Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

Placering hvis sæsonen var ét stort løb

Vælg klasse:

 
Side [12 3 ... 104 105 106 » Gå til side:
# Dæk Managernavn Nat Gruppe Samlet tid i sæsonen
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Roland Postle7 Elite 7:58:07.888s
2. Michelini Jan Velske2 Elite + 0:03:26.907s
3. Bridgerock Nevzat Kasapoglu Elite + 0:05:27.143s
4. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:08:35.067s
5. Hancock George Slater Elite + 0:09:01.357s
6. Michelini Carlos Esparza Elite + 0:09:18.172s
7. Bridgerock Dmitry Nechitailo Elite + 0:09:35.516s
8. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:10:08.071s
9. Badyear Ahmet Sonverdi Elite + 0:11:23.734s
10. Bridgerock Paweł Zaburski Elite + 0:11:32.629s
11. Badyear Lee Harding Elite + 0:11:37.343s
12. Contimental Róbert László2 Elite + 0:12:01.425s
13. Michelini Daniel Comalada Elite + 0:12:22.049s
14. Michelini Alan Horsley Elite + 0:12:25.407s
15. Bridgerock Joachim Rang Master - 5 + 0:12:50.158s
16. Badyear Kamal Naoui Elite + 0:13:19.723s
17. Badyear Theodosis Vogiatzis Elite + 0:13:22.850s
18. Contimental Jasper Coosemans Elite + 0:13:57.668s
19. Badyear Robin Goodey Elite + 0:14:17.037s
20. Badyear Ross Proud Elite + 0:14:36.955s
21. Contimental Ilya Vedenikov Elite + 0:14:53.067s
22. Contimental Rogerio Mandler Elite + 0:15:24.994s
23. Badyear Alix Martin Elite + 0:15:47.460s
24. Badyear Tan S Lake Elite + 0:15:59.111s
25. Badyear Peter Both Elite + 0:16:18.433s
26. Badyear Niels Wolters Elite + 0:16:30.958s
27. Badyear Alexander Kunze Elite + 0:16:31.390s
28. Hancock Sergey Shinkevich Elite + 0:16:43.256s
29. Contimental Bert Huylebroeck Elite + 0:17:00.449s
30. Badyear Martino Colombo Master - 4 + 0:17:53.474s
31. Contimental Joel Viitikko Elite + 0:18:05.930s
32. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:18:17.580s
33. Dunnolop Henrique Hughes Paunero Master - 2 + 0:18:21.382s
34. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:18:24.909s
35. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:18:32.423s
36. Badyear Sergei Gordov Elite + 0:18:35.573s
37. Yokomama Viktor Dyankov Master - 1 + 0:18:54.420s
38. Michelini Nestor Vicente Master - 3 + 0:19:12.230s
39. Badyear Emil Kwiatkowski Master - 2 + 0:19:20.343s
40. Badyear James Berriman Master - 5 + 0:19:33.755s
41. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:19:54.726s
42. Yokomama Maxim Egorov Master - 3 + 0:19:57.638s
43. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:19:59.736s
44. Dunnolop Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:20:02.894s
45. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:20:04.868s
46. Badyear Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:20:28.344s
47. Badyear Daniel Mason Master - 4 + 0:20:32.301s
48. Badyear Adam Dzido Master - 4 + 0:20:36.254s
49. Hancock Aleksandar Aleksandrov Master - 5 + 0:20:39.721s
50. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:20:46.093s
51. Yokomama Bora Janić Master - 1 + 0:20:48.449s
52. Yokomama Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:21:04.360s
53. Dunnolop Dominik Krowiak Master - 4 + 0:21:28.732s
54. Yokomama Christer Andersson Master - 2 + 0:21:38.842s
55. Dunnolop Rimantas Sagatas2 Master - 1 + 0:21:47.354s
56. Badyear Farcy Génel Master - 2 + 0:21:47.714s
57. Contimental Alex Ilushenko Master - 5 + 0:21:55.222s
58. Contimental Melando Tasoso Elite + 0:22:05.755s
59. Badyear Andrew King Master - 1 + 0:22:14.176s
60. Yokomama Ivan Silva Master - 3 + 0:22:16.885s
61. Yokomama Alberto Perez Master - 3 + 0:22:37.775s
62. Contimental Kostas Laskaridis Elite + 0:22:39.285s
63. Contimental Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:22:44.479s
64. Badyear Kevin Mcferrin Pro - 24 + 0:22:53.330s
65. Badyear Michaela Källström Master - 2 + 0:23:04.222s
66. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:23:13.097s
67. Contimental Fabien Massard Elite + 0:23:13.263s
68. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 0:23:14.681s
69. Badyear Mauricio Angelucci Master - 1 + 0:23:29.244s
70. Yokomama Edwin Silva Master - 3 + 0:23:29.619s
71. Badyear Mauro Schumacher Master - 3 + 0:23:30.042s
72. Avonn Roger Bergman Master - 2 + 0:23:33.024s
73. Badyear Hans Mörtsjö Master - 2 + 0:23:33.110s
74. Contimental Attila Gollovitzer Master - 5 + 0:23:33.494s
75. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:23:39.053s
76. Badyear Sebastian Cucciardi Master - 3 + 0:23:42.214s
77. Dunnolop Severi Seppä Pro - 2 + 0:23:51.883s
78. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 0:23:53.953s
79. Yokomama Sean Hillier Master - 4 + 0:23:56.903s
80. Yokomama Łukasz Rutkowski Pro - 11 + 0:24:02.545s
81. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:24:08.266s
82. Contimental Stefan Leinsinger Master - 1 + 0:24:13.144s
83. Dunnolop Aleksey Titarenko Pro - 7 + 0:24:14.997s
84. Yokomama Jean-Philippe Teilliet Master - 2 + 0:24:18.211s
85. Yokomama Asdrúbal Corral Master - 4 + 0:24:20.405s
86. Badyear Aleksej Sutkin Master - 4 + 0:24:27.800s
87. Badyear Flavio Mendiković Master - 3 + 0:24:30.439s
88. Contimental Alexander Kateliev Master - 1 + 0:24:33.042s
89. Dunnolop Diogo Abdalla Pro - 11 + 0:24:36.336s
90. Yokomama Josh Clark Pro - 23 + 0:24:43.212s
91. Yokomama Michael Monaco Master - 2 + 0:24:44.727s
92. Dunnolop Stefan Gommans Master - 4 + 0:24:44.969s
93. Badyear Greg Tierney Master - 1 + 0:24:47.593s
94. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:24:51.467s
95. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 0:24:54.109s
96. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 0:24:55.775s
97. Badyear Apostolis Goutzos Master - 4 + 0:24:57.578s
98. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 23 + 0:24:58.042s
99. Dunnolop Mario Gomez Pro - 6 + 0:24:59.952s
100. Yokomama Fernando López Master - 2 + 0:25:02.008s
Side [12 3 ... 104 105 106 » Gå til side: