Head to head (Grupp: Rookie - 58)

Vali teine grupp:

Tulemus arvutatakse sõitude tulemuste põhjal, ükskõik, millises grupis nad sõitsid
Lehekülg « [12 3 »Mine lehele:
Riik Mängija nimi Score Score Riik Mängija nimi Last match
Davide Trentini 1 - 0 Hans Kellerolchi H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Joaquim Costa H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Nick Butler H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Roland Kocsis H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Dima Erohovec H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Jouni Räsänen H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Florian Prussak H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Роман Кочнев H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Cristiano Gruetzmann H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Sebastian Alonso Bafico H76, S3
Davide Trentini 1 - 0 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S3
Davide Trentini 0 - 1 Steven Bodenhoefer H76, S3
Davide Trentini 0 - 1 Gabriel Lima H76, S3
Davide Trentini 0 - 1 Rosario Martucci H76, S3
Davide Trentini 0 - 1 Duarte Paulo H76, S3
Kari Jokisaari 1 - 0 Sebastian Alonso Bafico H76, S2
Kari Jokisaari 1 - 0 Ádám Pócs H76, S2
Kari Jokisaari 1 - 0 Hans Kellerolchi H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Jouni Räsänen H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Rosario Martucci H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Роман Кочнев H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Cristiano Gruetzmann H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Duarte Paulo H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Steven Bodenhoefer H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Nick Butler H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Roland Kocsis H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Gabriel Lima H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Dima Erohovec H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Lauren Abbott H76, S2
Kari Jokisaari 0 - 1 Florian Prussak H76, S2
Ryan Lu 9 - 3 Ádám Pócs H75, S16
Ryan Lu 8 - 6 Roland Kocsis H75, S16
Ryan Lu 5 - 2 Sebastian Alonso Bafico H75, S16
Ryan Lu 5 - 2 Gabriel Lima H75, S16
Ryan Lu 3 - 0 Hans Kellerolchi H75, S16
Ryan Lu 2 - 5 Jouni Räsänen H75, S16
Ryan Lu 2 - 0 Роман Кочнев H75, S16
Ryan Lu 2 - 11 Nick Butler H75, S16
Ryan Lu 2 - 0 Cristiano Gruetzmann H75, S16
Ryan Lu 1 - 13 Juan Antonio Belijar Moreira H75, S16
Ryan Lu 0 - 4 Rosario Martucci H75, S16
Roland Kocsis 123 - 35 Sebastian Alonso Bafico H76, S5
Roland Kocsis 33 - 37 Gabriel Lima H76, S7
Roland Kocsis 15 - 1 Ádám Pócs H76, S2
Roland Kocsis 10 - 5 Jouni Räsänen H76, S7
Roland Kocsis 10 - 1 Hans Kellerolchi H76, S7
Roland Kocsis 9 - 15 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S7
Roland Kocsis 9 - 14 Nick Butler H76, S7
Roland Kocsis 6 - 8 Ryan Lu H75, S16
Roland Kocsis 6 - 1 Florian Prussak H76, S7
Roland Kocsis 4 - 0 Jose Manuel Mejia H76, S7
Roland Kocsis 4 - 6 Роман Кочнев H76, S7
Roland Kocsis 4 - 5 Cristiano Gruetzmann H76, S7
Roland Kocsis 3 - 3 Steven Bodenhoefer H76, S7
Roland Kocsis 2 - 1 Lauren Abbott H76, S2
Roland Kocsis 2 - 10 Rosario Martucci H76, S7
Roland Kocsis 1 - 0 Jasper Laitinen H75, S17
Roland Kocsis 1 - 1 Dima Erohovec H76, S3
Roland Kocsis 1 - 0 Jan Vévoda H76, S1
Roland Kocsis 1 - 0 Kari Jokisaari H76, S2
Roland Kocsis 1 - 0 Tim Brgudac H75, S17
Roland Kocsis 1 - 0 Joaquim Costa H76, S3
Roland Kocsis 0 - 7 Duarte Paulo H76, S7
Roland Kocsis 0 - 1 Davide Trentini H76, S3
Sebastian Alonso Bafico 35 - 123 Roland Kocsis H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 7 - 43 Gabriel Lima H76, S4
Sebastian Alonso Bafico 6 - 5 Ádám Pócs H76, S2
Sebastian Alonso Bafico 5 - 2 Hans Kellerolchi H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 2 - 6 Jouni Räsänen H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 2 - 5 Роман Кочнев H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 2 - 13 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 2 - 5 Ryan Lu H75, S16
Sebastian Alonso Bafico 1 - 1 Dima Erohovec H76, S3
Sebastian Alonso Bafico 1 - 0 Jan Vévoda H76, S1
Sebastian Alonso Bafico 1 - 2 Lauren Abbott H76, S2
Sebastian Alonso Bafico 1 - 4 Florian Prussak H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 1 - 1 Jose Manuel Mejia H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 1 - 6 Rosario Martucci H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 1 - 5 Cristiano Gruetzmann H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 1 - 0 Tim Brgudac H75, S17
Sebastian Alonso Bafico 1 - 0 Joaquim Costa H76, S3
Sebastian Alonso Bafico 1 - 13 Nick Butler H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 1 - 0 Jasper Laitinen H75, S17
Sebastian Alonso Bafico 0 - 1 Kari Jokisaari H76, S2
Sebastian Alonso Bafico 0 - 5 Duarte Paulo H76, S5
Sebastian Alonso Bafico 0 - 4 Steven Bodenhoefer H76, S4
Sebastian Alonso Bafico 0 - 1 Davide Trentini H76, S3
Dima Erohovec 1 - 1 Hans Kellerolchi H76, S3
Dima Erohovec 1 - 0 Kari Jokisaari H76, S2
Dima Erohovec 1 - 1 Sebastian Alonso Bafico H76, S3
Dima Erohovec 1 - 1 Florian Prussak H76, S3
Dima Erohovec 1 - 1 Jouni Räsänen H76, S3
Dima Erohovec 1 - 1 Роман Кочнев H76, S3
Dima Erohovec 1 - 1 Roland Kocsis H76, S3
Dima Erohovec 1 - 0 Ádám Pócs H76, S2
Dima Erohovec 0 - 2 Duarte Paulo H76, S3
Dima Erohovec 0 - 2 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S3
Dima Erohovec 0 - 2 Steven Bodenhoefer H76, S3
Dima Erohovec 0 - 2 Nick Butler H76, S3
Dima Erohovec 0 - 1 Joaquim Costa H76, S3
Dima Erohovec 0 - 2 Gabriel Lima H76, S3
Dima Erohovec 0 - 1 Lauren Abbott H76, S2
Dima Erohovec 0 - 2 Rosario Martucci H76, S3
Dima Erohovec 0 - 1 Davide Trentini H76, S3
Dima Erohovec 0 - 2 Cristiano Gruetzmann H76, S3
Duarte Paulo 7 - 0 Roland Kocsis H76, S7
Duarte Paulo 7 - 0 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S7
Duarte Paulo 7 - 0 Hans Kellerolchi H76, S7
Duarte Paulo 7 - 0 Nick Butler H76, S7
Duarte Paulo 7 - 0 Florian Prussak H76, S7
Duarte Paulo 7 - 0 Jouni Räsänen H76, S7
Duarte Paulo 7 - 0 Роман Кочнев H76, S7
Duarte Paulo 5 - 1 Steven Bodenhoefer H76, S7
Duarte Paulo 5 - 1 Gabriel Lima H76, S7
Duarte Paulo 5 - 0 Sebastian Alonso Bafico H76, S5
Duarte Paulo 5 - 2 Rosario Martucci H76, S7
Duarte Paulo 5 - 1 Cristiano Gruetzmann H76, S7
Duarte Paulo 4 - 0 Jose Manuel Mejia H76, S7
Duarte Paulo 2 - 0 Ádám Pócs H76, S2
Duarte Paulo 2 - 0 Dima Erohovec H76, S3
Duarte Paulo 1 - 0 Joaquim Costa H76, S3
Duarte Paulo 1 - 0 Kari Jokisaari H76, S2
Duarte Paulo 1 - 0 Jan Vévoda H76, S1
Duarte Paulo 1 - 0 Lauren Abbott H76, S2
Duarte Paulo 1 - 0 Davide Trentini H76, S3
Florian Prussak 4 - 3 Hans Kellerolchi H76, S7
Florian Prussak 4 - 1 Sebastian Alonso Bafico H76, S5
Florian Prussak 4 - 0 Jose Manuel Mejia H76, S7
Florian Prussak 3 - 4 Роман Кочнев H76, S7
Florian Prussak 2 - 5 Jouni Räsänen H76, S7
Florian Prussak 2 - 4 Cristiano Gruetzmann H76, S7
Florian Prussak 2 - 0 Ádám Pócs H76, S2
Florian Prussak 1 - 6 Rosario Martucci H76, S7
Florian Prussak 1 - 6 Roland Kocsis H76, S7
Florian Prussak 1 - 1 Dima Erohovec H76, S3
Florian Prussak 1 - 0 Kari Jokisaari H76, S2
Florian Prussak 1 - 0 Jan Vévoda H76, S1
Florian Prussak 0 - 1 Davide Trentini H76, S3
Florian Prussak 0 - 1 Joaquim Costa H76, S3
Florian Prussak 0 - 7 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S7
Florian Prussak 0 - 6 Steven Bodenhoefer H76, S7
Florian Prussak 0 - 7 Nick Butler H76, S7
Florian Prussak 0 - 6 Gabriel Lima H76, S7
Florian Prussak 0 - 1 Lauren Abbott H76, S2
Florian Prussak 0 - 7 Duarte Paulo H76, S7
Steven Bodenhoefer 104 - 46 Nick Butler H76, S7
Steven Bodenhoefer 6 - 0 Florian Prussak H76, S7
Steven Bodenhoefer 6 - 0 Hans Kellerolchi H76, S7
Steven Bodenhoefer 5 - 1 Jouni Räsänen H76, S7
Steven Bodenhoefer 4 - 0 Sebastian Alonso Bafico H76, S4
Steven Bodenhoefer 4 - 2 Роман Кочнев H76, S7
Steven Bodenhoefer 3 - 0 Jose Manuel Mejia H76, S7
Steven Bodenhoefer 3 - 2 Cristiano Gruetzmann H76, S7
Steven Bodenhoefer 3 - 3 Roland Kocsis H76, S7
Steven Bodenhoefer 2 - 4 Gabriel Lima H76, S7
Steven Bodenhoefer 2 - 4 Rosario Martucci H76, S7
Steven Bodenhoefer 2 - 0 Ádám Pócs H76, S2
Steven Bodenhoefer 2 - 0 Dima Erohovec H76, S3
Steven Bodenhoefer 2 - 4 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S7
Steven Bodenhoefer 1 - 5 Duarte Paulo H76, S7
Steven Bodenhoefer 1 - 0 Davide Trentini H76, S3
Steven Bodenhoefer 1 - 0 Joaquim Costa H76, S3
Steven Bodenhoefer 1 - 0 Jan Vévoda H76, S1
Steven Bodenhoefer 1 - 0 Kari Jokisaari H76, S2
Steven Bodenhoefer 0 - 1 Lauren Abbott H76, S2
Rosario Martucci 10 - 2 Jouni Räsänen H76, S7
Rosario Martucci 10 - 2 Roland Kocsis H76, S7
Rosario Martucci 10 - 1 Hans Kellerolchi H76, S7
Rosario Martucci 9 - 1 Роман Кочнев H76, S7
Rosario Martucci 7 - 2 Cristiano Gruetzmann H76, S7
Rosario Martucci 7 - 3 Gabriel Lima H76, S7
Rosario Martucci 6 - 6 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S7
Rosario Martucci 6 - 1 Florian Prussak H76, S7
Rosario Martucci 6 - 6 Nick Butler H76, S7
Rosario Martucci 6 - 1 Sebastian Alonso Bafico H76, S5
Rosario Martucci 5 - 1 Ádám Pócs H76, S2
Rosario Martucci 4 - 0 Jose Manuel Mejia H76, S7
Rosario Martucci 4 - 2 Steven Bodenhoefer H76, S7
Rosario Martucci 4 - 0 Ryan Lu H75, S16
Rosario Martucci 2 - 5 Duarte Paulo H76, S7
Rosario Martucci 2 - 0 Dima Erohovec H76, S3
Rosario Martucci 1 - 0 Kari Jokisaari H76, S2
Rosario Martucci 1 - 0 Joaquim Costa H76, S3
Rosario Martucci 1 - 0 Davide Trentini H76, S3
Rosario Martucci 1 - 0 Jan Vévoda H76, S1
Rosario Martucci 1 - 0 Lauren Abbott H76, S2
Rosario Martucci 0 - 1 Tim Brgudac H75, S17
Rosario Martucci 0 - 1 Jasper Laitinen H75, S17
Nick Butler 46 - 104 Steven Bodenhoefer H76, S7
Nick Butler 15 - 0 Jouni Räsänen H76, S7
Nick Butler 14 - 9 Roland Kocsis H76, S7
Nick Butler 14 - 9 Juan Antonio Belijar Moreira H76, S7
Nick Butler 13 - 2 Ádám Pócs H76, S2
Nick Butler 13 - 1 Sebastian Alonso Bafico H76, S5
Nick Butler 11 - 0 Hans Kellerolchi H76, S7
Nick Butler 11 - 2 Ryan Lu H75, S16
Nick Butler 10 - 3 Gabriel Lima H76, S7
Nick Butler 9 - 1 Роман Кочнев H76, S7
Nick Butler 7 - 2 Cristiano Gruetzmann H76, S7
Lehekülg « [12 3 »Mine lehele: