Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

All time best qualifying laps on Ahvenisto (Finland)

Vælg klasse:
 
Side [12 3 ... 540 541 542 » Gå til side:
# Nat Managernavn Gruppe Omgangstid Afstand Sæson #, Løb # Dato
1. Aleksej Sutkin Elite 1:12.662s + 0.000s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
2. Gonzalo Alvarez Elite 1:12.756s + 0.094s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
3. Daniel Comalada Elite 1:12.941s + 0.279s Sæson 46, Løb 8 Mar 17, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
4. Vsevolod Demydov2 Elite 1:13.030s + 0.368s Sæson 36, Løb 6 maj 17, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
5. Jan Velske1 Elite 1:13.100s + 0.438s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
6. João Monteiro2 Elite 1:13.190s + 0.528s Sæson 36, Løb 6 maj 17, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
7. Ioannis Dimitroglou4 Elite 1:13.204s + 0.542s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
8. Evaldas Ruseckas Elite 1:13.217s + 0.555s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
9. Alexander Kunze Elite 1:13.289s + 0.627s Sæson 46, Løb 8 Mar 17, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
10. Nevzat Kasapoglu Elite 1:13.290s + 0.628s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
11. Zdenek Hladik3 Elite 1:13.321s + 0.659s Sæson 25, Løb 16 Jun 14, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
12. Nikolay Borzenkov Elite 1:13.346s + 0.684s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
13. Stefan Gommans Elite 1:13.383s + 0.721s Sæson 46, Løb 8 Mar 17, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
14. Justinas Smyšliajevas4 Elite 1:13.432s + 0.770s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
15. Radek Sus Elite 1:13.479s + 0.817s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
16. Rimantas Sagatas2 Elite 1:13.480s + 0.818s Sæson 39, Løb 11 Dec 20, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
17. Frederico Neves1 Elite 1:13.482s + 0.820s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
18. Leandro Sereno7 Elite 1:13.515s + 0.853s Sæson 36, Løb 6 maj 17, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
19. Pavel Buhharin Elite 1:13.520s + 0.858s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
20. Ayman Daher Elite 1:13.521s + 0.859s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
21. Nuno Vicente Elite 1:13.572s + 0.910s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
22. Nico Zou Elite 1:13.596s + 0.934s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
23. Roland Postle7 Elite 1:13.645s + 0.983s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
24. Rafael Mantovani Elite 1:13.721s + 1.059s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
25. Christos Bobolis4 Elite 1:13.742s + 1.080s Sæson 57, Løb 16 Mar 14, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
26. Florencia Caro Elite 1:13.756s + 1.094s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
27. José Abi Jaudi Elite 1:13.765s + 1.103s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
28. Wojciech Uzikowski Elite 1:13.770s + 1.108s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
29. Paulo Pinto1 Elite 1:13.806s + 1.144s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
30. Robin Goodey Elite 1:13.806s + 1.144s Sæson 57, Løb 16 Mar 14, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
31. Rafal Celejewski Elite 1:13.825s + 1.163s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
32. Božidar Topčić Elite 1:13.827s + 1.165s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
33. Mihail Morozov Elite 1:13.873s + 1.211s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
34. Mikko Suhonen Elite 1:13.902s + 1.240s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
35. Jan Pavlicek2 Elite 1:13.914s + 1.252s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
36. Alexander Lazarenko Elite 1:13.915s + 1.253s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
37. Róbert László2 Elite 1:13.938s + 1.276s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
38. Łukasz Dudek1 Elite 1:13.942s + 1.280s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
39. Radek Czech2 Elite 1:13.949s + 1.287s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
40. Sion Francis Elite 1:13.956s + 1.294s Sæson 39, Løb 11 Dec 20, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
41. Atis Praudins Elite 1:13.960s + 1.298s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
42. Marek Popławski Elite 1:13.964s + 1.302s Sæson 39, Løb 11 Dec 20, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
43. Victor Chernyshev Elite 1:13.978s + 1.316s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
44. Michael Keeney Elite 1:13.993s + 1.331s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
45. Toygun Senler6 Elite 1:14.002s + 1.340s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
46. Virgis Lyss Elite 1:14.002s + 1.340s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
47. Stas Prost Elite 1:14.031s + 1.369s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
48. Claudio Szynkier Elite 1:14.043s + 1.381s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
49. Max Watson Elite 1:14.047s + 1.385s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
50. Ilkka Moisio Elite 1:14.060s + 1.398s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
51. Tomek Kiełpiński Elite 1:14.069s + 1.407s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
52. Andrej Borsuk Elite 1:14.071s + 1.409s Sæson 49, Løb 14 Okt 13, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
53. Vladimir Islentiev2 Elite 1:14.082s + 1.420s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
54. Stanislav Frolov Elite 1:14.082s + 1.420s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
55. Ian Lynch Elite 1:14.098s + 1.436s Sæson 36, Løb 6 maj 17, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
56. Alex Tkachenko Elite 1:14.106s + 1.444s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
57. Michael Winkley Elite 1:14.112s + 1.450s Sæson 36, Løb 6 maj 17, 2013 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
58. Roman Turkin Elite 1:14.121s + 1.459s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
59. Danny Bayliss Elite 1:14.148s + 1.486s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
60. Fabien Massard Elite 1:14.158s + 1.496s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
61. Andrej Rilke Elite 1:14.168s + 1.506s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
62. Gino Zernani Elite 1:14.180s + 1.518s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
63. Martin Bedoya Elite 1:14.196s + 1.534s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
64. Sergey Sergeev Elite 1:14.197s + 1.535s Sæson 46, Løb 8 Mar 17, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
65. Krisztián Veinperl Elite 1:14.200s + 1.538s Sæson 57, Løb 16 Mar 14, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
66. Toni Söyrinki Elite 1:14.204s + 1.542s Sæson 46, Løb 8 Mar 17, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
67. Paul Lynch Elite 1:14.206s + 1.544s Sæson 25, Løb 16 Jun 14, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
68. Kuba Szajbel Master - 2 1:14.211s + 1.549s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
69. Eduard Gindullin Elite 1:14.229s + 1.567s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
70. Goran Slunjski Elite 1:14.232s + 1.570s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
71. Matt Kasar Master - 3 1:14.270s + 1.608s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
72. Alpo Kaakinen1 Elite 1:14.331s + 1.669s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
73. Andrea Squizzato Elite 1:14.363s + 1.701s Sæson 57, Løb 16 Mar 14, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
74. Mika Pekkarinen Elite 1:14.380s + 1.718s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
75. George Slater Elite 1:14.396s + 1.734s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
76. Aleksey Odegov Elite 1:14.397s + 1.735s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
77. Shoaib Mohamed Elite 1:14.412s + 1.750s Sæson 44, Løb 12 Nov 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
78. Wouter Teuwen Master - 5 1:14.436s + 1.774s Sæson 68, Løb 15 Feb 8, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
79. Jukka Sireni2 Elite 1:14.448s + 1.786s Sæson 49, Løb 14 Okt 13, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
80. Olver Hernández Master - 4 1:14.451s + 1.789s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
81. Sergey Lyogky Elite 1:14.456s + 1.794s Sæson 31, Løb 16 Jul 17, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
82. Rodrigo Velasco Elite 1:14.464s + 1.802s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
83. Joel Viitikko Master - 3 1:14.485s + 1.823s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
84. Kaur Kuus Elite 1:14.488s + 1.826s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
85. Sam Brierley Elite 1:14.498s + 1.836s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
86. Tomasz Kaminski Elite 1:14.499s + 1.837s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
87. Ilya Medvedev Master - 1 1:14.501s + 1.839s Sæson 49, Løb 14 Okt 13, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
88. Paul Gardiner Elite 1:14.507s + 1.845s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
89. Alexey Manukalov Elite 1:14.522s + 1.860s Sæson 53, Løb 2 maj 17, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
90. Michal Szopinski Elite 1:14.529s + 1.867s Sæson 44, Løb 12 Nov 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
91. Patrik Balogh Elite 1:14.530s + 1.868s Sæson 56, Løb 6 Dec 6, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
92. Luca Dotti Elite 1:14.556s + 1.894s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
93. Michail Ivanov Elite 1:14.559s + 1.897s Sæson 42, Løb 8 Jul 1, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
94. Vladimir Jelicic Elite 1:14.571s + 1.909s Sæson 57, Løb 16 Mar 14, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
95. Kiran Patel Elite 1:14.579s + 1.917s Sæson 46, Løb 8 Mar 17, 2015 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
96. Aris Tsipras Elite 1:14.580s + 1.918s Sæson 57, Løb 16 Mar 14, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
97. Mindaugas Sarocka Elite 1:14.582s + 1.920s Sæson 28, Løb 16 Dec 30, 2011 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
98. David Rolleston Elite 1:14.585s + 1.923s Sæson 60, Løb 10 Aug 29, 2017 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
99. Theodosis Vogiatzis Elite 1:14.588s + 1.926s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
100. Sergei Gordov Master - 1 1:14.592s + 1.930s Sæson 72, Løb 5 Sep 13, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
Side [12 3 ... 540 541 542 » Gå til side: