Statistik

Alle tiders præstations-statistik
Teams statistik
Statistik for spil-aktivitet
Forum statistik
National statistik
Øvrig statistik
Bedrift statistik
Personale-statistik
GPRO Supporter statistik

Alle tiders bedste løbsomgange på Brno (Tjekkiet)

 
Side [12 3 ... 1288 1289 1290 » Gå til side:
# Nat Managernavn (Gruppe) Omgangstid Afstand Sæson #, Løb # Gruppe Dato
1. Lorenzo Di Buono (E) 1:31.792s + 0.000s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
2. Andreas Ramann (E) 1:31.830s + 0.038s Sæson 77, Løb 4 Elite Jul 28, 2020 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
3. Wouter Teuwen3 (E) 1:32.219s + 0.427s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
4. Lee Harding (E) 1:32.272s + 0.480s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
5. Roland Postle10 (E) 1:32.412s + 0.620s Sæson 77, Løb 4 Elite Jul 28, 2020 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
6. Jean-marc Boissinot (E) 1:32.419s + 0.627s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
7. Joachim Vaes (M5) 1:32.542s + 0.750s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
8. Ignacio Belatti (M2) 1:32.561s + 0.769s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
9. Róbert László2 (E) 1:32.571s + 0.779s Sæson 67, Løb 16 Elite Dec 4, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
10. Carlos Esparza (M4) 1:32.615s + 0.823s Sæson 73, Løb 12 Elite Dec 10, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
11. Ilya Vedenikov (P20) 1:32.676s + 0.884s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
12. Daniele Bontempo (E) 1:32.686s + 0.894s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
13. Toni Söyrinki (E) 1:32.688s + 0.896s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
14. Marek Hajnrych (Ret) 1:32.691s + 0.899s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
15. Rafal Celejewski (A48) 1:32.695s + 0.903s Sæson 87, Løb 12 Elite maj 24, 2022 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
16. Jay De Snoo (P7) 1:32.715s + 0.923s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
17. György Székely (E) 1:32.721s + 0.929s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
18. Bruno Caseiro1 (M4) 1:32.759s + 0.967s Sæson 87, Løb 12 Elite maj 24, 2022 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
19. Atis Praudiņš (E) 1:32.773s + 0.981s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
20. Christos Bobolis4 (Ret) 1:32.835s + 1.043s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
21. Bernard Bontjer (M4) 1:32.887s + 1.095s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
22. Jasper Coosemans1 (E) 1:32.939s + 1.147s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
23. Dominiek Van West (E) 1:32.959s + 1.167s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
24. Theodosis Vogiatzis (P10) 1:32.990s + 1.198s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
25. Mihail Morozov (A30) 1:33.083s + 1.291s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
26. Jean-françois Charbinat (P19) 1:33.093s + 1.301s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
27. Sam Wainwright (Ret) 1:33.099s + 1.307s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
28. Pablo Fernandez1 (M2) 1:33.123s + 1.331s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
29. Gustavo Bellotto (E) 1:33.135s + 1.343s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
30. Jan Velske3 (Ret) 1:33.139s + 1.347s Sæson 73, Løb 12 Elite Dec 10, 2019 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
31. Brice Meyer (P10) 1:33.238s + 1.446s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
32. Apostolis Goutzos (P3) 1:33.242s + 1.450s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
33. Jens Frøstrup (P16) 1:33.251s + 1.459s Sæson 67, Løb 16 Elite Dec 4, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
34. Ania Piekarska (P11) 1:33.263s + 1.471s Sæson 87, Løb 12 Elite maj 24, 2022 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
35. Yug Desai3 (Ret) 1:33.305s + 1.513s Sæson 77, Løb 4 Elite Jul 28, 2020 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
36. Twig Fahaji (R107) 1:33.306s + 1.514s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
37. Ioannis Dimitroglou4 (M5) 1:33.393s + 1.601s Sæson 67, Løb 16 Elite Dec 4, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
38. Laurent Quinet (M4) 1:33.413s + 1.621s Sæson 96, Løb 13 Master - 1 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
39. Rimantas Sagatas4 (M2) 1:33.415s + 1.623s Sæson 87, Løb 12 Elite maj 24, 2022 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
40. Sandro Benghi (M3) 1:33.433s + 1.641s Sæson 87, Løb 12 Elite maj 24, 2022 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
41. Guilherme Oliveira (E) 1:33.454s + 1.662s Sæson 98, Løb 8 Elite Apr 2, 2024 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
42. Gergő Csernátoni (M2) 1:33.472s + 1.680s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
43. Alexei Malkin (P24) 1:33.491s + 1.699s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
44. Pieterjan Staessen (A61) 1:33.496s + 1.704s Sæson 92, Løb 1 Elite Feb 24, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
45. David Melis (M2) 1:33.498s + 1.706s Sæson 96, Løb 13 Master - 1 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
46. László Mizse (A29) 1:33.539s + 1.747s Sæson 62, Løb 17 Elite Jan 26, 2018 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
47. Luca Molendi (M4) 1:33.605s + 1.813s Sæson 83, Løb 6 Elite Aug 17, 2021 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
48. Maxim Egorov (Ret) 1:33.606s + 1.814s Sæson 77, Løb 4 Elite Jul 28, 2020 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
49. Marco Giannini (M4) 1:33.624s + 1.832s Sæson 96, Løb 13 Master - 5 Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
50. Harsh Sheth (E) 1:33.641s + 1.849s Sæson 96, Løb 13 Elite Dec 15, 2023 Kvalifikations-resultater
Løbsgengivelse
Side [12 3 ... 1288 1289 1290 » Gå til side: