Statistika
Ultimate organizer kõik saavutused (Võida tiimi juhina tiimide tiitel)
(Saavutuste haruldus: 7078.29 mängijas 1 on saavutanud selle saavutused)
Mängija nimi | Grupp | Saavutatud | Race data, replay and results | ||
Julien Prado | Master - 2 | Hooaeg 96, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Wouter Teuwen3 | Elite | Hooaeg 95, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jérôme Duluard | Amateur - 64 | Hooaeg 94, Sõit 17, M-4 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Séverine Arapoglou | Master - 3 | Hooaeg 93, Sõit 17, P-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Christophe Dumont | Amateur - 28 | Hooaeg 91, Sõit 17, P-23 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jasper Coosemans1 | Elite | Hooaeg 89, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Aigars Vitolins | Master - 1 | Hooaeg 87, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Mikael Brostrom | Master - 3 | Hooaeg 86, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Mihail Morozov | Amateur - 30 | Hooaeg 85, Sõit 17, P-14 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Gustavo Bellotto | Elite | Hooaeg 84, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
David Rolleston1 | Master - 2 | Hooaeg 83, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Andrea Squizzato1 | Elite | Hooaeg 82, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Harsh Sheth | Elite | Hooaeg 80, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Paweł Zaburski | Master - 3 | Hooaeg 78, Sõit 17, M-4 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Mikko Suhonen | Master - 4 | Hooaeg 77, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Arnaud de Marneffe | Pro - 19 | Hooaeg 76, Sõit 17, P-11 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Paulo Pinto1 | Master - 1 | Hooaeg 75, Sõit 17, M-2 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Hans Mörtsjö | Pro - 17 | Hooaeg 74, Sõit 17, M-2 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Joaquín Quintana | Amateur - 48 | Hooaeg 73, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Michael Keeney | Retired | Hooaeg 72, Sõit 17, P-20 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Miel Soeterbroek | Master - 4 | Hooaeg 71, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Alexei Malkin | Pro - 24 | Hooaeg 70, Sõit 17, A-37 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Rafael Mantovani | Pro - 13 | Hooaeg 69, Sõit 17, P-12 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Ioannis Dimitroglou4 | Master - 5 | Hooaeg 68, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Thomas Bertolino | Amateur - 4 | Hooaeg 67, Sõit 17, M-5 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Marcin Żak | Retired | Hooaeg 66, Sõit 17, A-90 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Alpo Kaakinen1 | Retired | Hooaeg 65, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Pedro Nazaré | Amateur - 63 | Hooaeg 64, Sõit 17, M-2 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jens Frøstrup | Pro - 16 | Hooaeg 63, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Vladimir Jelicic | Pro - 19 | Hooaeg 62, Sõit 17, A-107 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Ignacio Belatti | Master - 2 | Hooaeg 61, Sõit 17, M-4 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Piotr Wechterowicz | Retired | Hooaeg 60, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
José Abi Jaudi | Master - 4 | Hooaeg 59, Sõit 17, M-5 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Pedro Almeida | Retired | Hooaeg 58, Sõit 17, P-12 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Max Watson | Retired | Hooaeg 57, Sõit 17, M-5 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Gary Mullins | Amateur - 45 | Hooaeg 56, Sõit 17, P-19 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Mika Pekkarinen | Pro - 15 | Hooaeg 55, Sõit 17, P-19 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Pavel Buhharin | Retired | Hooaeg 54, Sõit 17, M-5 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Paul Gardiner | Pro - 24 | Hooaeg 53, Sõit 17, M-5 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Shoaib Mohamed | Retired | Hooaeg 52, Sõit 17, A-18 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Martin Carson | Retired | Hooaeg 51, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Yuri Kuptsov | Retired | Hooaeg 50, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Florencia Caro | Amateur - 58 | Hooaeg 49, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Mattias Svensson | Pro - 21 | Hooaeg 48, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jan Pavlicek2 | Retired | Hooaeg 47, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Andreas Weilemann | Retired | Hooaeg 46, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Roland Postle10 | Elite | Hooaeg 45, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Lee Harding | Elite | Hooaeg 44, Sõit 17, P-8 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Leandro Sereno7 | Elite | Hooaeg 43, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Dimas Roker | Retired | Hooaeg 41, Sõit 17, A-37 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jeff Pumphrey | Retired | Hooaeg 40, Sõit 17, P-19 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jake James | Retired | Hooaeg 39, Sõit 17, P-15 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Sion Francis | Retired | Hooaeg 38, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Mihail Golovanov | Pro - 4 | Hooaeg 37, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jonathan MacLean | Retired | Hooaeg 36, Sõit 17, M-3 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Jimmy De Roy | Pro - 13 | Hooaeg 34, Sõit 17, P-9 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Andreas Andreou | Master - 5 | Hooaeg 33, Sõit 17, P-14 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Atis Praudiņš | Elite | Hooaeg 32, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Christer Andersson | Pro - 25 | Hooaeg 31, Sõit 17, M-2 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Arnoldas Molis | Retired | Hooaeg 30, Sõit 17, M-4 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Mantas Ramanauskas | Retired | Hooaeg 29, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Evaldas Ruseckas | Retired | Hooaeg 28, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Justinas Smyšliajevas4 | Retired | Hooaeg 27, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Martynas Atkočius | Retired | Hooaeg 26, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Dmitriy Krautsou | Retired | Hooaeg 25, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Erkki Tempel | Retired | Hooaeg 24, Sõit 17, M-4 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Aliaksei Papou | Amateur - 49 | Hooaeg 23, Sõit 17, M-2 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Tadas Ragaliauskas | Amateur - 24 | Hooaeg 22, Sõit 17, M-1 | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Rimantas Sagatas4 | Master - 2 | Hooaeg 20, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Toygun Senler6 | Retired | Hooaeg 18, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Daneks Britāls | Retired | Hooaeg 17, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Heidi Aareskoski2 | Retired | Hooaeg 15, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary | ||
Vladimir Islentiev2 | Master - 4 | Hooaeg 14, Sõit 17, Elite | Starting grid | Race replay | Race summary |