr | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manolescu Costin Viorel | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mister Patron | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Dias | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Raizen Tabora | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Fire Wolf | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Manuel Jimenez | -:--.---s | + -.---s | ||
- | Mario Ciaramitaro | -:--.---s | + -.---s |