Sõidu kokkuvõte (Rada: New Delhi | Hooaeg: 71 | Sõit: 14 | Klass: All)

Hooaeg:  Sõit:

Vali klass:

# Koht Progr Rehvid Riik Mängija nimi (Grupp) Sõiduaeg Ringe Peatusi Parim ring Keskmine kiirus Parim peatus
01. 01. +4 +4 Badyear   Ugnius Sagatas (E) 1h33:24.843 60 2 1:22.411 197.96km/h 26.164s
02. 02. +2 +2 Badyear   Nevzat Kasapoglu (E) + 4.420 60 2 1:23.184 197.80km/h 13.370s
03. 03. -1 -1 Michelini   Roland Postle6 (E) + 12.481 60 2 1:21.179 197.52km/h 14.559s
04. 04. -1 -1 Bridgerock   Tomek Kiełpiński (E) + 14.935 60 2 1:21.590 197.43km/h 20.863s
05. 05. +4 +4 Badyear   Ivan Stiva (E) + 24.556 60 2 1:23.953 197.09km/h 18.761s
06. 06. -5 -5 Badyear   Paweł Zaburski (E) + 33.948 60 3 1:23.937 196.77km/h 15.403s
07. 07. +6 +6 Badyear   Mike Baston (E) + 35.805 60 2 1:22.532 196.70km/h 17.243s
08. 08. Muutusi ei ole ±0 Bridgerock   Wouter Teuwen (E) + 41.326 60 2 1:23.947 196.51km/h 16.511s
09. 09. +7 +7 Badyear   Mindaugas Bauža (E) + 58.753 60 2 1:22.890 195.90km/h 19.415s
10. 10. -3 -3 Hancock   Christos Bobolis4 (E) + 58.887 60 2 1:22.840 195.90km/h 13.865s
11. 11. -1 -1 Hancock   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 1:04.029 60 2 1:22.723 195.72km/h 14.090s
12. 12. +2 +2 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 1:07.956 60 2 1:24.995 195.59km/h 15.738s
13. 13. +7 +7 Contimental   Radek Sus (E) + 1:14.002 60 2 1:21.401 195.38km/h 15.332s
14. 14. -2 -2 Badyear   Twig Fahaji (E) + 1:22.539 60 2 1:23.922 195.08km/h 20.698s
15. 01. +1 +1 Yokomama   Andrej Rilke (M1) + 1:27.557 60 2 1:23.043 194.91km/h 19.040s
16. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 1:34.563 60 1 1:24.711 194.67km/h 16.731s
17. 01. +9 +9 Yokomama   Vitaliy Repetsky (M4) + 1:41.482 60 2 1:23.788 194.44km/h 16.197s
18. 15. -4 -4 Michelini   Hauke Johannsen (E) + 1:45.192 59 2 1:23.430 194.31km/h 18.225s
19. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Maxim Kotov2 (M2) + 1:50.028 60 2 1:24.718 194.15km/h 17.635s
20. 02. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 1:51.749 60 2 1:22.987 194.09km/h 17.004s
21. 03. +2 +2 Yokomama   Joel Viitikko (M3) + 1:52.781 60 2 1:23.648 194.05km/h 15.928s
22. 16. +1 +1 Michelini   Peter Both (E) + 1:53.857 59 2 1:22.866 194.02km/h 14.161s
23. 02. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Tom Frederickx (M2) + 1:55.516 60 2 1:24.713 193.96km/h 18.738s
24. 03. +6 +6 Yokomama   Jasper Coosemans (M2) + 1:56.263 60 1 1:24.007 193.93km/h 18.247s
25. 17. +4 +4 Contimental   Carlos Esparza (E) + 2:00.217 59 2 1:22.372 193.80km/h 15.735s
26. 02. +1 +1 Badyear   Sebastian Cucciardi (M1) + 2:01.162 60 2 1:24.650 193.77km/h 15.627s
27. 03. +2 +2 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M1) + 2:03.654 60 2 1:24.813 193.68km/h 17.851s
28. 01. +1 +1 Yokomama   Luciano Kirst (M5) + 2:04.499 60 1 1:23.519 193.66km/h 18.161s
29. 18. +4 +4 Contimental   Piotr Noworyta (E) + 2:04.891 59 2 1:23.144 193.64km/h 16.739s
30. 04. -3 -3 Badyear   George Slater (M1) + 2:07.906 60 2 1:24.930 193.54km/h 18.134s
31. 04. +6 +6 Badyear   Alex Ilushenko (M2) + 2:09.930 60 2 1:25.549 193.47km/h 16.972s
32. 01. +2 +2 Badyear   Sven Bojkowski (P16) + 2:11.585 60 1 1:26.854 193.42km/h 17.606s
33. 05. -1 -1 Yokomama   Toni Söyrinki (M1) + 2:13.920 60 2 1:24.923 193.34km/h 17.664s
34. 04. +7 +7 Badyear   Alexander Kunze (M3) + 2:16.332 60 2 1:25.253 193.26km/h 16.030s
35. 02. +4 +4 Badyear   Emmanuel Manfre (M5) + 2:18.597 60 2 1:25.830 193.18km/h 18.716s
36. 05. -2 -2 Dunnolop   Atis Praudins (M3) + 2:19.907 60 2 1:22.981 193.14km/h 18.793s
37. 19. +9 +9 Badyear   Stavros Oikonomidis (E) + 2:20.049 59 2 1:25.799 193.13km/h 15.364s
38. 20. -1 -1 Badyear   Lorenzo Di Buono (E) + 2:22.452 59 2 1:26.122 193.05km/h 17.249s
39. 03. +12 +12 Badyear   András Bozóti (M5) + 2:22.776 60 1 1:25.610 193.04km/h 22.381s
40. 01. Muutusi ei ole ±0 Badyear   Mihail Golovanov (P4) + 2:23.976 60 2 1:27.336 193.00km/h 16.456s
41. 01. +1 +1 Yokomama   Tan S Lake (P10) + 2:24.112 60 1 1:24.907 193.00km/h 22.118s
42. 06. +7 +7 Dunnolop   Pedro Nazaré (M3) + 2:24.203 60 2 1:23.889 192.99km/h 18.170s
43. 06. +5 +5 Badyear   Mindaugas Kuodys (M1) + 2:24.672 60 2 1:25.535 192.98km/h 19.285s
44. 07. +3 +3 Yokomama   Sam Norris (M3) + 2:27.093 60 2 1:24.293 192.90km/h 20.445s
45. 05. +6 +6 Badyear   Hans Mörtsjö (M2) + 2:33.950 60 2 1:24.723 192.67km/h 19.087s
46. 08. -4 -4 Yokomama   Ross Proud (M3) + 2:34.654 60 2 1:24.895 192.64km/h 18.662s
47. 21. +9 +9 Contimental   Gábor Safranyik (E) + 2:34.930 59 2 1:24.331 192.63km/h 15.950s
48. 09. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Guillaume Delamarre (M3) + 2:38.976 60 2 1:25.067 192.50km/h 16.212s
49. 02. +10 +10 Yokomama   Max Watson (M4) + 2:39.877 60 2 1:24.864 192.47km/h 19.678s
50. 22. +12 +12 Contimental   Łukasz Dudek1 (E) + 2:40.586 59 2 1:24.147 192.44km/h 17.447s
51. 03. -1 -1 Dunnolop   Oliver Radna (M4) + 2:41.105 60 2 1:23.185 192.43km/h 16.808s
52. 04. +3 +3 Yokomama   Fabián Ré (M5) + 2:45.814 60 2 1:24.756 192.27km/h 18.371s
53. 06. Muutusi ei ole ±0 Hancock   Ilya Vedenikov (M2) + 2:46.896 60 2 1:23.627 192.23km/h 20.394s
54. 07. +10 +10 Contimental   Konstantin Sobolev (M2) + 2:47.085 60 2 1:23.282 192.23km/h 15.626s
55. 01. Muutusi ei ole ±0 Badyear   Francesco Lupo (P17) + 2:47.299 60 2 1:26.419 192.22km/h 19.714s
56. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Niels Wolters (P6) + 2:47.317 60 2 1:24.986 192.22km/h 19.637s
57. 07. +1 +1 Yokomama   Sam Wainwright (M1) + 2:47.392 60 2 1:24.722 192.22km/h 18.947s
58. 04. -1 -1 Dunnolop   James Hitchen (M4) + 2:48.247 60 2 1:23.037 192.19km/h 16.417s
59. 08. -2 -2 Yokomama   Makis Katsoulas (M1) + 2:49.248 60 2 1:25.356 192.15km/h 15.545s
60. 09. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Viktor Dyankov (M1) + 2:49.353 60 2 1:24.793 192.15km/h 17.743s
61. 01. +4 +4 Badyear   Andrea Di Pietro (P19) + 2:51.506 60 2 1:25.435 192.08km/h 19.631s
62. 08. +6 +6 Badyear   Goran Slunjski (M2) + 2:52.281 60 2 1:25.495 192.05km/h 18.316s
63. 05. +5 +5 Yokomama   Kristoffer Johnsson (M5) + 2:53.738 60 2 1:24.734 192.01km/h 19.538s
64. 10. -4 -4 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 2:53.947 60 2 1:25.640 192.00km/h 22.120s
65. 11. -3 -3 Yokomama   Jean-françois Charbinat (M3) + 2:54.208 60 2 1:25.417 191.99km/h 19.118s
66. 12. +9 +9 Yokomama   Armenio Santos (M3) + 2:54.429 60 2 1:25.375 191.98km/h 17.377s
67. 13. +2 +2 Yokomama   Miel Soeterbroek (M3) + 2:54.969 60 2 1:23.892 191.96km/h 19.990s
68. 06. -3 -3 Badyear   Rogerio Mandler (M5) + 2:55.371 60 2 1:24.497 191.95km/h 15.915s
69. 07. -6 -6 Michelini   Fabien Massard (M5) + 2:56.060 60 2 1:24.681 191.93km/h 20.536s
70. 02. +1 +1 Yokomama   Alex Nikodem-Wing (P6) + 2:56.420 60 2 1:25.750 191.92km/h 23.244s
71. 08. +4 +4 Dunnolop   Arnoldas Molis (M5) + 2:56.633 60 2 1:24.653 191.91km/h 18.958s
72. 09. +2 +2 Bridgerock   Brigitta Balázsi (M5) + 2:56.872 60 2 1:24.710 191.90km/h 19.538s
73. 10. -1 -1 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 2:56.946 60 1 1:24.244 191.90km/h 20.282s
74. 05. -4 -4 Dunnolop   Ivan Lukovkin (M4) + 2:57.074 60 2 1:23.846 191.89km/h 17.175s
75. 09. -4 -4 Badyear   Roger Bergman (M2) + 2:58.014 60 2 1:25.806 191.86km/h 15.290s
76. 11. -3 -3 Dunnolop   Alex Slawson (M5) + 2:58.128 60 2 1:24.424 191.86km/h 20.967s
77. 10. +15 +15 Yokomama   Raimonds Urtāns (M2) + 2:59.513 60 2 1:23.623 191.81km/h 17.998s
78. 10. +5 +5 Yokomama   Sergei Gordov (M1) + 3:01.393 59 2 1:25.390 191.75km/h 21.564s
79. 14. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Marcin Kosiór (M3) + 3:03.043 59 1 1:24.027 191.70km/h 17.623s
80. 11. +1 +1 Yokomama   Frédéric Pierret (M1) + 3:04.668 59 2 1:23.581 191.64km/h 17.382s
81. 01. +3 +3 Yokomama   Stefan Krustev (P7) + 3:04.686 60 2 1:25.515 191.64km/h 18.757s
82. 06. +1 +1 Badyear   Olivier Portal (M4) + 3:05.279 60 2 1:25.917 191.62km/h 20.217s
83. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   László Székelyhidi (P13) + 3:06.131 60 2 1:25.022 191.59km/h 20.634s
84. 11. +7 +7 Dunnolop   Damir Martinjak (M2) + 3:06.455 60 2 1:25.094 191.58km/h 19.205s
85. 15. +7 +7 Badyear   Chitral Gandhi (M3) + 3:07.591 59 2 1:24.047 191.55km/h 22.821s
86. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Dominik Krowiak (P8) + 3:09.024 60 2 1:24.696 191.50km/h 19.388s
87. 01. +2 +2 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 3:11.525 60 2 1:25.303 191.42km/h 17.357s
88. 12. -7 -7 Badyear   Aleksandr Gerassimtsik (M5) + 3:12.116 60 2 1:24.313 191.40km/h 18.115s
89. 13. +6 +6 Dunnolop   Daniel Andrade (M5) + 3:12.392 60 2 1:23.344 191.39km/h 16.675s
90. 14. +2 +2 Badyear   Bernard Bontjer (M5) + 3:15.219 60 2 1:25.371 191.29km/h 17.486s
91. 12. +1 +1 Dunnolop   Dusan Sevarlic (M2) + 3:15.797 59 2 1:25.032 191.28km/h 18.566s
92. 01. Muutusi ei ole ±0 Badyear   Rafael Mantovani (P12) + 3:15.991 60 2 1:26.121 191.27km/h 20.979s
93. 02. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Valter Andreiev (P17) + 3:16.581 60 1 1:26.294 191.25km/h 18.210s
94. 12. +8 +8 Dunnolop   Cláudio Bortolotti (M1) + 3:17.577 59 2 1:22.952 191.22km/h 21.107s
95. 02. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Emil Kwiatkowski (P4) + 3:20.804 60 2 1:25.254 191.11km/h 19.412s
96. 03. +2 +2 Yokomama   Mika Pekkarinen (P4) + 3:21.135 60 2 1:25.225 191.10km/h 23.030s
97. 13. +8 +8 Badyear   Salvatore Andretti (M2) + 3:23.554 59 2 1:25.638 191.02km/h 21.968s
98. 02. +5 +5 Yokomama   Patryk Godowski (P16) + 3:23.582 60 2 1:26.299 191.02km/h 20.614s
99. 07. +1 +1 Badyear   Sean Hillier (M4) + 3:23.704 59 2 1:25.976 191.02km/h 19.019s
100. 15. -2 -2 Yokomama   Daniele Bontempo (M5) + 3:23.813 60 2 1:25.787 191.01km/h 19.044s
101. 08. +1 +1 Yokomama   Paul Dove (M4) + 3:23.856 59 2 1:27.575 191.01km/h 18.772s
102. 04. -1 -1 Yokomama   Melando Tasoso (P4) + 3:24.017 60 2 1:24.464 191.00km/h 18.671s
103. 14. -6 -6 Yokomama   Alix Martin (M2) + 3:24.036 59 2 1:25.266 191.00km/h 18.588s
104. 13. -3 -3 Badyear   Mihail Morozov (M1) + 3:24.367 59 2 1:25.556 190.99km/h 14.990s
105. 02. +2 +2 Yokomama   Tomasz Trela (P13) + 3:24.544 60 2 1:25.167 190.99km/h 21.650s
106. 23. +12 +12 Contimental   Róbert László2 (E) + 3:24.714 58 1 1:24.049 190.98km/h 15.173s
107. 02. -1 -1 Yokomama   Tianhao Chen (P7) + 3:24.809 60 2 1:25.802 190.98km/h 19.454s
108. 16. -2 -2 Dunnolop   Marco Triulzi (M5) + 3:25.560 60 2 1:25.777 190.95km/h 19.563s
109. 15. +8 +8 Badyear   Marco Rafuzzi (M2) + 3:25.751 59 2 1:24.801 190.95km/h 19.082s
110. 02. +3 +3 Yokomama   Harsh Sheth (P10) + 3:25.812 60 2 1:25.235 190.95km/h 19.926s
111. 03. -1 -1 Dunnolop   Martino Colombo (P16) + 3:26.463 60 2 1:25.045 190.92km/h 20.575s
112. 16. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Jenne Breugelmans (M3) + 3:26.699 59 2 1:25.438 190.92km/h 18.902s
113. 03. +1 +1 Yokomama   Damir Hictaler (P10) + 3:26.750 60 2 1:26.413 190.91km/h 25.884s
114. 04. -3 -3 Yokomama   Konrad Lasak (P10) + 3:26.936 60 2 1:25.151 190.91km/h 18.493s
115. 01. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Gábor Tóth (P14) + 3:27.297 60 2 1:25.415 190.90km/h 22.871s
116. 09. +13 +13 Badyear   Tibor Szuromi (M4) + 3:27.827 59 2 1:25.656 190.88km/h 19.851s
117. 10. +1 +1 Dunnolop   Apostolis Goutzos (M4) + 3:27.853 59 2 1:24.885 190.88km/h 14.275s
118. 01. +1 +1 Yokomama   Diogo Schwinn (P24) + 3:28.534 60 2 1:24.626 190.86km/h 20.118s
119. 16. +8 +8 Yokomama   Robin Goodey (M2) + 3:28.891 59 2 1:25.285 190.84km/h 16.777s
120. 14. +3 +3 Badyear   Olivier Recouvreur (M1) + 3:29.451 59 2 1:26.484 190.83km/h 21.037s
121. 15. -2 -2 Yokomama   Stefano Siletto (M1) + 3:29.960 59 2 1:26.563 190.81km/h 16.667s
122. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Joachim Rang (P21) + 3:30.213 60 1 1:26.375 190.80km/h 20.591s
123. 11. -6 -6 Dunnolop   Claudio Szynkier (M4) + 3:30.625 59 3 1:24.791 190.79km/h 15.430s
124. 01. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Eduardo Sanchez Carenzo (P1) + 3:30.672 60 2 1:25.741 190.79km/h 18.500s
125. 02. Muutusi ei ole ±0 Badyear   Adam Szabo (P14) + 3:31.024 60 2 1:25.871 190.77km/h 17.620s
126. 12. +1 +1 Yokomama   Sinan Bahadir (M4) + 3:31.097 59 2 1:24.323 190.77km/h 19.720s
127. 13. -9 -9 Dunnolop   Lee Harding (M4) + 3:31.125 59 2 1:24.917 190.77km/h 19.096s
128. 02. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Mike Leone (P18) + 3:31.731 60 2 1:24.991 190.75km/h 19.648s
129. 17. -10 -10 Michelini   Samoeni Albanalopolis (M2) + 3:32.298 59 2 1:24.928 190.73km/h 17.471s
130. 17. +7 +7 Dunnolop   Jens Frostrup (M5) + 3:33.152 59 2 1:23.732 190.70km/h 17.207s
131. 02. +2 +2 Yokomama   Fabio Corio (P12) + 3:34.614 60 2 1:27.302 190.66km/h 22.229s
132. 01. +1 +1 Yokomama   Ivan Radan (P15) + 3:34.707 60 2 1:26.167 190.65km/h 22.712s
133. 14. +2 +2 Yokomama   Tony Cullen (M4) + 3:35.058 59 2 1:25.777 190.64km/h 20.241s
134. 01. +2 +2 Yokomama   Stefan Leinsinger (P3) + 3:35.826 60 2 1:25.332 190.62km/h 16.416s
135. 01. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Maxim Egorov (P5) + 3:35.844 60 2 1:23.769 190.62km/h 18.909s
136. 04. +1 +1 Yokomama   Zoltán Zelei (P16) + 3:36.035 60 2 1:25.435 190.61km/h 17.606s
137. 02. +5 +5 Yokomama   Fred Vautrin (P21) + 3:36.243 60 2 1:25.472 190.60km/h 20.186s
138. 05. +8 +8 Yokomama   Jorge Luiz Filho (P16) + 3:37.420 60 2 1:25.887 190.57km/h 18.338s
139. 02. +5 +5 Badyear   Krasimir Nanchev (P5) + 3:38.092 60 1 1:27.193 190.54km/h 20.155s
140. 02. +6 +6 Yokomama   Aditya Wirasanjaya (P24) + 3:38.172 60 2 1:24.807 190.54km/h 20.854s
141. 17. +8 +8 Yokomama   Guillaume Pages (M3) + 3:39.496 59 2 1:26.654 190.50km/h 17.247s
142. 18. -15 -15 Dunnolop   Božidar Topčić (M2) + 3:40.785 59 2 1:25.589 190.46km/h 20.702s
143. 18. -14 -14 Michelini   Luca Dotti (M5) + 3:40.894 59 2 1:26.074 190.45km/h 18.173s
144. 03. +4 +4 Yokomama   Antonio Cerqueira (P6) + 3:41.060 60 2 1:25.314 190.45km/h 22.172s
145. 03. +3 +3 Dunnolop   Oscar Maddonni (P18) + 3:41.065 60 2 1:26.049 190.45km/h 22.409s
146. 03. +1 +1 Yokomama   József Magyari (P24) + 3:42.834 60 2 1:26.292 190.39km/h 20.880s
147. 19. +6 +6 Badyear   Kostas Laskaridis (M5) + 3:43.805 59 2 1:25.901 190.36km/h 17.772s
148. 01. +6 +6 Yokomama   Davide Fella (P2) + 3:43.896 60 2 1:25.997 190.35km/h 20.895s
149. 02. +1 +1 Dunnolop   Quentin Levasseur (P2) + 3:44.007 60 2 1:25.754 190.35km/h 19.795s
150. 16. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Alan Horsley (M1) + 3:44.252 59 2 1:25.740 190.34km/h 14.952s
151. 05. -1 -1 Dunnolop   Martin Irla (P4) + 3:44.356 60 2 1:25.449 190.34km/h 21.360s
152. 03. -2 -2 Yokomama   Alberto Perez (P2) + 3:44.556 60 2 1:25.362 190.33km/h 18.797s
153. 18. +10 +10 Yokomama   David Brennan (M3) + 3:44.679 59 2 1:25.284 190.33km/h 21.916s
154. 04. -2 -2 Yokomama   Luca Molendi (P2) + 3:45.902 60 1 1:26.567 190.29km/h 17.483s
155. 04. +2 +2 Yokomama   Didier Cave (P24) + 3:46.233 60 2 1:26.679 190.28km/h 26.054s
156. 01. +11 +11 Yokomama   Radim Zeleznik (P25) + 3:47.225 60 2 1:25.757 190.24km/h 19.014s
157. 02. -1 -1 Yokomama   Tihamér Pál (P19) + 3:47.384 60 2 1:25.498 190.24km/h 21.410s
158. 15. +2 +2 Yokomama   György Csillag (M4) + 3:47.947 59 3 1:24.250 190.22km/h 19.273s
159. 03. +6 +6 Yokomama   Fermin Fontan (P19) + 3:48.346 60 2 1:26.339 190.21km/h 17.339s
160. 16. +3 +3 Yokomama   Mick Ridley (M4) + 3:48.506 59 2 1:24.371 190.20km/h 19.498s
161. 24. Muutusi ei ole ±0 Hancock   Cédrick Flament (E) + 3:49.096 58 1 1:24.258 190.18km/h 21.023s
162. 01. +4 +4 Yokomama   Luca Sora (P20) + 3:49.225 60 2 1:25.595 190.18km/h 20.076s
163. 19. +14 +14 Contimental   Vsevolod Demydov2 (M2) + 3:49.280 59 2 1:23.954 190.18km/h 16.418s
164. 04. -3 -3 Yokomama   Mike Kreisz (P18) + 3:49.846 60 2 1:25.378 190.16km/h 20.941s
165. 02. +3 +3 Yokomama   Marcello Pinheiro (P15) + 3:49.847 60 2 1:24.895 190.16km/h 18.560s
166. 03. +6 +6 Yokomama   Daniel Douglas (P21) + 3:49.899 60 2 1:27.452 190.16km/h 18.170s
167. 04. -2 -2 Yokomama   Guido Simonetta (P21) + 3:49.944 60 2 1:26.243 190.16km/h 17.662s
168. 05. +8 +8 Dunnolop   Valerio Cirri (P10) + 3:50.262 59 2 1:25.949 190.15km/h 18.858s
169. 01. +2 +2 Yokomama   Fabio Pereira (P11) + 3:50.732 60 1 1:24.326 190.13km/h 21.702s
170. 02. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Leo Leal (P8) + 3:51.114 60 2 1:24.637 190.12km/h 16.226s
171. 05. -4 -4 Yokomama   Christer Andersson (P24) + 3:51.231 60 2 1:25.598 190.11km/h 15.085s
172. 19. +7 +7 Yokomama   Michaela Källström (M3) + 3:51.313 59 2 1:25.148 190.11km/h 21.430s
173. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Michal Presinsky (P23) + 3:52.459 60 2 1:26.686 190.07km/h 21.030s
174. 04. +2 +2 Dunnolop   Octavio Farfán (P6) + 3:52.484 60 2 1:26.226 190.07km/h 20.671s
175. 06. +3 +3 Yokomama   Geoff Atkin (P16) + 3:52.751 59 2 1:26.268 190.06km/h 20.811s
176. 03. +1 +1 Badyear   Farcy Génel (P15) + 3:52.783 60 2 1:26.518 190.06km/h 22.971s
177. 03. +2 +2 Yokomama   Luis Ferreira (P13) + 3:52.799 60 2 1:25.597 190.06km/h 17.198s
178. 07. -3 -3 Dunnolop   Simone Pasqualoni (P16) + 3:52.914 59 2 1:26.431 190.06km/h 19.578s
179. 02. +1 +1 Yokomama   Lukáš Rychlík (P20) + 3:53.010 60 2 1:25.182 190.06km/h 23.026s
180. 04. -2 -2 Yokomama   Sergey Ved (P19) + 3:53.752 60 2 1:25.228 190.03km/h 20.477s
181. 03. +4 +4 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (P20) + 3:54.040 60 2 1:25.984 190.02km/h 19.105s
182. 04. -3 -3 Yokomama   Stefan Gommans (P20) + 3:54.346 60 2 1:25.589 190.01km/h 19.422s
183. 01. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Bronek Obarewicz (P22) + 3:55.328 60 1 1:24.825 189.98km/h 17.011s
184. 05. -1 -1 Yokomama   Asdrúbal Corral (P6) + 3:55.437 60 2 1:25.042 189.98km/h 18.605s
185. 02. +1 +1 Yokomama   Krzysztof Wnuk (P23) + 3:55.763 60 2 1:25.818 189.97km/h 24.612s
186. 06. -1 -1 Dunnolop   Manolis Emmanouil (P24) + 3:55.943 60 2 1:25.782 189.96km/h 21.826s
187. 02. +4 +4 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 3:56.876 60 2 1:25.863 189.93km/h 19.221s
188. 08. -7 -7 Yokomama   Paul Williams (P16) + 3:57.678 59 2 1:24.724 189.90km/h 20.017s
189. 20. -2 -2 Yokomama   Donatas Paplauskas (M3) + 3:57.785 59 1 1:25.903 189.90km/h 17.928s
190. 05. -1 -1 Yokomama   Kristijan Mihovic (P20) + 3:58.057 60 2 1:26.146 189.89km/h 18.911s
191. 04. +2 +2 Yokomama   Juan Pablo Romagnoni (P15) + 3:58.603 60 2 1:25.291 189.87km/h 22.163s
192. 02. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Mikko Suhonen (P3) + 3:58.648 60 2 1:26.747 189.87km/h 18.179s
193. 03. +4 +4 Yokomama   Alex Jabbour (P14) + 3:58.652 60 2 1:26.748 189.87km/h 18.765s
194. 02. +5 +5 Yokomama   Juan Jose Bustos (P1) + 3:59.299 60 2 1:26.396 189.85km/h 21.609s
195. 03. +4 +4 Yokomama   Odvar Oliveira (P23) + 4:00.242 60 2 1:25.695 189.82km/h 23.803s
196. 05. +6 +6 Yokomama   Pablo Villar (P18) + 4:00.757 60 2 1:26.629 189.80km/h 19.768s
197. 01. +3 +3 Yokomama   Kaiko Kell (P9) + 4:01.121 60 2 1:26.010 189.79km/h 18.664s
198. 06. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 4:01.625 59 2 1:26.912 189.78km/h 21.544s
199. 20. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Omar Belvedere (M2) + 4:02.000 59 1 1:27.752 189.76km/h 20.740s
200. 06. +2 +2 Dunnolop   Károly Pintér (P20) + 4:03.142 60 2 1:25.638 189.73km/h 20.213s
201. 03. +2 +2 Yokomama   Dean Francis (P7) + 4:03.572 60 2 1:25.940 189.71km/h 21.985s
202. 20. -2 -2 Dunnolop   Pablo Fernandez (M5) + 4:03.696 59 2 1:23.635 189.71km/h 17.831s
203. 07. +2 +2 Badyear   Vitor Novo (P10) + 4:04.478 59 2 1:27.590 189.68km/h 22.168s
204. 02. +7 +7 Yokomama   Piotrek Siekierka (P11) + 4:04.645 60 2 1:25.569 189.68km/h 19.699s
205. 04. -1 -1 Yokomama   Stephen Brooks (P14) + 4:04.881 60 2 1:26.948 189.67km/h 23.561s
206. 03. +2 +2 Yokomama   Michal Ostrowski (P17) + 4:04.926 60 2 1:26.339 189.67km/h 18.931s
207. 17. +6 +6 Dunnolop   John Ibbotson (M4) + 4:05.289 59 2 1:26.062 189.66km/h 20.057s
208. 21. +14 +14 Contimental   Giacomo Caridi (M2) + 4:05.539 59 2 1:23.471 189.65km/h 21.822s
209. 08. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Massimiliano Galli (P10) + 4:05.583 59 2 1:26.846 189.65km/h 21.104s
210. 03. +5 +5 Yokomama   Kaur Sirel (P5) + 4:06.131 60 2 1:25.402 189.63km/h 18.585s
211. 25. -2 -2 Michelini   Branislav Hrnjak (E) + 4:06.314 58 2 1:26.530 189.62km/h 15.213s
212. 06. +4 +4 Yokomama   Florencia Caro (P18) + 4:06.855 60 2 1:27.029 189.61km/h 22.205s
213. 03. +2 +2 Yokomama   Rodrigo Viana (P8) + 4:06.867 60 2 1:25.970 189.61km/h 16.757s
214. 09. +1 +1 Yokomama   Adriano Barbosa (P16) + 4:07.015 59 2 1:26.894 189.60km/h 17.929s
215. 03. +13 +13 Contimental   Diego Vidotto (P3) + 4:07.042 60 1 1:26.647 189.60km/h 22.160s
216. 06. +4 +4 Badyear   David Smith (P6) + 4:07.238 60 2 1:26.226 189.59km/h 19.212s
217. 22. -6 -6 Dunnolop   Pavel Pobirovski (M2) + 4:07.529 59 1 1:27.383 189.58km/h 24.409s
218. 07. +2 +2 Yokomama   Luca Percannella (P18) + 4:07.839 60 2 1:26.307 189.57km/h 25.542s
219. 21. -14 -14 Yokomama   Ayman Daher (M3) + 4:07.887 59 3 1:25.087 189.57km/h 19.850s
220. 07. -1 -1 Yokomama   Martin Granö (P20) + 4:08.114 60 2 1:25.301 189.57km/h 19.294s
221. 05. +6 +6 Yokomama   Julio Asencio (P21) + 4:08.181 60 1 1:27.192 189.56km/h 23.396s
222. 04. +10 +10 Yokomama   Lucian Ciobanu (P17) + 4:08.427 60 2 1:25.625 189.56km/h 18.432s
223. 02. +11 +11 Yokomama   Daniele Copponi (P25) + 4:08.613 60 2 1:26.597 189.55km/h 25.618s
224. 22. +1 +1 Dunnolop   José Abi Jaudi (M3) + 4:09.589 59 2 1:27.480 189.52km/h 17.569s
225. 04. -3 -3 Yokomama   Bora Janić (P3) + 4:09.886 60 2 1:26.480 189.51km/h 19.265s
226. 06. +1 +1 Yokomama   Jan Kladetzke (P4) + 4:09.947 59 2 1:26.783 189.51km/h 18.521s
227. 04. -1 -1 Yokomama   Sante Severini (P7) + 4:10.237 60 2 1:24.748 189.50km/h 19.973s
228. 05. +4 +4 Yokomama   Pepijn Kole (P15) + 4:10.289 60 2 1:24.980 189.50km/h 22.923s
229. 05. +2 +2 Yokomama   Paweł Marszutka (P3) + 4:10.699 60 2 1:26.554 189.48km/h 21.601s
230. 07. -4 -4 Dunnolop   Federico Godoy (P24) + 4:11.203 60 2 1:24.911 189.47km/h 18.576s
231. 03. +4 +4 Badyear   Andrey Bolshakov (P22) + 4:11.424 60 2 1:27.402 189.46km/h 18.285s
232. 04. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Sylvain Guillon (P22) + 4:11.582 60 2 1:26.619 189.45km/h 23.477s
233. 05. -2 -2 Yokomama   Dominiek Van West (P22) + 4:11.824 60 2 1:25.815 189.45km/h 20.127s
234. 21. +5 +5 Dunnolop   Tibor Csábi (M5) + 4:11.983 59 2 1:25.615 189.44km/h 22.495s
235. 18. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Gino Falco (M4) + 4:12.075 59 2 1:26.103 189.44km/h 20.638s
236. 06. +2 +2 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 4:12.186 60 2 1:26.128 189.43km/h 18.354s
237. 22. +8 +8 Contimental   Stefano Prato (M5) + 4:12.474 59 1 1:24.953 189.42km/h 22.506s
238. 04. -1 -1 Yokomama   Pál Baracsi (P5) + 4:13.388 60 2 1:25.984 189.40km/h 19.463s
239. 05. -3 -3 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet (P5) + 4:13.481 60 2 1:25.873 189.39km/h 18.620s
240. 23. -11 -11 Badyear   Vass István (M2) + 4:13.514 59 2 1:23.410 189.39km/h 24.278s
241. 05. +7 +7 Yokomama   David Rolleston (P14) + 4:13.697 60 2 1:25.705 189.39km/h 18.303s
242. 07. -5 -5 Yokomama   Nick Tsagarakis (P6) + 4:13.761 59 3 1:25.623 189.38km/h 18.424s
243. 17. +5 +5 Dunnolop   Marius Valentin Brutaru (M1) + 4:14.042 59 2 1:25.789 189.37km/h 19.229s
244. 18. +5 +5 Yokomama   Riaan Van Der Merwe (M1) + 4:14.148 59 2 1:25.831 189.37km/h 21.619s
245. 03. -1 -1 Yokomama   Roberto Borgato (P12) + 4:14.389 60 2 1:25.898 189.36km/h 19.361s
246. 08. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Jocke Birgersson (P18) + 4:14.464 60 2 1:26.663 189.36km/h 21.144s
247. 05. +5 +5 Yokomama   Matthias Wegener (P17) + 4:14.497 59 2 1:26.078 189.36km/h 20.436s
248. 04. +1 +1 Dunnolop   Daniele Magnani (P23) + 4:15.794 60 2 1:25.346 189.32km/h 20.258s
249. 05. +1 +1 Dunnolop   Lovász Tibor (P7) + 4:15.927 60 2 1:26.333 189.31km/h 17.893s
250. 23. +10 +10 Contimental   Markus Zrim (M3) + 4:15.928 59 2 1:25.392 189.31km/h 16.740s
251. 03. +5 +5 Yokomama   Andrea Frenna (P1) + 4:15.929 60 2 1:26.197 189.31km/h 19.574s
252. 06. +2 +2 Badyear   Mike Joshua (P14) + 4:16.153 60 2 1:27.857 189.31km/h 21.094s
253. 06. -1 -1 Dunnolop   Rich Weaving (P3) + 4:17.153 60 2 1:24.622 189.27km/h 17.932s
254. 07. -2 -2 Badyear   Bindics Róbert (P14) + 4:17.335 60 2 1:26.741 189.27km/h 22.432s
255. 03. +1 +1 Yokomama   Felix Horch (P11) + 4:17.595 60 2 1:26.480 189.26km/h 19.734s
256. 08. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Jorge Jury (P6) + 4:18.460 59 2 1:27.015 189.23km/h 20.895s
257. 24. -5 -5 Yokomama   Norbert Ambrus (M3) + 4:18.733 59 2 1:26.704 189.22km/h 18.227s
258. 08. -6 -6 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 4:18.747 60 2 1:27.621 189.22km/h 19.445s
259. 09. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Yavuz Oz (P6) + 4:18.888 59 2 1:25.860 189.22km/h 23.845s
260. 10. -5 -5 Yokomama   Mirko Lupidi (P6) + 4:18.933 59 2 1:26.814 189.22km/h 20.481s
261. 10. -4 -4 Yokomama   Ferenc Koncz (P16) + 4:19.439 59 2 1:26.851 189.20km/h 17.724s
262. 04. +4 +4 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 4:20.368 60 2 1:27.274 189.17km/h 18.907s
263. 04. +10 +10 Yokomama   Krzysztof Kupczak (P11) + 4:20.447 60 1 1:26.386 189.17km/h 20.014s
264. 07. -1 -1 Dunnolop   Jose Salas (P3) + 4:21.098 60 2 1:24.844 189.15km/h 20.551s
265. 02. +9 +9 Yokomama   James Brown (P9) + 4:21.216 60 2 1:27.183 189.14km/h 22.048s
266. 03. +2 +2 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 4:21.801 60 2 1:26.949 189.12km/h 20.257s
267. 04. +6 +6 Dunnolop   Philippe Calaan (P9) + 4:21.819 60 2 1:25.734 189.12km/h 21.009s
268. 05. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Edward Carpio (P2) + 4:22.228 60 2 1:26.841 189.11km/h 21.126s
269. 06. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Roberto Schumacher (P21) + 4:22.343 60 2 1:26.938 189.11km/h 18.975s
270. 26. +5 +5 Hancock   Ricardo Vidal (E) + 4:22.460 57 2 1:26.280 189.10km/h 16.077s
271. 24. -9 -9 Dunnolop   Damian Zglinicki (M2) + 4:22.839 59 3 1:25.109 189.09km/h 18.641s
272. 07. -4 -4 Yokomama   Henrique Hughes Paunero (P21) + 4:22.856 60 2 1:26.128 189.09km/h 19.659s
273. 08. -3 -3 Yokomama   Damian Mikuszewski (P21) + 4:23.030 60 2 1:25.645 189.08km/h 21.280s
274. 19. +19 +19 Dunnolop   Maciek Paruch (M4) + 4:23.283 59 2 1:24.904 189.08km/h 19.068s
275. 27. -12 -12 Michelini   Gonzalo Alvarez (E) + 4:23.511 57 2 1:26.856 189.07km/h 16.534s
276. 04. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Diego Mahecha (P1) + 4:24.304 60 2 1:26.013 189.04km/h 18.358s
277. 06. +5 +5 Yokomama   Simone Rossi (P17) + 4:25.692 59 1 1:26.885 189.00km/h 19.496s
278. 07. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Andrey Zhuravlyov (P17) + 4:26.190 59 2 1:25.646 188.98km/h 21.592s
279. 25. +5 +5 Dunnolop   Mikko Heikkinen (M3) + 4:26.268 58 2 1:27.021 188.98km/h 16.528s
280. 04. +2 +2 Yokomama   Vladimir Viktorovich (P13) + 4:26.708 60 2 1:26.691 188.97km/h 19.405s
281. 06. -3 -3 Yokomama   Leonardo Fiorotto (P15) + 4:26.824 60 2 1:27.325 188.96km/h 24.945s
282. 03. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Daniel Caillaux (P25) + 4:26.905 60 1 1:27.223 188.96km/h 26.338s
283. 07. +1 +1 Yokomama   Mariusz Malczuk (P4) + 4:27.054 59 2 1:26.738 188.95km/h 20.329s
284. 07. +8 +8 Yokomama   João Afro Barros Leal (P22) + 4:27.329 60 2 1:26.051 188.95km/h 17.900s
285. 08. +8 +8 Yokomama   Carlo Moriconi (P22) + 4:27.592 60 2 1:25.907 188.94km/h 20.827s
286. 05. +11 +11 Badyear   Mike Spitzer (P11) + 4:27.900 60 2 1:25.937 188.93km/h 18.441s
287. 06. +2 +2 Yokomama   Miha Rataj (P11) + 4:28.076 60 2 1:27.672 188.92km/h 21.653s
288. 05. +4 +4 Badyear   Thomas Bertolino (P9) + 4:28.210 60 2 1:26.797 188.92km/h 23.673s
289. 07. -5 -5 Yokomama   Adam Dzido (P11) + 4:28.338 60 2 1:26.750 188.91km/h 17.798s
290. 05. +3 +3 Yokomama   Bruno Bago (P19) + 4:28.470 59 2 1:26.533 188.91km/h 23.137s
291. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Nikolay Borzenkov (A49) + 4:28.563 60 2 1:25.461 188.91km/h 20.724s
292. 04. +5 +5 Yokomama   Remigijus Staskonis (P25) + 4:29.135 60 2 1:24.671 188.89km/h 19.338s
293. 05. +4 +4 Yokomama   Thiago Cristofolini (P23) + 4:30.181 60 2 1:26.386 188.85km/h 18.237s
294. 09. +4 +4 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 4:30.621 60 2 1:25.284 188.84km/h 19.238s
295. 11. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Andris Zons (P16) + 4:31.063 59 2 1:26.143 188.83km/h 22.822s
296. 28. -2 -2 Contimental   Theodosis Vogiatzis (E) + 4:31.167 57 2 1:25.815 188.82km/h 16.462s
297. 08. +3 +3 Yokomama   Jaime Gomez (P3) + 4:31.309 60 2 1:26.336 188.82km/h 19.221s
298. 07. +4 +4 Yokomama   Eduardo Trindade (P15) + 4:31.322 60 2 1:25.795 188.82km/h 21.107s
299. 08. +3 +3 Yokomama   Tolis Nasios (P24) + 4:31.454 60 2 1:26.094 188.81km/h 21.158s
300. 09. +1 +1 Yokomama   Alex Alonso (P3) + 4:31.596 60 2 1:26.348 188.81km/h 20.503s
301. 05. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Pablo Navarrete (P25) + 4:31.766 60 2 1:26.049 188.80km/h 19.288s
302. 08. +7 +7 Yokomama   Timo Suvikunnas (P15) + 4:31.910 60 2 1:26.478 188.80km/h 18.197s
303. 09. +1 +1 Dunnolop   Raluca Tiuca (P22) + 4:32.222 60 2 1:25.898 188.79km/h 19.481s
304. 06. +9 +9 Yokomama   Mark Van Daalen (P23) + 4:32.895 60 2 1:24.205 188.77km/h 21.503s
305. 06. +5 +5 Yokomama   Kevin Abdalla (P19) + 4:33.275 59 2 1:26.470 188.75km/h 20.284s
306. 06. -2 -2 Yokomama   Craig McLean (P5) + 4:33.621 60 2 1:27.261 188.74km/h 20.582s
307. 20. -14 -14 Badyear   Ivaylo Tanev (M4) + 4:33.732 58 2 1:29.530 188.74km/h 25.638s
308. 07. -5 -5 Yokomama   Brice Meyer (P23) + 4:33.961 60 2 1:26.811 188.73km/h 22.248s
309. 10. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Peter Peyper (P21) + 4:34.497 60 2 1:25.530 188.72km/h 18.749s
310. 05. +8 +8 Badyear   James Berriman (P13) + 4:34.521 59 2 1:24.930 188.71km/h 18.832s
311. 08. -4 -4 Yokomama   Pieterjan Staessen (P17) + 4:35.282 59 1 1:25.938 188.69km/h 19.140s
312. 19. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Rogério Araken (M1) + 4:35.334 58 2 1:26.813 188.69km/h 22.333s
313. 06. +1 +1 Dunnolop   Jimmy De Roy (P9) + 4:35.527 60 2 1:27.060 188.68km/h 17.855s
314. 20. +9 +9 Contimental   Marco Lopes (M1) + 4:35.790 58 2 1:26.020 188.67km/h 18.016s
315. 06. +5 +5 Dunnolop   Kyle Morris (P7) + 4:35.798 59 2 1:25.288 188.67km/h 20.015s
316. 21. -7 -7 Contimental   Andreas Ramann (M1) + 4:35.816 58 1 1:26.190 188.67km/h 20.151s
317. 05. +5 +5 Yokomama   Joel Trekane (P1) + 4:35.854 60 2 1:27.315 188.67km/h 21.851s
318. 07. +1 +1 Dunnolop   Adele Siracusa (P9) + 4:36.109 60 2 1:26.296 188.66km/h 18.226s
319. 08. +4 +4 Yokomama   Felipe Seolin (P9) + 4:36.224 60 2 1:26.863 188.66km/h 18.538s
320. 06. -4 -4 Yokomama   Tom de Raad (P1) + 4:36.232 60 3 1:25.518 188.66km/h 21.028s
321. 05. +7 +7 Yokomama   Michel Lemaire (P8) + 4:37.321 59 2 1:26.241 188.62km/h 19.817s
322. 10. +7 +7 Yokomama   Cornelius Alexandru (P3) + 4:37.484 60 2 1:26.193 188.62km/h 21.211s
323. 09. +6 +6 Contimental   Mattias Svensson (P24) + 4:37.768 60 2 1:25.375 188.61km/h 21.597s
324. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Thomas Geißler (A11) + 4:37.779 60 2 1:27.119 188.61km/h 23.400s
325. 06. +7 +7 Yokomama   David Michler (P8) + 4:37.806 59 2 1:25.900 188.61km/h 18.264s
326. 08. +3 +3 Yokomama   Rohan Leo (P14) + 4:37.892 60 1 1:26.790 188.61km/h 24.784s
327. 08. +3 +3 Yokomama   Hancheng Li (P4) + 4:38.048 59 2 1:25.123 188.60km/h 19.912s
328. 09. +4 +4 Yokomama   Vicent Soldat (P14) + 4:38.107 60 2 1:25.942 188.60km/h 19.954s
329. 07. +2 +2 Yokomama   Santiago Larrama (P5) + 4:38.182 60 2 1:27.344 188.60km/h 20.787s
330. 09. +6 +6 Dunnolop   Divad Ouessan (P4) + 4:38.291 59 2 1:24.873 188.59km/h 21.066s
331. 09. -3 -3 Yokomama   Jody Parker (P9) + 4:38.563 60 2 1:25.883 188.58km/h 18.760s
332. 08. -1 -1 Yokomama   Eugene Timchenko (P11) + 4:38.629 60 2 1:26.647 188.58km/h 19.470s
333. 08. -4 -4 Yokomama   Michele Brambilla (P23) + 4:38.661 60 2 1:26.100 188.58km/h 18.536s
334. 09. +2 +2 Yokomama   Adrian Skrobiński (P10) + 4:38.995 59 2 1:25.814 188.57km/h 19.985s
335. 07. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Alex Cos (P7) + 4:39.679 59 3 1:25.996 188.55km/h 20.340s
336. 11. -7 -7 Yokomama   Plamen Iliev (P3) + 4:39.978 60 2 1:26.995 188.54km/h 20.616s
337. 04. +4 +4 Dunnolop   Paweł Grabowski (P12) + 4:40.027 60 2 1:25.895 188.54km/h 21.448s
338. 07. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Luis Santos (P8) + 4:40.152 59 2 1:26.551 188.53km/h 19.573s
339. 12. +1 +1 Yokomama   Béla Ormos (P3) + 4:40.204 60 2 1:26.847 188.53km/h 16.561s
340. 09. +6 +6 Yokomama   Richard Hylands (P11) + 4:40.377 60 2 1:25.909 188.53km/h 21.602s
341. 13. -1 -1 Yokomama   József Szabó (P3) + 4:40.408 60 2 1:26.055 188.53km/h 23.889s
342. 10. -1 -1 Dunnolop   Ezequiel Palletti (P14) + 4:40.433 60 2 1:26.146 188.52km/h 19.833s
343. 06. +19 +19 Dunnolop   Michel Vandecatelle (P2) + 4:40.744 60 2 1:26.235 188.51km/h 16.920s
344. 09. +3 +3 Yokomama   Andriy Dyadkovich (P23) + 4:41.016 60 2 1:26.857 188.51km/h 19.527s
345. 10. +3 +3 Yokomama   Richie Shurrager (P23) + 4:41.237 60 2 1:25.984 188.50km/h 18.375s
346. 08. +6 +6 Yokomama   Raivo Nurja (P5) + 4:41.284 60 2 1:26.159 188.50km/h 22.424s
347. 05. +5 +5 Yokomama   Rafał Saferna (P12) + 4:41.292 60 2 1:26.546 188.50km/h 20.302s
348. 08. +13 +13 Yokomama   Alessandro Brigido (P8) + 4:41.354 59 2 1:26.756 188.50km/h 19.215s
349. 09. +5 +5 Yokomama   Maurizio Faccin (P8) + 4:41.488 59 2 1:25.668 188.49km/h 20.675s
350. 09. -2 -2 Yokomama   Mark McTaggart (P15) + 4:42.843 60 2 1:27.022 188.45km/h 18.932s
351. 14. Muutusi ei ole ±0 Contimental   Marc Werner (P3) + 4:42.999 60 1 1:26.335 188.44km/h 20.491s
352. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Andy Dowson (A21) + 4:43.068 60 2 1:26.455 188.44km/h 24.205s
353. 07. +4 +4 Yokomama   Jakab Zoltan (P1) + 4:43.255 60 2 1:26.219 188.43km/h 20.167s
354. 11. +15 +15 Yokomama   Marin Ružić (P23) + 4:43.669 60 2 1:26.608 188.42km/h 19.301s
355. 11. +4 +4 Yokomama   Nikolas Turunen (P6) + 4:43.701 59 2 1:26.825 188.42km/h 19.719s
356. 10. +13 +13 Yokomama   Timo Meyer (P8) + 4:43.817 59 2 1:26.299 188.42km/h 17.951s
357. 10. -9 -9 Dunnolop   Doru Paraschiv (P9) + 4:43.831 60 2 1:25.919 188.42km/h 21.087s
358. 12. -1 -1 Yokomama   Petr Cejka (P23) + 4:44.107 60 2 1:26.720 188.41km/h 19.318s
359. 06. +11 +11 Dunnolop   Kirsty Ridley (P13) + 4:44.169 59 2 1:25.297 188.41km/h 22.781s
360. 10. +2 +2 Yokomama   Svetlana Shapovalova (P15) + 4:44.445 60 2 1:25.227 188.40km/h 20.771s
361. 06. +13 +13 Dunnolop   Roman Maksimenkov (P25) + 4:44.517 60 2 1:24.663 188.39km/h 17.557s
362. 10. +2 +2 Dunnolop   Arnaud Religieux (P4) + 4:44.737 59 2 1:27.362 188.39km/h 18.270s
363. 07. -3 -3 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 4:44.890 60 1 1:26.103 188.38km/h 20.550s
364. 07. +9 +9 Yokomama   Giovanni Barzaghi (P19) + 4:45.380 59 1 1:28.233 188.37km/h 23.079s
365. 10. -8 -8 Yokomama   Vittorio Mati (P22) + 4:45.433 60 3 1:25.983 188.36km/h 18.587s
366. 08. -1 -1 Yokomama   Fabio Romani (P19) + 4:45.664 59 2 1:27.578 188.36km/h 18.701s
367. 09. +15 +15 Yokomama   Pedro Jose Moreno (P17) + 4:45.877 59 2 1:26.571 188.35km/h 20.014s
368. 08. +4 +4 Yokomama   Zsolt Sudár (P1) + 4:45.899 60 2 1:26.706 188.35km/h 17.959s
369. 11. +4 +4 Yokomama   Leixandre Mera (P8) + 4:46.576 59 2 1:27.032 188.33km/h 19.297s
370. 11. -10 -10 Yokomama   Leonel Rey (P15) + 4:46.859 60 2 1:25.668 188.32km/h 22.336s
371. 06. +1 +1 Dunnolop   Gabor Csizmadia (P12) + 4:46.907 59 2 1:27.274 188.32km/h 21.816s
372. 12. +5 +5 Yokomama   Péter Kertész (P8) + 4:47.829 59 2 1:26.321 188.29km/h 22.450s
373. 10. +2 +2 Dunnolop   Mart Tremble (P11) + 4:48.026 60 2 1:25.206 188.28km/h 16.702s
374. 26. +3 +3 Dunnolop   Robertas Petniūnas (M3) + 4:48.038 58 2 1:25.708 188.28km/h 23.248s
375. 09. +3 +3 Badyear   Silvio Botterini (P18) + 4:48.592 59 1 1:28.242 188.26km/h 20.723s
376. 15. -6 -6 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (P3) + 4:48.664 60 2 1:26.078 188.26km/h 22.100s
377. 12. +7 +7 Yokomama   Tim Sewell (P16) + 4:48.923 59 2 1:26.332 188.25km/h 20.181s
378. 02. +1 +1 Pipirelli   Bogdan Hutanu (A49) + 4:48.965 60 2 1:27.002 188.25km/h 21.060s
379. 09. -3 -3 Yokomama   Ive Naki (P5) + 4:49.390 60 2 1:28.031 188.24km/h 19.415s
380. 10. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Rino Amodeo (P10) + 4:49.519 59 2 1:26.103 188.23km/h 18.797s
381. 10. +5 +5 Yokomama   Gianluca Nanni (P18) + 4:49.724 59 2 1:25.711 188.23km/h 20.988s
382. 10. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 4:49.816 60 2 1:27.072 188.22km/h 19.335s
383. 10. +19 +19 Yokomama   Jaime Rufas (P24) + 4:50.078 60 2 1:25.889 188.22km/h 18.788s
384. 11. +5 +5 Dunnolop   Sascha Geisler (P21) + 4:50.190 60 2 1:26.553 188.21km/h 22.237s
385. 12. +3 +3 Yokomama   Daniel Ossmann (P21) + 4:50.244 60 2 1:26.405 188.21km/h 20.285s
386. 11. +3 +3 Yokomama   Roland Soltész (P24) + 4:50.514 60 2 1:26.100 188.20km/h 22.371s
387. 11. -4 -4 Dunnolop   Dejan Makor (P18) + 4:50.518 59 2 1:25.400 188.20km/h 22.753s
388. 01. +1 +1 Pipirelli   Marcello Ferrero (A72) + 4:50.534 60 2 1:26.867 188.20km/h 22.592s
389. 21. -7 -7 Contimental   Sergey Shinkevich (M4) + 4:50.744 58 2 1:26.591 188.20km/h 18.550s
390. 22. +9 +9 Dunnolop   Rick Queary (M4) + 4:51.217 58 2 1:25.993 188.18km/h 21.346s
391. 23. +9 +9 Contimental   Carlos Dias (M5) + 4:51.593 59 1 1:27.085 188.17km/h 21.423s
392. 07. +2 +2 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (P12) + 4:51.746 59 2 1:25.914 188.16km/h 18.176s
393. 13. -1 -1 Dunnolop   Felix Österreicher (P16) + 4:52.069 59 2 1:26.257 188.15km/h 23.790s
394. 14. +6 +6 Yokomama   Victor Chernyshev (P16) + 4:52.181 59 2 1:25.850 188.15km/h 19.323s
395. 25. -3 -3 Dunnolop   Dmitrij Polikarpov (M2) + 4:52.204 58 2 1:26.793 188.15km/h 22.972s
396. 22. +5 +5 Contimental   Pedro Da Silva (M1) + 4:52.702 58 1 1:26.912 188.13km/h 27.365s
397. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Michal Szopinski (A32) + 4:53.026 60 2 1:25.921 188.12km/h 21.574s
398. 23. +8 +8 Contimental   Roman Lizogub (M1) + 4:53.140 58 2 1:26.265 188.12km/h 17.516s
399. 13. +1 +1 Yokomama   Dominik Karda (P21) + 4:53.165 60 2 1:25.878 188.12km/h 19.721s
400. 08. -1 -1 Dunnolop   Pete Lohvansuu (P25) + 4:53.169 60 2 1:24.620 188.12km/h 19.165s
401. 12. -8 -8 Yokomama   Eoin Farrelly (P18) + 4:53.337 59 3 1:26.074 188.11km/h 19.578s
402. 13. -8 -8 Dunnolop   Andrew King (P18) + 4:53.431 59 2 1:24.031 188.11km/h 19.346s
403. 09. +4 +4 Yokomama   Michael Reyer (P19) + 4:53.524 59 2 1:26.966 188.11km/h 20.947s
404. 09. +8 +8 Yokomama   Akroamidis Nikos (P25) + 4:53.593 60 2 1:26.957 188.10km/h 19.807s
405. 24. +9 +9 Avonn   Marco Verati (M5) + 4:53.637 58 2 1:25.354 188.10km/h 18.721s
406. 01. +1 +1 Pipirelli   Pero Daničić (A6) + 4:53.695 60 2 1:26.735 188.10km/h 23.714s
407. 27. +7 +7 Dunnolop   Marek Popławski (M3) + 4:54.320 58 2 1:26.267 188.08km/h 20.108s
408. 28. -1 -1 Hancock   Ivan Andjelic (M3) + 4:54.751 58 2 1:26.130 188.07km/h 19.541s
409. 08. +8 +8 Dunnolop   Pablo Gustavo (P7) + 4:54.765 59 2 1:28.093 188.07km/h 24.036s
410. 12. -1 -1 Yokomama   Pablo Carba (P6) + 4:55.156 59 2 1:27.433 188.05km/h 19.458s
411. 07. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Krešo Brzović (P13) + 4:55.227 59 2 1:27.290 188.05km/h 21.662s
412. 11. +13 +13 Yokomama   Caíke Kauling (P14) + 4:55.532 59 2 1:25.513 188.04km/h 18.072s
413. 13. -5 -5 Yokomama   Damir Sen (P23) + 4:55.694 60 2 1:27.187 188.04km/h 18.509s
414. 08. +25 +25 Yokomama   Arnaud Ferraris (P13) + 4:55.796 59 2 1:26.648 188.03km/h 20.856s
415. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Jonathan Beagles (A59) + 4:55.918 60 2 1:26.585 188.03km/h 22.792s
416. 09. +12 +12 Yokomama   Tadeu Bolzan (P13) + 4:55.919 59 2 1:27.177 188.03km/h 21.092s
417. 24. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Lazar Petkovic (M1) + 4:55.987 58 2 1:27.206 188.03km/h 23.604s
418. 15. -1 -1 Yokomama   Nishank Manjunath (P16) + 4:55.992 59 2 1:26.913 188.03km/h 21.077s
419. 10. +4 +4 Yokomama   Montes Dimemola (P25) + 4:56.256 60 2 1:26.160 188.02km/h 21.193s
420. 16. +2 +2 Yokomama   Mato Nikic (P16) + 4:56.281 59 2 1:26.165 188.02km/h 19.536s
421. 10. -7 -7 Yokomama   João Jesus (P19) + 4:56.333 59 2 1:26.376 188.02km/h 22.311s
422. 10. +2 +2 Yokomama   Pablo Bordones (P13) + 4:56.373 59 2 1:26.714 188.02km/h 19.560s
423. 11. -10 -10 Yokomama   Juan Carlos Alonso (P25) + 4:56.679 60 2 1:24.087 188.01km/h 18.505s
424. 11. +4 +4 Yokomama   Darthson Bonassoli (P13) + 4:56.857 59 2 1:27.228 188.00km/h 21.526s
425. 07. +7 +7 Yokomama   Max Lucchesi (P2) + 4:56.920 60 2 1:27.136 188.00km/h 19.227s
426. 12. +4 +4 Yokomama   Daniel Iliev (P15) + 4:56.949 60 2 1:27.711 188.00km/h 21.974s
427. 11. +6 +6 Yokomama   Benjamin Dixon (P9) + 4:57.406 60 2 1:26.340 187.98km/h 19.215s
428. 26. +8 +8 Dunnolop   Pablo Di Pietro (M2) + 4:57.477 58 2 1:25.436 187.98km/h 18.795s
429. 10. +16 +16 Contimental   Rudy Szafraniec (P17) + 4:58.593 59 1 1:24.493 187.94km/h 25.860s
430. 11. -2 -2 Yokomama   Mark Gill (P22) + 4:58.804 60 2 1:26.651 187.94km/h 18.825s
431. 12. +1 +1 Yokomama   Heversson Amorim (P22) + 4:58.950 60 2 1:26.420 187.93km/h 18.725s
432. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Grzegorz Ogarek (A85) + 4:59.316 60 2 1:25.921 187.92km/h 21.873s
433. 12. -4 -4 Yokomama   Piotr Wrona (P13) + 4:59.641 59 2 1:27.187 187.91km/h 21.418s
434. 13. +10 +10 Dunnolop   Santo La Macchia (P13) + 4:59.698 59 2 1:25.619 187.91km/h 22.862s
435. 11. -2 -2 Yokomama   Marco Longo (P17) + 4:59.870 59 2 1:26.981 187.90km/h 22.863s
436. 08. +3 +3 Yokomama   Giorgio Aspesi (P2) + 4:59.951 60 2 1:26.553 187.90km/h 21.271s
437. 12. +1 +1 Yokomama   Balázs Horváth (P17) + 5:00.319 59 1 1:26.422 187.89km/h 18.714s
438. 09. -6 -6 Michelini   Sam Le Meur (P1) + 5:00.692 59 2 1:26.735 187.88km/h 25.758s
439. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Dario De Palma (A12) + 5:01.173 60 2 1:26.373 187.86km/h 22.215s
440. 11. +5 +5 Yokomama   Richard Marc (P10) + 5:01.548 59 2 1:27.820 187.85km/h 17.919s
441. 14. -8 -8 Yokomama   Alexander Zablotsky (P23) + 5:01.778 60 2 1:27.437 187.84km/h 21.853s
442. 13. Muutusi ei ole ±0 Yokomama   Eluana Rossi (P6) + 5:02.031 59 2 1:25.698 187.84km/h 21.815s
443. 15. -1 -1 Yokomama   Atli Thor Johannesson (P23) + 5:02.159 60 2 1:27.768 187.83km/h 18.177s
444. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Thomas Uvyn (A52) + 5:02.230 60 2 1:25.555 187.83km/h 20.553s
445. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Sergio Porta (A3) + 5:02.318 60 2 1:25.731 187.83km/h 26.259s
446. 25. +13 +13 Yokomama   Joelson Gonçalves (M5) + 5:02.385 58 1 1:27.124 187.82km/h 18.988s
447. 09. +3 +3 Dunnolop   Scott Wilden (P2) + 5:02.487 60 2 1:28.331 187.82km/h 20.677s
448. 13. -1 -1 Dunnolop   Simone Bertolotto (P17) + 5:02.603 59 2 1:25.869 187.82km/h 24.175s
449. 12. -10 -10 Yokomama   Christian Bernhard (P25) + 5:02.680 60 2 1:24.163 187.81km/h 18.307s
450. 17. +6 +6 Yokomama   Alessandro Facchetti (P16) + 5:02.879 59 2 1:26.702 187.81km/h 20.522s
451. 13. -5 -5 Yokomama   Michael Jones (P25) + 5:02.908 60 2 1:27.175 187.81km/h 17.951s
452. 12. +8 +8 Yokomama   Vin Struder (P9) + 5:03.034 60 2 1:27.280 187.80km/h 17.700s
453. 14. -8 -8 Yokomama   Mantas Sestokas (P25) + 5:03.052 60 2 1:24.020 187.80km/h 21.861s
454. 16. +1 +1 Yokomama   Maurizio Siracusa (P23) + 5:03.235 60 2 1:26.940 187.80km/h 21.290s
455. 14. -10 -10 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 5:03.525 59 2 1:28.428 187.79km/h 18.448s
456. 11. -1 -1 Yokomama   Fábio Brito (P11) + 5:04.559 60 2 1:27.457 187.76km/h 18.196s
457. 13. -7 -7 Yokomama   Níkos Mpalkámos (P8) + 5:04.812 59 2 1:26.902 187.75km/h 22.674s
458. 15. +7 +7 Yokomama   Vito Ruggio (P25) + 5:05.120 60 2 1:25.742 187.74km/h 19.570s
459. 29. -5 -5 Yokomama   Jani Syrjäläinen (M3) + 5:05.185 58 2 1:28.071 187.74km/h 18.013s
460. 27. Muutusi ei ole ±0 Contimental   Marco Ranghetti (M2) + 5:05.907 58 1 1:26.110 187.71km/h 21.823s
461. 14. +4 +4 Yokomama   Márton Martin Safranyik (P13) + 5:06.628 59 2 1:27.431 187.69km/h 18.092s
462. 14. -2 -2 Yokomama   Martin Kuzov (P6) + 5:06.642 59 2 1:27.354 187.69km/h 21.748s
463. 15. +2 +2 Badyear   Facundo Zacagnino (P6) + 5:06.750 59 2 1:26.756 187.69km/h 22.794s
464. 14. +2 +2 Yokomama   Alejandro Fuenzalida (P8) + 5:06.757 59 2 1:26.063 187.69km/h 22.450s
465. 02. -1 -1 Pipirelli   Aleksej Sutkin (A6) + 5:06.789 60 2 1:26.566 187.68km/h 20.739s
466. 10. -4 -4 Yokomama   Jon Bell (P1) + 5:08.195 59 3 1:26.745 187.64km/h 19.532s
467. 13. +2 +2 Yokomama   Stuart Alger (P9) + 5:08.594 60 2 1:24.156 187.63km/h 18.788s
468. 11. -5 -5 Yokomama   Andre Cherkasoff (P19) + 5:08.605 59 2 1:27.793 187.63km/h 21.003s
469. 15. -6 -6 Yokomama   Carlos Vieira Jr (P13) + 5:08.631 59 2 1:27.140 187.63km/h 22.031s
470. 14. +5 +5 Yokomama   Peter Alan (P9) + 5:09.336 60 2 1:26.286 187.60km/h 20.859s
471. 12. +5 +5 Yokomama   Patrick Varlez (P14) + 5:09.551 59 3 1:26.076 187.60km/h 17.011s
472. 13. -1 -1 Yokomama   Tinie Lourens (P22) + 5:09.559 60 2 1:28.009 187.60km/h 16.710s
473. 17. +3 +3 Yokomama   Daniel Couto (P23) + 5:09.958 60 2 1:25.261 187.58km/h 19.598s
474. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Rem Jürgenson (A90) + 5:10.623 60 2 1:26.848 187.56km/h 20.714s
475. 12. +7 +7 Yokomama   George Togas (P19) + 5:10.865 59 2 1:27.143 187.55km/h 20.979s
476. 18. +3 +3 Dunnolop   Martin Pospíšil (P16) + 5:11.120 58 2 1:26.975 187.55km/h 18.425s
477. 25. +1 +1 Dunnolop   Sergey Kozlenko (M1) + 5:11.160 58 2 1:24.705 187.55km/h 19.851s
478. 26. -19 -19 Dunnolop   Arkadiusz Nicewicz (M1) + 5:11.165 58 2 1:25.022 187.55km/h 18.644s
479. 13. +10 +10 Dunnolop   Domantas Rasalskis (P14) + 5:11.205 59 1 1:27.868 187.54km/h 22.305s
480. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Simon Marks (A71) + 5:11.423 60 2 1:27.556 187.54km/h 23.856s
481. 30. -18 -18 Yokomama   Witek Dzid (M3) + 5:11.661 58 2 1:25.354 187.53km/h 25.096s
482. 19. -4 -4 Yokomama   Jean Marc Surmon (P16) + 5:11.671 58 2 1:27.653 187.53km/h 22.155s
483. 09. +18 +18 Yokomama   Fernando Tumushi (P20) + 5:12.248 60 2 1:26.705 187.51km/h 19.597s
484. 01. +1 +1 Pipirelli   Mario Sendim (A88) + 5:12.255 60 2 1:27.550 187.51km/h 22.373s
485. 10. Muutusi ei ole ±0 Dunnolop   Micael Vinhas (P20) + 5:12.267 60 2 1:27.342 187.51km/h 19.101s
486. 13. +9 +9 Yokomama   Gregorio Aldeano (P19) + 5:12.443 59 2 1:27.503 187.50km/h 21.323s
487. 16. +3 +3 Contimental   Nikola Milutinović (P6) + 5:12.544 59 1 1:27.005 187.50km/h 28.795s
488. 11. +5 +5 Yokomama   Kamil Smuglewicz (P20) + 5:12.601 60 2 1:26.586 187.50km/h 23.344s
489. 12. +12 +12 Yokomama   Máximo Dolz (P20) + 5:12.679 60 2 1:26.020 187.50km/h 22.364s
490. 14. +4 +4 Yokomama   Marek Marchewka (P19) + 5:12.714 59 2 1:27.034 187.50km/h 22.149s
491. 15. +2 +2 Yokomama   Gary Mullins (P19) + 5:12.738 59 2 1:26.081 187.50km/h 21.031s
492. 01. Muutusi ei ole ±0 Pipirelli   Maja Tepeš (A9) + 5:12.745 60 2 1:26.729 187.50km/h 21.671s
493. 12. +6 +6 Contimental   Blazo Jankovic (P11) + 5:13.458 60 2 1:25.956 187.47km/h 18.119s
494. 16. +5 +5 Dunnolop   Fabrizio Seccia (P19) + 5:14.142 59 2 1:26.793 187.45km/h 23.918s
495. 11. +5 +5 Yokomama   Slavomir Kuch (P5) + 5:14.210 59 1 1:28.241 187.45km/h 27.221s
496. 01. +2 +2 Pipirelli   Rowie Halcon (A40) + 5:14.342 60 2 1:26.277 187.44km/h 20.375s
497. 29. Muutusi ei ole ±0 Contimental   Radek Czech2 (E) + 5:14.514 57 2 1:27.204 187.44km/h 27.833s
498. 12. +3 +3 Dunnolop   Ramón López (P5) + 5:14.558 59 2 1:27.045 187.44km/h 18.711s
499. 16. +6 +6 Yokomama   Juan Carlos Mendez (P3) + 5:14.608 59 2 1:27.071 187.44km/h 26.880s
500. 01. +1 +1 Pipirelli   Daniel Comalada (A56) + 5:14.795 60 2 1:26.756 187.43km/h 23.828s