Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

Alle tiders bedste kvalifikationsomgange på Brno (Tjekkiet)

 
Side [12 3 ... 1288 1289 1290 » Gå til side:
# Nat Managernavn (Gruppe) Omgangstid Afstand Sæson #, Løb # Gruppe Dato
1. Andrej Borsuk (Ret) 1:32.902s + 0.000s Sæson 49, Løb 1 Elite Aug 28, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
2. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:32.944s + 0.042s Sæson 49, Løb 1 Elite Aug 28, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
3. Lorenzo Di Buono (E) 1:33.138s + 0.236s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
4. Daniele Bontempo (E) 1:33.273s + 0.371s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
5. Christos Bobolis4 (Ret) 1:33.330s + 0.428s Sæson 49, Løb 1 Elite Aug 28, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
6. Atis Praudiņš (E) 1:33.401s + 0.499s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
7. João Monteiro2 (Ret) 1:33.592s + 0.690s Sæson 37, Løb 16 Elite Aug 27, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
8. Wouter Teuwen3 (E) 1:33.621s + 0.719s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
9. Laurent Quinet (M4) 1:33.753s + 0.851s Sæson 96, Løb 13 Master - 1 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
10. Leandro Sereno7 (E) 1:33.791s + 0.889s Sæson 37, Løb 16 Elite Aug 27, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
11. Andreas Ramann (E) 1:33.861s + 0.959s Sæson 77, Løb 4 Elite Jul 28, 2020 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
12. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:33.894s + 0.992s Sæson 87, Løb 12 Elite maj 24, 2022 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
13. Jean-marc Boissinot (E) 1:33.895s + 0.993s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
14. Toni Söyrinki (E) 1:33.916s + 1.014s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
15. Jean-françois Charbinat (P19) 1:33.920s + 1.018s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
16. Hans Mörtsjö (P17) 1:33.934s + 1.032s Sæson 49, Løb 1 Elite Aug 28, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
17. André de Carvalho (E) 1:33.937s + 1.035s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
18. Julien Prado (M2) 1:33.949s + 1.047s Sæson 96, Løb 13 Master - 3 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
19. Stephane Verly (M1) 1:33.953s + 1.051s Sæson 96, Løb 13 Master - 3 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
20. Edvinas Pranculevicius2 (Ret) 1:33.958s + 1.056s Sæson 22, Løb 1 Elite Okt 1, 2010 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
21. Sion Francis (Ret) 1:33.959s + 1.057s Sæson 37, Løb 16 Elite Aug 27, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
22. Theodosis Vogiatzis (P10) 1:33.974s + 1.072s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
23. Marco Giannini (M4) 1:33.974s + 1.072s Sæson 96, Løb 13 Master - 5 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
24. Rafal Celejewski (A48) 1:33.975s + 1.073s Sæson 87, Løb 12 Elite maj 24, 2022 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
25. Roland Postle10 (E) 1:33.979s + 1.077s Sæson 49, Løb 1 Elite Aug 28, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
26. Dominique Jean (M2) 1:33.987s + 1.085s Sæson 96, Løb 13 Master - 4 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
27. Lee Harding (E) 1:33.995s + 1.093s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
28. Sam Wainwright (Ret) 1:34.016s + 1.114s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
29. Twig Fahaji (R107) 1:34.016s + 1.114s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
30. Toygun Senler6 (Ret) 1:34.027s + 1.125s Sæson 37, Løb 16 Elite Aug 27, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
31. Zdenek Hladik3 (Ret) 1:34.094s + 1.192s Sæson 26, Løb 9 Elite Jul 26, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
32. Jukka Sireni2 (Ret) 1:34.102s + 1.200s Sæson 49, Løb 1 Elite Aug 28, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
33. Alpo Kaakinen1 (Ret) 1:34.117s + 1.215s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
34. Erwann Gendreau (M1) 1:34.121s + 1.219s Sæson 96, Løb 13 Master - 2 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
35. Ignacio Belatti (M2) 1:34.123s + 1.221s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
36. Marek Hajnrych (Ret) 1:34.131s + 1.229s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
37. Dominiek Van West (E) 1:34.180s + 1.278s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
38. Jasper Coosemans1 (E) 1:34.184s + 1.282s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
39. György Székely (E) 1:34.188s + 1.286s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
40. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:34.205s + 1.303s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
41. Donatas Paplauskas (P1) 1:34.231s + 1.329s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
42. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:34.250s + 1.348s Sæson 49, Løb 1 Elite Aug 28, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
43. Alexander Michaels (M5) 1:34.255s + 1.353s Sæson 98, Løb 8 Master - 5 Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
44. Bernard Bontjer (M4) 1:34.274s + 1.372s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
45. Tomasz Kaminski (P11) 1:34.340s + 1.438s Sæson 31, Løb 15 Elite Jul 13, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
46. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:34.344s + 1.442s Sæson 19, Løb 6 Elite Mar 30, 2010 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
47. Veres Tamás (A75) 1:34.348s + 1.446s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
48. Paul Lynch (Ret) 1:34.349s + 1.447s Sæson 22, Løb 1 Elite Okt 1, 2010 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
49. Apostolis Goutzos (P3) 1:34.349s + 1.447s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
50. Yann Lebelanger (M3) 1:34.356s + 1.454s Sæson 96, Løb 13 Master - 3 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
Side [12 3 ... 1288 1289 1290 » Gå til side: