Side « 1 2 3 ... 1662 [16631664 ... 2376 2377 2378 » Gå til side:
Forfatter Emne: Magyar Nyelvű Fórum 71339 svar
Kreisz Bálint
(Gruppe Rookie - 354)



Indlæg: 445
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (16)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49831 Skrevet Dec 30 2013, 22:13:46 (senest redigeret Dec 31 2013, 06:13:40 af Gabor Kasper) Citat 
Magyar GPRO magazin 2. évad 5. szám

Bevezető!

2 perces szösszenet

B.Ú.É.K.

Lassan… nagyon lassan fogynak a rúd bejglik, és ezzel arányosan növekszik a pocak is. Ilyenkor gondolkodik el az ember, mit fogadjak meg szilveszterkor? Elkezdjek konditerembe járni, hogy ledolgozzam a kis pocakot, vagy hogy több időt töltök a GPRO-val.
Félelmem ezzel is van, mármint a szilveszterrel. Haverok, buli, Fa….. Csak legyen annyi jelenlétem azon az éjszakán, mint a profi íróknak, hogy magamnál tartsak egy noteszt, amibe beleírhatóm a spontán megszületett stratégiámat, Sepangra. Mert muszáj emlékezni a korszakalkotó ötletekre!
Welcome Drinknél a szentháromság, oda-vissza megy. Aztán a főzőcskézésnél a vörösbor nem csak az ételre kerül, hanem a társaságba is, itt még tudom a jelszavamat a játékhoz… No problem. 23 óra magasságában remélem. már nem engednének a játék közelébe, mert akkor egy futamnak lőttek. Jóval éjfél után, ha valaki megkérdezné mi is az a GPRO, értelmes összefüggő válasz, nem hangzana el.
Aztán úgy reggel, délben, tán kora délután magához tér az ember, ekkor rúg bele egy földön fekvő noteszba, amiben nincs más, mint egy rosszul elkészített Stop-motion. Ekkor valami elkezd derengeni. –Jaj, csak nem emlékeztem a jelszavamra, és megfutottam a kvalifikációt 36 fokban, napsütésben, esős gumival, mert „csakazértis” megmutatóm!
Ugye milyen rossz is lenne ez a fajta emlékkép? Így csak óvatosan a házikkal, a mixekkel, és a „na még egyet-el”.

A bejegyzés készítője: Kiss Krisztián

NT+NK - Értékelés

NT: A legutóbbi futamon ismét mi szereztük a legtöbb pontot, 143,2-vel többet, mint a brazilok.
Lengyelország 7 ponttal többet gyűjtött, mint Olaszország, ám az olaszok 3. helyét semmilyen veszély nem fenyegeti, 186 ponttal vezetnek a lengyelek előtt. Anglia továbbra is az ötödik, az oroszok pedig tartják a 6. helyet. Érdekesség, hogy már csak 43 ország áll 0 ponttal, ami a 168 résztvevő ország 25,6 %-a. A legkevesebb ponttal Salvador rendelkezik (0,02), de még így is veri Tunéziát és Izraelt, akiknek 9x több managerük van, mégis 0 ponttal állnak.
A kupában teljesen más az állás, a brazilok legjobbjai 121 KO pontot szereztek, amivel magasan ők vezetnek. Mi „csupán” 101 KO pontot szereztünk, amivel nem csak a kupabeli ellenfelünk, Oroszország (107 KO pont), de a lengyelek (117), az olaszok (108) és az angolok (107,4) is megelőztek minket.
Reményeink szerint idén már nem fog eldőlni, hogy a magyar-orosz párharcból kik fognak továbbjutni, de sajnos a statisztikák ellenünk vannak. Íme:
S38 Negyeddöntő HUN – RUS 0-3
S37 Elődöntő HUN – RUS 0-3
S36 A magyarok és az oroszok nem kerültek össze
S35 Elődöntő HUN – RUS 0-3
Itt pedig a nemzetek szezonbeli pontjai láthatóak:

12. futam utáni NT:

Magyarország
6,930.4
Brazília
5,394.6
Olaszország
4,486.8
Lengyelország
4,300.6
Anglia
3,874.8
Oroszország
2,646.4



A 13. futamon ismét mi szereztük a legtöbb pontot, ezzel előnyünk megközelíti a 2000 pontot. Az olasz lengyel harc is eldőlni látszik.

A 13. futam utáni NT:

1. Magyarország 7,502.2
2. Brazília 5,861.2
3. Olaszország 4,873.2
4. Lengyelország 4,669.2
5. Anglia 4,172.6


NK: "Magyarország hatalmas siker kapujában"

Az elődöntő második futamát sikerrel teljesítettük, a 2. helyen végeztünk a KO pontok tekintetében Brazília mögött, így legyőztük az oroszokat, és egyenlítettünk ellenük. A következő futam esőben fog zajlani! Vajon Magyarország bejuthat története során először a Nemzetek kupája döntőjébe?

Néhány érdekes statisztikai adat: Az oroszok mutatója egyértelműen jobb a mienknél. Míg Ők már kétszer is győzedelmeskedtek (31. és 37. szezon), a mi legjobb eredményünk az Elődöntő, ahova háromszor jutottunk be, ebből két alkalommal pont az oroszoktól szenvedtünk vereséget, harmadszor pedig Brazíliától.

Eredmények: Nemzetek Kupája viadalt a 18. szezon óta rendeznek, így már a 22. megmérettetés az idei. Ez idő alatt négy ország győzedelmeskedett. Az egyeduralkodó egyértelműen Lengyelország, akik 13-szor kerültek ki győztesen a viadalokból. Őt követi Litvánia 5 győzelemmel, majd Oroszország 2, és végül Brazília 1 győzelemmel.

Magyarország-Oroszország: Az összes viadal során, mindkét ország minden alkalommal részt vett az 1. körben. A 2. körbe Oroszország 21, Magyarország 16 alkalommal jutott tovább. A negyeddöntőben 15:11 az oroszok javára, az elődöntőben pedig már 11:3. Oroszország emellett hétszer jutott a döntőbe, -nekünk ez lehet az első,- és kétszer nyerte meg a Nemzetek Kupáját.

Egymás elleni eredmények: A két ország eddig ötször találkozott a Nemzetek kupája folyamán, ebből mindannyiszor az oroszok kerültek ki győztesen 3:0-ás eredménnyel. Már ebben a tekintetben is javítottunk.

Elite - Értékelés

A szezon 12. versenye is megrendezésre került december 24-én, Valenciában. A rajtot verőfényes napsütésben várták a versenyzők, ám az időjósok vélekedése alapján az eső sem volt kizárható a versenyről. Attila a 28. helyről kezdhette meg a küzdelmet, az élmezőny az alábbi sorrendben rajtolt el:
1. C. Bobolis 3:02.986
2. J. Monteiro +0,463
3. T. Senler + 0,479
4. S. Francis + 1,402
5. R. Sagatas + 1,428
6. M. Winkley + 1,550
7. D. Comalada + 1,658
8. L. Sereno + 1,695

A rajtrács alapján Winkley lehetett volna a futam meglepetése, a rajtnál ki is lőtt s a 3. helyen száguldott, azonban túl lágy gumit választott, ami nem bírta a strapát így négyszer is ki kellett állnia a boxba. A futam drámai fordulatot vett a 19. körben, amikor az eddig vezető Senler a boxba kényszerült fékhiba miatt.
A futamot végül Monteiro nyerte meg, aki késhegyre menő ütközetet vívott a pole-ból rajtoló Bobolissal, aki az utolsó körig hiába üldözte riválisát, meg kellett elégednie a 2. hellyel, még úgy is, hogy a 2. kiállásokig Monteiro előtt haladt. Monteiro győzelmével 9 pontra megközelítette a ma technikai hiba által hátráltatott Senlert, így izgalmas folytatás várható a szerencsés (vagy szerencsétlen?) 13. versenyen, Indiában. Senler az utolsó két körben kettőt is tudott előzni, így felállhatott a dobogó 3. fokára. Attila a 30. helyen ért célba, ezúton is gratulálunk újabb sikeres célba éréséhez, a végül száraz futamon!
A futam végeredménye:
1. J. Monteiro 1h 29:17.290
2. C. Bobolis +2,580
3. T. Senler +6,581
4. L. Sereno + 8,960
5. V. Demydov +10,074
6. S. Francis +12,080
7. D. Comalada +15,569
8. R. Sagatas + 20,197

13. futam

Senler megnyerte a világbajnokságot?!

Nagy érdeklődés várta az Indiai Nagydíjat, a szezon 13. versenyét, ugyanis a világbajnokság szorossá vált. Mindenki Monteirora és Senlerre figyelt, bár még a vb-bronzéremért is többen harcba szállnak, igazából csak a bajnokokat jegyzik meg az emberek. Az időjárás nem, de a rajtrács izgalmakat ígért, a bajnokságban vezető Senler csak a 7. helyre kvalifikálta magát, Monteiro a 2. rajtkockából várhatta a rajtot. Attila a nagyon előkelő 20. rajtkockából várta a startot. A rajtrács eleje:
1. R. Sagatas 2:37.976
2. J. Monteiro +0,417
3. L. Sereno +0,423
4. S. Francis +0,783
5. C. Bobolis +0,847
6. R. Mantovani +1,102
7. T. Senler +1,417
8. R. Celejewski +1,694
A rajtnál Mantovani lépett nagyot előre s a 3. helyen száguldott, Monteiro megelőzte Sagatast, s Attila is javítani tudott egyet a pozícióján. Senler maradt 7. Senler kettőt előzve az 5. helyre jött fel, majd a 15. körben Monteiro kiállt a boxba, így 3 kiállásos taktikát lehetett jósolni. Senler csak két kiállást tervezett, így helyzeti előnybe került. Monteiro a 32. körben ismét kiállt, így nem 3, hanem négy kiállásra lehetett számítani, ami első ránézésre rossz ötletnek tűnt, a tempója alapján viszont nem volt esélytelen. A taktikához azonban jobb boxkiállások kellettek volna, Monteiro csapata csak közepes munkát végzett, Senleré viszont kiválóan működött együtt, így leszakította a riválisait a futamon. Monteiro az utolsó kiállása után a 9. helyre jött vissza, így a pontszerzésért is harcolnia kellett. Az addig remekül teljesítő Celejewski autójában valami megadhatta magát, mert sűrű füstöt eregetett a 73. körtől így Monteiro feljött a 8. helyre. A drámák azonban ezzel még nem értek véget, Francis autója is meghibásodott 2 körrel a vége előtt, így a kopott gumikon lavírozó Sereno is könnyedén előzte a 3. helyért vívott csatában. Az eseménydús futam több változást nem tartogatott, Francis is megtartotta a 4. helyet, így a végeredmény az alábbiakban alakult:
1. T. Senler 1h47:15.375
2. R. Sagatas +11,888
3. L. Sereno + 24,386
4. S. Francis +31,721
5. V. Demydov +32,252
6. R. Mantovani +40,733
7. C. Bobolis +44,628
8. J. Monteiro +44,741

A bajnokság állása a futamot követően:
1. T. Senler 99 pont
2. J. Monteiro 81 pont
3. V. Demydov 63 pont
4. L. Sereno 61 pont
5. S. Francis 46 pont
6. R. Sagatas 45 pont
7. C. Bobolis 38pont
8. R. Mantovani 25 pont

A bajnokság első 8 helyezettje szerzett csak pontot, igazi erődemonstráció zajlott tehát az indiai ringen. Attila biztató kezdést követően (17. is volt) végül a 24. helyen zárt, idei legjobbját elérve, csak így tovább!
Sereno leiskolázta taktikában Monteirot, de ezzel vajon a bajnokságot is megnyerte?!


Interjú

Gyurcsek Attila interjúi:

Exkluzív interjú Florencia Caro-val, a mentor fórum szülőanyjával (Fordította: Kasper Gábor):

Név: Florencia Caro gpro.net/hu/ManagerProfile.asp?IDM=232105
Kor: 32 éves
Nemzetiség: argentín
Lakhely: Campana,Olaszország
Csoport: Master-5
Helyezés: 2. (biztos feljutó)
Pont: 77

Első futam: 26. szezon, 12. futam: Yas Marina GP (20. hely)
Első pontszerzés: 26. szezon, 16. verseny: Magny Cours GP (6. hely)
Első pole: 28. szezon, 1. futam: Shakir GP (10. hely)
Első dobogó: 28. szezon, 7. futam: Indianapolis Oval GP (1.hely)
Első győzelem: 28. szezon, 7. futam: Indianapolis Oval GP (1.hely)

Csapat: Jaguar Racing gpro.net/hu/TeamProfile.asp?TeamId=277
Helyezés: 28.
Pont: 384.2664

Üdvözöllek! Köszönöm szépen, hogy elfogadtad Kasper Gábor felkérését, a Magyar GPRO Magazin nevében, és szakítasz időt erre a rövid beszélgetésre.
Engedd meg, hogy bemutatkozzam! Gyurcsek Attila vagyok, a Magazin egyik szerkesztője, és nekem jutott a megtiszteltetés, hogy feltegyem kérdéseimet.
No, de ne is húzzuk tovább az időt, hisz, mint tudjuk az idő pénz, arra pedig még a GPRO-ban is hatalmas szükségünk van. :o)

– Komolyra fordítva a szót. Sokan nem tudják kis hazámban ki is az a Florencia Caro, pedig Te vagy az a személy, akinek a GPRO mentorprogram megszületését köszönhetjük, és aminek a nemzetközi koordinátora is Magad vagy! Kérlek egy pár mondatban mutasd be Magad, mit érdemes tudnunk Rólad?

– A nevem María Florencia Caro. No jó nem ez a teljes, de attól félek elkopna a billentyűzet, ha leírnám :D. 33 éves vagyok, Argentínában élek.

– Az autóversenyre azt mondják, hogy férfias sport. Mégis itt vagy! Ne érts félre, hisz tudom rengeteg tehetséges női pilóta versenyzik világszerte, némelyikük nem kis sikerrel. Engem mégis különösképp érdekel, hogy a hölgyeket mi motiválja, hogy mégis belefogjanak. Hogy találtál rá a GPRO-ra, ki, vagy mi motivált, hogy játszani kezdtél?

– A játékra a barátom (Andrés Oggero @ Pro 6) által találtam rá. Éppen chateltünk, amikor közölte velem, hogy ő most elmegy autóversenyt nézni. Természetesen kíváncsi természet lévén rögtön megkérdeztem tőle, miről van szó. Megmutatta, és lassan rájöttem, hogy a játék teljesen olyan, mint más gazdasági szimulátorok. Küldött nekem egy meghívót, és azóta itt ragadtam. :)
Azóta is együtt élek mindkettejükkel, bár a viszonyom a GPRO-val kereken 3 nappal régebbi.

– Mesélnél nekünk a mentorprogram születéséről? Mikor, és mi ihletett meg, hogy előállj ezzel az ötlettel?

– Hamar észrevettem, hogy hatalmas különbség (sajnos nem a mi javunkra) van a Latin-Amerikai és a többi régió csapatai között. Mivel a játék egyik kritikus szakasza az újak behozatala a játékba, ezért rögtön erre szerettem volna koncentrálni. Ekkoriban történt, hogy Keri Lovell elkezdte lerakni a Mentor Fórum alapjait. Azonnal hozzá fordultam, hogy alapítanék egy spanyol fórumot. Innentől minden ment a maga útján, illetve a fő mentor részhez is hozzáadtam az időzónák okozta különbséget. Keri visszavonulása után minden az én kezembe került. Ekkor kezdtem el ösztönözni az újabb és újabb nemzeti mentor fórumok megalapítását. Például a ti esetetek elég sürgető volt, hiszen rengeteg regisztráció volt/van Magyarországról.

– Térjünk rá kicsit az eredményeidre! Mi a véleményed a 39. szezonban, a GPRO versenynaptárban először szereplő Serres-i pályáról? Értesüléseim szerint az élen végeztél ott.

– Igen, valóban én nyertem Serres-ben. Mindig jó érzés egy új pályán elsőnek lenni. Habár a jól szervezett csapatok mindig is előnyben lesznek (gumikopás, üzemanyag fogyasztás), úgy vélem mindenkinek hozhat előnyt egy-egy új pálya:
- a régiek is kénytelenek újraszámolni és újragondolni szinte mindent
- alacsony szinteken pedig az újak tudnak közelebb férkőzni a régebben játszókhoz
Nem beszélve, hogy ilyenkor lesz igazi szerencsejáték a helyes gumitaktika megtalálása. Nem véletlenül volt még Eliteben is rengeteg nem várt kiállás a Serres-i verseny végjátékában.

– Gratulálok! Szép teljesítmény! S még van hova fokozzam, hiszen csoportodban a Master-5-ben magabiztosan uralod a 2. helyet, ahol jelenleg 8 pont a hátrányod a tabellán, öt futammal a szezon vége előtt! Látsz esélyt az első hely elérésére?

– Természetesen szeretném megnyerni a csoportomat, de ezt elég valószínűtlennek tartom. Sajnos Nikolay Borzenkov eddig még nemigen hibázott, és ellentétben velem, nem is lazsált el egyetlen futamot sem. :D

– Szinte már biztos, hogy az Eliteben folytatod a 40. szezonban, ahol csatlakozhatsz csapattársadhoz Mattias Svenssonhoz, és csapavezetődhöz Lee Hardinghoz.
Milyen eredményre számítasz? Látsz esélyt rá, hogy Svenssonhoz hasonlóan, Te is pontot szerezz az első Elites szezonodban?


– Természetesen szeretnék pontokat elcsípni a legnagyobbak között is. Reméljük jobb is leszek, mint Mattias. :D

– Mik a hosszabb távú terveid? Látsz esélyt rá, hogy megragadj a királykategóriában?

– Nem igazán tervezek sokkal előre. Amikor csatlakoztam a Jaguar csapathoz kitűztem célul, hogy saját pilótámat nevelgetve feljussak Elitebe. Ezt az eredményt elértem! Itt azonban nincs megállás! Az új kihívás számomra, megragadni az Elitben, ellenkező esetben kezdhetek elölről mindent.
Abszolút tapasztalatok nélkül kezdek bele az új szezonba, hiszen hiába patinás csapat a Jaguar Racing, még soha egyikünknek sem sikerült hosszabb ideig megragadni a királykategóriában. Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni ennek érdekében, hisz ez rajtam kívül a csapatnak is nagyon fontos! Tisztában vagyok vele, hogy sokan nálam nagyságrendekkel több futamot vívtak meg Eliteben. Nem kétséges, ez eddigi „karrierem” leghatalmasabb kihívása!

– Ha már szóba került a csapatod! Mesélj valamit a Jaguar Racing-ről, s mik a terveitek?

– Mielőtt csatlakoztam a Jaguar-hoz, egy hétig csak ismerkedtünk egymással. Szerencsére, – amellett, hogy a csapattársak igazi úriemberek,- ez egy igazán segítőkész csapat is. Semmi nem kötelező, nincs csapatutasítás, mindannyian a saját céljainkért küzdünk. Teljesen kezdőként kerültem közéjük, mégsem kezeltek kísérleti nyúlként soha! Nem volt egyszerű felvenni a fonalat, több szezonomba került, mire valóban merészebb álmokat kezdhettem dédelgetni. Csapatként a legfőbb célunk, a tagok Elitebe juttatása, és benntartása. A csapat érdekében végzett különböző kutatásokba pedig, mindenki akkor segít be, ha lehetősége van rá, pl.: engedi az aktuális egyenlege.

– Mi a véleményed a 40. szezon versenynaptáráról?

– Szerintem borzalmas lett az új évad naptára! Már kidolgoztam ugyan a pénzügyi terveimet, de én ilyen nehéz helyzettel, még az indulásom óta nem találkoztam. Ez persze csak a pályák miatt van, hiszen elég könnyen felborulhat minden terv egy-egy hiba miatt. Szerintem képtelenség előre megtervezni, és aztán teljes mértékben betartani egy teljes szezon tervét. Számomra még különösen nehéz, hogy most jön el az igazi kihívások ideje, hiszen most dől el, hogy kellően felkészültem-e, és valóban ki tudok használni mindent, ami a rendelkezésemre áll.

– Pár futamig, ugyan eldőlni látszott, de most ismét kétesélyessé vált a bajnokság! Te kire fogadnál, ki lesz a bajnok, Senler, vagy Monteiro?

– A szezon végén, majd megmondom. :D Viccen kívül: szerintem Toygun verhetetlen ebben a szezonban. Monteiro még megverheti őt a későbbiekben, de a 39. szezonban esélytelen.– Mi a véleményed kis hazámról Magyarországról, és annak Formula–1-es pályájáról a Hungaroringről, itt, és a valóságban?

– El kell, hogy keserítselek, de a GPRO-n kívül semmit nem tudok a Hungaroringről. Amióta nincs a Forma–1-ben Alain Prost, nos... azóta nem igazán követem az eseményeket. Inkább a Dakar Rally ami érdekel! Legközelebb is ott leszek a startnál.
A Hungaroring az a pálya, ahol a legtöbbször versenyeztem eddig. Összesen öt alkalommal álltam rajthoz itt, bár meglehetősen változó eredménnyel. Nagyon sokféle érzelem kapcsol a játékban a pályához, de azért nem mondanám, hogy a szívem csücske. :D

– Befejezésül mondanál nekünk pár szót (természetesen a GPRO fórumszabályzatának a keretein belül), hogy mi a titka a GPRO királykategóriájának, az Elitebe jutásnak?

– A legkönnyebb módja: kerülj valamelyik gyenge új csoportba, és simán átgázolsz bárkin. :D
Komolyra fordítva a szót: nincs konkrét receptem. Ezt a játékot folyton újra kell tanulni, különösen a magasabb osztályokban. Én abszolút nem tervezetten jutottam fel Pro-ból egyetlen szezon alatt, és azóta is hiányolom az ottani tapasztalatokat. A kiesésről szerencsére nem tudok mit mondani, ebben nincs sok tapasztalatom.

– Köszönöm szépen, hogy a rendelkezésemre álltál, és válaszoltál a kérdéseimre! További sok sikert kívánok a szezon hátralevő részéhez, és természetesen az Elites szereplésedhez is!

Az Irungattukottai GP-n, Florence a 3. helyen végzett, míg a csoportelső Borzenkov a 2. helyen ért célba. Így az orosz előnye 10 pontra nőtt négy futammal a szezon vége előtt.
-------------------------------------------------
GPRO női szemmel:

Név: Göndör Zsuzsanna gpro.net/hu/ManagerProfile.asp?IDM=196895
Kor: 21
Lakhely: Miskolc
Csoport: Amateur–65
Helyezés: 3.
Pont: 62

Első futam: 24. szezon, 8. verseny: Magny Cours GP (21. hely)
Első pont: 25. szezon, 8. verseny: Magny Cours GP (7.hely)
Első dobogó: 26. szezon, 6. verseny: Irungattukottai GP (1. hely)
Első győzelem: 26. szezon, 6. verseny: Irungattukottai GP (1. hely)
Első pole: 33. szezon, 3. futam: Yeongam GP (6.hely)

Csapat: Redbull Ikarus Racing Team (csapatvezető) gpro.net/hu/TeamProfile.asp?TeamId=1331
Helyezés: 212
Pont: 241.8

– Köszönöm szépen, hogy elfogadtad a felkérésemet eme beszélgetésre. A Serres-i futamon elért 2. helyezéseddel felugrottál a női menedzserek képzeletbeli dobogójának a második fokára, de sajnos a Valencia-i futam negyedik helyeddel ismét visszacsúsztál a 4. helyre a női rangsorban. A 2. és 3. helyezett eredménye kettő, illetve egy pont Hozzád képest. Nagyon szoros a „harc” köztetek.
Legelőször szeretném, ha mondanál pár szót Magadról, mit érdemes tudnunk Rólad?

– 1992-ben születtem, Miskolcon. Régóta figyelem, és megszerettem a Formula 1-et. Kedvenc csapatom a Ferrari volt a Schumacher érával. Magára a játék oldalra véletlenszerűen találtam rá, egy közösségi oldalon, és megszállottja lettem. :)

– A regisztráció után milyen célokkal vágtál neki a GPRO-nak?

– Először, csak játszadoztam, figyeltem, persze minden program nélkül. Aztán egyszer csak elhatároztam magamnak, hogy pici odafigyeléssel, akár jobb, és esélyesebb is lehetek. Próbáltam minél jobb pilótákat szerződtetni, és kinevelni.

– Egyedül csak a Formula–1 szeretete motivált, hogy játszani kezdj, vagy van valami más oka is? Mindig is érdekelt, hogy egy nőt mi ragad meg az ilyen férfiasnak mondott sportokban. Ne érts félre, tudom, hogy más szériákban akadnak nagyon ügyes, és tehetséges női pilóták is, de mégis csupán csak a szeretet, vagy valami más is közrejátszott?

– Igen, ez egy érdekes kérdés. Édesapám, aki szerelő, és sokat segítettem neki. Érdekes módon, engem nem a babázás kötött le, hanem mindig is a technikai sportok. Nagyon megszerettem ezt a játékot, és szeretném, ha Magyarország minél előkelőbb helyezést érne el. Egyébként, édesapám is játszott itt, kisebb-nagyobb sikerrel.

– Mik az elvárásaid, és a terveid a GPRO-s jövőddel kapcsolatban?

– Természetesen, nem szeretném befejezni, mert csapatvezetőként fontos teendőim vannak még. Csodálatos csapatom van, tökéletes köztünk a hangsúly.

– Szoktál előre tervezni, vagy mindig csak az aktuális szezonnal foglalkozol?

– Egyelőre szoros a küzdelem köztem, és a harmadik helyezett között, még nem ülhetek nyugodtan. Természetesen, ha sikerülne a feljutás akkor minden megváltozik, kíváncsian várom a szezon végét és az új kezdetét:))

– Hogy tetszett a versenynaptárban először szereplő Serres-i pálya?

– Picit olyan ez a pálya, mint a mi ringünk. Tetszett a rövid boxutca.

– Elégedett vagy az eredményeddel?

– Elégedett vagyok a helyezésemmel, igaz sokáig az élen voltam. Ha jól emlékszem, az utolsó 10 körben kellett kiállnom kerékcserére.

– Mi a véleményed a Valencia-i pályáról, és az időjárásról?

– Különösen gyors pálya, ami az érdekessége, hogy mégsem kíván különösebb motorerőt. Itt a szárnyak beállítása különösen fontos, a gyors körökért. Esőt én személy szerint nem várok, de ha mégis esne én a 45-ik kör környékére várnám.

– Számodra mit jelent egy jó pilóta a GPRO-ban?

– Fiatal legyen, megfizethető, és természetesen gyors. Amikor pilótát kerestem, volt idő, hogy órákat ültem a gép előtt, egy jó pilóta megtalálásáért.

– És véleményed szerint melyik pilóta a leggyorsabb?

– Természetesen, én a tehetséges pilótákat mindig előnyben részesítettem, de nekem az erőnlét is sokat számít. No meg nem utolsó sorban a súly is!

– Mi a véleményed a pilótanevelésről? Érdemes vele foglalkozni?

– Pilótát nevelni, még Rookie csoportban érdemes. A véleményem az, ha egy szezon alatt nem látható eredmény egy fiatal pilótánál akkor nem szabad tovább megtartani.

– A szponzorokkal, hogy állsz? Fontosnak tartod a szerepüket?

– : Jelenleg két szponzor támogat, de tárgyalok további szponzorokkal is.

– Személyzet? Szerinted érdemes velük foglalkozni?

– Igen! Mindenképp. Már Amateur szinten is. A személyzet edzését is fontosnak tartom, volt már rá példa, hogy az én boxidőm volt a leggyorsabb.

– Hogyan, és mennyit szoktál készülni egy futamra? Mindegyikre hasonlóképp készülsz fel, vagy vannak különleges esetek is, mint például Zolder, vagy akár Valencia?

– Mindent megnézek, mielőtt bármihez is kezdenék. Pályakarakterisztika, az autóm képességei. Természetesen, ami futamot eddig futottam, minden jegyzetelve van a pici noteszomban, és ha kell akkor csak előveszem. :)) A különleges futamokat, -amiről nincs adatom,- próbálom összevetni olyan pályákkal, ami hasonló karakterisztikájú.

– Egyszer már említetted a csapatod, mely a Redbull Ikarus Racing Team. Mesélnél róla valamit? Van valami tervetek

– A csapat a 34. szezon elején alakult, egy ismerősöm által, majd rám maradt. A terveink ebben a szezonban az első 200-ban végezni, és úgy látom erre minden esélyünk adott. Eleinte, változók voltak a csapattagok, de mára egy összeszokott csapat lettünk. Elszánt, segítőkész csapattagokból áll a csapatom, akiknek eddigi munkájukért köszönetet is mondanék.

– Figyelemmel kíséred a GPRO királykategóriájának az Elitnek a futamait?

– Őszinte leszek. Ritkán nézek be hozzájuk. Egyelőre az én csoportom, és a csapat foglal le.

– Melyik a kedvenc pályád a GPRO-ban?

– Egyértelműen Monza a kedvenc a pályám, természetesen a gyorsasága miatt. Szeretem a gyors pályákat.

– Melyik volt számodra a legemlékezetesebb verseny?

– Minden olyan versenyt emlékezetesnek tartok, melyen a magyar Himnusz szólt. :D

– Köszönöm szépen, hogy a rendelkezésemre álltál, és válaszoltál a kérdéseimre. További sok sikert! Remélem teljesülni fognak az elvárásaid.

– Én köszönöm a lehetőséget, és hogy rám esett a választásod! Sok sikert kívánok minden GPRO játékosnak!

Az Irungattukottai GP után, Zsuzsa felugrott a női képzeletbeli dobogó legalsó fokára. Előnye 4 pont a 4. helyezett Kovács Bernadetthez, míg hátránya 2 pont az Őt megelőző Tokai Ágneshez képest.
------------------------------------------------------------------------------------
Visszapillantó tükör

(S35-S38 - magyar szemüvegen át)

2013-ban négy teljes évad volt a GPRO-n. Gyakorlatilag február közepén indult és november elején végződött.

Nemzetek trófeája:

Mindegyik szezonban megnyertük, így már az 5. győzelemnél tartunk. Pontszámban erősen fejlődtünk (6144,4 - 8955,2 pont/szezon); abszolút csúcs az eredményünk és ez nem csupán létszámból adódik.

Nemzetek kupája:

Régi vágy, hogy itt előrelépés történjen. KO pontokban már közelítettünk nagy ellenfeleinkhez. Legjobb eredményünk a négybe jutás. Ennek oka, hogy kevés magas osztályban (eredményesen) szereplő menedzserünk van.

Csapatverseny:

A magyar nemzeti csapatok száma 65 körül mozgott, ebből stabilan teljes létszámú ~40. Az első 100-ban mindig volt csapatunk; sőt a csapatkupában is - bár csak 1 forduló erejéig - érdekeltek voltunk.

Legmagasabb osztályban szerepelt menedzsereink:

Egy-egy szezonban volt Elit osztályban menedzserünk (Várady Attila-Gyula, Szarka László); sajnos csak egy-egy évad erejéig.

Magyar menedzserek száma:

Átlagosan 2000 főt kissé meghaladó az aktív menedzsereink száma. Érdekes módon (bár várhatóan) ez a nyári iskolai vakáció alkalmával meghaladta a 2500-at.

Nem hivatalos "OSCAR" első helyezettjei:

S35 (megosztott első hely); S37: Várady Attila-Gyula - F1 Predictions 2013 (Best Silly Game in GPRO)

S36: Hungarian Crown 4 (Most Overachieving GPRO Team)

S37: Bozóti András (most M-2) (Best GPRO Manager this season outside of Elite)

S37: Molnár József (most A-7) (Most Overachieving Manager)

S37: Várady Attila-Gyula (Special Award and a spot in the GPRO Community Hall of Fame)

Egyéb említésre méltó események

Nem terhelném az olvasót statisztikai adatokkal - mint eddig sem tettem -, mert akit bővebben érdekel, az előbányászhatja a GPRO "Statisztikai" rovatából.

Annyit mindenképpen érdemes megjegyezni, hogy az osztályok strukturális átalakítása folyamatosan történt a csoportok számának bővítésével (ez még nem fejeződött be). Sokat beszéltünk erről - a "Magyar fórumon" - ennek hatásairól; elsősorban néhány osztály "felhígulásáról" (Rookie kevés létszáma) és néhány csoport aránytalanul gyengébb menedzsereiről.

Minimális szabályváltoztatás is volt: a Rookie-ból szándékosan fel nem jutó istállót pénzügyi szankcióval sújtják.

Örvendetes, hogy a "Magyar Mentor Fórum" 2013. április végén elindult és a mai napig is működik.

2013. dec. 26. Sz. T.

-------------------------------------------------------------------------

Az én "számbeli" statisztikáim. Elnézést kérek mindenkitől, ez a rész sok számot fog tartalmazni, 2013-ról a GPRO-ban. Folytatás a következő számban.

2013-ban összesen 93 futam volt.
A magyar fórumon 14 ezer 764 hozzászólás történt a mostani magazin megjelenéséig. Az első hozzászólás Kontra Péteré volt, ami a 1170. oldalon található meg.
A Magyar GPRO magazinban 9 szám volt, amelyekben 12 interjúalany volt.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014

Még mindig nincs vége! Beszéljünk egy kicsit a magazin 2014-es terveiről. Tervezünk játékokat, számuk, szabályuk tárgyalás alatt van. Jelenleg 2 biztos játékunk van ezek a Tippmiksz, és a kvíz. Részletes kiírás a következő számra várható.

HONLAP!

2014.január 1-jén megnyílik honlapunk Gyurcsek Attila jóvoltából!Én már láttam az oldalat, nagyon jó. Elvileg nem sokkal 0:00 után feltesszük a honlap címét. Reméljük tetszeni fog nektek!


----------------------------------------------------------

Utószó

Ha eljutottatok idáig, akkor talán már ezt is eltudjátok olvasni :D Egy kicsit extra hosszú lett ez a szám, ha valakinek ez gondot jelent, attól elnézést kérek. Természetesen, most is várom a véleményeteket. Nagyon sok embernek kéne köszönetet mondani, azért, hogy ez a magazin ilyen hosszú lett. Egyébként tervben volt egy Sereno interjú is, de alanyunknak nem volt ideje a nagy karácsonyi készülődésben, ezért azt áttesszük a következő számra. A következő szám már ismét kedden lesz, méghozzá január 7-én. Így lezárásképpen szeretnék mindenkinek Boldog Új Évet Kívánni, és szeretném megköszönni mindenkinek a magazinhoz elküldött tanácsait, ötleteit. További szép napot/estét!


Magyar GPRO magazin Kreisz Bálint "Kubica"
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11906
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49832 Skrevet Dec 30 2013, 23:33:47 Citat 
Egy dolog kimaradt - sajnos: https://picasaweb.google.com/GPRO.Pics/GPROMeeting2013Budapest
Kreisz Bálint
(Gruppe Rookie - 354)



Indlæg: 445
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49833 Skrevet Dec 30 2013, 23:44:17 Citat 
Ui: Nem 2. évad 4. szám, hanem2. évad 5. szám. Gábor, légyszíves kitudod javítani?
Gabor Kasper
(Gruppe Amateur - 53)



Indlæg: 6223
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (2)
Gammelt indlæg #49834 Skrevet Dec 31 2013, 06:13:25 Citat 
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

Elkezdjek konditerembe járni, hogy ledolgozzam a kis pocakot, vagy hogy több időt töltök a GPRO-val.

Nem kérdőjel a vége?
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

Csak legyen annyi jelenlétem azon az

Ez csak nekem értelmetlen kicsit?
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

értelmes összefüggő válasz, nem hangzana el.

Minek ide a ","?
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

megmutatóm

Auuu...
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

ám az olaszok 3. helyét semmilyen veszély nem fenyegeti, 186 ponttal

Simán behozható ennyi pont ergo lehet ott még "fenyegetés".
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

Az olasz lengyel harc is eldőlni látszik.

Ua.
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

Lengyelország, akik 13-szor kerültek ki győztesen a viadalokból. Őt követi

Őt helyett őket
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

2. körbe

Megint auuu

Nem, nem kötekedés. De egy kicsit tessék jobban odafigyelni vagy lektor(oka)t alkalmazni. Többet nincs kedvem így hajnalban keresgetni:(
Kreisz Bálint
(Gruppe Rookie - 354)



Indlæg: 445
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49835 Skrevet Dec 31 2013, 06:52:56 Citat 
Köszönjük Gábor!
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11906
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49836 Skrevet Dec 31 2013, 08:06:06 (senest redigeret Dec 31 2013, 08:07:42 af Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

eltudjátok olvasni
el tudjátok olvasni
Az ilyen hibákat ki lehet küszöbölni (kilehet küszöbölni helyett), ha tagadó formát alkalmazunk, mert ekkor megmutatja, hogy az igekötő "kihez" tartozik:
Nem tudjátok elolvasni;
Nem lehet kiküszöbölni.
Krisztián Kiss
(Gruppe Rookie - 154)


Indlæg: 22
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49837 Skrevet Dec 31 2013, 08:43:57 Citat 
"Nem kérdőjel a vége?"
Igazad van, lemaradt!

"Csak legyen annyi jelenlétem azon az"
"Ez csak nekem értelmetlen kicsit?"
Remélem igen. :)

"értelmes összefüggő válasz, nem hangzana el."
Minek ide a ","?
Nem kötelező, de a vessző, ha értelmetlennek tűnik is, lehet hangsúlyozási szerepe.

"megmutatóm"
Bálintnak kettő üzenetet küldtem, egy jót, és egy rosszat. Ez a rosszból van!

Gábor, köszi a meglátásokat, máskor jobban figyelünk.
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11906
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49838 Skrevet Dec 31 2013, 08:58:48 (senest redigeret Dec 31 2013, 09:17:47 af Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Kreisz Bálint @ December 30th 2013,22:13:46 )

„na még egyet-el”
Ez mi akar lenni?
Ha még egy pohárral; akkor (val, vel alakmódosulás) -------> egyet-(v)tel. De inkább eggyel (egy-gyel).
Quote ( Krisztián Kiss @ December 31st 2013,08:43:57 )

a vessző, ha értelmetlennek tűnik is, lehet hangsúlyozási szerepe.
Nem ez a módja, ha hangsúlyozni akarunk. Így hiba. Nem illik oda a vessző. Azt át kell helyezni.

Helyesen:
"értelmes, összefüggő válasz nem hangzana el."

(Sajnos a gépelt szövegben könnyebben hibázik az ember, mint az írottban.)
Krisztián Kiss
(Gruppe Rookie - 154)


Indlæg: 22
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49839 Skrevet Dec 31 2013, 09:21:16 Citat 
Igaz Tibor. Ezért is jobb a személyes társalgás, mert ott mindenki könnyebben ki tudja fejezni magát, és mindenki könnyebben meg is érti a lényeget. Én például, ezért nem szeretem a smiley-kat, mert a való életben ezek pótlását megoldod egy hanglejtéssel, és mindenki tudja hogy viccnek szántad-e, vagy sem a mondandót.
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11906
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49840 Skrevet Dec 31 2013, 09:39:39 (senest redigeret Dec 31 2013, 10:01:33 af Tibor Szuromi) Citat 
Választékos nyelv a magyar és rendkívül kifejező.

Mennyivel szebb, árnyaltabb, tompább az inflálódás (ez kevésbé fáj), mint az infláció.

Van gépelt szöveg és kézzel írott. Pedig használjuk a gépírás kifejezést is. Hogy is van? Mivel írunk? Ki tudja ezt megérteni?

*****************************************

Vannak mentorálásra vágyók. Kérem segítsetek!
/hu/forum/ViewTopic.asp?TopicId=21925#scroll
Kolozsvári László
(Gruppe Rookie - 12)


Indlæg: 6
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (4)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49841 Skrevet Dec 31 2013, 16:23:08 Citat 
B.U.É.K.!!!!!!!!!
Kreisz Bálint
(Gruppe Rookie - 354)



Indlæg: 445
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (6)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49842 Skrevet Dec 31 2013, 16:27:03 Citat 
B.Ú.É.K!
Patrik Balogh
(Gruppe Rookie - 385)



Indlæg: 1196
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49843 Skrevet Dec 31 2013, 16:27:36 (senest redigeret Dec 31 2013, 16:32:29 af Patrik Balogh) Citat 
Quote ( János Kazsik @ December 30th 2013,14:35:52 )

Quote ( Attila Gyurcsek @ December 30th 2013,14:31:13 )

Szerintem logikus, hogy miben számíthat. ;o) Amit a neve is tükröz.
Alsóbb osztályokba felesleges, csak a kiadásaid növeli.

Ez gyors volt.:)
Azaz jobban amortizálódik a kocsi ha jól gondolom. (mert mi más kiadást növelhetne)


Igen. Meg a gumik is. Igaz, gyorsabban fel is melegednek, nem?

Quote ( Patrik Balogh @ December 31st 2012,17:34:47 )

Pole pozíciókban, győzelmekben és leggyorsabb körökben gazdag Boldog Új Évet kívánok minden kedves magyar menedzsernek! :)


Ez a kívánságom azóta se változott. :)
István Varga
(Gruppe Rookie - 10)


Indlæg: 199
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49844 Skrevet Dec 31 2013, 16:28:51 Citat 
Sikerekben gazdag,Boldog Újévet Kívánok mindenkinek!
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11906
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49845 Skrevet Dec 31 2013, 16:33:15 (senest redigeret Dec 31 2013, 16:35:04 af Tibor Szuromi) Citat 
Quote ( Patrik Balogh @ December 31st 2013,16:27:36 )

Igen.
Nem.
Quote ( Patrik Balogh @ December 31st 2013,16:27:36 )

Igaz, gyorsabban fel is melegednek, nem?
Nem.
Tibor Szuromi
(Gruppe Pro - 14)


Indlæg: 11906
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (7)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49846 Skrevet Dec 31 2013, 16:33:52 (senest redigeret Dec 31 2013, 16:34:48 af Tibor Szuromi) Citat 
B.Ú.É.K.!
Lajos Urbán
(Gruppe Amateur - 15)



Indlæg: 547
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49847 Skrevet Dec 31 2013, 17:39:12 Citat 
B.U.É.K.!!!! :)
István Erk
(Gruppe Rookie - 21)



Indlæg: 156
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (3)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49848 Skrevet Dec 31 2013, 17:46:29 Citat 
Boldog, sikerekben, egészségben gazdag új esztendőt kívánok mindenkinek!!
Tibor Farkas
(Gruppe Rookie - 108)



Indlæg: 170
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (3)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49849 Skrevet Dec 31 2013, 19:14:47 Citat 
Jó egészséget Mindenkinek és Családjaitoknak!B.Ú.É.K. !
Dávid Kaposi
(Gruppe Amateur - 13)


Indlæg: 446
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (1)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49850 Skrevet Dec 31 2013, 20:32:55 Citat 
Boldog ès Sikerekben gazdag ùj évet kìvánok Nektek!
Gábor Safranyik
(Gruppe Pro - 6)



Indlæg: 1684
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (4)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49851 Skrevet Dec 31 2013, 22:04:34 Citat 
BUÉK mindenkinek! Remélem jövő ilyenkorra már lesz magyar GPRO bajnokunk az Elite-ben :P
Zsu Szántai
(Gruppe Rookie - 84)



Indlæg: 1
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49852 Skrevet Dec 31 2013, 22:35:58 Citat 
Örömökben gazdag új évet és sok dobogós helyezést kívánok mindannyiótoknak !
Richárd Bodó
(Gruppe Rookie - 35)


Indlæg: 122
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49853 Skrevet Dec 31 2013, 23:29:39 Citat 
Boldog sikerben gazdag új évet kívánok minden magyar származású menedzsernek.
Attila Gyurcsek
(Gruppe Amateur - 90)



Indlæg: 714
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (10)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49854 Skrevet Jan 1 2014, 00:02:51 (senest redigeret Jan 1 2014, 00:06:52 af Attila Gyurcsek) Citat 
Örömmel jelentem be, hogy a GPRO Magazin honlapja ezennel megnyitja kapuit!

Ahol megtalálható:
tripla w pötty vagy hÖtÖtÖpÖ kettőspötty //

A folytatás pedig mindkét esetben:
gpromagazin pötty lapunk pötty hu


Emellett szeretnék Mindenkinek Sikerekben, és boldogságban gazdag Újévet kívánni!

Remélem Nemzetünk újabb szép sikerekkel bővíti GPRO-s szereplését, és trófeáinak számát.
Gábor Imrei
(Gruppe Rookie - 95)


Indlæg: 16
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (0)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49855 Skrevet Jan 1 2014, 00:20:25 Citat 
BUÉK!!!!:-))
Gabor Kasper
(Gruppe Amateur - 53)



Indlæg: 6223
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (15)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49856 Skrevet Jan 1 2014, 10:33:08 Citat 
Sz**rá főtt a virsli, zsizsikes a lencse
Víg köszöntőt írni, így nem nagy szerencse!
A pezsgős dugó épp most lőtte szét az állam,
A karácsonyfa rám dőlt, megb...szott az áram...

Vadul káromkodom, éhes vagyok, vérzek...
De azért kívánok :
BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
Sándor Bőr
(Gruppe Pro - 3)



Indlæg: 137
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (3)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49857 Skrevet Jan 1 2014, 10:47:57 Citat 
B.U.É.K!
Szabo Alfred
(Gruppe Rookie - 297)


Indlæg: 60
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (2)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49858 Skrevet Jan 1 2014, 10:59:44 Citat 
Buék Mindenkinek
Sikeres évet a Honfitársimnak ! :)
Róbert László2
(Gruppe Amateur - 94)



Emnets moderator
Indlæg: 1839
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (8)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49859 Skrevet Jan 1 2014, 11:09:36 (senest redigeret Jan 1 2014, 11:11:00 af Róbert László) Citat 
Sikerekben, pontszerzésben, feljebb jutásban, bennmaradásban, leggyorsabb körben, győzelemben, dobogóban (stb.) gazdag,
Boldog Új Évet Kívánok!
József Gyuricza
(Gruppe Rookie - 212)



Indlæg: 34
  Land:
Ungarn 
Certificeret: 
Synes godt om dette indlæg (17)   Kan ikke lide dette indlæg (0)
Gammelt indlæg #49860 Skrevet Jan 1 2014, 14:39:19 Citat 
Megkésve kissé kótyagosan szeretnék köszöntőt mondani. (Az esetleges hibákat most nézzétek el nekem)

Gumid mindig elég legyen, tankod sose üres
Így lehetünk sikeresek és mindenki ügyes
Pilótádnak OA-ja a csúcsra repítsen
tapasztalat betekintés győzelemre segítsen.
Autódnak PS-e legyen mindig pontos
Szárnyállás és felfüggesztés mind mind nagyon fontos.
Jó eredmény sok pont kitartson hetekig
Épületek szintje érjen fel az egekig.
Felnid legyen alu és soha ne acél
Pole pozíció legyen mindig a cél.
GPRO-s álmaitok valóra váljanak,
Csapattagok mindegyike dobogóra álljanak.
Legyen mindig szponzorotok ne csak kettő inkább öt
Szerződésnek hossza minimum vagy huszonöt.
Support sose kössön beléd adatküldés okán
Ott kell lennünk dobogóknak a legfelső fokán.
Ezt kívánom mindenkinek erre az új évre
MAGYAR bajnoki festést láthassunk már végre.

Boldog Új Évet Kívánok!!!
Side « 1 2 3 ... 1662 [16631664 ... 2376 2377 2378 » Gå til side:

Besvar til dette emne