Statistik
Alle tiders bedste kvalifikationsomgange på Baku City (Azerbaijan)
# | Nat | Managernavn (Gruppe) | Omgangstid | Afstand | Sæson #, Løb # | Gruppe | Dato | |
1. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:40.916s | + 0.000s | Sæson 87, Løb 17 | Elite | Jun 10, 2022 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
2. | Vladimir Valis (A55) | 1:41.209s | + 0.293s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
3. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:41.245s | + 0.329s | Sæson 87, Løb 17 | Elite | Jun 10, 2022 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
4. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:41.681s | + 0.765s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
5. | Branislav Mihić (M5) | 1:41.832s | + 0.916s | Sæson 87, Løb 17 | Elite | Jun 10, 2022 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
6. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:41.833s | + 0.917s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
7. | Kuba Szajbel (M5) | 1:41.847s | + 0.931s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
8. | George Slater4 (Ret) | 1:41.914s | + 0.998s | Sæson 87, Løb 17 | Elite | Jun 10, 2022 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
9. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:41.950s | + 1.034s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
10. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:41.968s | + 1.052s | Sæson 87, Løb 17 | Elite | Jun 10, 2022 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
11. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:41.992s | + 1.076s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
12. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:42.088s | + 1.172s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
13. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:42.088s | + 1.172s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
14. | Dominiek Van West (E) | 1:42.144s | + 1.228s | Sæson 94, Løb 13 | Elite | Aug 11, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
15. | Róbert László2 (E) | 1:42.234s | + 1.318s | Sæson 97, Løb 15 | Elite | Feb 23, 2024 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
16. | Juan Diego Milán (E) | 1:42.247s | + 1.331s | Sæson 93, Løb 1 | Master - 3 | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
17. | Alexei Malkin (P24) | 1:42.251s | + 1.335s | Sæson 94, Løb 13 | Elite | Aug 11, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
18. | Toni Söyrinki (E) | 1:42.271s | + 1.355s | Sæson 97, Løb 15 | Elite | Feb 23, 2024 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
19. | Lee Harding (E) | 1:42.276s | + 1.360s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
20. | György Székely (E) | 1:42.400s | + 1.484s | Sæson 91, Løb 10 | Master - 5 | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
21. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:42.470s | + 1.554s | Sæson 97, Løb 15 | Elite | Feb 23, 2024 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
22. | Simone Scarpa (M2) | 1:42.503s | + 1.587s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
23. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:42.508s | + 1.592s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
24. | Viktor Dyankov (E) | 1:42.515s | + 1.599s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
25. | Brice Meyer (P10) | 1:42.531s | + 1.615s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
26. | Andrew Merkel (M2) | 1:42.696s | + 1.780s | Sæson 94, Løb 13 | Elite | Aug 11, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
27. | Harsh Sheth (E) | 1:42.698s | + 1.782s | Sæson 94, Løb 13 | Elite | Aug 11, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
28. | Jan Velske3 (Ret) | 1:42.721s | + 1.805s | Sæson 70, Løb 1 | Elite | Apr 26, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
29. | Tony Cullen (E) | 1:42.776s | + 1.860s | Sæson 91, Løb 10 | Master - 2 | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
30. | Mikael Brostrom (M3) | 1:42.888s | + 1.972s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
31. | Diogo Schwinn (P11) | 1:42.909s | + 1.993s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
32. | Gustavo Bellotto (E) | 1:42.988s | + 2.072s | Sæson 94, Løb 13 | Elite | Aug 11, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
33. | David Jones-Winkley (P12) | 1:42.996s | + 2.080s | Sæson 70, Løb 1 | Elite | Apr 26, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
34. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:43.001s | + 2.085s | Sæson 53, Løb 11 | Elite | Jun 17, 2016 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
35. | Ania Piekarska (P11) | 1:43.023s | + 2.107s | Sæson 84, Løb 16 | Elite | Nov 23, 2021 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
36. | Paweł Zaburski (M3) | 1:43.044s | + 2.128s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
37. | Mike Kreisz (A57) | 1:43.052s | + 2.136s | Sæson 93, Løb 1 | Master - 2 | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
38. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:43.054s | + 2.138s | Sæson 72, Løb 8 | Elite | Sep 24, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
39. | Nigel Smith (E) | 1:43.065s | + 2.149s | Sæson 97, Løb 15 | Elite | Feb 23, 2024 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
40. | Leandro Sereno7 (E) | 1:43.131s | + 2.215s | Sæson 87, Løb 17 | Elite | Jun 10, 2022 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
41. | Vinicio Souza (P17) | 1:43.144s | + 2.228s | Sæson 94, Løb 13 | Elite | Aug 11, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
42. | Andreas Ramann (E) | 1:43.189s | + 2.273s | Sæson 91, Løb 10 | Master - 4 | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
43. | Yug Desai3 (Ret) | 1:43.225s | + 2.309s | Sæson 78, Løb 13 | Elite | Okt 30, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
44. | Martino Colombo (Ret) | 1:43.226s | + 2.310s | Sæson 76, Løb 8 | Elite | Jun 9, 2020 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
45. | André de Carvalho (E) | 1:43.226s | + 2.310s | Sæson 94, Løb 13 | Elite | Aug 11, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
46. | Mihail Morozov (A30) | 1:43.231s | + 2.315s | Sæson 93, Løb 1 | Elite | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
47. | Josh Clark (M2) | 1:43.250s | + 2.334s | Sæson 91, Løb 10 | Elite | Jan 24, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
48. | Martin Bedoya (Ret) | 1:43.257s | + 2.341s | Sæson 68, Løb 5 | Elite | Jan 4, 2019 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
49. | Stephen Bewers (M2) | 1:43.275s | + 2.359s | Sæson 93, Løb 1 | Master - 2 | Apr 28, 2023 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |
|
50. | David Rolleston1 (M2) | 1:43.295s | + 2.379s | Sæson 60, Løb 17 | Elite | Sep 22, 2017 |
Kvalifikations-resultater Løbsgengivelse |