Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

Alle tiders bedste kvalifikationsomgange på Brno (Tjekkiet)

 
Side [12 3 ... 232 233 234 » Gå til side:
# Nat Managernavn (Gruppe) Omgangstid Afstand Sæson #, Løb # Gruppe Dato
1. Sion Francis (Ret) 1:48.257s + 0.000s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
2. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:48.375s + 0.118s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
3. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:48.405s + 0.148s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
4. Christos Bobolis4 (Ret) 1:48.637s + 0.380s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
5. Mario Põldma (Ret) 1:48.658s + 0.401s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
6. Justinas Smyšliajevas4 (Ret) 1:48.736s + 0.479s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
7. Jan Pavlicek2 (Ret) 1:48.785s + 0.528s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
8. Roland Postle10 (E) 1:48.811s + 0.554s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
9. Rafael Mantovani (P13) 1:48.879s + 0.622s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
10. Toygun Senler6 (Ret) 1:48.905s + 0.648s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
11. Eduard Gindullin (A35) 1:48.921s + 0.664s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
12. Mark Webster (M1) 1:48.973s + 0.716s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
13. Vsevolod Demydov2 (P11) 1:48.975s + 0.718s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
14. Paulo Pinto1 (M1) 1:48.982s + 0.725s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
15. Edson Tirelli (Ret) 1:49.070s + 0.813s Sæson 55, Løb 14 Master - 1 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
16. Florencia Caro (A58) 1:49.120s + 0.863s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
17. Pavel Buhharin (Ret) 1:49.159s + 0.902s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
18. José Abi Jaudi (M4) 1:49.209s + 0.952s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
19. Aleksej Sutkin (P13) 1:49.214s + 0.957s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
20. Jarosław Nowacki (Ret) 1:49.233s + 0.976s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
21. João Monteiro2 (Ret) 1:49.249s + 0.992s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
22. Leandro Sereno7 (E) 1:49.346s + 1.089s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
23. Toni Söyrinki (E) 1:49.382s + 1.125s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
24. Ian Lynch (Ret) 1:49.401s + 1.144s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
25. Ayman Daher (P17) 1:49.580s + 1.323s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
26. Piotr Wechterowicz (Ret) 1:49.602s + 1.345s Sæson 40, Løb 10 Master - 5 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
27. Evaldas Ruseckas (Ret) 1:49.707s + 1.450s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
28. András Bozóti (A16) 1:49.725s + 1.468s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
29. Andrea Squizzato1 (E) 1:49.756s + 1.499s Sæson 55, Løb 14 Master - 4 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
30. Hauke Johannsen (Ret) 1:49.786s + 1.529s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
31. Daniel Comalada (P12) 1:49.791s + 1.534s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
32. Nikolay Borzenkov (Ret) 1:49.797s + 1.540s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
33. Aleksey Odegov (Ret) 1:49.805s + 1.548s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
34. Atis Praudiņš (E) 1:49.859s + 1.602s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
35. Dmitri Nadkho (Ret) 1:49.892s + 1.635s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
36. Viktor Dyankov (E) 1:49.903s + 1.646s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
37. Vladimir Islentiev2 (M4) 1:49.929s + 1.672s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
38. Alexey Manukalov (Ret) 1:49.935s + 1.678s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
39. Michal Szopinski (A7) 1:49.953s + 1.696s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
40. Alexander Ilyin (Ret) 1:49.953s + 1.696s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
41. Pedro Nazaré (A63) 1:49.955s + 1.698s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
42. Marek Popławski (P20) 1:50.012s + 1.755s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
43. Nuno Toscano (A30) 1:50.078s + 1.821s Sæson 55, Løb 14 Master - 2 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
44. Marek Hajnrych (Ret) 1:50.146s + 1.889s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
45. Rafal Kowalski (Ret) 1:50.191s + 1.934s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
46. Tomek Kiełpiński (Ret) 1:50.199s + 1.942s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
47. Gino Zernani (P15) 1:50.227s + 1.970s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
48. Paweł Zaburski (M3) 1:50.228s + 1.971s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
49. Janne Väänänen (R138) 1:50.238s + 1.981s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
50. Frederico Neves1 (Ret) 1:50.259s + 2.002s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
51. Lee Harding (E) 1:50.268s + 2.011s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
52. Kwstas Theodorakis (Ret) 1:50.270s + 2.013s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
53. Jukka Sireni2 (Ret) 1:50.275s + 2.018s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
54. Aleksey Titarenko (P25) 1:50.283s + 2.026s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
55. Rainer Madalik (Ret) 1:50.289s + 2.032s Sæson 55, Løb 14 Master - 2 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
56. Vladimir Danilin (Ret) 1:50.323s + 2.066s Sæson 31, Løb 15 Elite Jul 13, 2012 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
57. Teo Xanthopoulos (Ret) 1:50.369s + 2.112s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
58. Arnoldas Molis (Ret) 1:50.371s + 2.114s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
59. Kiran Patel (Ret) 1:50.372s + 2.115s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
60. Sergey Seravin (Ret) 1:50.381s + 2.124s Sæson 55, Løb 14 Master - 5 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
61. Apostolis Goutzos (P3) 1:50.383s + 2.126s Sæson 40, Løb 10 Elite Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
62. Nuno Vicente (P5) 1:50.404s + 2.147s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
63. Tomasz Kałużny (A63) 1:50.442s + 2.185s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
64. Michał Wilczyński (A14) 1:50.472s + 2.215s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
65. Matt Kasar (R48) 1:50.473s + 2.216s Sæson 55, Løb 14 Master - 2 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
66. Czarek Osiak (Ret) 1:50.477s + 2.220s Sæson 40, Løb 10 Master - 5 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
67. David Rolleston1 (M2) 1:50.493s + 2.236s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
68. Jesús Brea (Ret) 1:50.507s + 2.250s Sæson 55, Løb 14 Master - 2 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
69. Maxim Kotov2 (Ret) 1:50.530s + 2.273s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
70. Julien Prado (M2) 1:50.600s + 2.343s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
71. Andrej Borsuk (Ret) 1:50.602s + 2.345s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
72. Edwin Carlier (A28) 1:50.614s + 2.357s Sæson 40, Løb 10 Master - 3 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
73. Juha Korhonen (Ret) 1:50.617s + 2.360s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
74. Tomasz Kaminski (P11) 1:50.622s + 2.365s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
75. Andrian Naidenov (M5) 1:50.636s + 2.379s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
76. Gary Partridge (Ret) 1:50.648s + 2.391s Sæson 55, Løb 14 Master - 2 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
77. Luca Villa (Ret) 1:50.657s + 2.400s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
78. Stefan Farkas (Ret) 1:50.676s + 2.419s Sæson 55, Løb 14 Master - 5 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
79. Hans Bondesson (R63) 1:50.682s + 2.425s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
80. Vladimir Jelicic (P19) 1:50.692s + 2.435s Sæson 55, Løb 14 Master - 5 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
81. Timo Sydänmetsä (Ret) 1:50.700s + 2.443s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
82. Denis Grahov (Ret) 1:50.718s + 2.461s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
83. Martin Frei (Ret) 1:50.726s + 2.469s Sæson 55, Løb 14 Master - 1 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
84. Juan Pablo Romagnoni (P25) 1:50.727s + 2.470s Sæson 55, Løb 14 Pro - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
85. Bindics Róbert (A77) 1:50.728s + 2.471s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
86. Pat Cote (P22) 1:50.746s + 2.489s Sæson 40, Løb 10 Master - 2 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
87. Ionut Surugiu (Ret) 1:50.770s + 2.513s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
88. Guy Smets (Ret) 1:50.778s + 2.521s Sæson 40, Løb 10 Master - 2 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
89. Ivaylo Tanev (Ret) 1:50.780s + 2.523s Sæson 40, Løb 10 Master - 3 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
90. Rodrigo Antunes (Ret) 1:50.789s + 2.532s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
91. Max Watson (Ret) 1:50.789s + 2.532s Sæson 55, Løb 14 Master - 5 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
92. Pedro Correia (A49) 1:50.796s + 2.539s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
93. Marcin Żak (Ret) 1:50.802s + 2.545s Sæson 55, Løb 14 Elite Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
94. Yuri Kuptsov (Ret) 1:50.813s + 2.556s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
95. Mehdi El Fathy (P17) 1:50.836s + 2.579s Sæson 55, Løb 14 Master - 1 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
96. Mattias Svensson (P21) 1:50.844s + 2.587s Sæson 55, Løb 14 Master - 3 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
97. Cristina Demeo (P23) 1:50.849s + 2.592s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
98. Raymond Lim (Ret) 1:50.862s + 2.605s Sæson 40, Løb 10 Master - 1 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
99. Stas Prost (Ret) 1:50.869s + 2.612s Sæson 40, Løb 10 Master - 4 Feb 25, 2014 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
100. Robin Goodey (Ret) 1:50.885s + 2.628s Sæson 55, Løb 14 Master - 4 Nov 1, 2016 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
Side [12 3 ... 232 233 234 » Gå til side: