Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

Placering hvis sæsonen var ét stort løb

Vælg klasse:

 
Side [12 3 ... 107 108 109 » Gå til side:
# Dæk Managernavn Nat Gruppe Samlet tid i sæsonen
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Rimantas Sagatas2 Elite 2:46:31.602s
2. Bridgerock Yug Desai2 Elite + 14.355s
3. Michelini Jasper Coosemans1 Elite + 33.509s
4. Bridgerock Christos Bobolis4 Elite + 0:01:34.947s
5. Badyear Martynas Bražėnas Elite + 0:01:40.632s
6. Michelini George Slater Elite + 0:01:54.203s
7. Badyear Andrea Squizzato Elite + 0:02:09.228s
8. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:02:25.404s
9. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:02:29.761s
10. Hancock Klas Britse Elite + 0:02:45.942s
11. Badyear Ethan Littlejohns Elite + 0:02:48.947s
12. Hancock Jean-marc Boissinot Elite + 0:02:54.086s
13. Badyear Joachim Rang Elite + 0:02:57.055s
14. Badyear Pablo Fernandez Elite + 0:03:01.058s
15. Badyear Mikael Brostrom Master - 5 + 0:03:06.781s
16. Badyear Toni Söyrinki Elite + 0:03:31.474s
17. Badyear Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:04:09.036s
18. Badyear Ania Piekarska Master - 3 + 0:04:44.647s
19. Badyear Marco Gianni Master - 2 + 0:04:52.317s
20. Yokomama Peter Both Elite + 0:04:52.655s
21. Yokomama Jan Velske2 Master - 5 + 0:04:59.447s
22. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:05:03.370s
23. Dunnolop Mato Nikic Master - 5 + 0:05:05.016s
24. Badyear Joaquín Quintana Master - 3 + 0:05:10.052s
25. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:05:11.552s
26. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 4 + 0:05:28.373s
27. Badyear Duong Cuong Master - 5 + 0:05:32.632s
28. Hancock Diogo Abdalla Elite + 0:05:35.388s
29. Yokomama Wouter Teuwen Master - 1 + 0:05:42.237s
30. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:05:42.573s
31. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:05:44.096s
32. Dunnolop Wouter Kirstein Master - 2 + 0:05:52.918s
33. Badyear Igor Augusto Master - 5 + 0:05:53.299s
34. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:06:10.672s
35. Dunnolop Paulo Neves Pro - 7 + 0:06:12.894s
36. Avonn Francesco Raggio Elite + 0:06:14.278s
37. Yokomama Guilherme Franco Master - 2 + 0:06:16.939s
38. Yokomama Alfredo José Master - 5 + 0:06:18.468s
39. Badyear Davide Lorenzini Master - 5 + 0:06:18.727s
40. Avonn Marko Radakovic Master - 4 + 0:06:20.648s
41. Yokomama Alessandro Casagrande Master - 1 + 0:06:21.692s
42. Badyear Frank Maasdijk Elite + 0:06:21.695s
43. Contimental Mikko Suhonen Elite + 0:06:22.451s
44. Badyear Toto Soave Elite + 0:06:22.507s
45. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:06:22.876s
46. Badyear Rei Frost Master - 2 + 0:06:25.380s
47. Badyear Aleksandr Gerassimtsik Master - 5 + 0:06:27.288s
48. Contimental Ville Pohjanen Elite + 0:06:28.797s
49. Badyear Mattias Svensson Master - 3 + 0:06:29.533s
50. Yokomama Vladimir Jelicic Master - 3 + 0:06:31.598s
51. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:06:32.967s
52. Yokomama Helmut Heiter Master - 4 + 0:06:33.721s
53. Dunnolop Jens Frostrup Master - 1 + 0:06:35.422s
54. Badyear Tianhao Chen Master - 5 + 0:06:36.873s
55. Yokomama Etienne Kestelyn Master - 4 + 0:06:37.824s
56. Badyear Arnoldas Molis Master - 4 + 0:06:39.636s
57. Badyear Francesco Scopelliti Master - 5 + 0:06:39.883s
58. Badyear Raffaele Piarulli Master - 3 + 0:06:41.359s
59. Contimental Ioannis Dimitroglou4 Elite + 0:06:42.292s
60. Badyear Benedetto Di Vico Master - 1 + 0:06:42.300s
61. Yokomama Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:06:43.319s
62. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 0:06:43.332s
63. Contimental Rowie Halcon Elite + 0:06:44.208s
64. Yokomama Alexei Malkin Master - 5 + 0:06:48.407s
65. Dunnolop João António Pro - 16 + 0:06:48.533s
66. Badyear Victor Ramirez Master - 2 + 0:06:49.016s
67. Dunnolop José Abi Jaudi Master - 2 + 0:06:50.759s
68. Dunnolop Pedro Nazaré Pro - 24 + 0:06:51.382s
69. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:06:53.211s
70. Dunnolop Mark Philips Master - 2 + 0:06:56.935s
71. Yokomama Bert Huylebroeck Master - 1 + 0:06:57.535s
72. Badyear Francisco Merte Pro - 3 + 0:06:57.720s
73. Badyear Nevzat Kasapoglu Master - 1 + 0:06:58.415s
74. Yokomama Davide Del Core Master - 3 + 0:06:59.506s
75. Yokomama Charles Kurz Master - 3 + 0:07:00.542s
76. Yokomama Ahmet Sonverdi Master - 4 + 0:07:02.492s
77. Badyear Filipe Oliveira Master - 2 + 0:07:10.792s
78. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:07:11.753s
79. Dunnolop Alex Ilushenko Master - 3 + 0:07:12.113s
80. Contimental Tan S Lake Elite + 0:07:12.976s
81. Yokomama Alberto Pérez Master - 2 + 0:07:13.453s
82. Yokomama Brice Meyer Master - 1 + 0:07:14.992s
83. Badyear Ezequiel Palletti Master - 3 + 0:07:16.489s
84. Dunnolop Mario Sendim Pro - 13 + 0:07:17.084s
85. Yokomama Alan Bontempi Master - 2 + 0:07:18.743s
86. Badyear Adam Wierzba Master - 1 + 0:07:18.832s
87. Contimental Gyuri Székely Elite + 0:07:20.209s
88. Dunnolop Hugo Reis Pro - 4 + 0:07:22.612s
89. Yokomama Oscar Maddonni Master - 3 + 0:07:24.310s
90. Yokomama Sándor Bőr Master - 1 + 0:07:25.211s
91. Yokomama Sandro Benghi Master - 2 + 0:07:25.305s
92. Dunnolop Pedro Correia Pro - 19 + 0:07:25.731s
93. Dunnolop Piotr Wechterowicz Pro - 16 + 0:07:26.014s
94. Yokomama David Melis Master - 3 + 0:07:27.083s
95. Badyear Andreas Andreou Pro - 12 + 0:07:28.306s
96. Badyear Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:07:28.744s
97. Dunnolop Christer Andersson Master - 2 + 0:07:29.174s
98. Yokomama Pedro Moura Pro - 15 + 0:07:29.498s
99. Badyear Stefan Leitgeb Master - 1 + 0:07:30.635s
100. Yokomama Dominique Jean Master - 3 + 0:07:31.201s
Side [12 3 ... 107 108 109 » Gå til side: